www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/11/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 09/11/2019

19:30

Malderen

-Steenhuffel A2-0
.Mollem-

Kobbegem

1 -4
20:00

SJ Londerzeel

-Delta Londerzeel A3 -1

zondag 10/11/2019

14:30

Beigem A

-Eppegem B4 -2
.

Machelen A

-Ramsdonk1-0
.Zemst-

Diegem B

1-2
15:00

Asse-Terheide A

-Melsbroek B2-1

zaterdag 16/11/2019

19:00Kobbegem8- 6Asse-Terheide A-
20:00Steenhuffel A10-10Beigem A-

zondag 17/11/2019

14:30Ramsdonk6 -0Mollem-
.Borght-Humbeek B6-3SJ Londerzeel-
15:00Melsbroek B6-9Zemst-
.Eppegem B6-2Machelen A-
.Infinity Vilvoorde10 -1Malderen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Diegem B2610
2.Beigem A2612.1
3.Steenhuffel A*229
4.Kobbegem217
5.Delta Londerzeel A217
6.Machelen A*2072.
7.Malderen207-1.(0)
8.Infinity Vilvoorde*206.-2(3)
9.Asse-Terheide A*1764.
10.SJ Londerzeel*159
11.Melsbroek B143
12.Zemst*134
13.Borght-Humbeek B113
14.Ramsdonk93.-4(3)
15.Eppegem B*63-3.(3)
16.Mollem*00.3
AMCTange0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> Steenhuffel A

Steenhuffel A

1.Do-29/08/1920:00

Steenhuffel A

-Zemst5 -2

3

33
3.Wo-04/09/1920:00

Steenhuffel A

-SJ Londerzeel2 -0

3

65
4.Zo-08/09/1915:00Delta Londerzeel A-

Steenhuffel A

0 -4

3

92
5.Za-14/09/1920:00

Steenhuffel A

-Borght-Humbeek B6 -0

3

121
6.Za-21/09/1918:30Diegem B-

Steenhuffel A

4 -10121
7.Za-28/09/1920:00

Steenhuffel A

-Melsbroek B1 -11131
8.Za-05/10/1919:00Kobbegem-

Steenhuffel A

3 -10136
9.Za-12/10/1920:00

Steenhuffel A

-Ramsdonk2 -1

3

164
10.Zo-20/10/1915:00Eppegem B-

Steenhuffel A

1 -3

3

192
12.Za-02/11/1920:00

Steenhuffel A

-Infinity Vilvoorde2 -0

3

223
13.Za-09/11/1919:30Malderen-

Steenhuffel A

2 -00223
14.Za-16/11/1920:00

Steenhuffel A

-Beigem A -.
15.Zo-24/11/1914:30Machelen A-

Steenhuffel A

-.
16.Za-30/11/1920:00

Steenhuffel A

-Mollem -.
17.Zo-08/12/1914:30Asse-Terheide A-

Steenhuffel A

-.
18.Zo-15/12/1914:30Zemst-

Steenhuffel A

-.
20.Zo-05/01/2000:00SJ Londerzeel-

Steenhuffel A

-.
21.Zo-12/01/2000:00

Steenhuffel A

-Delta Londerzeel A -.
22.Zo-19/01/2000:00Borght-Humbeek B-

Steenhuffel A

-.
23.Zo-26/01/2000:00

Steenhuffel A

-Diegem B -.
24.Zo-02/02/2000:00Melsbroek B-

Steenhuffel A

-.
25.Zo-09/02/2000:00

Steenhuffel A

-Kobbegem -.
26.Zo-16/02/2000:00Ramsdonk-

Steenhuffel A

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Steenhuffel A

-Eppegem B -.
29.Zo-15/03/2000:00Infinity Vilvoorde-

Steenhuffel A

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Steenhuffel A

-Malderen -.
31.Zo-29/03/2000:00Beigem A-

Steenhuffel A

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Steenhuffel A

-Machelen A -.
33.Zo-26/04/2000:00Mollem-

Steenhuffel A

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Steenhuffel A

-Asse-Terheide A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Beigem A

1.Wo-28/08/1920:00Beigem A-Machelen A1 -30012
2.Za-31/08/1919:30Mollem-Beigem A0 -4

