www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Moerkerke

    -Nieuwpoort A3 -1
    .

    Beernem A

    -Dudzele3-0
    15:00

    Snaaskerke

    -Steenbrugge A5 -0
    .

    Daring Brugge

    -Lombardsijde4 -2
    .

    SK Torhout

    -Gistel2-0
    .Lissewege-

    Loppem

    3 -6
    .

    Jong Male

    -Ruddervoorde3 -2
    .Koekelare-

    Ichtegem

    0-1

    zaterdag 26/01/2019

    19:00Ruddervoorde6- 4Lissewege-

    zondag 27/01/2019

    14:30Beernem A9- 7Daring Brugge-
    .Loppem9 -4SK Torhout-
    15:00Gistel7-7Lombardsijde-
    .Dudzele3-4Snaaskerke-
    .Steenbrugge A0-6Koekelare-
    .Ichtegem7 -2Moerkerke-
    .Nieuwpoort A12-7Jong Male-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    19/30

    1.Nieuwpoort A499
    2.Loppem3993.
    3.Snaaskerke367
    4.Beernem A339
    5.Lombardsijde312.1
    6.Daring Brugge29122.
    7.Ichtegem276
    8.SK Torhout267-1.(0)
    9.Gistel267
    10.Lissewege261.-2(3)
    11.Moerkerke248.-4(1)
    12.Jong Male246-3.(3)
    13.Ruddervoorde242.4
    14.Koekelare233
    15.Dudzele163
    16.Steenbrugge A00
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Gistel

    periode 1

    10/10

    Nieuwpoort A25
    2.Snaaskerke22
    3.Loppem21
    4.Beernem A17
    5.Ichtegem16
    6.Lissewege16
    7.SK Torhout15
    8.Daring Brugge15
    9.Koekelare14
    10.Lombardsijde14
    11.Ruddervoorde14
    12.Moerkerke13
    13.Gistel10
    14.Dudzele10
    15.Jong Male7
    16.Steenbrugge A0

    periode 2

    9/10

    Nieuwpoort A24
    2.Loppem18
    3.Lombardsijde17
    4.Jong Male17
    5.Beernem A16
    6.Gistel16
    7.Snaaskerke14
    8.Daring Brugge14
    9.SK Torhout11
    10.Moerkerke11
    11.Ichtegem11
    12.Lissewege10
    13.Ruddervoorde10
    14.Koekelare9
    15.Dudzele6
    16.Steenbrugge A0

    periode 3

    0/10

    1.Gistel0
    Beernem A0
    Loppem0
    Nieuwpoort A0
    Steenbrugge A0
    Daring Brugge0
    Koekelare0
    Ichtegem0
    Moerkerke0
    Jong Male0
    Lissewege0
    Snaaskerke0
    Ruddervoorde0
    SK Torhout0
    Lombardsijde0
    Dudzele0

    Gistel

    1.Zo-02/09/1815:00Moerkerke-

    Gistel

    2 -4

    3

    33
    2.Zo-09/09/1815:00

    Gistel

    -Jong Male2 -2145
    3.Zo-16/09/1815:00Lissewege-

    Gistel

    1 -0048
    4.Zo-23/09/1815:00

    Gistel

    -SK Torhout2 -30411
    5.Zo-30/09/1815:00Lombardsijde-

    Gistel

    3 -4

    3

    79
    6.Zo-07/10/1815:00

    Gistel

    -Daring Brugge4 -0

    3

    106
    7.Zo-14/10/1815:00

    Gistel

    -Loppem2 -40109
    8.Zo-21/10/1815:00Ruddervoorde-

    Gistel

    3 -201010
    9.Zo-28/10/1815:00

    Gistel

    -Nieuwpoort A1 -301012
    10.Zo-04/11/1815:00Ichtegem-

    Gistel

    3 -201013
    11.Zo-11/11/1815:00

    Gistel

    -Steenbrugge A4 -2

    3

    1313
    12.Zo-18/11/1815:00Dudzele-

    Gistel

    1 -5

    3

    168
    13.Zo-25/11/1815:00

    Gistel

    -Beernem A2 -0

    3

    197
    14.Za-01/12/1820:00Snaaskerke-

    Gistel

    5 -00198
    15.Zo-09/12/1815:00

    Gistel

    -Koekelare1 -501910
    16.Zo-16/12/1815:00

    Gistel

    -Moerkerke1 -112012
    17.Zo-06/01/1915:00Jong Male-

    Gistel

    0 -2

    3

    239
    18.Zo-13/01/1915:00

    Gistel

    -Lissewege2 -1

    3

    266
    19.Zo-20/01/1915:00SK Torhout-

    Gistel

    2 -00269
    20.Zo-27/01/1915:00

    Gistel

    -Lombardsijde -.
    21.Zo-03/02/1915:00Daring Brugge-

    Gistel

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00Loppem-

    Gistel

    -.
    23.Zo-17/02/1915:00

    Gistel

    -Ruddervoorde -.
    24.Zo-24/02/1900:00Nieuwpoort A-

    Gistel

    -.
    25.Zo-03/03/1900:00

    Gistel

    -Ichtegem -.
    26.Zo-17/03/1900:00Steenbrugge A-

    Gistel

    -.
    27.Zo-24/03/1900:00

    Gistel

    -Dudzele -.
    28.Zo-31/03/1900:00Beernem A-

    Gistel

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Gistel

    -Snaaskerke -.
    30.Zo-14/04/1900:00Koekelare-

    Gistel

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Lombardsijde

    1.Zo-02/09/1815:00Jong Male-Lombardsijde2 -2117
    2.Zo-09/09/1815:00Lombardsijde-Lissewege5 -0

