www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 17/04/2024
Brabant-acff : 2de Provinciale A
zondag 14/04/2024 |
15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Sp.Bruxelles B | 4
| - | 0 | |
. | FC.M.Uccle | - | RRC.Boitsfort A | 3
| - | 2
| |
. | Stockel A | - | Cros.Schaerbeek B | 6
| - | 3
| |
. | Berchem Brussels | - | AFC.Evere | 5
| - | 0
| F1 |
. | Suryoyés A | - | FC.Forest A | 17
| - | 2
| |
. | Olymp.Forestois A | - | RSD.Jette B | 0 | - | 1 | |
. | Anneessens 25 A | - | Ren.Sp.Forestoise | 0
| - | 4 | |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | RSD.Jette B | 6 | - |
12 | Suryoyés A | | - | |
. | FC.Forest A | 6 | - | 6 | Berchem Brussels | | - | |
. | AFC.Evere | 0 |
- | 3 | Stockel A | | - | |
. | Kosova B | 2 | - | 6 | FC.M.Uccle | | - | |
. | RRC.Boitsfort A | 12 | - | 7 | A.S.A.Molenbeek A | | - | |
. | Sp.Bruxelles B | 4 | - | 4 | Anneessens 25 A | | - | |
. | Olymp.Forestois A | 1 |
- | 4 | Ren.Sp.Forestoise | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 2de Provinciale A --> FC.Forest A
periode 1
-/- |
| Stockel A | 9/9 | 22 |
2. | Suryoyés A | 9/9 | 22 |
3. | FC.M.Uccle | 9/9 | 21 |
4. | RRC.Boitsfort A | 10/10 | 20 |
5. | Berchem Brussels | 9/9 | 19 |
6. | Cros.Schaerbeek B | 10/10 | 16 |
7. | A.S.A.Molenbeek A | 9/9 | 14 |
8. | Ren.Sp.Forestoise | 9/9 | 14 |
9. | RSD.Jette B | 9/9 | 14 |
10. | FC.Forest A | 9/9 | 11 |
11. | Sp.Bruxelles B | 10/10 | 10 |
12. | Kosova B | 10/10 | 9 |
13. | Anneessens 25 A | 9/9 | 8 |
14. | Olymp.Forestois A | 9/9 | 8 |
15. | AFC.Evere | 10/10 | 0 |
periode 2
-/- |
| RRC.Boitsfort A | 9/9 | 24 |
2. | Suryoyés A | 9/9 | 24 |
3. | Sp.Bruxelles B | 9/9 | 23 |
4. | Stockel A | 10/10 | 22 |
5. | Cros.Schaerbeek B | 9/9 | 20 |
6. | RSD.Jette B | 9/9 | 20 |
7. | FC.M.Uccle | 10/10 | 18 |
8. | A.S.A.Molenbeek A | 10/10 | 14 |
9. | Berchem Brussels | 9/9 | 12 |
10. | Anneessens 25 A | 10/10 | 11 |
11. | Kosova B | 9/9 | 9 |
12. | Olymp.Forestois A | 9/9 | 9 |
13. | Ren.Sp.Forestoise | 10/10 | 3 |
14. | FC.Forest A | 9/9 | 1 |
15. | AFC.Evere | 9/9 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | Suryoyés A | 8/10 | 18 | |
2. | RRC.Boitsfort A | 7/9 | 18 | |
3. | RSD.Jette B | 8/10 | 17 | |
4. | Berchem Brussels | 8/10 | 16 | |
5. | A.S.A.Molenbeek A | 7/9 | 14 | |
6. | FC.M.Uccle | 7/9 | 14 | |
7. | Ren.Sp.Forestoise | 7/9 | 14 | |
8. | Cros.Schaerbeek B | 8/9 | 13 | x |
9. | Stockel A | 7/9 | 12 | x |
10. | Kosova B | 7/9 | 8 | x |
11. | Sp.Bruxelles B | 7/9 | 8 | x |
12. | Anneessens 25 A | 7/9 | 8 | x |
13. | FC.Forest A | 8/10 | 6 | x |
14. | Olymp.Forestois A | 8/10 | 4 | x |
15. | AFC.Evere | 8/9 | 1 | x |
FC.Forest A
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | FC.M.Uccle | 0 - | 6 | | | 0 | 0 | | 13 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | Anneessens 25 A | 7 - | 3 | | | 3 | 3 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Sp.Bruxelles B | - | FC.Forest A | 3 - | 2 | | | 0 | 3 | | 11 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | RRC.Boitsfort A | 4 - | 4 | | | 1 | 4 | | 12 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Kosova B | - | FC.Forest A | 1 - | 3 | | | 3 | 7 | | 10 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | Cros.Schaerbeek B | 1 - | 2 | | | 0 | 7 | | 12 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | AFC.Evere | - | FC.Forest A | 3 - | 4 | | | 3 | 10 | | 7 | |
