www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 21/11/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

speeldag 1

woensdag 28/08/2019

18:30Ramsdonk-SJ Londerzeel2-2
20:00

Infinity Vilvoorde

-Asse-Terheide A3-1
.Eppegem B-
Tange
0-3
.Beigem A-

Machelen A

1-3
.Kobbegem-Delta Londerzeel A0-0
.

Malderen

-Mollem4-0

donderdag 29/08/2019

20:00

Steenhuffel A

-Zemst5-2

zaterdag 14/12/2019

19:30Melsbroek B-Borght-Humbeek B-

vrij: Diegem B

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

18:30Diegem B-Melsbroek B2-2
19:30Mollem-

Beigem A

0-4
20:00

SJ Londerzeel

-Eppegem B5-0

zondag 01/09/2019

15:00

Tange

-Steenhuffel A1-5
.Borght-Humbeek B-

Kobbegem

1-5
.Zemst-

Infinity Vilvoorde

0-2
16:30

Delta Londerzeel A

-Ramsdonk2-0
.

Asse-Terheide A

-Malderen3-2

vrij: Machelen A

speeldag 3

woensdag 04/09/2019

18:30Ramsdonk-Borght-Humbeek B1-1
20:00

Kobbegem

-Diegem B2-1
.

Machelen A

-Mollem10-0
.

Steenhuffel A

-SJ Londerzeel2-0
.

Malderen

-Zemst3-1
.Infinity Vilvoorde-
Tange
5-0
.Beigem A-Asse-Terheide A1-1
.Eppegem B-

Delta Londerzeel A

0-4

vrij: Melsbroek B

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

18:30

Diegem B

-Ramsdonk4-3
19:00Melsbroek B-

Kobbegem

1-5
20:00SJ Londerzeel-Infinity Vilvoorde2-2

zondag 08/09/2019

15:00Delta Londerzeel A-

Steenhuffel A

0-4
.Zemst-

Beigem A

0-2
.Asse-Terheide A-Machelen A0-0
.

Tange

-Malderen1-4

donderdag 26/09/2019

19:30

Borght-Humbeek B

-Eppegem B3-0

vrij: Mollem

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

19:30Mollem-

Asse-Terheide A

3-5
.

Malderen

-SJ Londerzeel2-1
20:00

Steenhuffel A

-Borght-Humbeek B6-0

zondag 15/09/2019

14:30Machelen A-

Zemst

0-2
15:00Ramsdonk-

Melsbroek B

1-3
.Infinity Vilvoorde-Delta Londerzeel A1-1
.Eppegem B-

Diegem B

1-6
.Beigem A-
Tange
11-0

vrij: Kobbegem

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

18:30

Diegem B

-Steenhuffel A4-1
19:00Kobbegem-Ramsdonk0-0
19:30

Melsbroek B

-Eppegem B3-2
20:00SJ Londerzeel-Beigem A1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Zemst

-Mollem4-2
.

Tange

-Machelen A2-2
.

Delta Londerzeel A

-Malderen2-1
.

Borght-Humbeek B

-Infinity Vilvoorde4-2

vrij: Asse-Terheide A

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

19:30Mollem-
Tange
4-1
20:00Steenhuffel A-Melsbroek B1-1

zondag 29/09/2019

14:30

Machelen A

-SJ Londerzeel2-1
15:00Asse-Terheide A-

Zemst

1-2
.

Beigem A

-Delta Londerzeel A3-0
.

Infinity Vilvoorde

-Diegem B2-1
.Malderen-Borght-Humbeek B0-0
18:00

Eppegem B

-Kobbegem2-0

vrij: Ramsdonk

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

18:30

Diegem B

-Malderen3-0
19:00

Kobbegem

-Steenhuffel A3-1
19:30Melsbroek B-

Infinity Vilvoorde

1-3
20:00

SJ Londerzeel

-Mollem3-1

zondag 06/10/2019

15:00

Ramsdonk

-Eppegem B3-1
.

Tange

-Asse-Terheide A0-3
.

Delta Londerzeel A

-Machelen A3-2
.Borght-Humbeek B-

Beigem A

1-3

vrij: Zemst

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

19:30Mollem-

Delta Londerzeel A

0-1
20:00

Steenhuffel A

-Ramsdonk2-1

zondag 13/10/2019

14:30

Machelen A

-Borght-Humbeek B6-0
15:00Beigem A-

Diegem B

0-1
.

