www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 13/10/2019
2019-2020, Brabant-3C: SJ LONDERZEEL
Wedstrijden
1Wo-28/08/1918:30Ramsdonk -SJ Londerzeel2 -2 117 
2Za-31/08/1920:00SJ Londerzeel -Eppegem B5 -03 44 
3Wo-04/09/1920:00Steenhuffel A -SJ Londerzeel2 -0 048 
4Za-07/09/1920:00SJ Londerzeel -Infinity Vilvoorde2 -21 58 
5Za-14/09/1919:30Malderen -SJ Londerzeel2 -1 0511 
6Za-21/09/1920:00SJ Londerzeel -Beigem A1 -11 612 
7Zo-29/09/1914:30Machelen A -SJ Londerzeel2 -1 0613 
8Za-05/10/1920:00SJ Londerzeel -Mollem3 -13 912 
9Zo-13/10/1915:00Asse-Terheide A -SJ Londerzeel1 -0 0912 
10Za-19/10/1920:00SJ Londerzeel -Zemst  - .    
11Zo-27/10/1915:00Tange -SJ Londerzeel  -  .   
13Za-09/11/1920:00SJ Londerzeel -Delta Londerzeel A  - .    
14Zo-17/11/1900:00Borght-Humbeek B -SJ Londerzeel  -  .   
15Zo-24/11/1900:00SJ Londerzeel -Diegem B  - .    
16Zo-01/12/1900:00Melsbroek B -SJ Londerzeel  -  .   
17Zo-08/12/1900:00SJ Londerzeel -Kobbegem  - .    
18Zo-15/12/1900:00SJ Londerzeel -Ramsdonk  - .    
19Zo-22/12/1900:00Eppegem B -SJ Londerzeel  -  .   
20Zo-05/01/2000:00SJ Londerzeel -Steenhuffel A  - .    
21Zo-12/01/2000:00Infinity Vilvoorde -SJ Londerzeel  -  .   
22Zo-19/01/2000:00SJ Londerzeel -Malderen  - .    
23Zo-26/01/2000:00Beigem A -SJ Londerzeel  -  .   
24Zo-02/02/2000:00SJ Londerzeel -Machelen A  - .    
25Zo-09/02/2000:00Mollem -SJ Londerzeel  -  .   
26Zo-16/02/2000:00SJ Londerzeel -Asse-Terheide A  - .    
27Zo-01/03/2000:00Zemst -SJ Londerzeel  -  .   
28Zo-08/03/2000:00SJ Londerzeel -Tange  - .    
30Zo-22/03/2000:00Delta Londerzeel A -SJ Londerzeel  -  .   
31Zo-29/03/2000:00SJ Londerzeel -Borght-Humbeek B  - .    
32Zo-05/04/2000:00Diegem B -SJ Londerzeel  -  .   
33Zo-26/04/2000:00SJ Londerzeel -Melsbroek B  - .    
34Zo-03/05/2000:00Kobbegem -SJ Londerzeel  -  .   
Rangschikking(9/32)
1Infinity Vilvoorde20 6+1121 2+29
 2Steenhuffel A19 6+1527 2+311
 3Beigem A17 5+1926 3+810
 4Delta Londerzeel A17 5+213 2+26
 5Diegem B*16 5+1122 2+49
 6Malderen16 5+617 1-27
 7Machelen A*14 4+1625 1+17
 8Kobbegem*14 4+815 2+510
 9Asse-Terheide A*14 4+415 2+310
10Zemst*12 4+318 2-27
 11Melsbroek B*11 3+116 2+611
12SJ Londerzeel9 2+215 0-54
 13Borght-Humbeek B8 2-1810 0-121
 14Ramsdonk*6 1-411 0-44
 15Tange4 1-338 1-234
 16Eppegem B*3 1-216 0-113
 17Mollem*3 1-2210 0-183
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van ZEMST
1Do-29/08/1920:00Steenhuffel A -Zemst5 -2 0014 
2Zo-01/09/1915:00Zemst -Infinity Vilvoorde0 -20 014 
3Wo-04/09/1920:00Malderen -Zemst3 -1 0015 
4Zo-08/09/1915:00Zemst -Beigem A0 -20 015 
5Zo-15/09/1914:30Machelen A -Zemst0 -2 3312 
6Zo-22/09/1915:00Zemst -Mollem4 -23 611 
7Zo-29/09/1915:00Asse-Terheide A -Zemst1 -2 3910 
9Zo-13/10/1915:00Zemst -Tange7 -03 1210 
10Za-19/10/1920:00SJ Londerzeel -Zemst  -  .   
11Zo-27/10/1915:00Zemst -Delta Londerzeel A  - .    
12Zo-03/11/1914:30Borght-Humbeek B -Zemst  -  .   
13Zo-10/11/1914:30Zemst -Diegem B  - .    
14Zo-17/11/1900:00Melsbroek B -Zemst  -  .   
15Zo-24/11/1900:00Zemst -Kobbegem  - .    
16Zo-01/12/1900:00Ramsdonk -Zemst  -  .   
17Zo-08/12/1900:00Zemst -Eppegem B  - .    
18Zo-15/12/1900:00Zemst -Steenhuffel A  - .    
19Zo-22/12/1900:00Infinity Vilvoorde -Zemst  -  .   
20Zo-05/01/2000:00Zemst -Malderen  - .    
21Zo-12/01/2000:00Beigem A -Zemst  -  .   
22Zo-19/01/2000:00Zemst -Machelen A  - .    
23Zo-26/01/2000:00Mollem -Zemst  -  .   
24Zo-02/02/2000:00Zemst -Asse-Terheide A  - .    
26Zo-16/02/2000:00Tange -Zemst  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Zemst -SJ Londerzeel  - .    
28Zo-08/03/2000:00Delta Londerzeel A -Zemst  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Zemst -Borght-Humbeek B  - .    
30Zo-22/03/2000:00Diegem B -Zemst  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Zemst -Melsbroek B  - .    
32Zo-05/04/2000:00Kobbegem -Zemst  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Zemst -Ramsdonk  - .    
34Zo-03/05/2000:00Eppegem B -Zemst  -  .   
Beste aanval
Steenhuffel A27
 Beigem A26
 Machelen A25
 Diegem B22
 Infinity Vilvoorde21
Zemst18
 Malderen17
 Melsbroek B16
SJ Londerzeel15
 Kobbegem15
 Asse-Terheide A15
 Delta Londerzeel A13
 Ramsdonk11
 Mollem10
 Borght-Humbeek B10
 Tange8
 Eppegem B6
Beste verdediging
Kobbegem7
 Beigem A7
 Machelen A9
 Infinity Vilvoorde10
 Delta Londerzeel A11
 Malderen11
 Asse-Terheide A11
 Diegem B11
 Steenhuffel A12
SJ Londerzeel13
Zemst15
 Ramsdonk15
 Melsbroek B15
 Eppegem B27
 Borght-Humbeek B28
 Mollem32
 Tange41
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.