3

38
3.Wo-04/09/1920:00Beigem A-Asse-Terheide A1 -1149
4.Zo-08/09/1915:00Zemst-Beigem A0 -2

3

74
6.Za-21/09/1920:00SJ Londerzeel-Beigem A1 -1187
7.Zo-29/09/1915:00Beigem A-Delta Londerzeel A3 -0

3

113
8.Zo-06/10/1915:00Borght-Humbeek B-Beigem A1 -3

3

141
9.Zo-13/10/1915:00Beigem A-Diegem B0 -10145
10.Za-19/10/1919:30Melsbroek B-Beigem A1 -2

3

174
11.Zo-27/10/1915:00Beigem A-Kobbegem1 -0

3

203
12.Zo-03/11/1914:30Ramsdonk-Beigem A0 -2

3

232
13.Zo-10/11/1914:30Beigem A-Eppegem B4 -2

3

262
14.Za-16/11/1920:00

Steenhuffel A

-Beigem A -.
15.Zo-24/11/1914:30Beigem A-Infinity Vilvoorde -.
16.Zo-01/12/1914:30Malderen-Beigem A -.
18.Zo-15/12/1914:30Machelen A-Beigem A -.
19.Zo-22/12/1900:00Beigem A-Mollem -.
20.Zo-05/01/2000:00Asse-Terheide A-Beigem A -.
21.Zo-12/01/2000:00Beigem A-Zemst -.
23.Zo-26/01/2000:00Beigem A-SJ Londerzeel -.
24.Zo-02/02/2000:00Delta Londerzeel A-Beigem A -.
25.Zo-09/02/2000:00Beigem A-Borght-Humbeek B -.
26.Zo-16/02/2000:00Diegem B-Beigem A -.
27.Zo-01/03/2000:00Beigem A-Melsbroek B -.
28.Zo-08/03/2000:00Kobbegem-Beigem A -.
29.Zo-15/03/2000:00Beigem A-Ramsdonk -.
30.Zo-22/03/2000:00Eppegem B-Beigem A -.
31.Zo-29/03/2000:00Beigem A-

Steenhuffel A

-.
32.Zo-05/04/2000:00Infinity Vilvoorde-Beigem A -.
33.Zo-26/04/2000:00Beigem A-Malderen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/15)

1Malderen1915:4+11
2Steenhuffel A*1618:4+14
3Machelen A*1523:4+19
4SJ Londerzeel*1415:5+10
5Diegem B*1417:9+8
6Infinity Vilvoorde**138:3+5
7Asse-Terheide A*1311:7+4
8Delta Londerzeel A**128:7+1
9Kobbegem*128:3+5
10Beigem A*1010:7+3
11Borght-Humbeek B914:19-5
12Ramsdonk*813:9+4
13Melsbroek B**618:13+5
14Eppegem B**65:13-8
15Zemst**47:10-3
16Mollem**04:21-17

alle wedstrijden (12/30)

1Diegem B2635:15+20
2Beigem A2624:10+14
3Steenhuffel A*2227:14+13
4Kobbegem2122:10+12
5Delta Londerzeel A2117:16+1
6Machelen A*2031:13+18
7Malderen2018:13+5
8Infinity Vilvoorde*2017:18-1
9Asse-Terheide A*1719:17+2
10SJ Londerzeel*1519:14+5
11Melsbroek B1431:24+7
12Zemst*1316:21-5
13Borght-Humbeek B1117:36-19
14Ramsdonk919:21-2
15Eppegem B*610:32-22
16Mollem*010:58-48

uitwedstrijden (7/15)

1Beigem A*1614:3+11
2Diegem B*1218:6+12
3Kobbegem*914:7+7
4Zemst*99:11-2
5Delta Londerzeel A99:90
6Melsbroek B813:11+2
7Infinity Vilvoorde*79:15-6
8Steenhuffel A**69:10-1
9Machelen A**58:9-1
10Asse-Terheide A**48:10-2
11Borght-Humbeek B**23:17-14
12SJ Londerzeel**14:9-5
13Ramsdonk*16:12-6
14Malderen**13:9-6
15Eppegem B*05:19-14
16Mollem*06:37-31