www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/11/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Brabant : 3de Provinciale C

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Malderen

    -Boskant Peizegem1-0
    .SJ Londerzeel-

    Kobbegem

    0-1

    zondag 18/11/2018

    14:30Elewijt A10-9Zemst-
    .Delta Londerzeel A10-1Hever-
    .Infinity Vilvoorde8 -2Steenokkerzeel-
    .Asse-Terheide A6-6Steenhuffel A-
    .NV Keerbergen2-2Ramsdonk-
    .Mollem2-12Mazenzele Opwijk A-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    12/30

    1.Mazenzele Opwijk A*3012
    2.Elewijt A**268
    3.Delta Londerzeel A*2510
    4.Zemst*2074.
    5.Malderen207
    6.Kobbegem199.-2(3)
    7.Steenhuffel A*172.1
    8.Ramsdonk*173-1.(0)
    9.SJ Londerzeel146-3.(0)
    10.NV Keerbergen*143.-4(0)
    11.Mollem*147
    12.Asse-Terheide A*103
    13.Infinity Vilvoorde**107
    14.Boskant Peizegem81
    15.Steenokkerzeel*622.
    16.Hever*11.3
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Brabant : 3de Provinciale C --> Asse-Terheide A

    Asse-Terheide A

    1.Zo-02/09/1815:00

    Asse-Terheide A

    -Boskant Peizegem2 -1

    3

    34
    2.Zo-09/09/1815:00Mollem-

    Asse-Terheide A

    5 -10311
    3.Zo-16/09/1815:00

    Asse-Terheide A

    -Malderen4 -1

    3

    67
    4.Zo-23/09/1815:00Elewijt A-

    Asse-Terheide A

    3 -10610
    5.Zo-30/09/1815:00

    Asse-Terheide A

    -Delta Londerzeel A3 -40610
    6.Zo-07/10/1815:00Infinity Vilvoorde-

    Asse-Terheide A

    1 -11711
    7.Zo-14/10/1815:00Mazenzele Opwijk A-

    Asse-Terheide A

    5 -00711
    8.Zo-21/10/1815:00

    Asse-Terheide A

    -NV Keerbergen0 -10713
    9.Za-27/10/1819:30SJ Londerzeel-

    Asse-Terheide A

    3 -20713
    10.Zo-04/11/1814:30

    Asse-Terheide A

    -Kobbegem2 -1

    3

    1012
    11.Zo-11/11/1814:30Ramsdonk-

    Asse-Terheide A

    3 -201012
    12.Zo-18/11/1814:30

    Asse-Terheide A

    -Steenhuffel A -.
    13.Zo-25/11/1814:30Steenokkerzeel-

    Asse-Terheide A

    -.
    14.Zo-02/12/1814:30

    Asse-Terheide A

    -Hever -.
    15.Zo-09/12/1815:00Zemst-

    Asse-Terheide A

    -.
    16.Zo-16/12/1815:00Boskant Peizegem-

    Asse-Terheide A

    -.
    17.Zo-06/01/1914:30

    Asse-Terheide A

    -Mollem -.
    18.Zo-13/01/1900:00Malderen-

    Asse-Terheide A

    -.
    19.Zo-20/01/1900:00

    Asse-Terheide A

    -Elewijt A -.
    20.Zo-27/01/1900:00Delta Londerzeel A-

    Asse-Terheide A

    -.
    21.Zo-03/02/1900:00

    Asse-Terheide A

    -Infinity Vilvoorde -.
    22.Zo-10/02/1900:00

    Asse-Terheide A

    -Mazenzele Opwijk A -.
    23.Zo-17/02/1900:00NV Keerbergen-

    Asse-Terheide A

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00

    Asse-Terheide A

    -SJ Londerzeel -.
    25.Zo-17/03/1900:00Kobbegem-

    Asse-Terheide A

    -.
    26.Zo-24/03/1900:00

    Asse-Terheide A

    -Ramsdonk -.
    27.Zo-31/03/1900:00Steenhuffel A-

    Asse-Terheide A

    -.
    28.Zo-07/04/1900:00

    Asse-Terheide A

    -Steenokkerzeel -.
    29.Zo-28/04/1900:00Hever-

    Asse-Terheide A

    -.
    30.Zo-05/05/1900:00

    Asse-Terheide A

    -Zemst -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Steenhuffel A

    1.Zo-02/09/1815:00Ramsdonk-Steenhuffel A2 -10010
    2.Za-08/09/1819:30Steenhuffel A-Mazenzele Opwijk A1 -20014
    3.Za-15/09/1819:30Steenhuffel A-Steenokkerzeel8 -0

