www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

18:30

Diegem B

-Steenhuffel A4 -1
19:00Kobbegem-Ramsdonk0-0
19:30

Melsbroek B

-Eppegem B3 -2
20:00SJ Londerzeel-Beigem A1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Zemst

-Mollem4 -2
.Tange-Machelen A2 -2
.

Delta Londerzeel A

-Malderen2-1
.

Borght-Humbeek B

-Infinity Vilvoorde4 -2

donderdag 26/09/2019

19:30Borght-Humbeek B3- 0Eppegem B-

zaterdag 28/09/2019

19:30Mollem0- 0Tange-
20:00Steenhuffel A6 - 4Melsbroek B-

zondag 29/09/2019

14:30Machelen A3-0SJ Londerzeel-
15:00Asse-Terheide A4-3Zemst-
.Beigem A4-4Delta Londerzeel A-
.Infinity Vilvoorde4 -3Diegem B-
.Malderen6-1Borght-Humbeek B-
18:00Eppegem B0-6Kobbegem-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Steenhuffel A159
2.Malderen129.-3(0)
3.Beigem A118-2.(0)
4.Kobbegem*1110
5.Infinity Vilvoorde115-4.(0)
6.Delta Londerzeel A117
7.Diegem B*109
8.Melsbroek B*107
9.Machelen A*85.-1(1)
10.Asse-Terheide A*88.2
11.Zemst663.
12.SJ Londerzeel62.4
13.Borght-Humbeek B*44
14.Tange41
15.Ramsdonk32
16.Eppegem B*00
17.Mollem*001.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> Tange

Mollem

1.Wo-28/08/1920:00Malderen-Mollem4 -00016
2.Za-31/08/1919:30Mollem-Beigem A0 -40015
3.Wo-04/09/1920:00Machelen A-Mollem10 -00017-
5.Za-14/09/1919:30Mollem-Asse-Terheide A3 -50017-
6.Zo-22/09/1915:00Zemst-Mollem4 -20017-
7.Za-28/09/1919:30Mollem-

Tange

-.
8.Za-05/10/1920:00SJ Londerzeel-Mollem -.
9.Za-12/10/1919:30Mollem-Delta Londerzeel A -.
10.Zo-20/10/1915:00Borght-Humbeek B-Mollem -.
11.Zo-27/10/1900:00Mollem-Diegem B -.
12.Zo-03/11/1900:00Melsbroek B-Mollem -.
13.Zo-10/11/1900:00Mollem-Kobbegem -.
14.Zo-17/11/1900:00Ramsdonk-Mollem -.
15.Zo-24/11/1900:00Mollem-Eppegem B -.
16.Zo-01/12/1900:00Steenhuffel A-Mollem -.
17.Zo-08/12/1900:00Mollem-Infinity Vilvoorde -.
18.Zo-15/12/1900:00Mollem-Malderen -.
19.Zo-22/12/1900:00Beigem A-Mollem -.
20.Zo-05/01/2000:00Mollem-Machelen A -.
22.Zo-19/01/2000:00Asse-Terheide A-Mollem -.
23.Zo-26/01/2000:00Mollem-Zemst -.
24.Zo-02/02/2000:00

Tange

-Mollem -.
25.Zo-09/02/2000:00Mollem-SJ Londerzeel -.
26.Zo-16/02/2000:00Delta Londerzeel A-Mollem -.
27.Zo-01/03/2000:00Mollem-Borght-Humbeek B -.
28.Zo-08/03/2000:00Diegem B-Mollem -.
29.Zo-15/03/2000:00Mollem-Melsbroek B -.
30.Zo-22/03/2000:00Kobbegem-Mollem -.
31.Zo-29/03/2000:00Mollem-Ramsdonk -.
32.Zo-05/04/2000:00Eppegem B-Mollem -.
33.Zo-26/04/2000:00Mollem-Steenhuffel A -.
34.Zo-03/05/2000:00Infinity Vilvoorde-Mollem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Tange

