www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 18/01/2020

19:30Aalter-Adegem1-1
.Haasdonk A-

Bambrugge

1 -4
20:00

Berlare

-HO Kalken A1-0

zondag 19/01/2020

15:00

Exc.Mariakerke

-Latem5 -0
.SK Denderhoutem-

Dendermonde

2 -3
.

Elene-Grotenberge A

-Kruibeke4 -0
.

Eendr.Zele A

-Voorde-Appelterre2-1
16:00Jong Zulte-

Ardennen

0-1

zondag 26/01/2020

15:00Kruibeke3- 6Exc.Mariakerke-
.Latem5- 6Aalter-
.Adegem6 -9Dendermonde-
.HO Kalken A6-3Haasdonk A-
.Bambrugge12-6Jong Zulte-
.Ardennen1-4Eendr.Zele A-
.Voorde-Appelterre6 -4Elene-Grotenberge A-
.Berlare3-3SK Denderhoutem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Bambrugge4512
2.Voorde-Appelterre407
3.Elene-Grotenberge A387
4.HO Kalken A323
5.Dendermonde316
6.Eendr.Zele A317
7.SK Denderhoutem276
8.Aalter274
9.Exc.Mariakerke2712
10.Jong Zulte266
11.Ardennen257
12.Latem222
13.Berlare184
14.Adegem184
15.Kruibeke133
16.Haasdonk A91
punten uit de laatste 4 wedstrijden

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

9/10

Bambrugge27
2.Elene-Grotenberge A16
3.Dendermonde16
4.Exc.Mariakerke16
5.Voorde-Appelterre15
6.Eendr.Zele A14
7.HO Kalken A13
8.SK Denderhoutem13
9.Jong Zulte12
10.Berlare10
11.Aalter10
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem8
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

0/10

1.Bambrugge0
Eendr.Zele A0
Aalter0
Exc.Mariakerke0
Elene-Grotenberge A0
Voorde-Appelterre0
Jong Zulte0
HO Kalken A0
Ardennen0
Dendermonde0
Adegem0
Latem0
SK Denderhoutem0
Kruibeke0
Haasdonk A0
Berlare0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (19/30)

  • Bambrugge

    12
  • Voorde-Appelterre

    17
  • Elene-Grotenberge A

    19
  • HO Kalken A

    25
  • Dendermonde

    26
  • Eendr.Zele A

    26
  • Aalter

    30
  • Exc.Mariakerke

    30
  • SK Denderhoutem

    30
  • Jong Zulte

    31
  • Ardennen

    32
  • Latem

    35
  • Berlare

    39
  • Adegem

    39
  • Kruibeke

    44
  • Haasdonk A

    48

thuis (10/15)

  • Elene-Grotenberge A*

    3
  • Bambrugge*

    4
  • Eendr.Zele A*

    5
  • Voorde-Appelterre

    6
  • Dendermonde

    11
  • HO Kalken A*

    11
  • SK Denderhoutem

    12
  • Aalter

    13
  • Exc.Mariakerke

    15
  • Jong Zulte*

    15
  • Latem

    15
  • Adegem

    19
  • Ardennen*

    20
  • Berlare*

    22
  • Kruibeke

    23
  • Haasdonk A*

    25

uit (10/15)

  • Bambrugge

    8
  • Voorde-Appelterre*

    11
  • Ardennen

    12
  • HO Kalken A

    14
  • Exc.Mariakerke*

    15
  • Dendermonde*

    15
  • Elene-Grotenberge A

    16
  • Jong Zulte

    16
  • Berlare

    17
  • Aalter*

    17
  • SK Denderhoutem*

    18
  • Latem*

    20
  • Adegem*

    20
  • Eendr.Zele A

    21
  • Kruibeke*

    21
  • Haasdonk A

    23

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (19/30)

  • Bambrugge

    51
  • Elene-Grotenberge A

    51
  • Voorde-Appelterre

    44
  • HO Kalken A

    38
  • Berlare

    37
  • SK Denderhoutem

    36
  • Dendermonde

    34
  • Eendr.Zele A

    33
  • Aalter

    33
  • Ardennen

    32
  • Exc.Mariakerke

    31
  • Jong Zulte

    29
  • Latem

    29
  • Adegem

    17
  • Haasdonk A

    16
  • Kruibeke

    11

thuis (10/15)

