www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Brabant-acff : 2de Provinciale B
zaterdag 16/03/2024 |
20:00 | Ronvau Chaumont A | - | Stéphanois A | 5
| - | 2
|
zondag 17/03/2024 |
14:30 | Union Rixensart A | - | RCS.Braine B | 0 | - | 0 |
. | Lasne Ohain B | - | Ol.Clabecq | 1 | - | 1 |
15:00 | Ophain A | - | RRC Etterbeek A | 1
| - | 3 |
. | RC White Woluwe A | - | Wavre Limal A | 1 | - | 2 |
. | Chastre A | - | FC Walhain A | 2 | - | 1 |
. | La Hulpe A | - | Villers la Ville A | 4
| - | 2
|
. | Saintoise A | - | ES.Braine | 2 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Lasne Ohain B | 4 | - |
6 | La Hulpe A | | - | |
zondag 24/03/2024 |
14:30 | ES.Braine | 3 | - |
7 | Villers la Ville A | | - | |
. | Wavre Limal A | 3 |
- | 6 | Ophain A | | - | |
. | FC Walhain A | 7 | - | 3 | RC White Woluwe A | | - | |
15:00 | Stéphanois A | 9 | - | 0 | Chastre A | | - | |
. | RRC Etterbeek A | 12 | - | 3 | Union Rixensart A | | - | |
. | RCS.Braine B | 9 |
- | 9 | Saintoise A | | - | |
. | Ol.Clabecq | 1 | - | 0 | Ronvau Chaumont A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Saintoise A | 22 |
2. | FC Walhain A | 21 |
3. | RRC Etterbeek A | 20 |
4. | Ophain A | 20 |
5. | La Hulpe A | 20 |
6. | RCS.Braine B | 19 |
7. | Villers la Ville A | 17 |
8. | ES.Braine | 17 |
9. | Wavre Limal A | 14 |
10. | Union Rixensart A | 10 |
11. | Ol.Clabecq | 10 |
12. | Stéphanois A | 9 |
13. | RC White Woluwe A | 7 |
14. | Chastre A | 7 |
15. | Ronvau Chaumont A | 5 |
16. | Lasne Ohain B | 4 |
periode 2
10/10 |
| Ophain A | 24 |
2. | Saintoise A | 22 |
3. | La Hulpe A | 21 |
4. | Villers la Ville A | 20 |
5. | Stéphanois A | 20 |
6. | RRC Etterbeek A | 19 |
7. | RCS.Braine B | 17 |
8. | Lasne Ohain B | 14 |
9. | FC Walhain A | 14 |
10. | Union Rixensart A | 12 |
11. | RC White Woluwe A | 9 |
12. | Ol.Clabecq | 9 |
13. | ES.Braine | 7 |
14. | Wavre Limal A | 6 |
15. | Ronvau Chaumont A | 5 |
16. | Chastre A | 3 |
periode 3
5/10 |
1. | RRC Etterbeek A | 13 |
2. | La Hulpe A | 12 |
3. | Saintoise A | 12 |
4. | RCS.Braine B | 10 |
5. | FC Walhain A | 10 |
6. | Wavre Limal A | 10 |
7. | Stéphanois A | 9 |
8. | Villers la Ville A | 7 |
9. | RC White Woluwe A | 6 |
10. | Union Rixensart A | 5 |
11. | Chastre A | 4 |
12. | Lasne Ohain B | 4 |
13. | Ophain A | 3 |
14. | ES.Braine | 3 |
15. | Ronvau Chaumont A | 3 |
16. | Ol.Clabecq | 3 |
verzameld uit alle reeksen