Asse-Terheide A

-SJ Londerzeel1-0
.Zemst-
Tange
7-0
.

Infinity Vilvoorde

-Kobbegem1-0
.

Malderen

-Melsbroek B1-0

vrij: Eppegem B

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

18:30Diegem B-Machelen A2-2
19:00Kobbegem-Malderen0-0
19:30Melsbroek B-

Beigem A

1-2
20:00

SJ Londerzeel

-Zemst1-0

zondag 20/10/2019

15:00

Ramsdonk

-Infinity Vilvoorde6-0
.Eppegem B-

Steenhuffel A

1-3
.

Delta Londerzeel A

-Asse-Terheide A1-0
.

Borght-Humbeek B

-Mollem4-2

vrij: Tange

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

19:30

Malderen

-Ramsdonk3-2
.Mollem-

Diegem B

0-7

zondag 27/10/2019

14:30

Machelen A

-Melsbroek B4-1
15:00

Beigem A

-Kobbegem1-0
.

Asse-Terheide A

-Borght-Humbeek B4-2
.Zemst-Delta Londerzeel A2-2
.

Tange

-SJ Londerzeel2-4
.

Infinity Vilvoorde

-Eppegem B1-0

vrij: Steenhuffel A

speeldag 12

zaterdag 02/11/2019

18:30

Diegem B

-Asse-Terheide A2-1
19:00

Kobbegem

-Machelen A3-1
19:30

Melsbroek B

-Mollem12-1
20:00

Steenhuffel A

-Infinity Vilvoorde2-0

zondag 03/11/2019

14:30Ramsdonk-

Beigem A

0-2
.Delta Londerzeel A-
Tange
8-1
.Borght-Humbeek B-

Zemst

1-2
15:00

Eppegem B

-Malderen1-0

vrij: SJ Londerzeel

speeldag 13

zaterdag 09/11/2019

19:30

Malderen

-Steenhuffel A2-0
.Mollem-

Kobbegem

1-4
20:00

SJ Londerzeel

-Delta Londerzeel A3-1

zondag 10/11/2019

14:30

Beigem A

-Eppegem B4-2
.

Machelen A

-Ramsdonk1-0
.Zemst-

Diegem B

1-2
.

Tange

-Borght-Humbeek B0-3
15:00

Asse-Terheide A

-Melsbroek B2-1

vrij: Infinity Vilvoorde

speeldag 14

zaterdag 16/11/2019

18:30Diegem B-
Tange
-
19:00

Kobbegem

-Asse-Terheide A3-0
20:00Steenhuffel A-Beigem A0-0

zondag 17/11/2019

14:30

Ramsdonk

-Mollem5-1
.Borght-Humbeek B-

SJ Londerzeel

0-2
15:00Melsbroek B-

Zemst

1-3
.Eppegem B-

Machelen A

0-7
.

Infinity Vilvoorde

-Malderen3-0

vrij: Delta Londerzeel A

speeldag 15

zaterdag 23/11/2019

19:30Mollem-Eppegem B-
20:00SJ Londerzeel-Diegem B-

zondag 24/11/2019

14:30Delta Londerzeel A-Borght-Humbeek B-
.

Tange

-Melsbroek B-
.Machelen A-Steenhuffel A-
.Beigem A-Infinity Vilvoorde-
.Asse-Terheide A-Ramsdonk-
.Zemst-Kobbegem-

vrij: Malderen

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

18:30Diegem B-Delta Londerzeel A-
19:00Kobbegem-
Tange
-
19:30Melsbroek B-SJ Londerzeel-
20:00Steenhuffel A-Mollem-

zondag 01/12/2019

14:30Ramsdonk-Zemst-
.Malderen-Beigem A-
15:00Eppegem B-Asse-Terheide A-
.Infinity Vilvoorde-Machelen A-

vrij: Borght-Humbeek B

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

19:30Mollem-Infinity Vilvoorde-
20:00SJ Londerzeel-Kobbegem-

zondag 08/12/2019

14:30Machelen A-Malderen-
.Asse-Terheide A-Steenhuffel A-
.Zemst-Eppegem B-
.