3. | Wo-01/11/23 | 20:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | FC.Forest A | 6 - | 3 | | | 0 | 10 | | 8 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | Ren.Sp.Forestoise | 2 - | 3 | | | 0 | 10 | | 10 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | RSD.Jette B | 1 - | 3 | | | 0 | 10 | | 10 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Olymp.Forestois A | - | FC.Forest A | 5 - | 1 | | | 0 | 10 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | Suryoyés A | 1 - | 2 | | | 0 | 10 | | 12 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | FC.Forest A | 1 - | 1 | | | 1 | 11 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | FC.Forest A | - | Stockel A | 0 - | 2 | | | 0 | 11 | | 13 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | FC.M.Uccle | - | FC.Forest A | 5 - | 1 | | | 0 | 11 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Anneessens 25 A | - | FC.Forest A | 3 - | 2 | | | 0 | 11 | | 14 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | FC.Forest A | - | Sp.Bruxelles B | 2 - | 5 | | | 0 | 11 | | 14 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | RRC.Boitsfort A | - | FC.Forest A | 3 - | 1 | | | 0 | 11 | | 14 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | FC.Forest A | - | Kosova B | 3 - | 1 | | | 3 | 14 | | 14 | |
18. | Do-29/02/24 | 20:00 | FC.Forest A | - | A.S.A.Molenbeek A | 1 - | 7 | | | 0 | 14 | | 14 | |
23. | Zo-03/03/24 | 18:00 | Cros.Schaerbeek B | - | FC.Forest A | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 14 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | FC.Forest A | - | AFC.Evere | 3 - | 2 | | | 3 | 17 | | 13 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ren.Sp.Forestoise | - | FC.Forest A | 3 - | 1 | | | 0 | 17 | | 13 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | RSD.Jette B | - | FC.Forest A | 3 - | 0 | | | 0 | 17 | | 13 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | FC.Forest A | - | Olymp.Forestois A | 3 - | 4 | | | 0 | 17 | | 14 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Suryoyés A | - | FC.Forest A | 17 - | 2 | | | 0 | 17 | | 14 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | FC.Forest A | - | Berchem Brussels | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Stockel A | - | FC.Forest A | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Berchem Brussels
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Olymp.Forestois A | 6 - | 2 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Suryoyés A | - | Berchem Brussels | 0 - | 1 | | | 3 | 6 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Stockel A | 3 - | 2 | | | 3 | 9 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | FC.M.Uccle | 1 - | 4 | | | 0 | 9 | | 3 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek A | - | Berchem Brussels | 1 - | 1 | | | 1 | 10 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Anneessens 25 A | 5 - | 2 | | | 3 | 13 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Sp.Bruxelles B | - | Berchem Brussels | 1 - | 2 | | | 3 | 16 | | 2 | |
