www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

18:30

Diegem B

-Steenhuffel A4 -1
19:00Kobbegem-Ramsdonk0-0
19:30

Melsbroek B

-Eppegem B3 -2
20:00SJ Londerzeel-Beigem A1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Zemst

-Mollem4 -2
.Tange-Machelen A2 -2
.

Delta Londerzeel A

-Malderen2-1
.

Borght-Humbeek B

-Infinity Vilvoorde4 -2

donderdag 26/09/2019

19:30Borght-Humbeek B3- 0Eppegem B-

zaterdag 28/09/2019

19:30Mollem0- 0Tange-
20:00Steenhuffel A6 - 4Melsbroek B-

zondag 29/09/2019

14:30Machelen A3-0SJ Londerzeel-
15:00Asse-Terheide A4-3Zemst-
.Beigem A4-4Delta Londerzeel A-
.Infinity Vilvoorde4 -3Diegem B-
.Malderen6-1Borght-Humbeek B-
18:00Eppegem B0-6Kobbegem-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Steenhuffel A1592.
2.Malderen1294.
3.Beigem A118
4.Kobbegem*1110-1.(1)
5.Infinity Vilvoorde115.3
6.Delta Londerzeel A117
7.Diegem B*109-3.(0)
8.Melsbroek B*107.-2(0)
9.Machelen A*85
10.Asse-Terheide A*88
11.Zemst66
12.SJ Londerzeel62
13.Borght-Humbeek B*44.-4(1)
14.Tange41
15.Ramsdonk32
16.Eppegem B*00.1
17.Mollem*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> Ramsdonk

Ramsdonk

1.Wo-28/08/1918:30

Ramsdonk

-SJ Londerzeel2 -2118
2.Zo-01/09/1916:30Delta Londerzeel A-

Ramsdonk

2 -00113
3.Wo-04/09/1918:30

Ramsdonk

-Borght-Humbeek B1 -11212
4.Za-07/09/1918:30Diegem B-

Ramsdonk

4 -30213
5.Zo-15/09/1915:00

Ramsdonk

-Melsbroek B1 -30214
6.Za-21/09/1919:00Kobbegem-

Ramsdonk

0 -01315
8.Zo-06/10/1915:00

Ramsdonk

-Eppegem B -.
9.Za-12/10/1920:00Steenhuffel A-

Ramsdonk

-.
10.Zo-20/10/1915:00

Ramsdonk

-Infinity Vilvoorde -.
11.Zo-27/10/1900:00Malderen-

Ramsdonk

-.
12.Zo-03/11/1900:00

Ramsdonk

-Beigem A -.
13.Zo-10/11/1900:00Machelen A-

Ramsdonk

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Ramsdonk

-Mollem -.
15.Zo-24/11/1900:00Asse-Terheide A-

Ramsdonk

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Ramsdonk

-Zemst -.
17.Zo-08/12/1900:00Tange-

Ramsdonk

-.
18.Zo-15/12/1900:00SJ Londerzeel-

Ramsdonk

-.
19.Zo-22/12/1900:00

Ramsdonk

-Delta Londerzeel A -.
20.Zo-05/01/2000:00Borght-Humbeek B-

Ramsdonk

-.
21.Zo-12/01/2000:00

Ramsdonk

-Diegem B -.
22.Zo-19/01/2000:00Melsbroek B-

Ramsdonk

-.
23.Zo-26/01/2000:00

Ramsdonk

-Kobbegem -.
25.Zo-09/02/2000:00Eppegem B-

Ramsdonk

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Ramsdonk

-Steenhuffel A -.
27.Zo-01/03/2000:00Infinity Vilvoorde-

Ramsdonk

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Ramsdonk

-Malderen -.
29.Zo-15/03/2000:00Beigem A-

Ramsdonk

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Ramsdonk

-Machelen A -.
31.Zo-29/03/2000:00Mollem-

Ramsdonk

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Ramsdonk

-Asse-Terheide A -.
33.Zo-26/04/2000:00Zemst-

Ramsdonk

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Ramsdonk

-Tange -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Eppegem B

1.Wo-28/08/1920:00Eppegem B-Tange0 -30015
2.Za-31/08/1920:00SJ Londerzeel-Eppegem B5 -00016
3.Wo-04/09/1920:00Eppegem B-Delta Londerzeel A0 -40016
5.Zo-15/09/1915:00Eppegem B-Diegem B1 -60016
6.Za-21/09/1919:30Melsbroek B-Eppegem B3 -20016
4.Do-26/09/1919:30Borght-Humbeek B-Eppegem B -.
7.Zo-29/09/1918:00Eppegem B-Kobbegem -.
8.Zo-06/10/1915:00

Ramsdonk

-Eppegem B -.
10.Zo-20/10/1915:00Eppegem B-Steenhuffel A -.
11.Zo-27/10/1900:00Infinity Vilvoorde-Eppegem B -.
12.Zo-03/11/1900:00Eppegem B-Malderen -.
13.Zo-10/11/1900:00Beigem A-Eppegem B -.
14.Zo-17/11/1900:00Eppegem B-Machelen A -.
15.Zo-24/11/1900:00Mollem-Eppegem B -.
16.Zo-01/12/1900:00Eppegem B-Asse-Terheide A -.
17.Zo-08/12/1900:00Zemst-Eppegem B -.
18.Zo-15/12/1900:00Tange-Eppegem B -.
19.Zo-22/12/1900:00Eppegem B-SJ Londerzeel -.
20.Zo-05/01/2000:00Delta Londerzeel A-Eppegem B -.
21.Zo-12/01/2000:00Eppegem B-Borght-Humbeek B -.
22.Zo-19/01/2000:00Diegem B-Eppegem B -.
23.Zo-26/01/2000:00Eppegem B-Melsbroek B -.
24.Zo-02/02/2000:00Kobbegem-Eppegem B -.
25.Zo-09/02/2000:00Eppegem B-

Ramsdonk

-.
27.Zo-01/03/2000:00Steenhuffel A-Eppegem B -.
28.Zo-08/03/2000:00Eppegem B-Infinity Vilvoorde -.
29.Zo-15/03/2000:00Malderen-Eppegem B -.
30.Zo-22/03/2000:00Eppegem B-Beigem A -.
31.Zo-29/03/2000:00Machelen A-Eppegem B -.
32.Zo-05/04/2000:00Eppegem B-Mollem -.
33.Zo-26/04/2000:00Asse-Terheide A-Eppegem B -.
34.Zo-03/05/2000:00Eppegem B-Zemst -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/16)

1Steenhuffel A913:2+11
2Malderen99:2+7
3Infinity Vilvoorde79:2+7
4Diegem B710:6+4
5Delta Londerzeel A64:5-1
6SJ Londerzeel58:3+5
7Kobbegem52:1+1
8Beigem A413:4+9
9Asse-Terheide A*43:2+1
10Machelen A*310:2+8
11Zemst34:6-2
12Melsbroek B*34:7-3
13Borght-Humbeek B35:12-7
14Ramsdonk24:6-2
15Tange14:11-7
16Mollem*03:9-6
17Eppegem B01:13-12

alle wedstrijden (6/32)

1Steenhuffel A1523:7+16
2Malderen1216:8+8
3Beigem A1120:5+15
4Kobbegem*1112:3+9
5Infinity Vilvoorde1115:8+7
6Delta Londerzeel A119:6+3
7Diegem B*1017:9+8
8Melsbroek B*1014:10+4
9Machelen A*815:5+10
10Asse-Terheide A*810:9+1
11Zemst69:14-5
12SJ Londerzeel611:9+2
13Borght-Humbeek B*46:19-13
14Tange47:27-20
15Ramsdonk37:12-5
16Eppegem B*03:21-18
17Mollem*05:27-22

uitwedstrijden (3/16)

1Melsbroek B710:3+7
2Beigem A77:1+6
3Kobbegem*610:2+8
4Steenhuffel A610:5+5
5Delta Londerzeel A55:1+4
6Machelen A55:3+2
7Asse-Terheide A47:70
8Infinity Vilvoorde46:60
9Diegem B*37:3+4
10Malderen37:6+1
11Zemst35:8-3
12Tange33:16-13
13Ramsdonk13:6-3
.SJ Londerzeel13:6-3
15Borght-Humbeek B*11:7-6
16Eppegem B*02:8-6
17Mollem02:18-16