www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
West-Vlaanderen : 3de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
18:30 | Aarsele | - | Wingene | 2
| - | 4
|
19:00 | Dosko Kanegem | - | Ichtegem | 1 | - | 1 |
19:30 | Beernem A | - | Doomkerke | 2 | - | 1 |
. | Pittem A | - | Westkapelle | 4
| - | 1
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Lombardsijde | - | Eernegem | 1
| - | 3 |
. | Veldegem | - | Ruddervoorde A | 0 | - | 2 |
. | Loppem | - | Zerkegem | 2 | - | 1 |
. | Oedelem | - | Dudzele | 4
| - | 2
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Dudzele | 3 | - |
0 | Doomkerke | | - | |
. | Eernegem | 12 | - |
3 | Beernem A | | - | |
. | Ruddervoorde A | 3 |
- | 10 | Dosko Kanegem | | - | |
. | Pittem A | 12 | - | 5 | Veldegem | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Lombardsijde | 4 | - | 12 | Loppem | | - | |
. | Ichtegem | 4 | - | 7 | Wingene | | - | |
. | Westkapelle | 1 |
- | 0 | Aarsele | | - | |
. | Zerkegem | 7 | - | 6 | Oedelem | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Pittem A
periode 1
10/10 |
| Loppem | 26 |
2. | Ruddervoorde A | 23 |
3. | Eernegem | 23 |
4. | Dosko Kanegem | 20 |
5. | Pittem A | 18 |
6. | Zerkegem | 17 |
7. | Dudzele | 17 |
8. | Wingene | 14 |
9. | Lombardsijde | 12 |
10. | Beernem A | 11 |
11. | Westkapelle | 10 |
12. | Aarsele | 10 |
13. | Doomkerke | 8 |
14. | Oedelem | 7 |
15. | Veldegem | 5 |
16. | Ichtegem | 4 |
periode 2
10/10 |
| Ruddervoorde A | 25 |
2. | Loppem | 25 |
3. | Eernegem | 23 |
4. | Wingene | 19 |
5. | Zerkegem | 15 |
6. | Beernem A | 15 |
7. | Dosko Kanegem | 13 |
8. | Oedelem | 13 |
9. | Pittem A | 12 |
10. | Dudzele | 12 |
11. | Doomkerke | 10 |
12. | Westkapelle | 8 |
13. | Lombardsijde | 8 |
14. | Veldegem | 8 |
15. | Ichtegem | 7 |
16. | Aarsele | 6 |
periode 3
6/10 |
1. | Loppem | 18 | |
2. | Dosko Kanegem | 16 | |
3. | Eernegem | 15 | |
4. | Oedelem | 15 | |
5. | Pittem A | 15 | |
6. | Zerkegem | 12 | |
7. | Ruddervoorde A | 9 | |
8. | Beernem A | 9 | |
9. | Veldegem | 7 | |
10. | Wingene | 6 | |
11. | Lombardsijde | 5 | x |
12. | Ichtegem | 5 | x |
13. | Dudzele | 3 | x |
14. | Doomkerke | 3 | x |
15. | Aarsele | 1 | x |
16. | Westkapelle | 1 | x |
Pittem A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Westkapelle | - | Pittem A | 1 - | 4 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Pittem A | - | Ichtegem | 2 - | 4 | | 0 | 3 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Pittem A | - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 7 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Zerkegem | - | Pittem A | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 9 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Pittem A | - | Doomkerke | 5 - | 1 | | 3 | 8 | | 7 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Loppem | - | Pittem A | 2 - | 2 | | 1 | 9 | | 7 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Pittem A | - | Dosko Kanegem | 2 - | 4 | | 0 | 9 | | 9 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Beernem A | - | Pittem A | 2 - | 5 | | 3 | 12 | | 7 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Pittem A | - | Dudzele | 3 - | 0 | | 3 | 15 | | 7 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Veldegem | - | Pittem A | 1 - | 4 | | 3 | 18 | | 5 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Pittem A | - | Lombardsijde | 6 - | 0 | | 3 | 21 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Oedelem | - | Pittem A | 0 - | 0 | | 1 | 22 | | 4 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Pittem A | - | Eernegem | 2 - | 2 | | 1 | 23 | | 4 | |
15. | Za-09/12/23 | 18:30 | Aarsele | - | Pittem A | 1 - | 1 | | 1 | 24 | | 5 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Pittem A | - | Loppem | 1 - | 4 | | 0 | 24 | | 6 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | Ruddervoorde A | - | Pittem A | 2 - | 3 | | 3 | 27 | | 5 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Wingene | - | Pittem A | 2 - | 1 | | 0 | 27 | | 7 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Pittem A | - | Ruddervoorde A | 1 - | 3 | | 0 | 27 | | 7 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Lombardsijde | - | Pittem A | 2 - | 1 | | 0 | 27 | | 7 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Pittem A | - | Zerkegem | 4 - | 2 | | 3 | 30 | | 7 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Ichtegem | - | Pittem A | 0 - | 1 | | 3 | 33 | | 6 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Pittem A | - | Aarsele | 3 - | 1 | | 3 | 36 | | 5 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Dudzele | - | Pittem A | 1 - | 2 | | 3 | 39 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Pittem A | - | Beernem A | 3 - | 1 | | 3 | 42 | | 4 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:30 | Eernegem | - | Pittem A | 2 - | 0 | | 0 | 42 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Pittem A | - | Westkapelle | 4 - | 1 | | 3 | 45 | | 5 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Pittem A | - | Veldegem | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Dosko Kanegem | - | Pittem A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Pittem A | - | Oedelem | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Doomkerke | - | Pittem A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Veldegem
