www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 21/05/2017

vbal4

Pro League : 1A

zondag 12/03/2017

14:30Westerlo-

RC Genk

0 -4
.Eupen-

Zulte Waregem

1 -3
.

AA Gent

-KV Mechelen3-0
.

Anderlecht

-Waasland-Beveren3-0
.Standard-KV Oostende2 -2
.Lokeren-Charleroi0-0
.KV Kortrijk-

Mouscron

0-2
.Club Brugge-Sint-Truiden2 -2
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 227 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijd was op vrijdag 29/07/2016,
de laatste wedstrijden op zondag 12/03/2017.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 227 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

1.Anderlecht6130,5140
2.Club Brugge5929,5-1850
3.Zulte Waregem5427-3,51130
4.AA Gent5025-5,500
5.KV Oostende5025-5,500
6.Charleroi4924,5-6150
7.KV Mechelen4800
8.RC Genk4800
9.Standard3908
10.KV Kortrijk3100
11.Lokeren3100
12.Sint-Truiden3000
13.Eupen30015
14.Waasland-Beveren30017
15.Mouscron24082
16.Westerlo230105

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (30/30)

  • Anderlecht

    29
  • Club Brugge

    31
  • Zulte Waregem

    36
  • AA Gent

    40
  • KV Oostende

    40
  • Charleroi

    41
  • RC Genk

    42
  • KV Mechelen

    42
  • Standard

    48
  • KV Kortrijk

    59
  • Lokeren

    59
  • Sint-Truiden

    60
  • Eupen

    60
  • Waasland-Beveren

    60
  • Mouscron

    66
  • Westerlo

    67

thuis (15/15)

  • Club Brugge

    6
  • AA Gent

    8
  • Anderlecht

    11
  • RC Genk

    12
  • Charleroi

    12
  • KV Mechelen

    14
  • Zulte Waregem

    14
  • KV Oostende

    17
  • Standard

    19
  • Sint-Truiden

    20
  • Lokeren

    24
  • KV Kortrijk

    27
  • Waasland-Beveren

    27
  • Eupen

    28
  • Mouscron

    31
  • Westerlo

    33

uit (15/15)

  • Anderlecht

    18
  • Zulte Waregem

    22
  • KV Oostende

    23
  • Club Brugge

    25
  • KV Mechelen

    28
  • Standard

    29
  • Charleroi

    29
  • RC Genk

    30
  • Eupen

    32
  • KV Kortrijk

    32
  • AA Gent

    32
  • Waasland-Beveren

    33
  • Westerlo

    34
  • Mouscron

    35
  • Lokeren

    35
  • Sint-Truiden

    40

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (30/30)

  • Anderlecht

    67
  • Club Brugge

    56
  • KV Oostende

    52
  • Zulte Waregem

    49
  • Standard

    47
  • AA Gent

    45
  • KV Mechelen

    41
  • RC Genk

    40
  • Eupen

    40
  • KV Kortrijk

    38
  • Sint-Truiden

    35
  • Charleroi

    34
  • Westerlo

    33
  • Mouscron

    29
  • Waasland-Beveren

    28
  • Lokeren

    24

thuis (15/15)

  • Club Brugge

    39
  • Anderlecht

    38
  • AA Gent

    31
  • KV Oostende

    30
  • Standard

    27
  • RC Genk

    24
  • KV Mechelen

    24
  • Eupen

    24
  • Zulte Waregem

    23
  • KV Kortrijk

    23
  • Sint-Truiden

    23
  • Charleroi

    21
  • Waasland-Beveren

    16
  • Westerlo

    16
  • Mouscron

    15
  • Lokeren

    12

uit (15/15)

  • Anderlecht

    29
  • Zulte Waregem

    26
  • KV Oostende

    22
  • Standard

    20
  • Club Brugge

    17
  • KV Mechelen

    17
  • Westerlo

    17
  • RC Genk

    16
  • Eupen

    16
  • KV Kortrijk

    15
  • AA Gent

    14
  • Mouscron

    14
  • Charleroi

    13
  • Lokeren

    12
  • Waasland-Beveren

    12
  • Sint-Truiden

    12

de minste tegengoals

alle wedstrijden (30/30)

  • Club Brugge

    24
  • AA Gent

    29
  • Charleroi

    29
  • Anderlecht

    30
  • Lokeren

    34
  • RC Genk

    35
  • KV Mechelen

    36
  • KV Oostende

    37
  • Zulte Waregem

    38
  • Standard

    38
  • Waasland-Beveren

    43
  • Sint-Truiden

    48
  • Mouscron

    53
  • KV Kortrijk

    55
  • Eupen

    64
  • Westerlo

    65

thuis (15/15)

  • AA Gent

    9
  • Zulte Waregem

    10
  • Anderlecht

    11
  • Lokeren

    11
  • Club Brugge

    12
  • RC Genk

    13
  • KV Mechelen

    13
  • Charleroi

    14
  • Standard

    16
  • Waasland-Beveren

    16
  • KV Oostende

    17
  • Sint-Truiden

    18
  • KV Kortrijk

    25
  • Mouscron

    26
  • Westerlo

    29
  • Eupen

    32

uit (15/15)

  • Club Brugge

    12
  • Charleroi

    15
  • Anderlecht

    19
  • AA Gent

    20
  • KV Oostende

    20
  • RC Genk

    22
  • Standard

    22
  • KV Mechelen

    23
  • Lokeren

    23
  • Waasland-Beveren

    27
  • Mouscron

    27
  • Zulte Waregem

    28
  • KV Kortrijk

    30
  • Sint-Truiden

    30
  • Eupen

    32
  • Westerlo

    36

het aantal keer ...

gewonnen

  • Club Brugge

    18
  • Anderlecht

    18
  • Zulte Waregem

    15
  • AA Gent

    14
  • RC Genk

    14
  • KV Oostende

    14
  • KV Mechelen

    14
  • Charleroi

    13
  • Standard

    10
  • KV Kortrijk

    8
  • Sint-Truiden

    8
  • Eupen

    8
  • Lokeren

    7
  • Waasland-Beveren

    7
  • Mouscron

    7
  • Westerlo

    5

gelijk

  • Standard

    12
  • Charleroi

    10
  • Lokeren

    10
  • Zulte Waregem

    9
  • Waasland-Beveren

    9
  • AA Gent

    8
  • KV Oostende

    8
  • Westerlo

    8
  • Anderlecht

    7
  • KV Kortrijk

    7
  • RC Genk

    6
  • KV Mechelen

    6
  • Sint-Truiden

    6
  • Eupen

    6
  • Club Brugge

    5
  • Mouscron

    3

verloren

  • Anderlecht

    5
  • Zulte Waregem

    6
  • Club Brugge

    7
  • Charleroi

    7
  • AA Gent

    8
  • KV Oostende

    8
  • Standard

    8
  • RC Genk

    10
  • KV Mechelen

    10
  • Lokeren

    13
  • Waasland-Beveren

    14
  • KV Kortrijk

    15
  • Sint-Truiden

    16
  • Eupen

    16
  • Westerlo

    17
  • Mouscron

    20
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Anderlecht

    13
  • Club Brugge

    9
  • AA Gent

    9
  • KV Mechelen

    8
  • Standard

    7
  • Zulte Waregem

    7
  • RC Genk

    6
  • KV Oostende

    6
  • Mouscron

    4
  • Waasland-Beveren

    3
  • Sint-Truiden

    3
  • KV Kortrijk

    3
  • Lokeren

    2
  • Eupen

    2
  • Westerlo

    1
  • Charleroi

    1
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Anderlecht

    0
  • Club Brugge

    1
  • Charleroi

    2
  • AA Gent

    3
  • Standard

    3
  • Zulte Waregem

    4
  • KV Oostende

    4
  • Lokeren

    4
  • KV Mechelen

    5
  • RC Genk

    5
  • Waasland-Beveren

    6
  • Mouscron

    8
  • Sint-Truiden

    8
  • KV Kortrijk

    9
  • Eupen

    11
  • Westerlo

    11
gewonnen met één
goal verschil
  • Charleroi

    12
  • Club Brugge

    9
  • Zulte Waregem

    8
  • KV Oostende

    8
  • RC Genk

    8
  • KV Mechelen

    6
  • Eupen

    6
  • Anderlecht

    5
  • AA Gent

    5
  • Lokeren

    5
  • Sint-Truiden

    5
  • KV Kortrijk

    5
  • Waasland-Beveren

    4
  • Westerlo

    4
  • Standard

    3
  • Mouscron

    3
verloren met één
goal verschil
  • Zulte Waregem

    2
  • KV Oostende

    4
  • Charleroi

    5
  • RC Genk

    5
  • KV Mechelen

    5
  • Eupen

    5
  • Anderlecht

    5
  • AA Gent

    5
  • Standard

    5
  • Club Brugge

    6
  • KV Kortrijk

    6
  • Westerlo

    6
  • Sint-Truiden

    8
  • Waasland-Beveren

    8
  • Lokeren

    9
  • Mouscron

    12

de nul vastgehouden

  • KV Mechelen

    14
  • Anderlecht

    13
  • AA Gent

    12
  • Club Brugge

    12
  • RC Genk

    11
  • Charleroi

    10
  • Zulte Waregem

    9
  • KV Oostende

    9
  • Lokeren

    9
  • Standard

    8
  • Westerlo

    6
  • Waasland-Beveren

    6
  • Sint-Truiden

    5
  • Mouscron

    5
  • KV Kortrijk

    3
  • Eupen

    2

men niet kon scoren

  • KV Oostende

    3
  • Anderlecht

    4
  • Zulte Waregem

    5
  • AA Gent

    7
  • Club Brugge

    7
  • KV Mechelen

    8
  • RC Genk

    8
  • Charleroi

    8
  • Standard

    8
  • KV Kortrijk

    8
  • Westerlo

    9
  • Eupen

    9
  • Sint-Truiden

    10
  • Mouscron

    12
  • Lokeren

    14
  • Waasland-Beveren

    14

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Club Brugge

    5
  • Anderlecht

    5
  • KV Mechelen

    4
  • Zulte Waregem

    3
  • AA Gent

    3
  • Standard

    3
  • KV Kortrijk

    3
  • RC Genk

    3
  • Eupen

    3
  • Sint-Truiden

    3
  • KV Oostende

    2
  • Charleroi

    2
  • Lokeren

    2
  • Westerlo

    2
  • Waasland-Beveren

    2
  • Mouscron

    2

zonder nederlaag

  • Club Brugge

    13
  • Anderlecht

    13
  • KV Oostende

    8
  • Zulte Waregem

    7
  • Charleroi

    7
  • KV Mechelen

    6
  • AA Gent

    6
  • Standard

    6
  • KV Kortrijk

    6
  • Lokeren

    6
  • RC Genk

    4
  • Eupen

    4
  • Westerlo

    4
  • Sint-Truiden

    3
  • Waasland-Beveren

    3
  • Mouscron

    2

verzameld uit alle reeksen