www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

19:30Mollem-

Infinity Vilvoorde

1 -6
20:00

SJ Londerzeel

-Kobbegem4 -1

zondag 08/12/2019

14:30Machelen A-

Malderen

0-1
.Asse-Terheide A-

Steenhuffel A

1 -4
.

Zemst

-Eppegem B3 -1
.

Delta Londerzeel A

-Melsbroek B4 -2
.Borght-Humbeek B-Diegem B0-0

zaterdag 14/12/2019

19:30Mollem0- 4Malderen-
.Melsbroek B4- 6Borght-Humbeek B-
20:00SJ Londerzeel12 - 3Ramsdonk-

zondag 15/12/2019

14:30Machelen A9-8Beigem A-
.Asse-Terheide A6-4Infinity Vilvoorde-
.Delta Londerzeel A9-3Kobbegem-
.Zemst7 -6Steenhuffel A-

woensdag 18/12/2019

19:30Mollem0-7Machelen A-
20:00Eppegem B3-7SJ Londerzeel-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/30

1.Diegem B*3072.
2.Machelen A*299
3.Steenhuffel A*297
4.Beigem A*296
5.Kobbegem276
6.Infinity Vilvoorde*277
7.SJ Londerzeel*2510-1.(0)
8.Malderen*247
9.Delta Londerzeel A*2431.
10.Zemst*2310-3.(0)
11.Asse-Terheide A*203.-4(3)
12.Ramsdonk*1674.
13.Melsbroek B*151.3
14.Borght-Humbeek B154.-2(3)
15.Eppegem B*93
16.Mollem*00
AMCTange0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> Kobbegem

Delta Londerzeel A

1.Wo-28/08/1920:00

Kobbegem

-Delta Londerzeel A0 -0118
2.Zo-01/09/1916:30Delta Londerzeel A-Ramsdonk2 -0

3

45
3.Wo-04/09/1920:00Eppegem B-Delta Londerzeel A0 -4

3

71
4.Zo-08/09/1915:00Delta Londerzeel A-Steenhuffel A0 -4076
5.Zo-15/09/1915:00Infinity Vilvoorde-Delta Londerzeel A1 -1185
6.Zo-22/09/1915:00Delta Londerzeel A-Malderen2 -1

3

113
7.Zo-29/09/1915:00Beigem A-Delta Londerzeel A3 -00116
8.Zo-06/10/1915:00Delta Londerzeel A-Machelen A3 -2

3

144
9.Za-12/10/1919:30Mollem-Delta Londerzeel A0 -1

3

172
10.Zo-20/10/1915:00Delta Londerzeel A-Asse-Terheide A1 -0

3

201
11.Zo-27/10/1915:00Zemst-Delta Londerzeel A2 -21211
13.Za-09/11/1920:00SJ Londerzeel-Delta Londerzeel A3 -10215
15.Zo-24/11/1914:30Delta Londerzeel A-Borght-Humbeek B1 -20218
16.Za-30/11/1918:30Diegem B-Delta Londerzeel A3 -20219
17.Zo-08/12/1914:30Delta Londerzeel A-Melsbroek B4 -2

3

249
18.Zo-15/12/1914:30Delta Londerzeel A-

Kobbegem

-.
19.Zo-22/12/1914:30Ramsdonk-Delta Londerzeel A -.
20.Zo-05/01/2014:30Delta Londerzeel A-Eppegem B -.
21.Za-11/01/2020:00Steenhuffel A-Delta Londerzeel A -.
22.Zo-19/01/2014:30Delta Londerzeel A-Infinity Vilvoorde -.
23.Za-25/01/2019:30Malderen-Delta Londerzeel A -.
24.Zo-02/02/2000:00Delta Londerzeel A-Beigem A -.
25.Zo-09/02/2000:00Machelen A-Delta Londerzeel A -.
26.Zo-16/02/2000:00Delta Londerzeel A-Mollem -.
27.Zo-01/03/2000:00Asse-Terheide A-Delta Londerzeel A -.
28.Zo-08/03/2000:00Delta Londerzeel A-Zemst -.
30.Zo-22/03/2000:00Delta Londerzeel A-SJ Londerzeel -.
32.Zo-05/04/2000:00Borght-Humbeek B-Delta Londerzeel A -.
33.Zo-26/04/2000:00Delta Londerzeel A-Diegem B -.
34.Zo-03/05/2000:00Melsbroek B-Delta Londerzeel A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kobbegem