    3

    44
    3.Zo-16/09/1815:00SK Torhout-Lombardsijde5 -0049
    4.Zo-23/09/1815:00Lombardsijde-Daring Brugge2 -21510
    5.Zo-30/09/1815:00Lombardsijde-

    Gistel

    3 -40511
    6.Zo-07/10/1815:00Loppem-Lombardsijde4 -10514
    7.Zo-14/10/1815:00Lombardsijde-Ruddervoorde3 -50515
    8.Zo-21/10/1815:00Nieuwpoort A-Lombardsijde2 -3

    3

    813
    9.Zo-28/10/1815:00Lombardsijde-Ichtegem3 -2

    3

    1111
    10.Zo-04/11/1815:00Steenbrugge A-Lombardsijde0 -7

    3

    1410
    11.Zo-11/11/1814:30Lombardsijde-Dudzele2 -0

    3

    175
    12.Zo-18/11/1814:30Beernem A-Lombardsijde1 -2

    3

    205
    13.Zo-25/11/1814:30Lombardsijde-Snaaskerke2 -1

    3

    234
    14.Zo-02/12/1815:00Koekelare-Lombardsijde0 -1

    3

    264
    15.Zo-09/12/1814:30Lombardsijde-Moerkerke3 -0

    3

    294
    16.Zo-16/12/1814:30Lombardsijde-Jong Male1 -20294
    17.Zo-06/01/1915:00Lissewege-Lombardsijde4 -41304
    18.Zo-13/01/1914:30Lombardsijde-SK Torhout1 -11314
    19.Zo-20/01/1915:00Daring Brugge-Lombardsijde4 -20315
    20.Zo-27/01/1915:00

    Gistel

    -Lombardsijde -.
    21.Zo-03/02/1915:00Lombardsijde-Loppem -.
    22.Zo-10/02/1915:00Ruddervoorde-Lombardsijde -.
    23.Zo-17/02/1915:00Lombardsijde-Nieuwpoort A -.
    24.Zo-24/02/1900:00Ichtegem-Lombardsijde -.
    25.Zo-03/03/1900:00Lombardsijde-Steenbrugge A -.
    26.Zo-17/03/1900:00Dudzele-Lombardsijde -.
    27.Zo-24/03/1900:00Lombardsijde-Beernem A -.
    28.Zo-31/03/1900:00Snaaskerke-Lombardsijde -.
    29.Zo-07/04/1900:00Lombardsijde-Koekelare -.
    30.Zo-14/04/1900:00Moerkerke-Lombardsijde -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Nieuwpoort A2742:8+34
    2Loppem2435:14+21
    3Snaaskerke*2124:12+12
    4Ichtegem*1915:10+5
    5Lombardsijde1725:17+8
    6Beernem A*1619:17+2
    7Daring Brugge1523:22+1
    8Gistel1421:210
    9SK Torhout1323:18+5
    10Moerkerke*1319:17+2
    11Lissewege1324:240
    12Ruddervoorde1322:23-1
    13Jong Male*1117:18-1
    14Koekelare*1014:11+3
    15Dudzele*710:22-12
    16Steenbrugge A*02:49-47

    alle wedstrijden (19/30)

    1Nieuwpoort A4975:20+55
    2Loppem3962:32+30
    3Snaaskerke3643:25+18
    4Beernem A3349:32+17
    5Lombardsijde3147:39+8
    6Daring Brugge2941:410
    7Ichtegem2732:34-2
    8SK Torhout2641:39+2
    9Gistel2640:41-1
    10Lissewege2643:49-6
    11Moerkerke2434:42-8
    12Jong Male2431:35-4
    13Ruddervoorde2443:48-5
    14Koekelare2335:30+5
    15Dudzele1616:44-28
    16Steenbrugge A06:87-81

    uitwedstrijden (10/15)

    1Nieuwpoort A*2233:12+21
    2Beernem A1730:15+15
    3Loppem*1527:18+9
    4Snaaskerke1519:13+6
    5Lombardsijde*1422:220
    6Daring Brugge*1418:19-1
    7Koekelare1321:19+2
    8SK Torhout*1318:21-3
    9Lissewege*1319:25-6
    10Jong Male1314:17-3
    11Gistel*1219:20-1
    12Ruddervoorde*1121:25-4
    13Moerkerke1115:25-10
    14Dudzele96:22-16
    15Ichtegem817:24-7
    16Steenbrugge A04:38-34