1. | Za-02/09/23 | 18:00 | Beernem A | - | Veldegem | 3 - | 2 | | 0 | 0 | | 9 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Veldegem | - | Doomkerke | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 12 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Ruddervoorde A | - | Veldegem | 3 - | 0 | | 0 | 1 | | 14 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Veldegem | - | Lombardsijde | 1 - | 2 | | 0 | 1 | | 16 | - |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Eernegem | - | Veldegem | 2 - | 0 | | 0 | 1 | | 16 | - |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Veldegem | - | Oedelem | 4 - | 4 | | 1 | 2 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Westkapelle | - | Veldegem | 3 - | 2 | | 0 | 2 | | 16 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Veldegem | - | Aarsele | 2 - | 1 | | 3 | 5 | | 14 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Wingene | - | Veldegem | 4 - | 0 | | 0 | 5 | | 14 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Veldegem | - | Pittem A | 1 - | 4 | | 0 | 5 | | 15 | |
11. | Zo-12/11/23 | 18:00 | Zerkegem | - | Veldegem | 3 - | 0 | | 0 | 5 | | 15 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Loppem | - | Veldegem | 5 - | 1 | | 0 | 5 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Veldegem | - | Dosko Kanegem | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 15 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Dudzele | - | Veldegem | 2 - | 2 | | 1 | 7 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 16:30 | Veldegem | - | Eernegem | 1 - | 3 | | 0 | 7 | | 15 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Veldegem | - | Ichtegem | 2 - | 0 | | 3 | 10 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Oedelem | - | Veldegem | 0 - | 0 | | 1 | 11 | | 15 | |
19. | Za-27/01/24 | 18:30 | Aarsele | - | Veldegem | 1 - | 1 | | 1 | 12 | | 15 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Veldegem | - | Loppem | 0 - | 2 | | 0 | 12 | | 15 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Veldegem | - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 15 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Dosko Kanegem | - | Veldegem | 2 - | 0 | | 0 | 13 | | 15 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Veldegem | - | Beernem A | 2 - | 1 | | 3 | 16 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Doomkerke | - | Veldegem | 1 - | 4 | | 3 | 19 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Veldegem | - | Dudzele | 0 - | 3 | | 0 | 19 | | 13 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ichtegem | - | Veldegem | 2 - | 2 | | 1 | 20 | | 13 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Veldegem | - | Ruddervoorde A | 0 - | 2 | | 0 | 20 | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Pittem A | - | Veldegem | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Veldegem | - | Westkapelle | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lombardsijde | - | Veldegem | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Veldegem | - | Zerkegem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Loppem | 32 | +25 |
2 | Eernegem | 32 | +21 |
3 | Ruddervoorde A | 25 | +22 |
4 | Wingene | 25 | +5 |
5 | Zerkegem | 24 | +10 |
6 | Dosko Kanegem | 24 | +5 |
7 | Pittem A | 23 | +13 |
8 | Oedelem | 21 | +2 |
9 | Dudzele | 20 | 0 |
10 | Doomkerke | 19 | -4 |
11 | Beernem A | 18 | 0 |
12 | Westkapelle | 15 | -9 |
13 | Lombardsijde | 13 | -6 |
14 | Veldegem | 13 | -9 |
15 | Ichtegem | 8 | -27 |
16 | Aarsele | 7 | -23 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Loppem | 69 | +56 |
2 | Eernegem | 61 | +31 |
3 | Ruddervoorde A | 57 | +51 |
4 | Dosko Kanegem | 49 | +12 |
5 | Pittem A | 45 | +21 |
6 | Zerkegem | 44 | +24 |
7 | Wingene | 39 | +6 |
8 | Oedelem | 35 | -1 |
9 | Beernem A | 35 | -4 |
10 | Dudzele | 32 | -6 |
11 | Lombardsijde | 25 | -22 |
12 | Doomkerke | 21 | -34 |
13 | Veldegem | 20 | -26 |
14 | Westkapelle | 19 | -26 |
15 | Aarsele | 17 | -35 |
16 | Ichtegem | 16 | -47 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Loppem | 37 | +31 |
2 | Ruddervoorde A | 32 | +29 |
3 | Eernegem | 29 | +10 |
4 | Dosko Kanegem | 25 | +7 |
5 | Pittem A | 22 | +8 |
6 | Zerkegem | 20 | +14 |
7 | Beernem A | 17 | -4 |
8 | Oedelem | 14 | -3 |
9 | Wingene | 14 | +1 |
10 | Dudzele | 12 | -6 |
11 | Lombardsijde | 12 | -16 |
12 | Aarsele | 10 | -12 |
13 | Ichtegem | 8 | -20 |
14 | Veldegem | 7 | -17 |
15 | Westkapelle | 4 | -17 |
16 | Doomkerke | 2 | -30 |