www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

    zaterdag 16/03/2019

    19:30Dudzele-

    Lombardsijde

    1 -3

    zondag 17/03/2019

    15:00Snaaskerke-

    Lissewege

    2 -3
    .

    Beernem A

    -SK Torhout4 -3
    .Steenbrugge A-

    Gistel

    1 -4
    .Ichtegem-

    Loppem

    0-2
    .

    Nieuwpoort A

    -Ruddervoorde6 -1
    .

    Koekelare

    -Jong Male5 -3
    .Moerkerke-

    Daring Brugge

    0 -4

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Ruddervoorde4- 7Ichtegem-
    20:00SK Torhout9- 5Snaaskerke-

    zondag 24/03/2019

    15:00Loppem9 -0Steenbrugge A-
    .Gistel9-3Dudzele-
    .Lombardsijde4-7Beernem A-
    .Lissewege6-6Koekelare-
    .Jong Male7 -1Moerkerke-
    .Daring Brugge12-9Nieuwpoort A-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    26/30

    Nieuwpoort A70124
    2.Loppem5164-3.(3)
    3.Beernem A4994
    4.Daring Brugge45741.
    5.Lombardsijde4394
    6.Snaaskerke*4145
    7.Lissewege41124
    8.Ichtegem40642.
    9.Koekelare37104
    10.SK Torhout3564
    11.Gistel3564.-4(3)
    12.Jong Male3134.-2(3)
    13.Moerkerke?2704
    14.Ruddervoorde?2734.-1(3)
    15.Dudzele*-22354.
    16.Steenbrugge A004.3
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    onderling nog te spelen wedstrijden van ploegen in degradatiegevaar

    info waar de bezoeker weinig aan heeft,
    maar voor het ontwerp van de vbal4 site is dit wel belangrijk
    -

    27Gistel - Dudzele0
    27Jong Male - Moerkerke0
    29SK Torhout - Moerkerke0
    29Ruddervoorde - Dudzele0
    30Jong Male - SK Torhout0

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Nieuwpoort A

    periode 1

    10/10

    Nieuwpoort A25
    2.Snaaskerke22
    3.Loppem21
    4.Beernem A17
    5.Ichtegem16
    6.Lissewege16
    7.SK Torhout15
    8.Daring Brugge15
    9.Koekelare14
    10.Lombardsijde14
    11.Ruddervoorde14
    12.Moerkerke13
    13.Gistel10
    14.Dudzele10
    15.Jong Male7
    16.Steenbrugge A0

    periode 2

    10/10

    Nieuwpoort A27
    2.Loppem21
    3.Lombardsijde20
    4.Beernem A19
    5.Jong Male17
    6.Gistel16
    7.Snaaskerke*14
    8.Ichtegem14
    9.Daring Brugge14
    10.Lissewege13
    11.Koekelare12
    12.SK Torhout11
    13.Moerkerke11
    14.Ruddervoorde10
    15.Dudzele*6
    16.Steenbrugge A0

    periode 3

    6/10

    1.Nieuwpoort A18
    2.Daring Brugge16
    3.Beernem A13
    4.Lissewege12
    5.Koekelare11
    6.Ichtegem10
    7.SK Torhout9
    8.Loppem9
    9.Gistel9
    10.Lombardsijde9
    11.Jong Male7
    12.Dudzele6
    13.Snaaskerke5x
    14.Moerkerke3x
    15.Ruddervoorde3x
    16.Steenbrugge A0x

    Daring Brugge

    1.Zo-02/09/1815:00Daring Brugge-Steenbrugge A3 -0

    3

    32
    2.Zo-09/09/1815:00SK Torhout-Daring Brugge1 -3

    3

    61
    3.Zo-16/09/1815:00Daring Brugge-Dudzele4 -0

    3

    91
    4.Zo-23/09/1815:00Lombardsijde-Daring Brugge2 -21101
    5.Zo-30/09/1815:00Daring Brugge-Beernem A2 -60104
    6.Zo-07/10/1815:00Gistel-Daring Brugge4 -00107
    7.Zo-14/10/1815:00Daring Brugge-Snaaskerke0 -01117
    8.Zo-21/10/1815:00Loppem-Daring Brugge5 -10119
    9.Zo-28/10/1815:00Daring Brugge-Koekelare2 -211210
    10.Zo-04/11/1815:00Ruddervoorde-Daring Brugge0 -1

