www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 26/01/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 25/01/2020

19:30Malderen-

Delta Londerzeel A

0-3
.Mollem-

Zemst

0 -7
20:00Steenhuffel A-

Diegem B

0-2

zondag 26/01/2020

14:30Ramsdonk-

Kobbegem

0 -4
.Beigem A-

SJ Londerzeel

0-1
15:00

Infinity Vilvoorde

-Borght-Humbeek B3-0
.Eppegem B-

Melsbroek B

0-1

zaterdag 01/02/2020

18:30Diegem B12- 4Infinity Vilvoorde-
19:00Kobbegem12-3Eppegem B-
19:30Melsbroek B7 -6Steenhuffel A-
20:00SJ Londerzeel9-12Machelen A-

zondag 02/02/2020

15:00Delta Londerzeel A9-6Beigem A-
.Zemst7-6Asse-Terheide A-
.Borght-Humbeek B1 -10Malderen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

21/30

1.Diegem B*4212
2.Machelen A**389-2.(0)
3.SJ Londerzeel3762.
4.Beigem A*375.-3(1)
5.Kobbegem*369
6.Zemst3451.
7.Delta Londerzeel A3410.3
8.Steenhuffel A*334
9.Infinity Vilvoorde*336
10.Malderen*314-4.(3)
11.Asse-Terheide A*274
12.Melsbroek B*249
13.Ramsdonk223
14.Borght-Humbeek B1804.
15.Eppegem B*123
16.Mollem*33.-1(0)
AMCTange0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> Asse-Terheide A

Zemst

1.Do-29/08/1920:00Steenhuffel A-Zemst5 -20014
2.Zo-01/09/1915:00Zemst-Infinity Vilvoorde0 -20013
3.Wo-04/09/1920:00Malderen-Zemst3 -10014
4.Zo-08/09/1915:00Zemst-Beigem A0 -20014
5.Zo-15/09/1914:30Machelen A-Zemst0 -2

3

312
6.Zo-22/09/1915:00Zemst-Mollem4 -2

3

611
7.Zo-29/09/1915:00

Asse-Terheide A

-Zemst1 -2

3

910
10.Za-19/10/1920:00SJ Londerzeel-Zemst1 -00913
11.Zo-27/10/1915:00Zemst-Delta Londerzeel A2 -211013
12.Zo-03/11/1914:30Borght-Humbeek B-Zemst1 -2

3

1311
13.Zo-10/11/1914:30Zemst-Diegem B1 -201312
14.Zo-17/11/1915:00Melsbroek B-Zemst1 -3

3

1611
15.Zo-24/11/1914:30Zemst-Kobbegem2 -1

3

1910
16.Zo-01/12/1914:30Ramsdonk-Zemst3 -312011
17.Zo-08/12/1914:30Zemst-Eppegem B3 -1

3

2310
18.Zo-15/12/1914:30Zemst-Steenhuffel A3 -2

3

269
19.Zo-22/12/1915:00Infinity Vilvoorde-Zemst2 -3

3

297
20.Zo-05/01/2014:30Zemst-Malderen3 -31306
21.Zo-12/01/2014:30Beigem A-Zemst0 -01316
22.Zo-19/01/2014:30Zemst-Machelen A1 -30318
23.Za-25/01/2019:30Mollem-Zemst0 -7

3

346
24.Zo-02/02/2015:00Zemst-

Asse-Terheide A

-.
27.Zo-01/03/2000:00Zemst-SJ Londerzeel -.
28.Zo-08/03/2000:00Delta Londerzeel A-Zemst -.
29.Zo-15/03/2000:00Zemst-Borght-Humbeek B -.
30.Zo-22/03/2000:00Diegem B-Zemst -.
31.Zo-29/03/2000:00Zemst-Melsbroek B -.
32.Zo-05/04/2000:00Kobbegem-Zemst -.
33.Zo-26/04/2000:00Zemst-Ramsdonk -.
34.Zo-03/05/2000:00Eppegem B-Zemst -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Asse-Terheide A

1.Wo-28/08/1920:00Infinity Vilvoorde-

Asse-Terheide A

3 -10013
2.Zo-01/09/1916:30

Asse-Terheide A

-Malderen3 -2

3

310
3.Wo-04/09/1920:00Beigem A-

Asse-Terheide A

1 -11410
4.Zo-08/09/1915:00

Asse-Terheide A

-Machelen A0 -0159
5.Za-14/09/1919:30Mollem-

Asse-Terheide A

3 -5

3

86
7.Zo-29/09/1915:00

Asse-Terheide A

-Zemst1 -20811
9.Zo-13/10/1915:00

Asse-Terheide A

-SJ Londerzeel1 -0

3

1110
10.Zo-20/10/1915:00Delta Londerzeel A-

Asse-Terheide A

1 -001111
11.Zo-27/10/1915:00

Asse-Terheide A

-Borght-Humbeek B4 -2

3

149
12.Za-02/11/1918:30Diegem B-

Asse-Terheide A

2 -101410
13.Zo-10/11/1915:00

Asse-Terheide A

-Melsbroek B2 -1

3

179
14.Za-16/11/1919:00Kobbegem-

Asse-Terheide A

3 -001710
15.Zo-24/11/1914:30

Asse-Terheide A

-Ramsdonk1 -201711
16.Zo-01/12/1915:00Eppegem B-

Asse-Terheide A

1 -6

3

2010
17.Zo-08/12/1914:30

Asse-Terheide A

-Steenhuffel A1 -402011
18.Zo-15/12/1914:30

Asse-Terheide A

-Infinity Vilvoorde3 -2

3

2311
19.Zo-22/12/1914:30Malderen-

Asse-Terheide A

3 -5

3

2610
20.Zo-05/01/2014:30

Asse-Terheide A

-Beigem A1 -112710
21.Zo-12/01/2014:30Machelen A-

Asse-Terheide A

8 -002711
22.Zo-19/01/2014:30

Asse-Terheide A

-Mollem1 -402711
24.Zo-02/02/2015:00Zemst-

Asse-Terheide A

-.
26.Za-15/02/2020:00SJ Londerzeel-

Asse-Terheide A

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Asse-Terheide A

-Delta Londerzeel A -.
28.Zo-08/03/2000:00Borght-Humbeek B-

Asse-Terheide A

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Asse-Terheide A

-Diegem B -.
30.Zo-22/03/2000:00Melsbroek B-

Asse-Terheide A

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Asse-Terheide A

-Kobbegem -.
32.Zo-05/04/2000:00Ramsdonk-

Asse-Terheide A

-.
33.Zo-26/04/2000:00

Asse-Terheide A

-Eppegem B -.
34.Zo-03/05/2000:00Steenhuffel A-

Asse-Terheide A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/15)

1SJ Londerzeel2628:10+18
2Diegem B**2329:17+12
3Infinity Vilvoorde*2220:8+12
4Machelen A*2134:8+26
5Delta Londerzeel A*2118:180
6Steenhuffel A*2122:8+14
7Kobbegem**2117:4+13
8Malderen*2020:14+6
9Asse-Terheide A1718:20-2
10Beigem A*1515:8+7
11Ramsdonk1522:18+4
12Zemst*1419:20-1
13Melsbroek B*1329:22+7
14Borght-Humbeek B1016:26-10
15Eppegem B*910:31-21
16Mollem*08:47-39

alle wedstrijden (21/30)

1Diegem B*4251:29+22
2Machelen A**3859:19+40
3SJ Londerzeel3741:26+15
4Beigem A*3734:15+19
5Kobbegem*3643:20+23
6Zemst3444:37+7
7Delta Londerzeel A3433:32+1
8Steenhuffel A*3341:28+13
9Infinity Vilvoorde*3338:29+9
10Malderen*3132:31+1
11Asse-Terheide A*2737:45-8
12Melsbroek B*2445:39+6
13Ramsdonk2235:40-5
14Borght-Humbeek B1824:53-29
15Eppegem B*1227:63-36
16Mollem*320:98-78

uitwedstrijden (11/15)

1Beigem A*2219:7+12
2Zemst2025:17+8
3Diegem B1922:12+10
4Machelen A**1725:11+14
5Kobbegem1526:16+10
6Delta Londerzeel A1315:14+1
7Steenhuffel A*1219:20-1
8Melsbroek B*1116:17-1
9Infinity Vilvoorde*1118:21-3
10SJ Londerzeel*1113:16-3
11Malderen*1112:17-5
12Asse-Terheide A**1019:25-6
13Borght-Humbeek B*88:27-19
14Ramsdonk*713:22-9
15Eppegem B*317:32-15
16Mollem*312:51-39