www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 04/05/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zondag 14/04/2019

15:00Daring Brugge-

Lissewege

0-3
.

Jong Male

-SK Torhout3-0
.

Moerkerke

-Lombardsijde2-1
.

Koekelare

-Gistel2-0
.Snaaskerke-Loppem1-1
.

Beernem A

-Ruddervoorde5 -1
.Dudzele-

Nieuwpoort A

5 -8
.Steenbrugge A-

Ichtegem

1 -3
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 226 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijd was op zaterdag 01/09/2018,
de laatste wedstrijden op zondag 14/04/2019.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 226 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

Nieuwpoort A821970
2.Beernem A6100
3.Loppem5500
4.Ichtegem4910
5.Snaaskerke4900
6.Lissewege4870
7.Koekelare4700
8.Daring Brugge45210
9.Lombardsijde4300
10.Gistel3900
11.SK Torhout3800
12.Jong Male3800
13.Moerkerke3700
14.Ruddervoorde?3000
15.Dudzele2801
16.Steenbrugge A00225

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Lombardsijde

periode 1

10/10

Nieuwpoort A25
2.Snaaskerke22
3.Loppem21
4.Beernem A17
5.Ichtegem16
6.Lissewege16
7.SK Torhout15
8.Daring Brugge15
9.Koekelare14
10.Lombardsijde14
11.Ruddervoorde14
12.Moerkerke13
13.Gistel10
14.Dudzele10
15.Jong Male7
16.Steenbrugge A0

periode 2

10/10

Nieuwpoort A27
2.Loppem21
3.Lombardsijde20
4.Beernem A19
5.Snaaskerke17
6.Jong Male17
7.Gistel16
8.Ichtegem14
9.Daring Brugge14
10.Lissewege13
11.Koekelare12
12.SK Torhout11
13.Moerkerke11
14.Ruddervoorde10
15.Dudzele6
16.Steenbrugge A0

periode 3

10/10

Nieuwpoort A30
2.Beernem A25
3.Koekelare21
4.Ichtegem19
5.Lissewege19
6.Daring Brugge16
7.Jong Male14
8.Loppem13
9.Moerkerke13
10.Gistel13
11.SK Torhout12
12.Dudzele12
13.Snaaskerke10
14.Lombardsijde9
15.Ruddervoorde6
16.Steenbrugge A0

Lombardsijde

1.Zo-02/09/1815:00Jong Male-

Lombardsijde

2 -2117
2.Zo-09/09/1815:00

Lombardsijde

-Lissewege5 -0

3

44
3.Zo-16/09/1815:00SK Torhout-

Lombardsijde

5 -0049
4.Zo-23/09/1815:00

Lombardsijde

-Daring Brugge2 -21510
5.Zo-30/09/1815:00

Lombardsijde

-Gistel3 -40511
6.Zo-07/10/1815:00Loppem-

Lombardsijde

4 -10514
7.Zo-14/10/1815:00

Lombardsijde

-Ruddervoorde3 -50515
8.Zo-21/10/1815:00Nieuwpoort A-

Lombardsijde

2 -3

3

813
9.Zo-28/10/1815:00

Lombardsijde

-Ichtegem3 -2

3

1111
10.Zo-04/11/1815:00Steenbrugge A-

Lombardsijde

0 -7

3

1410
11.Zo-11/11/1814:30

Lombardsijde

-Dudzele2 -0

3

175
12.Zo-18/11/1814:30Beernem A-

Lombardsijde

1 -2

3

205
13.Zo-25/11/1814:30

Lombardsijde

-Snaaskerke2 -1

3

234
14.Zo-02/12/1815:00Koekelare-

Lombardsijde

0 -1

3

264
15.Zo-09/12/1814:30

Lombardsijde

-Moerkerke3 -0

3

294
16.Zo-16/12/1814:30

Lombardsijde

-Jong Male1 -20294
17.Zo-06/01/1915:00Lissewege-

Lombardsijde

4 -41304
18.Zo-13/01/1914:30

Lombardsijde

-SK Torhout1 -11314
19.Zo-20/01/1915:00Daring Brugge-

Lombardsijde

4 -20315
21.Zo-03/02/1915:00

Lombardsijde

-Loppem2 -50316
22.Zo-10/02/1915:00Ruddervoorde-

Lombardsijde

0 -2

3

346
23.Zo-17/02/1915:00

Lombardsijde

-Nieuwpoort A0 -20346
24.Zo-24/02/1915:00Ichtegem-

Lombardsijde

2 -00347
25.Zo-03/03/1915:00

Lombardsijde

-Steenbrugge A3 -2

3

376
20.Zo-10/03/1915:00Gistel-

Lombardsijde

0 -1

3

406
26.Za-16/03/1919:30Dudzele-

Lombardsijde

1 -3

3

435
27.Zo-24/03/1915:00

Lombardsijde

-Beernem A0 -50436
28.Zo-31/03/1915:00Snaaskerke-

Lombardsijde

4 -00437
29.Zo-07/04/1915:00

Lombardsijde

-Koekelare0 -50439
30.Zo-14/04/1915:00Moerkerke-

Lombardsijde

2 -10439

punten uit de laatste 4 wedstrijden

hoeveel dagen stond Lombardsijde op plaats ...

op plaats1stond het0dag(en)
.2.1.
.3.0.
.4.64.
.5.35.
.6.36.
.7.24.
.8.2.
.9.14.
.10.15.
.11.13.
.12.0.
.13.7.
.14.8.
.15.7.
.16.0.

hoeveel punten haalde Lombardsijde tegen elke ploeg afzonderlijk

Nieuwpoort A3
Beernem A3
Loppem0
Ichtegem3
Snaaskerke3
Lissewege4
Koekelare3
Daring Brugge1
Gistel3
SK Torhout1
Jong Male1
Moerkerke3
Ruddervoorde3
Dudzele6
Steenbrugge A6

thuiswedstrijden (15/15)

1Nieuwpoort A4264:12+52
2Beernem A3440:24+16
3Loppem3350:22+28
4Ichtegem3127:17+10
5Snaaskerke2936:20+16
6Koekelare2430:16+14
7Gistel2431:26+5
8Daring Brugge2435:31+4
9Lissewege2334:32+2
10SK Torhout2232:23+9
11Moerkerke2231:28+3
12Jong Male2226:22+4
13Lombardsijde2030:36-6
14Ruddervoorde1626:35-9
15Dudzele1320:40-20
16Steenbrugge A08:75-67

alle wedstrijden (30/30)

1Nieuwpoort A82119:31+88
2Beernem A6185:48+37
3Loppem5586:51+35
4Ichtegem4954:47+7
5Snaaskerke4961:39+22
6Lissewege4867:68-1
7Koekelare4763:41+22
8Daring Brugge4562:59+3
9Lombardsijde4359:67-8
10Gistel3959:67-8
11SK Torhout3862:60+2
12Jong Male3849:52-3
13Moerkerke3751:61-10
14Ruddervoorde3056:82-26
15Dudzele2832:72-40
16Steenbrugge A014:134-120

uitwedstrijden (15/15)

1Nieuwpoort A4055:19+36
2Beernem A2745:24+21
3Lissewege2533:36-3
4Koekelare2333:25+8
5Lombardsijde2329:31-2
6Loppem2236:29+7
7Daring Brugge2127:28-1
8Snaaskerke2025:19+6
9Ichtegem1827:30-3
10SK Torhout1630:37-7
11Jong Male1623:30-7
12Gistel1528:41-13
13Dudzele1512:32-20
14Moerkerke1520:33-13
15Ruddervoorde1430:47-17
16Steenbrugge A06:59-53