1.Wo-28/08/1920:00Eppegem B-

Tange

0 -3

3

34
2.Zo-01/09/1915:00

Tange

-Steenhuffel A1 -50310
3.Wo-04/09/1920:00Infinity Vilvoorde-

Tange

5 -00311
4.Zo-08/09/1915:00

Tange

-Malderen1 -40312
5.Zo-15/09/1915:00Beigem A-

Tange

11 -00313
6.Zo-22/09/1915:00

Tange

-Machelen A2 -21414
7.Za-28/09/1919:30Mollem-

Tange

-.
8.Zo-06/10/1915:00

Tange

-Asse-Terheide A -.
9.Zo-13/10/1915:00Zemst-

Tange

-.
11.Zo-27/10/1900:00

Tange

-SJ Londerzeel -.
12.Zo-03/11/1900:00Delta Londerzeel A-

Tange

-.
13.Zo-10/11/1900:00

Tange

-Borght-Humbeek B -.
14.Zo-17/11/1900:00Diegem B-

Tange

-.
15.Zo-24/11/1900:00

Tange

-Melsbroek B -.
16.Zo-01/12/1900:00Kobbegem-

Tange

-.
17.Zo-08/12/1900:00

Tange

-Ramsdonk -.
18.Zo-15/12/1900:00

Tange

-Eppegem B -.
19.Zo-22/12/1900:00Steenhuffel A-

Tange

-.
20.Zo-05/01/2000:00

Tange

-Infinity Vilvoorde -.
21.Zo-12/01/2000:00Malderen-

Tange

-.
22.Zo-19/01/2000:00

Tange

-Beigem A -.
23.Zo-26/01/2000:00Machelen A-

Tange

-.
24.Zo-02/02/2000:00

Tange

-Mollem -.
25.Zo-09/02/2000:00Asse-Terheide A-

Tange

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Tange

-Zemst -.
28.Zo-08/03/2000:00SJ Londerzeel-

Tange

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Tange

-Delta Londerzeel A -.
30.Zo-22/03/2000:00Borght-Humbeek B-

Tange

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Tange

-Diegem B -.
32.Zo-05/04/2000:00Melsbroek B-

Tange

-.
33.Zo-26/04/2000:00

Tange

-Kobbegem -.
34.Zo-03/05/2000:00Ramsdonk-

Tange

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/16)

1Steenhuffel A913:2+11
2Malderen99:2+7
3Infinity Vilvoorde79:2+7
4Diegem B710:6+4
5Delta Londerzeel A64:5-1
6SJ Londerzeel58:3+5
7Kobbegem52:1+1
8Beigem A413:4+9
9Asse-Terheide A*43:2+1
10Machelen A*310:2+8
11Zemst34:6-2
12Melsbroek B*34:7-3
13Borght-Humbeek B35:12-7
14Ramsdonk24:6-2
15Tange14:11-7
16Mollem*03:9-6
17Eppegem B01:13-12

alle wedstrijden (6/32)

1Steenhuffel A1523:7+16
2Malderen1216:8+8
3Beigem A1120:5+15
4Kobbegem*1112:3+9
5Infinity Vilvoorde1115:8+7
6Delta Londerzeel A119:6+3
7Diegem B*1017:9+8
8Melsbroek B*1014:10+4
9Machelen A*815:5+10
10Asse-Terheide A*810:9+1
11Zemst69:14-5
12SJ Londerzeel611:9+2
13Borght-Humbeek B*46:19-13
14Tange47:27-20
15Ramsdonk37:12-5
16Eppegem B*03:21-18
17Mollem*05:27-22

uitwedstrijden (3/16)

1Melsbroek B710:3+7
2Beigem A77:1+6
3Kobbegem*610:2+8
4Steenhuffel A610:5+5
5Delta Londerzeel A55:1+4
6Machelen A55:3+2
7Asse-Terheide A47:70
8Infinity Vilvoorde46:60
9Diegem B*37:3+4
10Malderen37:6+1
11Zemst35:8-3
12Tange33:16-13
13Ramsdonk13:6-3
.SJ Londerzeel13:6-3
15Borght-Humbeek B*11:7-6
16Eppegem B*02:8-6
17Mollem02:18-16