www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale A
zaterdag 16/03/2024 |
20:00 | Forest B | - | A.S.A.Molenbeek B | 0
| - | 5
| F1 |
. | Olymp.Forestois B | - | Aca.J.Molenbeek | 4
| - | 3
| |
. | NSeth Berchem B | - | Africa Bruxelles | 3
| - | 3
| |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | FEFA Anderlecht | - | Black Star | 2 | - | 0 | |
. | BX Brussels B | - | Anderlecht Youth | 0 | - | 1 | |
15:30 | Ol.Anderlecht B | - | Anderlecht-Milan | 3
| - | 1 | |
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Forest B | 0 | - | 6 | Olymp.Forestois B | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Black Star | 12 | - | 1 | NSeth Berchem B | | - | |
. | Anderlecht Youth | 12 |
- | 5 | Ol.Anderlecht B | | - | |
. | Anderlecht-Milan | 9 | - | 7 | Aca.J.Molenbeek | | - | |
18:00 | Africa Bruxelles | 0 | - | 6 | Brussels City A | | - | |
. | A.S.A.Molenbeek B | 6 | - | 0 | Anneessens 25 B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
-/- |
| Anderlecht Youth | 9/9 | 30 |
2. | Black Star | 8/8 | 26 |
3. | NSeth Berchem B | 9/9 | 21 |
4. | Aca.J.Molenbeek | 9/9 | 20 |
5. | Brussels City A | 9/9 | 19 |
6. | Ol.Anderlecht B | 10/10 | 19 |
7. | Africa Bruxelles | 8/8 | 19 |
8. | BX Brussels B | 10/10 | 17 |
9. | A.S.A.Molenbeek B | 8/8 | 15 |
10. | FEFA Anderlecht | 9/9 | 7 |
11. | Anderlecht-Milan | 9/9 | 7 |
12. | Forest B | 8/8 | 1 |
13. | Olymp.Forestois B | 8/8 | 0 |
14. | Anneessens 25 B | 8/8 | 0 |
periode 2
-/- |
| Anderlecht Youth | 8/8 | 30 |
2. | Brussels City A | 9/9 | 26 |
3. | BX Brussels B | 8/8 | 23 |
4. | FEFA Anderlecht | 9/9 | 20 |
5. | Aca.J.Molenbeek | 8/8 | 20 |
6. | Black Star | 9/9 | 19 |
7. | Ol.Anderlecht B | 8/8 | 16 |
8. | Anderlecht-Milan | 8/8 | 15 |
9. | Olymp.Forestois B | 9/9 | 14 |
10. | NSeth Berchem B | 9/9 | 8 |
11. | Anneessens 25 B | 10/10 | 6 |
12. | Africa Bruxelles | 8/8 | 6 |
13. | A.S.A.Molenbeek B | 9/9 | 3 |
14. | Forest B | 10/10 | 3 |
periode 3
-/- |
1. | Anderlecht Youth | 5/9 | 17 | |
2. | BX Brussels B | 5/8 | 13 | |
3. | Black Star | 4/9 | 10 | |
4. | A.S.A.Molenbeek B | 4/9 | 10 | |
5. | Ol.Anderlecht B | 5/8 | 10 | |
6. | Aca.J.Molenbeek | 5/9 | 9 | |
7. | FEFA Anderlecht | 4/8 | 8 | |
8. | Anderlecht-Milan | 5/9 | 7 | |
9. | Brussels City A | 4/8 | 5 | |
10. | Forest B | 3/8 | 4 | |
11. | Anneessens 25 B | 3/8 | 4 | |
12. | Olymp.Forestois B | 4/9 | 3 | |
13. | Africa Bruxelles | 5/10 | 1 | x |
14. | NSeth Berchem B | 4/8 | 1 | x |
verzameld uit alle reeksen