  • Elene-Grotenberge A*

    33
  • Bambrugge*

    28
  • Voorde-Appelterre

    26
  • HO Kalken A*

    22
  • SK Denderhoutem

    21
  • Aalter

    20
  • Latem

    19
  • Dendermonde

    17
  • Exc.Mariakerke

    16
  • Eendr.Zele A*

    15
  • Ardennen*

    13
  • Adegem

    12
  • Jong Zulte*

    10
  • Berlare*

    10
  • Kruibeke

    7
  • Haasdonk A*

    5

uit (10/15)

  • Berlare

    27
  • Bambrugge

    23
  • Jong Zulte

    19
  • Ardennen

    19
  • Eendr.Zele A

    18
  • Elene-Grotenberge A

    18
  • Voorde-Appelterre*

    18
  • Dendermonde*

    17
  • HO Kalken A

    16
  • Exc.Mariakerke*

    15
  • SK Denderhoutem*

    15
  • Aalter*

    13
  • Haasdonk A

    11
  • Latem*

    10
  • Adegem*

    5
  • Kruibeke*

    4

de minste tegengoals

alle wedstrijden (19/30)

  • Bambrugge

    20
  • Eendr.Zele A

    22
  • Jong Zulte

    23
  • Voorde-Appelterre

    25
  • HO Kalken A

    26
  • Elene-Grotenberge A

    28
  • Adegem

    29
  • Dendermonde

    30
  • Exc.Mariakerke

    35
  • Ardennen

    35
  • Aalter

    36
  • Latem

    36
  • SK Denderhoutem

    37
  • Berlare

    39
  • Haasdonk A

    40
  • Kruibeke

    61

thuis (10/15)

  • Eendr.Zele A*

    4
  • Jong Zulte*

    10
  • Dendermonde

    10
  • Bambrugge*

    11
  • Exc.Mariakerke

    12
  • Latem

    12
  • Voorde-Appelterre

    13
  • HO Kalken A*

    13
  • Elene-Grotenberge A*

    14
  • Adegem

    16
  • SK Denderhoutem

    16
  • Aalter

    20
  • Haasdonk A*

    20
  • Berlare*

    20
  • Ardennen*

    21
  • Kruibeke

    36

uit (10/15)

  • Bambrugge

    9
  • Voorde-Appelterre*

    12
  • Jong Zulte

    13
  • HO Kalken A

    13
  • Adegem*

    13
  • Elene-Grotenberge A

    14
  • Ardennen

    14
  • Aalter*

    16
  • Eendr.Zele A

    18
  • Berlare

    19
  • Dendermonde*

    20
  • Haasdonk A

    20
  • SK Denderhoutem*

    21
  • Exc.Mariakerke*

    23
  • Latem*

    24
  • Kruibeke*

    25

het aantal keer ...

