www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/03/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale B
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Genappe B | - | RCS.Nivellois B | 5
| - | 2
| |
20:00 | Ol.Anderlecht A | - | Saintoise B | 9
| - | 0
| |
. | Waterloo Lion's | - | AFCCM.Braine |
| - |
| PP |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Ophain B | 5
| - | 0
| |
. | JS.Ittroise A | - | Léopold FC B | 8
| - | 0
| |
. | RRC Waterloo B | - | Villers la Ville B | 3
| - | 1 | |
18:00 | Brussels City B | - | Suryoyés B | 6
| - | 4
| |
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | AFCCM.Braine | 6 | - |
8 | Genappe B | | - | |
. | Ol.Anderlecht A | 12 | - | 9 | RRC Waterloo B | | - | |
. | Ganshoren B | 10 |
- | 0 | Brussels City B | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Léopold FC B | 6 | - | 10 | RRC.Etterbeek B | | - | |
. | Suryoyés B | 0 | - | 12 | Waterloo Lion's | | - | |
. | RCS.Nivellois B | 7 | - | 0 | Villers la Ville B | | - | |
. | Saintoise B | 3 |
- | 6 | JS.Ittroise A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| RRC Waterloo B | 28 |
2. | JS.Ittroise A | 25 |
3. | RRC.Etterbeek B | 24 |
4. | Ol.Anderlecht A | 24 |
5. | Léopold FC B | 22 |
6. | Waterloo Lion's | 19 |
7. | Ganshoren B | 19 |
8. | Genappe B | 17 |
9. | Saintoise B | 12 |
10. | Ophain B | 8 |
11. | AFCCM.Braine | 7 |
12. | Villers la Ville B | 6 |
13. | RCS.Nivellois B | 3 |
14. | Brussels City B | 3 |
15. | Suryoyés B | 1 |
periode 2
-/- |
| Ganshoren B | 10/10 | 27 |
2. | Waterloo Lion's | 9/9 | 23 |
3. | JS.Ittroise A | 9/9 | 23 |
4. | RRC.Etterbeek B | 9/9 | 21 |
5. | Ol.Anderlecht A | 9/9 | 20 |
6. | Genappe B | 9/9 | 19 |
7. | RRC Waterloo B | 9/9 | 17 |
8. | Léopold FC B | 9/9 | 14 |
9. | Saintoise B | 9/9 | 14 |
10. | AFCCM.Braine | 10/10 | 12 |
11. | Villers la Ville B | 10/10 | 12 |
12. | Ophain B | 9/9 | 7 |
13. | RCS.Nivellois B | 10/10 | 7 |
14. | Suryoyés B | 10/10 | 6 |
15. | Brussels City B | 9/9 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | JS.Ittroise A | 5/9 | 14 | |
2. | RRC.Etterbeek B | 5/10 | 13 | |
3. | Ol.Anderlecht A | 5/9 | 13 | |
4. | Waterloo Lion's | 4/10 | 12 | |
5. | Genappe B | 5/10 | 10 | |
6. | RRC Waterloo B | 5/10 | 9 | |
7. | Ganshoren B | 4/9 | 9 | |
8. | Léopold FC B | 5/9 | 7 | |
9. | Villers la Ville B | 4/9 | 4 | |
10. | AFCCM.Braine | 3/9 | 3 | |
11. | Brussels City B | 5/10 | 3 | |
12. | RCS.Nivellois B | 4/9 | 3 | |
13. | Ophain B | 5/9 | 3 | |
14. | Suryoyés B | 4/9 | 0 | |
15. | Saintoise B | 5/9 | 0 | x |
verzameld uit alle reeksen