Tange

-Ramsdonk-
.Delta Londerzeel A-Melsbroek B-
.Borght-Humbeek B-Diegem B-

vrij: Beigem A

speeldag 18

donderdag 29/08/2019

19:30Borght-Humbeek B-

Melsbroek B

0-5F1

zaterdag 14/12/2019

19:30Mollem-Malderen-
20:00SJ Londerzeel-Ramsdonk-

zondag 15/12/2019

14:30Machelen A-Beigem A-
.Asse-Terheide A-Infinity Vilvoorde-
.Delta Londerzeel A-Kobbegem-
.Zemst-Steenhuffel A-
.

Tange

-Eppegem B-

vrij: Diegem B

speeldag 19

zaterdag 30/11/2019

19:00Kobbegem-Borght-Humbeek B-

zaterdag 21/12/2019

19:30Melsbroek B-Diegem B-
20:00Steenhuffel A-
Tange
-

zondag 22/12/2019

14:30Beigem A-Mollem-
.Malderen-Asse-Terheide A-
.Eppegem B-SJ Londerzeel-
.Ramsdonk-Delta Londerzeel A-
15:00Infinity Vilvoorde-Zemst-

vrij: Machelen A

speeldag 20

zaterdag 04/01/2020

18:30Diegem B-Kobbegem-
19:30Mollem-Machelen A-
20:00SJ Londerzeel-Steenhuffel A-

zondag 05/01/2020

14:30Asse-Terheide A-Beigem A-
.Borght-Humbeek B-Ramsdonk-
.Delta Londerzeel A-Eppegem B-
.

Tange

-Infinity Vilvoorde-
.Zemst-Malderen-

vrij: Melsbroek B

speeldag 21

zondag 12/01/2020

00:00Ramsdonk-Diegem B-
.Kobbegem-Melsbroek B-
.Machelen A-Asse-Terheide A-
.Beigem A-Zemst-
.Malderen-
Tange
-
.Infinity Vilvoorde-SJ Londerzeel-
.Steenhuffel A-Delta Londerzeel A-
.Eppegem B-Borght-Humbeek B-

vrij: Mollem

speeldag 22

zondag 19/01/2020

00:00

Tange

-Beigem A-
.Zemst-Machelen A-
.Asse-Terheide A-Mollem-
.Melsbroek B-Ramsdonk-
.Diegem B-Eppegem B-
.Borght-Humbeek B-Steenhuffel A-
.Delta Londerzeel A-Infinity Vilvoorde-
.SJ Londerzeel-Malderen-

vrij: Kobbegem

speeldag 23

zondag 26/01/2020

00:00Steenhuffel A-Diegem B-
.Eppegem B-Melsbroek B-
.Ramsdonk-Kobbegem-
.Mollem-Zemst-
.Machelen A-
Tange
-
.Beigem A-SJ Londerzeel-
.Malderen-Delta Londerzeel A-
.Infinity Vilvoorde-Borght-Humbeek B-

vrij: Asse-Terheide A

speeldag 24

zondag 02/02/2020

00:00Delta Londerzeel A-Beigem A-
.SJ Londerzeel-Machelen A-
.

Tange

-Mollem-
.Zemst-Asse-Terheide A-
.Kobbegem-Eppegem B-
.Melsbroek B-Steenhuffel A-
.Diegem B-Infinity Vilvoorde-
.Borght-Humbeek B-Malderen-

vrij: Ramsdonk

speeldag 25

zondag 09/02/2020

00:00Malderen-Diegem B-
.Infinity Vilvoorde-Melsbroek B-
.Steenhuffel A-Kobbegem-
.Eppegem B-Ramsdonk-
.Asse-Terheide A-
Tange
-
.Mollem-SJ Londerzeel-
.Machelen A-Delta Londerzeel A-
.Beigem A-Borght-Humbeek B-

vrij: Zemst

speeldag 26

zondag 16/02/2020

00:00Diegem B-Beigem A-
.Borght-Humbeek B-Machelen A-
.Delta Londerzeel A-Mollem-
.SJ Londerzeel-Asse-Terheide A-
.