1.Wo-28/08/1920:00

Kobbegem

-Delta Londerzeel A0 -0118
2.Zo-01/09/1915:00Borght-Humbeek B-

Kobbegem

1 -5

3

44
3.Wo-04/09/1920:00

Kobbegem

-Diegem B2 -1

3

72
4.Za-07/09/1919:00Melsbroek B-

Kobbegem

1 -5

3

101
6.Za-21/09/1919:00

Kobbegem

-Ramsdonk0 -01112
7.Zo-29/09/1918:00Eppegem B-

Kobbegem

2 -00112
8.Za-05/10/1919:00

Kobbegem

-Steenhuffel A3 -1

3

142
9.Zo-13/10/1915:00Infinity Vilvoorde-

Kobbegem

1 -00146
10.Za-19/10/1919:00

Kobbegem

-Malderen0 -01156
11.Zo-27/10/1915:00Beigem A-

Kobbegem

1 -00158
12.Za-02/11/1919:00

Kobbegem

-Machelen A3 -1

3

186
13.Za-09/11/1919:30Mollem-

Kobbegem

1 -4

3

214
14.Za-16/11/1919:00

Kobbegem

-Asse-Terheide A3 -0

3

243
15.Zo-24/11/1914:30Zemst-

Kobbegem

2 -10244
19.Za-30/11/1919:00

Kobbegem

-Borght-Humbeek B4 -1

3

274
17.Za-07/12/1920:00SJ Londerzeel-

Kobbegem

4 -10275
18.Zo-15/12/1914:30Delta Londerzeel A-

Kobbegem

-.
20.Za-04/01/2018:30Diegem B-

Kobbegem

-.
21.Za-11/01/2019:30

Kobbegem

-Melsbroek B -.
23.Zo-26/01/2014:30Ramsdonk-

Kobbegem

-.
24.Zo-02/02/2000:00

Kobbegem

-Eppegem B -.
25.Zo-09/02/2000:00Steenhuffel A-

Kobbegem

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Kobbegem

-Infinity Vilvoorde -.
27.Zo-01/03/2000:00Malderen-

Kobbegem

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Kobbegem

-Beigem A -.
29.Zo-15/03/2000:00Machelen A-

Kobbegem

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Kobbegem

-Mollem -.
31.Zo-29/03/2000:00Asse-Terheide A-

Kobbegem

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Kobbegem

-Zemst -.
34.Zo-03/05/2000:00

Kobbegem

-SJ Londerzeel -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/15)

1Steenhuffel A*2021:5+16
2SJ Londerzeel*2021:6+15
3Malderen*2017:6+11
4Machelen A*1825:6+19
5Kobbegem*1815:4+11
6Diegem B**1720:11+9
7Infinity Vilvoorde**1612:5+7
8Delta Londerzeel A**1513:11+2
9Asse-Terheide A*1313:130
10Ramsdonk*1221:13+8
11Beigem A**1110:7+3
12Zemst**1012:120
13Borght-Humbeek B1014:21-7
14Melsbroek B**721:18+3
15Eppegem B**66:26-20
16Mollem**06:32-26

alle wedstrijden (16/30)

1Diegem B*3038:19+19
2Machelen A*2942:16+26
3Steenhuffel A*2935:18+17
4Beigem A*2926:12+14
5Kobbegem2731:17+14
6Infinity Vilvoorde*2727:21+6
7SJ Londerzeel*2529:17+12
8Malderen*2421:18+3
9Delta Londerzeel A*2424:23+1
10Zemst*2327:270
11Asse-Terheide A*2027:270
12Ramsdonk*1629:26+3
13Melsbroek B*1536:33+3
14Borght-Humbeek B1520:43-23
15Eppegem B*917:49-32
16Mollem*014:77-63

uitwedstrijden (9/15)

1Beigem A1816:5+11
2Diegem B1318:8+10
3Zemst1315:150
4Machelen A*1117:10+7
5Infinity Vilvoorde1115:16-1
6Kobbegem916:13+3
7Steenhuffel A*914:13+1
8Delta Londerzeel A911:12-1
9Melsbroek B815:150
10Asse-Terheide A*714:140
11SJ Londerzeel*58:11-3
12Borght-Humbeek B*56:22-16
13Ramsdonk*48:13-5
14Malderen*44:12-8
15Eppegem B311:23-12
16Mollem08:45-37