www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/11/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 16/11/2019

19:00

Kobbegem

-Asse-Terheide A3-0
20:00Steenhuffel A-Beigem A0-0

zondag 17/11/2019

14:30

Ramsdonk

-Mollem5 -1
.Borght-Humbeek B-

SJ Londerzeel

0-2
15:00Melsbroek B-

Zemst

1 -3
.Eppegem B-

Machelen A

0 -7
.

Infinity Vilvoorde

-Malderen3-0

zaterdag 23/11/2019

19:30Mollem3- 0Eppegem B-
20:00SJ Londerzeel10-9Diegem B-

zondag 24/11/2019

14:30Delta Londerzeel A12 -4Borght-Humbeek B-
.Machelen A12-3Steenhuffel A-
.Beigem A9-3Infinity Vilvoorde-
.Asse-Terheide A9-1Ramsdonk-
.Zemst7 -3Kobbegem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

13/30

1.Beigem A2710
2.Diegem B*26102.
3.Kobbegem249.4
4.Machelen A*239
5.Steenhuffel A*237
6.Infinity Vilvoorde*236
7.Delta Londerzeel A*217
8.Malderen206
9.SJ Londerzeel*189-1.(0)
10.Asse-Terheide A*176.-3(3)
11.Zemst*167-2.(1)
12.Melsbroek B143.3
13.Ramsdonk123
14.Borght-Humbeek B113.1
15.Eppegem B*63
16.Mollem*00-4.(3)
AMCTange0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> Delta Londerzeel A

Delta Londerzeel A

1.Wo-28/08/1920:00Kobbegem-

Delta Londerzeel A

0 -0118
2.Zo-01/09/1916:30

Delta Londerzeel A

-Ramsdonk2 -0

3

45
3.Wo-04/09/1920:00Eppegem B-

Delta Londerzeel A

0 -4

3

71
4.Zo-08/09/1915:00

Delta Londerzeel A

-Steenhuffel A0 -4076
5.Zo-15/09/1915:00Infinity Vilvoorde-

Delta Londerzeel A

1 -1185
6.Zo-22/09/1915:00

Delta Londerzeel A

-Malderen2 -1

3

113
7.Zo-29/09/1915:00Beigem A-

Delta Londerzeel A

3 -00116
8.Zo-06/10/1915:00

Delta Londerzeel A

-Machelen A3 -2

3

144
9.Za-12/10/1919:30Mollem-

Delta Londerzeel A

0 -1

3

172
10.Zo-20/10/1915:00

Delta Londerzeel A

-Asse-Terheide A1 -0

3

201
11.Zo-27/10/1915:00Zemst-

Delta Londerzeel A

2 -21211
13.Za-09/11/1920:00SJ Londerzeel-

Delta Londerzeel A

3 -10215
15.Zo-24/11/1914:30

Delta Londerzeel A

-Borght-Humbeek B -.
16.Za-30/11/1918:30Diegem B-

Delta Londerzeel A

-.
17.Zo-08/12/1914:30

Delta Londerzeel A

-Melsbroek B -.
18.Zo-15/12/1914:30

Delta Londerzeel A

-Kobbegem -.
19.Zo-22/12/1914:30Ramsdonk-

Delta Londerzeel A

-.
20.Zo-05/01/2014:30

Delta Londerzeel A

-Eppegem B -.
21.Zo-12/01/2000:00Steenhuffel A-

Delta Londerzeel A

-.
22.Zo-19/01/2000:00

Delta Londerzeel A

-Infinity Vilvoorde -.
23.Zo-26/01/2000:00Malderen-

Delta Londerzeel A

-.
24.Zo-02/02/2000:00

Delta Londerzeel A

-Beigem A -.
25.Zo-09/02/2000:00Machelen A-

Delta Londerzeel A

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Delta Londerzeel A

-Mollem -.
27.Zo-01/03/2000:00Asse-Terheide A-

Delta Londerzeel A

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Delta Londerzeel A

-Zemst -.
30.Zo-22/03/2000:00

Delta Londerzeel A

-SJ Londerzeel -.
32.Zo-05/04/2000:00Borght-Humbeek B-

Delta Londerzeel A

-.
33.Zo-26/04/2000:00

Delta Londerzeel A

-Diegem B -.
34.Zo-03/05/2000:00Melsbroek B-

Delta Londerzeel A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Borght-Humbeek B

