www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale D
zaterdag 16/03/2024 |
20:00 | Beauvechain | - | RAS.Jodoigne B | 2
| - | 3
|
. | SC.Jodoigne | - | Huppay | 5
| - | 1
|
. | Grez-Doiceau B | - | Chastre B | 7
| - | 0
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Incourt A | - | Perwez B | 4
| - | 1
|
. | Bierge | - | Melin | 1
| - | 4
|
. | Jandrain | - | Mont St.Guibert | 4
| - | 5
|
. | Mont St.André | - | Ronvau Chaumont B | 5
| - | 0
|
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Ronvau Chaumont B | 6 | - |
3 | Huppay | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Melin | 9 | - | 0 | Incourt A | | - | |
. | Orp-Noduwez | 12 |
- | 0 | Grez-Doiceau B | | - | |
. | Chastre B | 0 | - | 9 | Beauvechain | | - | |
. | RAS.Jodoigne B | 10 | - | 7 | Mont St.André | | - | |
. | Mont St.Guibert | 7 | - | 3 | Bierge | | - | |
. | Jandrain | 4 |
- | 9 | SC.Jodoigne | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
-/- |
| Orp-Noduwez | 9/9 | 30 |
2. | SC.Jodoigne | 9/9 | 27 |
3. | Beauvechain | 9/9 | 22 |
4. | Mont St.Guibert | 10/10 | 21 |
5. | Mont St.André | 9/9 | 21 |
6. | Melin | 10/10 | 20 |
7. | Perwez B | 10/10 | 17 |
8. | Incourt A | 9/9 | 14 |
9. | Huppay | 9/9 | 10 |
10. | Jandrain | 10/10 | 10 |
11. | Grez-Doiceau B | 9/9 | 8 |
12. | Chastre B | 9/9 | 7 |
13. | RAS.Jodoigne B | 9/9 | 7 |
14. | Bierge | 10/10 | 3 |
15. | Ronvau Chaumont B | 9/9 | 1 |
periode 2
-/- |
| Orp-Noduwez | 10/10 | 28 |
2. | SC.Jodoigne | 9/9 | 24 |
3. | Beauvechain* | 8/9 | 21 |
4. | Melin | 9/9 | 18 |
5. | Mont St.Guibert | 9/9 | 18 |
6. | RAS.Jodoigne B | 10/10 | 16 |
7. | Huppay | 10/10 | 15 |
8. | Perwez B | 9/9 | 14 |
9. | Mont St.André | 9/9 | 13 |
10. | Ronvau Chaumont B | 10/10 | 11 |
11. | Incourt A | 9/9 | 11 |
12. | Jandrain | 9/9 | 10 |
13. | Grez-Doiceau B | 9/9 | 7 |
14. | Bierge* | 8/9 | 1 |
15. | Chastre B | 10/10 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | SC.Jodoigne | 5/10 | 13 |
2. | RAS.Jodoigne B | 4/9 | 11 |
3. | Orp-Noduwez | 4/9 | 10 |
4. | Perwez B | 5/9 | 10 |
5. | Melin | 5/9 | 10 |
6. | Mont St.Guibert | 5/9 | 10 |
7. | Beauvechain | 5/10 | 9 |
8. | Grez-Doiceau B | 5/10 | 7 |
9. | Mont St.André | 5/10 | 7 |
10. | Incourt A | 5/10 | 7 |
11. | Bierge | 5/9 | 4 |
12. | Huppay | 4/9 | 3 |
13. | Jandrain | 5/9 | 3 |
14. | Ronvau Chaumont B | 4/9 | 2 |
15. | Chastre B | 4/9 | 0 |
verzameld uit alle reeksen