www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-acff : 2de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | RSD.Jette B | - | FC.Forest A | 3 | - | 0 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Stockel A | - | RRC.Boitsfort A | 1 | - | 1 |
. | Berchem Brussels | - | Kosova B | 3
| - | 1 |
. | Suryoyés A | - | Cros.Schaerbeek B | 0 | - | 1 |
. | Olymp.Forestois A | - | AFC.Evere | 3
| - | 3
|
. | FC.M.Uccle | - | Anneessens 25 A | 7
| - | 1
|
. | A.S.A.Molenbeek A | - | Ren.Sp.Forestoise | 7
| - | 1
|
zaterdag 06/04/2024 |
20:00 | Kosova B | 5 | - |
1 | Stockel A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | AFC.Evere | 0 | - | 12 | Suryoyés A | | - | |
. | Sp.Bruxelles B | 7 |
- | 3 | FC.M.Uccle | | - | |
. | Anneessens 25 A | 6 | - | 7 | A.S.A.Molenbeek A | | - | |
. | Ren.Sp.Forestoise | 9 | - | 8 | RSD.Jette B | | - | |
. | FC.Forest A | 6 | - | 0 | Olymp.Forestois A | | - | |
18:00 | Cros.Schaerbeek B | 12 |
- | 3 | Berchem Brussels | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
-/- |
| Stockel A | 9/9 | 22 |
2. | Suryoyés A | 9/9 | 22 |
3. | FC.M.Uccle | 9/9 | 21 |
4. | RRC.Boitsfort A | 10/10 | 20 |
5. | Berchem Brussels | 9/9 | 19 |
6. | Cros.Schaerbeek B | 10/10 | 16 |
7. | A.S.A.Molenbeek A | 9/9 | 14 |
8. | Ren.Sp.Forestoise | 9/9 | 14 |
9. | RSD.Jette B | 9/9 | 14 |
10. | FC.Forest A | 9/9 | 11 |
11. | Sp.Bruxelles B | 10/10 | 10 |
12. | Kosova B | 10/10 | 9 |
13. | Anneessens 25 A | 9/9 | 8 |
14. | Olymp.Forestois A | 9/9 | 8 |
15. | AFC.Evere | 10/10 | 0 |
periode 2
-/- |
| RRC.Boitsfort A | 9/9 | 24 |
2. | Suryoyés A | 9/9 | 24 |
3. | Sp.Bruxelles B | 9/9 | 23 |
4. | Stockel A | 10/10 | 22 |
5. | Cros.Schaerbeek B | 9/9 | 20 |
6. | RSD.Jette B | 9/9 | 20 |
7. | FC.M.Uccle | 10/10 | 18 |
8. | A.S.A.Molenbeek A | 10/10 | 14 |
9. | Berchem Brussels | 9/9 | 12 |
10. | Anneessens 25 A | 10/10 | 11 |
11. | Kosova B | 9/9 | 9 |
12. | Olymp.Forestois A | 9/9 | 9 |
13. | Ren.Sp.Forestoise | 10/10 | 3 |
14. | FC.Forest A | 9/9 | 1 |
15. | AFC.Evere | 9/9 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | RRC.Boitsfort A | 6/9 | 18 | |
2. | Cros.Schaerbeek B | 6/9 | 13 | |
3. | Suryoyés A | 6/10 | 12 | |
4. | A.S.A.Molenbeek A | 5/9 | 11 | |
5. | RSD.Jette B | 6/10 | 11 | |
6. | Ren.Sp.Forestoise | 5/9 | 11 | |
7. | Berchem Brussels | 6/10 | 10 | |
8. | Kosova B | 6/9 | 8 | |
9. | FC.M.Uccle | 5/9 | 8 | |
10. | Sp.Bruxelles B | 5/9 | 8 | |
11. | FC.Forest A | 6/10 | 6 | |
12. | Stockel A | 5/9 | 6 | |
13. | Anneessens 25 A | 5/9 | 4 | |
14. | Olymp.Forestois A | 6/10 | 1 | x |
15. | AFC.Evere | 6/9 | 1 | x |
verzameld uit alle reeksen