www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 21/10/2019
2019-2020, Brabant-3C: SJ LONDERZEEL
Wedstrijden
1Wo-28/08/1918:30Ramsdonk -SJ Londerzeel2 -2 117 
2Za-31/08/1920:00SJ Londerzeel -Eppegem B5 -03 44 
3Wo-04/09/1920:00Steenhuffel A -SJ Londerzeel2 -0 048 
4Za-07/09/1920:00SJ Londerzeel -Infinity Vilvoorde2 -21 58 
5Za-14/09/1919:30Malderen -SJ Londerzeel2 -1 0511 
6Za-21/09/1920:00SJ Londerzeel -Beigem A1 -11 612 
7Zo-29/09/1914:30Machelen A -SJ Londerzeel2 -1 0613 
8Za-05/10/1920:00SJ Londerzeel -Mollem3 -13 912 
9Zo-13/10/1915:00Asse-Terheide A -SJ Londerzeel1 -0 0912 
10Za-19/10/1920:00SJ Londerzeel -Zemst1 -03 1211 
11Zo-27/10/1915:00Tange -SJ Londerzeel  -  .   
13Za-09/11/1920:00SJ Londerzeel -Delta Londerzeel A  - .    
14Zo-17/11/1914:30Borght-Humbeek B -SJ Londerzeel  -  .   
15Za-23/11/1920:00SJ Londerzeel -Diegem B  - .    
16Zo-01/12/1900:00Melsbroek B -SJ Londerzeel  -  .   
17Zo-08/12/1900:00SJ Londerzeel -Kobbegem  - .    
18Zo-15/12/1900:00SJ Londerzeel -Ramsdonk  - .    
19Zo-22/12/1900:00Eppegem B -SJ Londerzeel  -  .   
20Zo-05/01/2000:00SJ Londerzeel -Steenhuffel A  - .    
21Zo-12/01/2000:00Infinity Vilvoorde -SJ Londerzeel  -  .   
22Zo-19/01/2000:00SJ Londerzeel -Malderen  - .    
23Zo-26/01/2000:00Beigem A -SJ Londerzeel  -  .   
24Zo-02/02/2000:00SJ Londerzeel -Machelen A  - .    
25Zo-09/02/2000:00Mollem -SJ Londerzeel  -  .   
26Zo-16/02/2000:00SJ Londerzeel -Asse-Terheide A  - .    
27Zo-01/03/2000:00Zemst -SJ Londerzeel  -  .   
28Zo-08/03/2000:00SJ Londerzeel -Tange  - .    
30Zo-22/03/2000:00Delta Londerzeel A -SJ Londerzeel  -  .   
31Zo-29/03/2000:00SJ Londerzeel -Borght-Humbeek B  - .    
32Zo-05/04/2000:00Diegem B -SJ Londerzeel  -  .   
33Zo-26/04/2000:00SJ Londerzeel -Melsbroek B  - .    
34Zo-03/05/2000:00Kobbegem -SJ Londerzeel  -  .   
Rangschikking(10/32)
1Steenhuffel A22 7+1730 3+514
 2Beigem A20 6+2028 4+912
 3Infinity Vilvoorde20 6+521 2-49
 4Delta Londerzeel A20 6+314 2+26
 5Diegem B*17 5+1124 2+49
 6Malderen17 5+617 1-27
 7Machelen A*15 4+1627 1+19
 8Kobbegem*15 4+815 2+510
 9Asse-Terheide A*14 4+315 2+210
 10Zemst*12 4+218 2-37
11SJ Londerzeel12 3+316 0-54
 12Melsbroek B*11 3017 2+611
 13Borght-Humbeek B11 3-1614 0-121
 14Ramsdonk*9 2+217 0-44
 15Tange*4 1-338 1-234
 16Eppegem B*3 1-237 0-113
 17Mollem*3 1-2412 0-205
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.