www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Brabant-acff : 2de Provinciale A
zondag 21/04/2024 |
15:00 | RSD.Jette B | - | Suryoyés A | 1 | - | 2 |
. | FC.Forest A | - | Berchem Brussels | 1
| - | 5
|
. | AFC.Evere | - | Stockel A | 0
| - | 5
|
. | Kosova B | - | FC.M.Uccle | 1
| - | 6
|
. | RRC.Boitsfort A | - | A.S.A.Molenbeek A | 2
| - | 2 |
. | Sp.Bruxelles B | - | Anneessens 25 A | 5
| - | 1
|
. | Olymp.Forestois A | - | Ren.Sp.Forestoise | 5
| - | 1
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Ren.Sp.Forestoise | 9 | - |
3 | Sp.Bruxelles B | | - | |
. | Anneessens 25 A | 6 | - | 5 | RRC.Boitsfort A | | - | |
. | A.S.A.Molenbeek A | 12 |
- | 3 | Kosova B | | - | |
. | FC.M.Uccle | 10 | - | 6 | Cros.Schaerbeek B | | - | |
. | Stockel A | 8 | - | 0 | FC.Forest A | | - | |
. | Berchem Brussels | 12 | - | 10 | RSD.Jette B | | - | |
. | Suryoyés A | 6 |
- | 3 | Olymp.Forestois A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 2de Provinciale A --> A.S.A.Molenbeek A
periode 1
-/- |
| Stockel A | 9/9 | 22 |
2. | Suryoyés A | 9/9 | 22 |
3. | FC.M.Uccle | 9/9 | 21 |
4. | RRC.Boitsfort A | 10/10 | 20 |
5. | Berchem Brussels | 9/9 | 19 |
6. | Cros.Schaerbeek B | 10/10 | 16 |
7. | A.S.A.Molenbeek A | 9/9 | 14 |
8. | Ren.Sp.Forestoise | 9/9 | 14 |
9. | RSD.Jette B | 9/9 | 14 |
10. | FC.Forest A | 9/9 | 11 |
11. | Sp.Bruxelles B | 10/10 | 10 |
12. | Kosova B | 10/10 | 9 |
13. | Anneessens 25 A | 9/9 | 8 |
14. | Olymp.Forestois A | 9/9 | 8 |
15. | AFC.Evere | 10/10 | 0 |
periode 2
-/- |
| RRC.Boitsfort A | 9/9 | 24 |
2. | Suryoyés A | 9/9 | 24 |
3. | Sp.Bruxelles B | 9/9 | 23 |
4. | Stockel A | 10/10 | 22 |
5. | Cros.Schaerbeek B | 9/9 | 20 |
6. | RSD.Jette B | 9/9 | 20 |
7. | FC.M.Uccle | 10/10 | 18 |
8. | A.S.A.Molenbeek A | 10/10 | 14 |
9. | Berchem Brussels | 9/9 | 12 |
10. | Anneessens 25 A | 10/10 | 11 |
11. | Kosova B | 9/9 | 9 |
12. | Olymp.Forestois A | 9/9 | 9 |
13. | Ren.Sp.Forestoise | 10/10 | 3 |
14. | FC.Forest A | 9/9 | 1 |
15. | AFC.Evere | 9/9 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | Suryoyés A | 9/10 | 21 | |
2. | Berchem Brussels | 9/10 | 19 | |
3. | RRC.Boitsfort A | 8/9 | 19 | x |
4. | FC.M.Uccle | 8/9 | 18 | x |
5. | RSD.Jette B | 9/10 | 17 | x |
6. | A.S.A.Molenbeek A | 8/9 | 16 | x |
7. | Stockel A | 8/9 | 16 | x |
8. | Ren.Sp.Forestoise | 8/9 | 14 | x |
9. | Cros.Schaerbeek B | 8/9 | 13 | x |
10. | Sp.Bruxelles B | 8/9 | 11 | x |
11. | Kosova B | 8/9 | 8 | x |
12. | Anneessens 25 A | 8/9 | 8 | x |
13. | Olymp.Forestois A | 9/10 | 7 | x |
14. | FC.Forest A | 9/10 | 6 | x |
15. | AFC.Evere | 9/9 | 1 | x |
A.S.A.Molenbeek A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Cros.Schaerbeek B | 4 - | 2 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | AFC.Evere | - | A.S.A.Molenbeek A | 3 - | 5 | | 3 | 6 | | 1 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | RSD.Jette B | - | A.S.A.Molenbeek A | 9 - | 0 | | 0 | 6 | | 4 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Olymp.Forestois A | 3 - | 0 | | 3 | 9 | | 2 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Suryoyés A | - | A.S.A.Molenbeek A | 1 - | 0 | | 0 | 9 | | 3 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Berchem Brussels | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Stockel A | - | A.S.A.Molenbeek A | 4 - | 3 | | 0 | 10 | | 7 | |
3. | Wo-01/11/23 | 20:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | FC.Forest A | 6 - | 3 | | 3 | 13 | | 7 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | FC.M.Uccle | - | A.S.A.Molenbeek A | 1 - | 0 | | 0 | 13 | | 7 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Ren.Sp.Forestoise | - | A.S.A.Molenbeek A | 2 - | 2 | | 1 | 14 | | 8 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Sp.Bruxelles B | - | A.S.A.Molenbeek A | 2 - | 0 | | 0 | 14 | | 10 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | RRC.Boitsfort A | 3 - | 2 | | 3 | 17 | | 9 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Kosova B | - | A.S.A.Molenbeek A | 4 - | 0 | | 0 | 17 | | 9 | |
12. | Wo-13/12/23 | 19:30 | A.S.A.Molenbeek A | - | Anneessens 25 A | 3 - | 3 | | 1 | 18 | | 9 | |
16. | Zo-17/12/23 | 18:00 | Cros.Schaerbeek B | - | A.S.A.Molenbeek A | 3 - | 2 | | 0 | 18 | | 9 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | AFC.Evere | 7 - | 3 | | 3 | 21 | | 9 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | RSD.Jette B | 1 - | 3 | | 0 | 21 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Olymp.Forestois A | - | A.S.A.Molenbeek A | 4 - | 9 | | 3 | 24 | | 9 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Suryoyés A | 2 - | 4 | | 0 | 24 | | 9 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | A.S.A.Molenbeek A | 3 - | 3 | | 1 | 25 | | 9 | |
18. | Do-29/02/24 | 20:00 | FC.Forest A | - | A.S.A.Molenbeek A | 1 - | 7 | | 3 | 28 | | 9 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Stockel A | 2 - | 1 | | 3 | 31 | | 9 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | FC.M.Uccle | 2 - | 0 | | 3 | 34 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Ren.Sp.Forestoise | 7 - | 1 | | 3 | 37 | | 9 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Anneessens 25 A | - | A.S.A.Molenbeek A | 2 - | 1 | | 0 | 37 | | 9 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Sp.Bruxelles B | 4 - | 0 | | 3 | 40 | | 8 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | RRC.Boitsfort A | - | A.S.A.Molenbeek A | 2 - | 2 | | 1 | 41 | | 9 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Kosova B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Kosova B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Anneessens 25 A | - | Kosova B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 7 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Kosova B | - | Sp.Bruxelles B | 1 - | 2 | | 0 | 1 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:45 | RRC.Boitsfort A | - | Kosova B | 4 - | 1 | | 0 | 1 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Kosova B | - | Ren.Sp.Forestoise | 1 - | 2 | | 0 | 1 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Kosova B | - | Cros.Schaerbeek B | 0 - | 0 | | 1 | 2 | | 12 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | AFC.Evere | - | Kosova B | 1 - | 3 | | 3 | 5 | | 11 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Kosova B | - | FC.Forest A | 1 - | 3 | | 0 | 5 | | 12 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | RSD.Jette B | - | Kosova B | 2 - | 3 | | 3 | 8 | | 10 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Kosova B | - | Olymp.Forestois A | 1 - | 1 | | 1 | 9 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Suryoyés A | - | Kosova B | 2 - | 1 | | 0 | 9 | | 12 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Kosova B | - | Berchem Brussels | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 12 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Stockel A | - | Kosova B | 3 - | 1 | | 0 | 10 | | 13 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | FC.M.Uccle | - | Kosova B | 6 - | 2 | | 0 | 10 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Kosova B | - | A.S.A.Molenbeek A | 4 - | 0 | | 3 | 13 | | 12 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Kosova B | - | Anneessens 25 A | 1 - | 2 | | 0 | 13 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Sp.Bruxelles B | - | Kosova B | 2 - | 1 | | 0 | 13 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Ren.Sp.Forestoise | - | Kosova B | 0 - | 2 | | 3 | 16 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 18:00 | Cros.Schaerbeek B | - | Kosova B | 2 - | 1 | | 0 | 16 | | 10 | |
21. | Za-10/02/24 | 20:00 | Kosova B | - | AFC.Evere | 8 - | 0 | | 3 | 19 | | 10 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | FC.Forest A | - | Kosova B | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 10 | |
18. | Za-24/02/24 | 20:00 | Kosova B | - | RRC.Boitsfort A | 0 - | 0 | | 1 | 20 | | 11 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Kosova B | - | RSD.Jette B | 0 - | 0 | | 1 | 21 | | 11 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Olymp.Forestois A | - | Kosova B | 1 - | 5 | | 3 | 24 | | 10 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Kosova B | - | Suryoyés A | 1 - | 3 | | 0 | 24 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Kosova B | 3 - | 1 | | 0 | 24 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Kosova B | - | Stockel A | 1 - | 3 | | 0 | 24 | | 12 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kosova B | - | FC.M.Uccle | 1 - | 6 | | 0 | 24 | | 12 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Kosova B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Stockel A* | 33 | +23 |
2 | RRC.Boitsfort A | 32 | +17 |
3 | A.S.A.Molenbeek A* | 29 | +22 |
4 | Suryoyés A* | 28 | +23 |
. | Cros.Schaerbeek B | 28 | +6 |
6 | FC.M.Uccle* | 26 | +24 |
. | RSD.Jette B | 26 | +23 |
8 | Berchem Brussels* | 23 | +13 |
. | Sp.Bruxelles B | 23 | +12 |
10 | Anneessens 25 A* | 15 | -13 |
11 | Ren.Sp.Forestoise* | 13 | -14 |
12 | Kosova B | 11 | -2 |
13 | FC.Forest A | 10 | -20 |
14 | Olymp.Forestois A | 10 | -12 |
15 | AFC.Evere | 0 | -52 |
alle wedstrijden (28/28)
1 | Suryoyés A* | 63 | +45 |
2 | RRC.Boitsfort A* | 59 | +35 |
3 | Stockel A* | 56 | +37 |
4 | FC.M.Uccle* | 53 | +43 |
5 | RSD.Jette B* | 48 | +33 |
6 | Berchem Brussels* | 47 | +23 |
7 | Cros.Schaerbeek B* | 46 | +7 |
8 | Sp.Bruxelles B* | 41 | +12 |
9 | A.S.A.Molenbeek A* | 41 | +15 |
10 | Ren.Sp.Forestoise* | 29 | -36 |
11 | Anneessens 25 A* | 25 | -38 |
12 | Kosova B* | 24 | -9 |
13 | Olymp.Forestois A* | 22 | -21 |
14 | FC.Forest A* | 17 | -57 |
15 | AFC.Evere | 1 | -99 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Suryoyés A | 35 | +22 |
2 | FC.M.Uccle | 27 | +19 |
3 | RRC.Boitsfort A* | 27 | +18 |
4 | Berchem Brussels | 24 | +10 |
5 | Stockel A | 23 | +14 |
6 | RSD.Jette B* | 22 | +10 |
7 | Sp.Bruxelles B* | 18 | 0 |
8 | Cros.Schaerbeek B* | 18 | +1 |
9 | Ren.Sp.Forestoise | 16 | -22 |
10 | Kosova B* | 13 | -7 |
11 | A.S.A.Molenbeek A | 12 | -7 |
. | Olymp.Forestois A* | 12 | -9 |
13 | Anneessens 25 A | 10 | -25 |
14 | FC.Forest A* | 7 | -37 |
15 | AFC.Evere | 1 | -47 |