3. | Wo-01/11/23 | 20:00 | Ren.Sp.Forestoise | - | Berchem Brussels | 1 - | 1 | | | 1 | 17 | | 1 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | RRC.Boitsfort A | 2 - | 7 | | | 0 | 17 | | 5 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Kosova B | - | Berchem Brussels | 2 - | 2 | | | 1 | 18 | | 6 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Cros.Schaerbeek B | 2 - | 3 | | | 0 | 18 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | AFC.Evere | - | Berchem Brussels | 0 - | 5 | | | 3 | 21 | | 5 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Berchem Brussels | - | FC.Forest A | 1 - | 1 | | | 1 | 22 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | RSD.Jette B | - | Berchem Brussels | 1 - | 0 | | | 0 | 22 | | 7 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Olymp.Forestois A | - | Berchem Brussels | 1 - | 3 | | | 3 | 25 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Suryoyés A | 0 - | 1 | | | 0 | 25 | | 7 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Stockel A | - | Berchem Brussels | 2 - | 0 | | | 0 | 25 | | 8 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | FC.M.Uccle | - | Berchem Brussels | 3 - | 0 | | | 0 | 25 | | 8 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | A.S.A.Molenbeek A | 3 - | 3 | | | 1 | 26 | | 8 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Ren.Sp.Forestoise | 7 - | 0 | | | 3 | 29 | | 8 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Anneessens 25 A | - | Berchem Brussels | 1 - | 4 | | | 3 | 32 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Sp.Bruxelles B | 3 - | 2 | | | 3 | 35 | | 8 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | RRC.Boitsfort A | - | Berchem Brussels | 3 - | 2 | | | 0 | 35 | | 8 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | Kosova B | 3 - | 1 | | | 3 | 38 | | 8 | |
27. | Zo-07/04/24 | 18:00 | Cros.Schaerbeek B | - | Berchem Brussels | 1 - | 2 | | | 3 | 41 | | 7 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | AFC.Evere | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 44 | | 7 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | FC.Forest A | - | Berchem Brussels | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Berchem Brussels | - | RSD.Jette B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Stockel A* | 33 | +23 |
2 | RRC.Boitsfort A* | 31 | +17 |
3 | A.S.A.Molenbeek A* | 29 | +22 |
4 | Suryoyés A* | 28 | +23 |
. | Cros.Schaerbeek B | 28 | +6 |
6 | FC.M.Uccle* | 26 | +24 |
. | RSD.Jette B* | 26 | +24 |
8 | Berchem Brussels* | 23 | +13 |
9 | Sp.Bruxelles B* | 20 | +8 |
10 | Anneessens 25 A* | 15 | -13 |
11 | Ren.Sp.Forestoise* | 13 | -14 |
12 | Kosova B* | 11 | +3 |
13 | FC.Forest A* | 10 | -16 |
14 | Olymp.Forestois A* | 7 | -16 |
15 | AFC.Evere* | 0 | -47 |
alle wedstrijden (27/28)
1 | Suryoyés A* | 60 | +44 |
2 | RRC.Boitsfort A* | 58 | +35 |
3 | Stockel A* | 53 | +32 |
4 | FC.M.Uccle* | 50 | +38 |
5 | RSD.Jette B* | 48 | +34 |
6 | Cros.Schaerbeek B | 46 | +7 |
7 | Berchem Brussels* | 44 | +19 |
8 | A.S.A.Molenbeek A* | 40 | +15 |
9 | Sp.Bruxelles B* | 38 | +8 |
10 | Ren.Sp.Forestoise* | 29 | -32 |
11 | Anneessens 25 A* | 25 | -34 |
12 | Kosova B* | 24 | -4 |
13 | Olymp.Forestois A* | 19 | -25 |
14 | FC.Forest A* | 17 | -53 |
15 | AFC.Evere | 1 | -94 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Suryoyés A* | 32 | +21 |
2 | RRC.Boitsfort A* | 27 | +18 |
3 | FC.M.Uccle* | 24 | +14 |
4 | RSD.Jette B* | 22 | +10 |
5 | Berchem Brussels* | 21 | +6 |
6 | Stockel A* | 20 | +9 |
7 | Sp.Bruxelles B* | 18 | 0 |
8 | Cros.Schaerbeek B* | 18 | +1 |
9 | Ren.Sp.Forestoise* | 16 | -18 |
10 | Kosova B* | 13 | -7 |
11 | Olymp.Forestois A* | 12 | -9 |
12 | A.S.A.Molenbeek A* | 11 | -7 |
13 | Anneessens 25 A* | 10 | -21 |
14 | FC.Forest A* | 7 | -37 |
15 | AFC.Evere | 1 | -47 |