zaterdag 16/03/2024 | |||||||
20:00 | Stade Everois A | - | Tubize Braine B | 4 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
14:30 | RRC Waterloo A | - | Saint-Josse A | 2 | - | 1 | |
15:00 | Kosova A | - | Saint-Michel A | 3 | - | 0 | |
. | NSeth Berchem A | - | RSC.Ixelles A | 2 | - | 2 | |
. | Sp.Bruxelles A | - | Grez-Doiceau A | 7 | - | 3 | |
. | Amicii Bxl Jette | - | BX.Brussels A | 1 | - | 2 | |
. | Lasne Ohain A | - | FC Genappe A | 3 | - | 1 | |
. | Léopold A | - | Auderghem A | 3 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
20:00 | Kosova B | - | Suryoyés A | 1 | - | 3 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | RRC.Boitsfort A | - | Berchem Brussels | 3 | - | 2 | |
. | Sp.Bruxelles B | - | Stockel A | 4 | - | 2 | |
. | A.S.A.Molenbeek A | - | FC.M.Uccle | 2 | - | 0 | |
. | Ren.Sp.Forestoise | - | FC.Forest A | 3 | - | 1 | |
. | AFC.Evere | - | RSD.Jette B | 2 | - | 6 | |
18:00 | Cros.Schaerbeek B | - | Olymp.Forestois A | 3 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
20:00 | Ronvau Chaumont A | - | Stéphanois A | 5 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
14:30 | Union Rixensart A | - | RCS.Braine B | 0 | - | 0 | |
. | Lasne Ohain B | - | Ol.Clabecq | 1 | - | 1 | |
15:00 | Ophain A | - | RRC Etterbeek A | 1 | - | 3 | |
. | RC White Woluwe A | - | Wavre Limal A | 1 | - | 2 | |
. | Chastre A | - | FC Walhain A | 2 | - | 1 | |
. | La Hulpe A | - | Villers la Ville A | 4 | - | 2 | |
. | Saintoise A | - | ES.Braine | 2 | - | 0 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
20:00 | Forest B | - | A.S.A.Molenbeek B | 0 | - | 5 | F1 |
. | Olymp.Forestois B | - | Aca.J.Molenbeek | 4 | - | 3 | |
. | NSeth Berchem B | - | Africa Bruxelles | 3 | - | 3 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | FEFA Anderlecht | - | Black Star | 2 | - | 0 | |
. | BX Brussels B | - | Anderlecht Youth | 0 | - | 1 | |
15:30 | Ol.Anderlecht B | - | Anderlecht-Milan | 3 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Genappe B | - | RCS.Nivellois B | 5 | - | 2 | |
20:00 | Ol.Anderlecht A | - | Saintoise B | 9 | - | 0 | |
. | Waterloo Lion's | - | AFCCM.Braine | - | PP | ||
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Ophain B | 5 | - | 0 | |
. | JS.Ittroise A | - | Léopold FC B | 8 | - | 0 | |
. | RRC Waterloo B | - | Villers la Ville B | 3 | - | 1 | |
18:00 | Brussels City B | - | Suryoyés B | 6 | - | 4 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
20:30 | RCS.Nivellois A | - | Stéphanois B | 6 | - | 3 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
14:30 | FC Walhain B | - | Incourt B | 7 | - | 1 | |
15:00 | Boitsfort B | - | RC White Woluwe B | 3 | - | 0 | |
. | Saint-Michel B | - | Stockel B | 2 | - | 2 | |
. | Polonia Limelette | - | Stade Everois B | 0 | - | 2 | |
. | Ottignies-LNN | - | JS.Ittroise B | 5 | - | 3 | |
17:00 | La Hulpe B | - | Saint-Josse B | 2 | - | 3 | |
17:30 | Union Rixensart B | - | Auderghem B | 2 | - | 4 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
20:00 | Beauvechain | - | RAS.Jodoigne B | 2 | - | 3 | |
. | SC.Jodoigne | - | Huppay | 5 | - | 1 | |
. | Grez-Doiceau B | - | Chastre B | 7 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Incourt A | - | Perwez B | 4 | - | 1 | |
. | Bierge | - | Melin | 1 | - | 4 | |
. | Jandrain | - | Mont St.Guibert | 4 | - | 5 | |
. | Mont St.André | - | Ronvau Chaumont B | 5 | - | 0 |
DE KAMPIOENEN | ||||||||||||||
|
productiefst | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste tegendoelpunten | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
geen enkele wedstrijd verloren | ||||
|
langste reeks overwinningen | |||
|
langste reeks zonder nederlaag | |||||||||||||||
|
minste verliespunten | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten thuis | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten uit | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
hoogste scores | |||||||||||||||||||||
|
het aantal ... | |||||||||||||||||
|
het aantal wedstrijden ... | |||||||||||||||||||||||||||
|