gewonnen

  • Bambrugge

    14
  • Elene-Grotenberge A

    12
  • Voorde-Appelterre

    12
  • Dendermonde

    10
  • Eendr.Zele A

    9
  • HO Kalken A

    9
  • Aalter

    8
  • Exc.Mariakerke

    8
  • Jong Zulte

    8
  • SK Denderhoutem

    8
  • Ardennen

    7
  • Latem

    6
  • Berlare

    5
  • Adegem

    4
  • Kruibeke

    4
  • Haasdonk A

    1

gelijk

  • Adegem

    6
  • Haasdonk A

    6
  • HO Kalken A

    5
  • Eendr.Zele A

    4
  • Voorde-Appelterre

    4
  • Ardennen

    4
  • Latem

    4
  • Bambrugge

    3
  • Aalter

    3
  • Exc.Mariakerke

    3
  • SK Denderhoutem

    3
  • Berlare

    3
  • Elene-Grotenberge A

    2
  • Jong Zulte

    2
  • Dendermonde

    1
  • Kruibeke

    1

verloren

  • Bambrugge

    2
  • Voorde-Appelterre

    3
  • Elene-Grotenberge A

    5
  • HO Kalken A

    5
  • Eendr.Zele A

    6
  • Aalter

    8
  • Exc.Mariakerke

    8
  • Ardennen

    8
  • Dendermonde

    8
  • SK Denderhoutem

    8
  • Jong Zulte

    9
  • Adegem

    9
  • Latem

    9
  • Berlare

    11
  • Haasdonk A

    12
  • Kruibeke

    14
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Bambrugge

    10
  • Elene-Grotenberge A

    8
  • Voorde-Appelterre

    8
  • HO Kalken A

    6
  • Jong Zulte

    4
  • Latem

    4
  • Berlare

    4
  • Aalter

    4
  • Dendermonde

    4
  • SK Denderhoutem

    4
  • Exc.Mariakerke

    3
  • Ardennen

    3
  • Eendr.Zele A

    3
  • Adegem

    2
  • Haasdonk A

    1
  • Kruibeke

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Bambrugge

    1
  • Voorde-Appelterre

    2
  • Jong Zulte

    2
  • Dendermonde

    2
  • Eendr.Zele A

    2
  • HO Kalken A

    3
  • Aalter

    3
  • Elene-Grotenberge A

    4
  • SK Denderhoutem

    4
  • Ardennen

    4
  • Latem

    5
  • Exc.Mariakerke

    5
  • Berlare

    6
  • Adegem

    7
  • Haasdonk A

    7
  • Kruibeke

    11
gewonnen met één
goal verschil
  • Dendermonde

    6
  • Eendr.Zele A

    6
  • Exc.Mariakerke

    5
  • Bambrugge

    4
  • Voorde-Appelterre

    4
  • Jong Zulte

    4
  • Aalter

    4
  • Elene-Grotenberge A

    4
  • SK Denderhoutem

    4
  • Ardennen

    4
  • Kruibeke

    4
  • HO Kalken A

    3
  • Latem

    2
  • Adegem

    2
  • Berlare

    1
  • Haasdonk A

    0
verloren met één
goal verschil
  • Bambrugge

    1
  • Voorde-Appelterre

    1
  • Elene-Grotenberge A

    1
  • HO Kalken A

    2
  • Adegem

    2
  • Exc.Mariakerke

    3
  • Kruibeke

    3
  • Eendr.Zele A

    4
  • SK Denderhoutem

    4
  • Ardennen

    4
  • Latem

    4
  • Aalter

    5
  • Berlare

    5
  • Haasdonk A

    5
  • Dendermonde

    6
  • Jong Zulte

    7

de nul vastgehouden

  • Voorde-Appelterre

    8
  • HO Kalken A

    7
  • Jong Zulte

    7
  • Bambrugge

    6
  • Eendr.Zele A

    6
  • Elene-Grotenberge A

    5
  • Adegem

    5
  • Latem

    5
  • Dendermonde

    5
  • Exc.Mariakerke

    4
  • Ardennen

    4
  • Aalter

    4
  • Kruibeke

    3
  • Berlare

    3
  • SK Denderhoutem

    2
  • Haasdonk A

    2

men niet kon scoren

  • Voorde-Appelterre

    0
  • HO Kalken A

    3
  • Bambrugge

    3
  • Eendr.Zele A

    3
  • Dendermonde

    3
  • Aalter

    3
  • SK Denderhoutem

    3
  • Elene-Grotenberge A

    4
  • Exc.Mariakerke

    4
  • Ardennen

    4
  • Berlare

    5
  • Latem

    6
  • Jong Zulte

    7
  • Haasdonk A

    7
  • Kruibeke

    10
  • Adegem

    11

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Bambrugge

    +10
  • Voorde-Appelterre

    5
  • Exc.Mariakerke

    +5
  • Elene-Grotenberge A

    4
  • Dendermonde

    4
  • HO Kalken A

    3
  • Aalter

    3
  • Jong Zulte

    3
  • Ardennen

    3
  • SK Denderhoutem

    3
  • Eendr.Zele A

    +2
  • Latem

    2
  • Adegem

    1
  • Haasdonk A

    1
  • Berlare

    +1
  • Kruibeke

    1

zonder nederlaag

  • Bambrugge

    +10
  • Voorde-Appelterre

    8
  • HO Kalken A

    8
  • Elene-Grotenberge A

    6
  • Exc.Mariakerke

    +5
  • Dendermonde

    5
  • Aalter

    5
  • Jong Zulte

    5
  • Ardennen

    +3
  • SK Denderhoutem

    3
  • Eendr.Zele A

    +3
  • Latem

    3
  • Adegem

    3
  • Haasdonk A

    3
  • Berlare

    2
  • Kruibeke

    1
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen