www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 12/11/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 09/11/2019

19:30

Malderen

-Steenhuffel A2-0
.Mollem-

Kobbegem

1 -4
20:00

SJ Londerzeel

-Delta Londerzeel A3 -1

zondag 10/11/2019

14:30

Beigem A

-Eppegem B4 -2
.

Machelen A

-Ramsdonk1-0
.Zemst-

Diegem B

1-2
.Tange-

Borght-Humbeek B

0-3
15:00

Asse-Terheide A

-Melsbroek B2-1

zaterdag 16/11/2019

18:30Diegem B10- 0Tange-
19:00Kobbegem8- 6Asse-Terheide A-
20:00Steenhuffel A10 -10Beigem A-

zondag 17/11/2019

14:30Ramsdonk6-0Mollem-
.Borght-Humbeek B6-3SJ Londerzeel-
15:00Melsbroek B6-9Zemst-
.Eppegem B6 -2Machelen A-
.Infinity Vilvoorde10-1Malderen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

13/32

1.Beigem A2912
2.Diegem B*26101.
3.Steenhuffel A*259
4.Delta Londerzeel A247-2.(0)
5.Malderen237
6.Infinity Vilvoorde*236
7.Machelen A*217
8.Kobbegem*2173.
9.Asse-Terheide A*206
10.SJ Londerzeel*189.-3(0)
11.Zemst*164-4.(0)
12.Melsbroek B*143.2
13.Borght-Humbeek B146.-1(0)
14.Ramsdonk*93.4
15.Eppegem B*63
16.Tange*40
17.Mollem*30
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> Tange

Diegem B

2.Za-31/08/1918:30Diegem B-Melsbroek B2 -21112
3.Wo-04/09/1920:00Kobbegem-Diegem B2 -10113
4.Za-07/09/1918:30Diegem B-Ramsdonk4 -3

3

411
5.Zo-15/09/1915:00Eppegem B-Diegem B1 -6

3

79
6.Za-21/09/1918:30Diegem B-Steenhuffel A4 -1

3

107
7.Zo-29/09/1915:00Infinity Vilvoorde-Diegem B2 -10109
8.Za-05/10/1918:30Diegem B-Malderen3 -0

3

136
9.Zo-13/10/1915:00Beigem A-Diegem B0 -1

3

165
10.Za-19/10/1918:30Diegem B-Machelen A2 -21175
11.Za-26/10/1919:30Mollem-Diegem B0 -7

3

205
12.Za-02/11/1918:30Diegem B-Asse-Terheide A2 -1

3

234
13.Zo-10/11/1914:30Zemst-Diegem B1 -2

3

262
14.Za-16/11/1918:30Diegem B-

Tange

-.
15.Za-23/11/1920:00SJ Londerzeel-Diegem B -.
16.Za-30/11/1918:30Diegem B-Delta Londerzeel A -.
17.Zo-08/12/1914:30Borght-Humbeek B-Diegem B -.
19.Zo-22/12/1900:00Melsbroek B-Diegem B -.
20.Zo-05/01/2000:00Diegem B-Kobbegem -.
21.Zo-12/01/2000:00Ramsdonk-Diegem B -.
22.Zo-19/01/2000:00Diegem B-Eppegem B -.
23.Zo-26/01/2000:00Steenhuffel A-Diegem B -.
24.Zo-02/02/2000:00Diegem B-Infinity Vilvoorde -.
25.Zo-09/02/2000:00Malderen-Diegem B -.
26.Zo-16/02/2000:00Diegem B-Beigem A -.
27.Zo-01/03/2000:00Machelen A-Diegem B -.
28.Zo-08/03/2000:00Diegem B-Mollem -.
29.Zo-15/03/2000:00Asse-Terheide A-Diegem B -.
30.Zo-22/03/2000:00Diegem B-Zemst -.
31.Zo-29/03/2000:00

Tange

-Diegem B -.
32.Zo-05/04/2000:00Diegem B-SJ Londerzeel -.
33.Zo-26/04/2000:00Delta Londerzeel A-Diegem B -.
34.Zo-03/05/2000:00Diegem B-Borght-Humbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Tange