Tange

-Zemst-
.Ramsdonk-Steenhuffel A-
.Kobbegem-Infinity Vilvoorde-
.Melsbroek B-Malderen-

vrij: Eppegem B

speeldag 27

zondag 01/03/2020

00:00Machelen A-Diegem B-
.Beigem A-Melsbroek B-
.Malderen-Kobbegem-
.Infinity Vilvoorde-Ramsdonk-
.Steenhuffel A-Eppegem B-
.Zemst-SJ Londerzeel-
.Asse-Terheide A-Delta Londerzeel A-
.Mollem-Borght-Humbeek B-

vrij: Tange

speeldag 28

zondag 08/03/2020

00:00Kobbegem-Beigem A-
.Melsbroek B-Machelen A-
.Diegem B-Mollem-
.Borght-Humbeek B-Asse-Terheide A-
.Delta Londerzeel A-Zemst-
.SJ Londerzeel-
Tange
-
.Eppegem B-Infinity Vilvoorde-
.Ramsdonk-Malderen-

vrij: Steenhuffel A

speeldag 29

zondag 15/03/2020

00:00Asse-Terheide A-Diegem B-
.Mollem-Melsbroek B-
.Machelen A-Kobbegem-
.Beigem A-Ramsdonk-
.Malderen-Eppegem B-
.Infinity Vilvoorde-Steenhuffel A-
.

Tange

-Delta Londerzeel A-
.Zemst-Borght-Humbeek B-

vrij: SJ Londerzeel

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Eppegem B-Beigem A-
.Ramsdonk-Machelen A-
.Kobbegem-Mollem-
.Melsbroek B-Asse-Terheide A-
.Diegem B-Zemst-
.Borght-Humbeek B-
Tange
-
.Delta Londerzeel A-SJ Londerzeel-
.Steenhuffel A-Malderen-

vrij: Infinity Vilvoorde

speeldag 31

zondag 29/03/2020

00:00

Tange

-Diegem B-
.Zemst-Melsbroek B-
.Asse-Terheide A-Kobbegem-
.Mollem-Ramsdonk-
.Machelen A-Eppegem B-
.Beigem A-Steenhuffel A-
.Malderen-Infinity Vilvoorde-
.SJ Londerzeel-Borght-Humbeek B-

vrij: Delta Londerzeel A

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Infinity Vilvoorde-Beigem A-
.Steenhuffel A-Machelen A-
.Eppegem B-Mollem-
.Ramsdonk-Asse-Terheide A-
.Kobbegem-Zemst-
.Melsbroek B-
Tange
-
.Diegem B-SJ Londerzeel-
.Borght-Humbeek B-Delta Londerzeel A-

vrij: Malderen

speeldag 33

zondag 26/04/2020

00:00Delta Londerzeel A-Diegem B-
.SJ Londerzeel-Melsbroek B-
.

Tange

-Kobbegem-
.Zemst-Ramsdonk-
.Asse-Terheide A-Eppegem B-
.Mollem-Steenhuffel A-
.Machelen A-Infinity Vilvoorde-
.Beigem A-Malderen-

vrij: Borght-Humbeek B

speeldag 34

zondag 03/05/2020

00:00Malderen-Machelen A-
.Infinity Vilvoorde-Mollem-
.Steenhuffel A-Asse-Terheide A-
.Eppegem B-Zemst-
.Ramsdonk-
Tange
-
.Kobbegem-SJ Londerzeel-
.Melsbroek B-Delta Londerzeel A-
.Diegem B-Borght-Humbeek B-

vrij: Beigem A

13/30

1.Beigem A2710
2.Diegem B*2610
3.Kobbegem249
4.Machelen A*239
5.Steenhuffel A*237
6.Infinity Vilvoorde*236
7.Delta Londerzeel A*217
8.Malderen206
9.SJ Londerzeel*189
10.Asse-Terheide A*176
11.Zemst*167
12.Melsbroek B143
13.Ramsdonk123
14.Borght-Humbeek B113
15.Eppegem B*63
16.Mollem*00
AMCTange0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

13/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Beigem A278+14245+1114
2.Diegem B*268+20354+1218
3.Kobbegem247+15253+714
4.Machelen A*237+25382+615
5.Steenhuffel A*237+13272-19
6.Infinity Vilvoorde*237+2202-69
7.Delta Londerzeel A*216+117209
8.Malderen206+2180-93
9.SJ Londerzeel*185+7211-36
10.Asse-Terheide A*175-1191-58
11.Zemst*165-3194012
12.Melsbroek B144+5322+213
13.Ramsdonk123+2240-66
14.Borght-Humbeek B113-21170-143
15.Eppegem B*62-29100-145
16.Mollem*00-52110-357
17.Tange0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden