www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Brabant-acff : 2de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | RSD.Jette B | - | FC.Forest A | 3 | - | 0 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Stockel A | - | RRC.Boitsfort A | 1 | - | 1 |
. | Berchem Brussels | - | Kosova B | 3
| - | 1 |
. | Suryoyés A | - | Cros.Schaerbeek B | 0 | - | 1 |
. | Olymp.Forestois A | - | AFC.Evere | 3
| - | 3
|
. | FC.M.Uccle | - | Anneessens 25 A | 7
| - | 1
|
. | A.S.A.Molenbeek A | - | Ren.Sp.Forestoise | 7
| - | 1
|
zaterdag 06/04/2024 |
20:00 | Kosova B | 5 | - |
1 | Stockel A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | AFC.Evere | 0 | - | 12 | Suryoyés A | | - | |
. | Sp.Bruxelles B | 7 |
- | 3 | FC.M.Uccle | | - | |
. | Anneessens 25 A | 6 | - | 7 | A.S.A.Molenbeek A | | - | |
. | Ren.Sp.Forestoise | 9 | - | 8 | RSD.Jette B | | - | |
. | FC.Forest A | 6 | - | 0 | Olymp.Forestois A | | - | |
18:00 | Cros.Schaerbeek B | 12 |
- | 3 | Berchem Brussels | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 2de Provinciale A --> Kosova B
periode 1
-/- |
| Stockel A | 9/9 | 22 |
2. | Suryoyés A | 9/9 | 22 |
3. | FC.M.Uccle | 9/9 | 21 |
4. | RRC.Boitsfort A | 10/10 | 20 |
5. | Berchem Brussels | 9/9 | 19 |
6. | Cros.Schaerbeek B | 10/10 | 16 |
7. | A.S.A.Molenbeek A | 9/9 | 14 |
8. | Ren.Sp.Forestoise | 9/9 | 14 |
9. | RSD.Jette B | 9/9 | 14 |
10. | FC.Forest A | 9/9 | 11 |
11. | Sp.Bruxelles B | 10/10 | 10 |
12. | Kosova B | 10/10 | 9 |
13. | Anneessens 25 A | 9/9 | 8 |
14. | Olymp.Forestois A | 9/9 | 8 |
15. | AFC.Evere | 10/10 | 0 |
periode 2
-/- |
| RRC.Boitsfort A | 9/9 | 24 |
2. | Suryoyés A | 9/9 | 24 |
3. | Sp.Bruxelles B | 9/9 | 23 |
4. | Stockel A | 10/10 | 22 |
5. | Cros.Schaerbeek B | 9/9 | 20 |
6. | RSD.Jette B | 9/9 | 20 |
7. | FC.M.Uccle | 10/10 | 18 |
8. | A.S.A.Molenbeek A | 10/10 | 14 |
9. | Berchem Brussels | 9/9 | 12 |
10. | Anneessens 25 A | 10/10 | 11 |
11. | Kosova B | 9/9 | 9 |
12. | Olymp.Forestois A | 9/9 | 9 |
13. | Ren.Sp.Forestoise | 10/10 | 3 |
14. | FC.Forest A | 9/9 | 1 |
15. | AFC.Evere | 9/9 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | RRC.Boitsfort A | 6/9 | 18 | |
2. | Cros.Schaerbeek B | 6/9 | 13 | |
3. | Suryoyés A | 6/10 | 12 | |
4. | A.S.A.Molenbeek A | 5/9 | 11 | |
5. | RSD.Jette B | 6/10 | 11 | |
6. | Ren.Sp.Forestoise | 5/9 | 11 | |
7. | Berchem Brussels | 6/10 | 10 | |
8. | Kosova B | 6/9 | 8 | |
9. | FC.M.Uccle | 5/9 | 8 | |
10. | Sp.Bruxelles B | 5/9 | 8 | |
11. | FC.Forest A | 6/10 | 6 | |
12. | Stockel A | 5/9 | 6 | |
13. | Anneessens 25 A | 5/9 | 4 | |
14. | Olymp.Forestois A | 6/10 | 1 | x |
15. | AFC.Evere | 6/9 | 1 | x |
Kosova B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Anneessens 25 A | - | Kosova B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 7 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Kosova B | - | Sp.Bruxelles B | 1 - | 2 | | 0 | 1 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:45 | RRC.Boitsfort A | - | Kosova B | 4 - | 1 | | 0 | 1 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Kosova B | - | Ren.Sp.Forestoise | 1 - | 2 | | 0 | 1 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Kosova B | - | Cros.Schaerbeek B | 0 - | 0 | | 1 | 2 | | 12 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | AFC.Evere | - | Kosova B | 1 - | 3 | | 3 | 5 | | 11 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Kosova B | - | FC.Forest A | 1 - | 3 | | 0 | 5 | | 12 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | RSD.Jette B | - | Kosova B | 2 - | 3 | | 3 | 8 | | 10 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Kosova B | - | Olymp.Forestois A | 1 - | 1 | | 1 | 9 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Suryoyés A | - | Kosova B | 2 - | 1 | | 0 | 9 | | 12 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Kosova B | - | Berchem Brussels | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 12 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Stockel A | - | Kosova B | 3 - | 1 | | 0 | 10 | | 13 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | FC.M.Uccle | - | Kosova B | 6 - | 2 | | 0 | 10 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Kosova B | - | A.S.A.Molenbeek A | 4 - | 0 | | 3 | 13 | | 12 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Kosova B | - | Anneessens 25 A | 1 - | 2 | | 0 | 13 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Sp.Bruxelles B | - | Kosova B | 2 - | 1 | | 0 | 13 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Ren.Sp.Forestoise | - | Kosova B | 0 - | 2 | | 3 | 16 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 18:00 | Cros.Schaerbeek B | - | Kosova B | 2 - | 1 | | 0 | 16 | | 10 | |
21. | Za-10/02/24 | 20:00 | Kosova B | - | AFC.Evere | 8 - | 0 | | 3 | 19 | | 10 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | FC.Forest A | - | Kosova B | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 10 | |
18. | Za-24/02/24 | 20:00 | Kosova B | - | RRC.Boitsfort A | 0 - | 0 | | 1 | 20 | | 11 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Kosova B | - | RSD.Jette B | 0 - | 0 | | 1 | 21 | | 11 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Olymp.Forestois A | - | Kosova B | 1 - | 5 | | 3 | 24 | | 10 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Kosova B | - | Suryoyés A | 1 - | 3 | | 0 | 24 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Kosova B | 3 - | 1 | | 0 | 24 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Kosova B | - | Stockel A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kosova B | - | FC.M.Uccle | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Kosova B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Stockel A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Stockel A | - | RSD.Jette B | 4 - | 1 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Olymp.Forestois A | - | Stockel A | 3 - | 3 | | 1 | 4 | | 4 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Stockel A | 3 - | 2 | | 0 | 4 | | 7 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Ren.Sp.Forestoise | - | Stockel A | 2 - | 6 | | 3 | 7 | | 6 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | FC.M.Uccle | - | Stockel A | 2 - | 3 | | 3 | 10 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Stockel A | - | A.S.A.Molenbeek A | 4 - | 3 | | 3 | 13 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Anneessens 25 A | - | Stockel A | 3 - | 6 | | 3 | 16 | | 2 | |
3. | Wo-01/11/23 | 20:00 | Stockel A | - | Suryoyés A | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 1 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Stockel A | - | Sp.Bruxelles B | 3 - | 0 | | 3 | 20 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | RRC.Boitsfort A | - | Stockel A | 3 - | 2 | | 0 | 20 | | 2 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Stockel A | - | Kosova B | 3 - | 1 | | 3 | 23 | | 1 | |