1.Wo-28/08/1920:00Eppegem B-

Tange

0 -3

3

34
2.Zo-01/09/1915:00

Tange

-Steenhuffel A1 -50310
3.Wo-04/09/1920:00Infinity Vilvoorde-

Tange

5 -00311
4.Zo-08/09/1915:00

Tange

-Malderen1 -40312
5.Zo-15/09/1915:00Beigem A-

Tange

11 -00313
6.Zo-22/09/1915:00

Tange

-Machelen A2 -21414
7.Za-28/09/1919:30Mollem-

Tange

4 -10414
8.Zo-06/10/1915:00

Tange

-Asse-Terheide A0 -30415
9.Zo-13/10/1915:00Zemst-

Tange

7 -00415
11.Zo-27/10/1915:00

Tange

-SJ Londerzeel2 -40415
12.Zo-03/11/1914:30Delta Londerzeel A-

Tange

8 -10416
13.Zo-10/11/1914:30

Tange

-Borght-Humbeek B0 -30416
14.Za-16/11/1918:30Diegem B-

Tange

-.
15.Zo-24/11/1914:30

Tange

-Melsbroek B -.
16.Za-30/11/1919:00Kobbegem-

Tange

-.
17.Zo-08/12/1914:30

Tange

-Ramsdonk -.
18.Zo-15/12/1914:30

Tange

-Eppegem B -.
19.Zo-22/12/1900:00Steenhuffel A-

Tange

-.
20.Zo-05/01/2000:00

Tange

-Infinity Vilvoorde -.
21.Zo-12/01/2000:00Malderen-

Tange

-.
22.Zo-19/01/2000:00

Tange

-Beigem A -.
23.Zo-26/01/2000:00Machelen A-

Tange

-.
24.Zo-02/02/2000:00

Tange

-Mollem -.
25.Zo-09/02/2000:00Asse-Terheide A-

Tange

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Tange

-Zemst -.
28.Zo-08/03/2000:00SJ Londerzeel-

Tange

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Tange

-Delta Londerzeel A -.
30.Zo-22/03/2000:00Borght-Humbeek B-

Tange

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Tange

-Diegem B -.
32.Zo-05/04/2000:00Melsbroek B-

Tange

-.
33.Zo-26/04/2000:00

Tange

-Kobbegem -.
34.Zo-03/05/2000:00Ramsdonk-

Tange

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/16)

1Malderen1915:4+11
2Steenhuffel A*1618:4+14
3Infinity Vilvoorde*1613:3+10
4Machelen A*1523:4+19
5Delta Londerzeel A*1516:8+8
6SJ Londerzeel*1415:5+10
7Diegem B*1417:9+8
8Beigem A1321:7+14
9Asse-Terheide A*1311:7+4
10Kobbegem*128:3+5
11Borght-Humbeek B914:19-5
12Ramsdonk*813:9+4
13Zemst*714:10+4
14Melsbroek B**618:13+5
15Eppegem B*65:16-11
16Mollem*38:22-14
17Tange*16:21-15

alle wedstrijden (13/32)

1Beigem A2935:10+25
2Diegem B*2635:15+20
3Steenhuffel A*2532:15+17
4Delta Londerzeel A2425:17+8
5Malderen2322:14+8
6Infinity Vilvoorde*2322:18+4
7Machelen A*2133:15+18
8Kobbegem*2122:10+12
9Asse-Terheide A*2022:17+5
10SJ Londerzeel*1823:16+7
11Zemst*1623:21+2
12Melsbroek B*1431:24+7
13Borght-Humbeek B1420:36-16
14Ramsdonk*919:21-2
15Eppegem B*610:35-25
16Tange*411:56-45
17Mollem*314:59-45

uitwedstrijden (7/16)

1Beigem A*1614:3+11
2Diegem B*1218:6+12
3Kobbegem*914:7+7
4Steenhuffel A*914:11+3
5Zemst*99:11-2
6Delta Londerzeel A99:90
7Melsbroek B813:11+2
8Asse-Terheide A*711:10+1
9Infinity Vilvoorde*79:15-6
10Machelen A*610:11-1
11Borght-Humbeek B*56:17-11
12SJ Londerzeel*48:11-3
13Malderen*47:10-3
14Tange*35:35-30
15Ramsdonk*16:12-6
16Eppegem B*05:19-14
17Mollem*06:37-31