www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale C
zaterdag 16/03/2024 |
20:30 | RCS.Nivellois A | - | Stéphanois B | 6
| - | 3
|
zondag 17/03/2024 |
14:30 | FC Walhain B | - | Incourt B | 7
| - | 1
|
15:00 | Boitsfort B | - | RC White Woluwe B | 3 | - | 0 |
. | Saint-Michel B | - | Stockel B | 2
| - | 2 |
. | Polonia Limelette | - | Stade Everois B | 0 | - | 2 |
. | Ottignies-LNN | - | JS.Ittroise B | 5
| - | 3
|
17:00 | La Hulpe B | - | Saint-Josse B | 2
| - | 3
|
17:30 | Union Rixensart B | - | Auderghem B | 2
| - | 4
|
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Stockel B | 0 | - |
12 | Boitsfort B | | - | |
20:00 | Incourt B | 0 | - |
12 | Union Rixensart B | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | RC White Woluwe B | 12 |
- |
6 | FC Walhain B | | - | |
. | Auderghem B | 12 | - | 7 | Ottignies-LNN | | - | |
. | JS.Ittroise B | 0 | - | 3 | Saint-Josse B | | - | |
. | Stade Everois B | 9 | - | 12 | RCS.Nivellois A | | - | |
. | Polonia Limelette | 6 |
- | 3 | La Hulpe B | | - | |
18:00 | Stéphanois B | 12 | - | 4 | Saint-Michel B | | - | |
dinsdag 26/03/2024 |
20:30 | Union Rixensart B | 7 | - | 6 | FC Walhain B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| RCS.Nivellois A | 28 |
2. | Boitsfort B | 24 |
3. | Stade Everois B | 24 |
4. | Saint-Michel B | 24 |
5. | Auderghem B | 23 |
6. | Ottignies-LNN | 18 |
7. | Stéphanois B | 17 |
8. | Stockel B | 16 |
9. | Union Rixensart B | 14 |
10. | Polonia Limelette | 12 |
11. | FC Walhain B | 10 |
12. | RC White Woluwe B | 9 |
13. | Saint-Josse B | 8 |
14. | La Hulpe B | 7 |
15. | Incourt B | 0 |
16. | JS.Ittroise B | 0 |
periode 2
10/10 |
| Auderghem B | 28 |
2. | RCS.Nivellois A | 27 |
3. | Boitsfort B | 22 |
4. | RC White Woluwe B | 22 |
5. | Saint-Josse B | 21 |
6. | Saint-Michel B | 17 |
7. | Union Rixensart B* | 17 |
8. | Stade Everois B | 16 |
9. | Stéphanois B | 15 |
10. | Polonia Limelette | 12 |
11. | Stockel B | 9 |
12. | Ottignies-LNN | 8 |
13. | La Hulpe B | 7 |
14. | JS.Ittroise B | 6 |
15. | FC Walhain B* | 3 |
16. | Incourt B | 1 |
periode 3
5/10 |
1. | Stade Everois B | 15 |
2. | Boitsfort B | 13 |
3. | Auderghem B | 13 |
4. | RCS.Nivellois A | 12 |
5. | Union Rixensart B | 12 |
6. | FC Walhain B | 12 |
7. | Stéphanois B | 9 |
8. | Saint-Michel B | 7 |
9. | Ottignies-LNN | 7 |
10. | Polonia Limelette | 6 |
11. | RC White Woluwe B | 6 |
12. | Saint-Josse B | 3 |
13. | Stockel B | 1 |
14. | La Hulpe B | 1 |
15. | JS.Ittroise B | 0 |
16. | Incourt B | 0 |
verzameld uit alle reeksen