www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Moerkerke

    -Nieuwpoort A3 -1
    .

    Beernem A

    -Dudzele3-0
    15:00

    Snaaskerke

    -Steenbrugge A5 -0
    .

    Daring Brugge

    -Lombardsijde4 -2
    .

    SK Torhout

    -Gistel2-0
    .Lissewege-

    Loppem

    3 -6
    .

    Jong Male

    -Ruddervoorde3 -2
    .Koekelare-

    Ichtegem

    0-1

    zaterdag 26/01/2019

    19:00Ruddervoorde6- 4Lissewege-

    zondag 27/01/2019

    14:30Beernem A9- 7Daring Brugge-
    .Loppem9 -4SK Torhout-
    15:00Gistel7-7Lombardsijde-
    .Dudzele3-4Snaaskerke-
    .Steenbrugge A0-6Koekelare-
    .Ichtegem7 -2Moerkerke-
    .Nieuwpoort A12-7Jong Male-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    19/30

    1.Nieuwpoort A499.4
    2.Loppem399.2
    3.Snaaskerke367
    4.Beernem A339
    5.Lombardsijde312
    6.Daring Brugge2912-1.(0)
    7.Ichtegem276
    8.SK Torhout267.-2(1)
    9.Gistel2671.
    10.Lissewege261-3.(1)
    11.Moerkerke248
    12.Jong Male246.-4(0)
    13.Ruddervoorde2423.
    14.Koekelare233
    15.Dudzele163
    16.Steenbrugge A00
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Lombardsijde

    periode 1

    10/10

    Nieuwpoort A25
    2.Snaaskerke22
    3.Loppem21
    4.Beernem A17
    5.Ichtegem16
    6.Lissewege16
    7.SK Torhout15
    8.Daring Brugge15
    9.Koekelare14
    10.Lombardsijde14
    11.Ruddervoorde14
    12.Moerkerke13
    13.Gistel10
    14.Dudzele10
    15.Jong Male7
    16.Steenbrugge A0

    periode 2

    9/10

    Nieuwpoort A24
    2.Loppem18
    3.Lombardsijde17
    4.Jong Male17
    5.Beernem A16
    6.Gistel16
    7.Snaaskerke14
    8.Daring Brugge14
    9.SK Torhout11
    10.Moerkerke11
    11.Ichtegem11
    12.Lissewege10
    13.Ruddervoorde10
    14.Koekelare9
    15.Dudzele6
    16.Steenbrugge A0

    periode 3

    0/10

    1.Gistel0
    Beernem A0
    Loppem0
    Nieuwpoort A0
    Steenbrugge A0
    Daring Brugge0
    Koekelare0
    Ichtegem0
    Moerkerke0
    Jong Male0
    Lissewege0
    Snaaskerke0
    Ruddervoorde0
    SK Torhout0
    Lombardsijde0
    Dudzele0

    Gistel

    1.Zo-02/09/1815:00Moerkerke-Gistel2 -4

    3

    33
    2.Zo-09/09/1815:00Gistel-Jong Male2 -2145
    3.Zo-16/09/1815:00Lissewege-Gistel1 -0048
    4.Zo-23/09/1815:00Gistel-SK Torhout2 -30411
    5.Zo-30/09/1815:00

    Lombardsijde

    -Gistel3 -4

    3

    79
    6.Zo-07/10/1815:00Gistel-Daring Brugge4 -0

    3

    106
    7.Zo-14/10/1815:00Gistel-Loppem2 -40109
    8.Zo-21/10/1815:00Ruddervoorde-Gistel3 -201010
    9.Zo-28/10/1815:00Gistel-Nieuwpoort A1 -301012
    10.Zo-04/11/1815:00Ichtegem-Gistel3 -201013
    11.Zo-11/11/1815:00Gistel-Steenbrugge A4 -2

    3

    1313
    12.Zo-18/11/1815:00Dudzele-Gistel1 -5

    3

    168
    13.Zo-25/11/1815:00Gistel-Beernem A2 -0

    3

    197
    14.Za-01/12/1820:00Snaaskerke-Gistel5 -00198
    15.Zo-09/12/1815:00Gistel-Koekelare1 -501910
    16.Zo-16/12/1815:00Gistel-Moerkerke1 -112012
    17.Zo-06/01/1915:00Jong Male-Gistel0 -2

    3

    239
    18.Zo-13/01/1915:00Gistel-Lissewege2 -1

    3

    266
    19.Zo-20/01/1915:00SK Torhout-Gistel2 -00269
    20.Zo-27/01/1915:00Gistel-

    Lombardsijde

    -.
    21.Zo-03/02/1915:00Daring Brugge-Gistel -.
    22.Zo-10/02/1915:00Loppem-Gistel -.
    23.Zo-17/02/1915:00Gistel-Ruddervoorde -.
    24.Zo-24/02/1900:00Nieuwpoort A-Gistel -.
    25.Zo-03/03/1900:00Gistel-Ichtegem -.
    26.Zo-17/03/1900:00Steenbrugge A-Gistel -.
    27.Zo-24/03/1900:00Gistel-Dudzele -.
    28.Zo-31/03/1900:00Beernem A-Gistel -.
    29.Zo-07/04/1900:00Gistel-Snaaskerke -.
    30.Zo-14/04/1900:00Koekelare-Gistel -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Lombardsijde

    1.Zo-02/09/1815:00Jong Male-

    Lombardsijde

    2 -2117
    2.Zo-09/09/1815:00

    Lombardsijde

    -Lissewege5 -0

    3

    44
    3.Zo-16/09/1815:00SK Torhout-

    Lombardsijde

    5 -0049
    4.Zo-23/09/1815:00

    Lombardsijde

    -Daring Brugge2 -21510
    5.Zo-30/09/1815:00

    Lombardsijde

    -Gistel3 -40511
    6.Zo-07/10/1815:00Loppem-

    Lombardsijde

    4 -10514
    7.Zo-14/10/1815:00

    Lombardsijde

    -Ruddervoorde3 -50515
    8.Zo-21/10/1815:00Nieuwpoort A-

    Lombardsijde

    2 -3

    3

    813
    9.Zo-28/10/1815:00

    Lombardsijde

    -Ichtegem3 -2

    3

    1111
    10.Zo-04/11/1815:00Steenbrugge A-

    Lombardsijde

    0 -7

    3

    1410
    11.Zo-11/11/1814:30

    Lombardsijde

    -Dudzele2 -0

    3

    175
    12.Zo-18/11/1814:30Beernem A-

    Lombardsijde

    1 -2

    3

    205
    13.Zo-25/11/1814:30

    Lombardsijde

    -Snaaskerke2 -1

    3

    234
    14.Zo-02/12/1815:00Koekelare-

    Lombardsijde

    0 -1

    3

    264
    15.Zo-09/12/1814:30

    Lombardsijde

    -Moerkerke3 -0

    3

    294
    16.Zo-16/12/1814:30

    Lombardsijde

    -Jong Male1 -20294
    17.Zo-06/01/1915:00Lissewege-

    Lombardsijde

    4 -41304
    18.Zo-13/01/1914:30

    Lombardsijde

    -SK Torhout1 -11314
    19.Zo-20/01/1915:00Daring Brugge-

    Lombardsijde

    4 -20315
    20.Zo-27/01/1915:00Gistel-

    Lombardsijde

    -.
    21.Zo-03/02/1915:00

    Lombardsijde

    -Loppem -.
    22.Zo-10/02/1915:00Ruddervoorde-

    Lombardsijde

    -.
    23.Zo-17/02/1915:00

    Lombardsijde

    -Nieuwpoort A -.
    24.Zo-24/02/1900:00Ichtegem-

    Lombardsijde

    -.
    25.Zo-03/03/1900:00

    Lombardsijde

    -Steenbrugge A -.
    26.Zo-17/03/1900:00Dudzele-

    Lombardsijde

    -.
    27.Zo-24/03/1900:00

    Lombardsijde

    -Beernem A -.
    28.Zo-31/03/1900:00Snaaskerke-

    Lombardsijde

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Lombardsijde

    -Koekelare -.
    30.Zo-14/04/1900:00Moerkerke-

    Lombardsijde

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Nieuwpoort A2742:8+34
    2Loppem2435:14+21
    3Snaaskerke*2124:12+12
    4Ichtegem*1915:10+5
    5Lombardsijde1725:17+8
    6Beernem A*1619:17+2
    7Daring Brugge1523:22+1
    8Gistel1421:210
    9SK Torhout1323:18+5
    10Moerkerke*1319:17+2
    11Lissewege1324:240
    12Ruddervoorde1322:23-1
    13Jong Male*1117:18-1
    14Koekelare*1014:11+3
    15Dudzele*710:22-12
    16Steenbrugge A*02:49-47

    alle wedstrijden (19/30)

    1Nieuwpoort A4975:20+55
    2Loppem3962:32+30
    3Snaaskerke3643:25+18
    4Beernem A3349:32+17
    5Lombardsijde3147:39+8
    6Daring Brugge2941:410
    7Ichtegem2732:34-2
    8SK Torhout2641:39+2
    9Gistel2640:41-1
    10Lissewege2643:49-6
    11Moerkerke2434:42-8
    12Jong Male2431:35-4
    13Ruddervoorde2443:48-5
    14Koekelare2335:30+5
    15Dudzele1616:44-28
    16Steenbrugge A06:87-81

    uitwedstrijden (10/15)

    1Nieuwpoort A*2233:12+21
    2Beernem A1730:15+15
    3Loppem*1527:18+9
    4Snaaskerke1519:13+6
    5Lombardsijde*1422:220
    6Daring Brugge*1418:19-1
    7Koekelare1321:19+2
    8SK Torhout*1318:21-3
    9Lissewege*1319:25-6
    10Jong Male1314:17-3
    11Gistel*1219:20-1
    12Ruddervoorde*1121:25-4
    13Moerkerke1115:25-10
    14Dudzele96:22-16
    15Ichtegem817:24-7
    16Steenbrugge A04:38-34