13. | Zo-26/11/23 | 18:00 | Cros.Schaerbeek B | - | Stockel A | 1 - | 4 | | 3 | 26 | | 1 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Stockel A | - | AFC.Evere | 4 - | 1 | | 3 | 29 | | 1 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | Stockel A | 0 - | 2 | | 3 | 32 | | 1 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | RSD.Jette B | - | Stockel A | 2 - | 2 | | 1 | 33 | | 1 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Stockel A | - | Olymp.Forestois A | 2 - | 1 | | 3 | 36 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Stockel A | - | Berchem Brussels | 2 - | 0 | | 3 | 39 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Stockel A | - | Ren.Sp.Forestoise | 4 - | 0 | | 3 | 42 | | 1 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Stockel A | - | FC.M.Uccle | 1 - | 0 | | 3 | 45 | | 2 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Suryoyés A | - | Stockel A | 4 - | 3 | | 0 | 45 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Stockel A | 2 - | 1 | | 0 | 45 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Stockel A | - | Anneessens 25 A | 4 - | 4 | | 1 | 46 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sp.Bruxelles B | - | Stockel A | 4 - | 2 | | 0 | 46 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Stockel A | - | RRC.Boitsfort A | 1 - | 1 | | 1 | 47 | | 3 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Kosova B | - | Stockel A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Stockel A | - | Cros.Schaerbeek B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | AFC.Evere | - | Stockel A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Stockel A | - | FC.Forest A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | RRC.Boitsfort A | 31 | +17 |
2 | Stockel A* | 30 | +20 |
3 | Cros.Schaerbeek B | 28 | +7 |
4 | RSD.Jette B | 26 | +24 |
. | A.S.A.Molenbeek A* | 26 | +18 |
6 | Suryoyés A* | 25 | +8 |
7 | FC.M.Uccle* | 23 | +23 |
8 | Sp.Bruxelles B* | 20 | +10 |
. | Berchem Brussels* | 20 | +8 |
10 | Ren.Sp.Forestoise* | 13 | -10 |
11 | Anneessens 25 A** | 12 | -10 |
12 | Kosova B* | 11 | +5 |
13 | FC.Forest A* | 10 | -15 |
14 | Olymp.Forestois A* | 7 | -15 |
15 | AFC.Evere* | 0 | -42 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | RRC.Boitsfort A | 58 | +36 |
2 | Suryoyés A* | 54 | +24 |
3 | Stockel A* | 47 | +27 |
4 | Cros.Schaerbeek B | 46 | +11 |
5 | FC.M.Uccle* | 44 | +35 |
6 | RSD.Jette B* | 42 | +29 |
7 | Sp.Bruxelles B* | 38 | +14 |
8 | Berchem Brussels* | 38 | +13 |
9 | A.S.A.Molenbeek A* | 37 | +12 |
10 | Ren.Sp.Forestoise* | 26 | -32 |
11 | Kosova B | 24 | -2 |
12 | Anneessens 25 A* | 22 | -31 |
13 | FC.Forest A* | 17 | -37 |
14 | Olymp.Forestois A* | 16 | -25 |
15 | AFC.Evere | 1 | -84 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | Suryoyés A* | 29 | +16 |
2 | RRC.Boitsfort A* | 27 | +19 |
3 | FC.M.Uccle* | 21 | +12 |
4 | Sp.Bruxelles B* | 18 | +4 |
5 | Berchem Brussels* | 18 | +5 |
. | Cros.Schaerbeek B* | 18 | +4 |
7 | Stockel A* | 17 | +7 |
8 | RSD.Jette B** | 16 | +5 |
9 | Kosova B | 13 | -7 |
. | Ren.Sp.Forestoise* | 13 | -22 |
11 | A.S.A.Molenbeek A* | 11 | -6 |
12 | Anneessens 25 A | 10 | -21 |
13 | Olymp.Forestois A* | 9 | -10 |
14 | FC.Forest A* | 7 | -22 |
15 | AFC.Evere | 1 | -42 |