18.Do-29/08/1919:30Borght-Humbeek B-Melsbroek B0 -5F10016
2.Zo-01/09/1915:00Borght-Humbeek B-Kobbegem1 -50016
3.Wo-04/09/1918:30Ramsdonk-Borght-Humbeek B1 -11113
5.Za-14/09/1920:00Steenhuffel A-Borght-Humbeek B6 -00114
6.Zo-22/09/1915:00Borght-Humbeek B-Infinity Vilvoorde4 -2

3

413
4.Do-26/09/1919:30Borght-Humbeek B-Eppegem B3 -0

3

711
7.Zo-29/09/1915:00Malderen-Borght-Humbeek B0 -01812
8.Zo-06/10/1915:00Borght-Humbeek B-Beigem A1 -30813
9.Zo-13/10/1914:30Machelen A-Borght-Humbeek B6 -00813
10.Zo-20/10/1915:00Borght-Humbeek B-Mollem4 -2

3

1112
11.Zo-27/10/1915:00Asse-Terheide A-Borght-Humbeek B4 -201112
12.Zo-03/11/1914:30Borght-Humbeek B-Zemst1 -201113
14.Zo-17/11/1914:30Borght-Humbeek B-SJ Londerzeel0 -201114
15.Zo-24/11/1914:30

Delta Londerzeel A

-Borght-Humbeek B -.
17.Zo-08/12/1914:30Borght-Humbeek B-Diegem B -.
1.Za-14/12/1919:30Melsbroek B-Borght-Humbeek B -.
19.Za-21/12/1919:00Kobbegem-Borght-Humbeek B -.
20.Zo-05/01/2014:30Borght-Humbeek B-Ramsdonk -.
21.Zo-12/01/2000:00Eppegem B-Borght-Humbeek B -.
22.Zo-19/01/2000:00Borght-Humbeek B-Steenhuffel A -.
23.Zo-26/01/2000:00Infinity Vilvoorde-Borght-Humbeek B -.
24.Zo-02/02/2000:00Borght-Humbeek B-Malderen -.
25.Zo-09/02/2000:00Beigem A-Borght-Humbeek B -.
26.Zo-16/02/2000:00Borght-Humbeek B-Machelen A -.
27.Zo-01/03/2000:00Mollem-Borght-Humbeek B -.
28.Zo-08/03/2000:00Borght-Humbeek B-Asse-Terheide A -.
29.Zo-15/03/2000:00Zemst-Borght-Humbeek B -.
31.Zo-29/03/2000:00SJ Londerzeel-Borght-Humbeek B -.
32.Zo-05/04/2000:00Borght-Humbeek B-

Delta Londerzeel A

-.
34.Zo-03/05/2000:00Diegem B-Borght-Humbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (8/15)

1Malderen*1915:4+11
2Steenhuffel A*1718:4+14
3Infinity Vilvoorde**1611:3+8
4Machelen A**1523:4+19
5Kobbegem*1511:3+8
6SJ Londerzeel**1415:5+10
7Diegem B**1417:9+8
8Asse-Terheide A**1311:7+4
9Delta Londerzeel A***128:7+1
10Ramsdonk*1118:10+8
11Beigem A**1010:7+3
12Borght-Humbeek B914:21-7
13Melsbroek B**619:16+3
14Eppegem B**65:20-15
15Zemst***47:10-3
16Mollem***04:21-17

alle wedstrijden (13/30)

1Beigem A2724:10+14
2Diegem B*2635:15+20
3Kobbegem2425:10+15
4Machelen A*2338:13+25
5Steenhuffel A*2327:14+13
6Infinity Vilvoorde*2320:18+2
7Delta Londerzeel A*2117:16+1
8Malderen2018:16+2
9SJ Londerzeel*1821:14+7
10Asse-Terheide A*1719:20-1
11Zemst*1619:22-3
12Melsbroek B1432:27+5
13Ramsdonk1224:22+2
14Borght-Humbeek B1117:38-21
15Eppegem B*610:39-29
16Mollem*011:63-52

uitwedstrijden (8/15)

1Beigem A1714:3+11
2Diegem B*1218:6+12
3Zemst1212:120
4Kobbegem*914:7+7
5Delta Londerzeel A99:90
6Machelen A*815:9+6
7Melsbroek B813:11+2
8Infinity Vilvoorde*79:15-6
9Steenhuffel A**69:10-1
10SJ Londerzeel*46:9-3
11Asse-Terheide A*48:13-5
12Borght-Humbeek B**23:17-14
13Ramsdonk*16:12-6
14Malderen*13:12-9
15Eppegem B*05:19-14
16Mollem07:42-35