    3

    310
    4.Zo-23/09/1815:00Hever-Steenhuffel A0 -7

    3

    67
    5.Za-29/09/1819:30Steenhuffel A-Zemst3 -0

    3

    95
    6.Zo-07/10/1815:00Boskant Peizegem-Steenhuffel A1 -5

    3

    124
    22.Zo-14/10/1815:00Mollem-Steenhuffel A0 -1

    3

    153
    8.Za-20/10/1819:30Malderen-Steenhuffel A3 -00154
    9.Za-27/10/1819:30Steenhuffel A-Elewijt A2 -21164
    10.Zo-04/11/1814:30Delta Londerzeel A-Steenhuffel A4 -30166
    11.Za-10/11/1819:30Steenhuffel A-Infinity Vilvoorde1 -11175
    12.Zo-18/11/1814:30

    Asse-Terheide A

    -Steenhuffel A -.
    13.Za-24/11/1819:30Steenhuffel A-NV Keerbergen -.
    14.Za-01/12/1819:30SJ Londerzeel-Steenhuffel A -.
    15.Za-08/12/1819:30Steenhuffel A-Kobbegem -.
    16.Za-15/12/1819:30Steenhuffel A-Ramsdonk -.
    17.Zo-06/01/1914:30Mazenzele Opwijk A-Steenhuffel A -.
    18.Zo-13/01/1900:00Steenokkerzeel-Steenhuffel A -.
    19.Zo-20/01/1900:00Steenhuffel A-Hever -.
    20.Zo-27/01/1900:00Zemst-Steenhuffel A -.
    21.Zo-03/02/1900:00Steenhuffel A-Boskant Peizegem -.
    7.Zo-10/02/1900:00Steenhuffel A-Mollem -.
    23.Zo-17/02/1900:00Steenhuffel A-Malderen -.
    24.Zo-24/02/1900:00Elewijt A-Steenhuffel A -.
    25.Zo-17/03/1900:00Steenhuffel A-Delta Londerzeel A -.
    26.Zo-24/03/1900:00Infinity Vilvoorde-Steenhuffel A -.
    27.Zo-31/03/1900:00Steenhuffel A-

    Asse-Terheide A

    -.
    28.Zo-07/04/1900:00NV Keerbergen-Steenhuffel A -.
    29.Zo-28/04/1900:00Steenhuffel A-SJ Londerzeel -.
    30.Zo-05/05/1900:00Kobbegem-Steenhuffel A -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (6/15)

    1Mazenzele Opwijk A1515:7+8
    2Elewijt A*1314:4+10
    3Delta Londerzeel A*1316:7+9
    4Malderen1314:8+6
    5Kobbegem1214:8+6
    6Ramsdonk1215:17-2
    7Zemst1111:9+2
    8SJ Londerzeel1014:9+5
    9Asse-Terheide A*911:8+3
    10Steenhuffel A*815:5+10
    11Infinity Vilvoorde**87:4+3
    12Boskant Peizegem610:19-9
    13Mollem611:12-1
    14NV Keerbergen*54:11-7
    15Steenokkerzeel49:20-11
    16Hever05:23-18

    alle wedstrijden (12/30)

    1Mazenzele Opwijk A*3044:11+33
    2Elewijt A**2630:11+19
    3Delta Londerzeel A*2535:21+14
    4Zemst*2021:17+4
    5Malderen2021:18+3
    6Kobbegem1926:19+7
    7Steenhuffel A*1732:15+17
    8Ramsdonk*1722:27-5
    9SJ Londerzeel1422:21+1
    10NV Keerbergen*1413:22-9
    11Mollem*1420:17+3
    12Asse-Terheide A*1018:28-10
    13Infinity Vilvoorde**1012:20-8
    14Boskant Peizegem816:31-15
    15Steenokkerzeel*614:38-24
    16Hever*110:40-30

    uitwedstrijden (6/15)

    1Mazenzele Opwijk A*1529:4+25
    2Elewijt A*1316:7+9
    3Delta Londerzeel A1219:14+5
    4Steenhuffel A917:10+7
    5Zemst*910:8+2
    6NV Keerbergen99:11-2
    7Mollem*89:5+4
    8Kobbegem712:11+1
    9Malderen77:10-3
    10Ramsdonk*57:10-3
    11SJ Londerzeel48:12-4
    12Boskant Peizegem26:12-6
    13Infinity Vilvoorde25:16-11
    14Steenokkerzeel*25:18-13
    15Hever*15:17-12
    16Asse-Terheide A17:20-13