    3

    158
    11.Zo-11/11/1815:00Daring Brugge-Moerkerke0 -401510
    12.Zo-18/11/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Daring Brugge4 -001512
    13.Zo-25/11/1815:00Daring Brugge-Jong Male1 -201514
    14.Zo-02/12/1815:00Daring Brugge-Ichtegem5 -511614
    15.Zo-09/12/1815:00Lissewege-Daring Brugge3 -311713
    16.Zo-16/12/1815:00Steenbrugge A-Daring Brugge0 -6

    3

    2013
    17.Zo-06/01/1915:00Daring Brugge-SK Torhout2 -1

    3

    2311
    18.Zo-13/01/1915:00Dudzele-Daring Brugge0 -2

    3

    267
    19.Zo-20/01/1915:00Daring Brugge-Lombardsijde4 -2

    3

    296
    21.Zo-03/02/1915:00Daring Brugge-Gistel4 -2

    3

    325
    22.Zo-10/02/1915:00Snaaskerke-Daring Brugge1 -2

    3

    355
    23.Zo-17/02/1915:00Daring Brugge-Loppem6 -1

    3

    385
    24.Zo-24/02/1915:00Koekelare-Daring Brugge1 -11395
    25.Zo-03/03/1915:00Daring Brugge-Ruddervoorde2 -1

    3

    424
    20.Zo-10/03/1915:00Beernem A-Daring Brugge3 -10424
    26.Zo-17/03/1915:00Moerkerke-Daring Brugge0 -4

    3

    454
    27.Zo-24/03/1915:00Daring Brugge-

    Nieuwpoort A

    -.
    28.Zo-31/03/1915:00Jong Male-Daring Brugge -.
    29.Zo-07/04/1915:00Ichtegem-Daring Brugge -.
    30.Zo-14/04/1915:00Daring Brugge-Lissewege -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Nieuwpoort A

    1.Zo-02/09/1815:00Beernem A-

    Nieuwpoort A

    2 -2117
    2.Zo-09/09/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Snaaskerke3 -2

    3

    46
    3.Zo-16/09/1815:00Koekelare-

    Nieuwpoort A

    2 -3

    3

    72
    4.Zo-23/09/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Moerkerke6 -0

    3

    102
    5.Zo-30/09/1815:00Jong Male-

    Nieuwpoort A

    1 -3

    3

    131
    6.Zo-07/10/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Lissewege7 -1

    3

    161
    7.Za-13/10/1819:30SK Torhout-

    Nieuwpoort A

    1 -5

    3

    191
    8.Zo-21/10/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Lombardsijde2 -30191
    9.Zo-28/10/1815:00Gistel-

    Nieuwpoort A

    1 -3

    3

    221
    10.Zo-04/11/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Loppem5 -0

    3

    251
    11.Za-10/11/1819:00Ruddervoorde-

    Nieuwpoort A

    0 -6

    3

    281
    12.Zo-18/11/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Daring Brugge4 -0

    3

    311
    13.Zo-25/11/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Ichtegem3 -2

    3

    341
    14.Zo-02/12/1815:00Steenbrugge A-

    Nieuwpoort A

    1 -6

    3

    371
    15.Zo-09/12/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Dudzele5 -0

    3

    401
    16.Zo-16/12/1815:00

    Nieuwpoort A

    -Beernem A3 -0

    3

    431
    17.Zo-06/01/1915:00Snaaskerke-

    Nieuwpoort A

    1 -4

    3

    461
    18.Zo-13/01/1915:00

    Nieuwpoort A

    -Koekelare4 -0

    3

    491
    19.Zo-20/01/1914:30Moerkerke-

    Nieuwpoort A

    3 -10491
    21.Zo-03/02/1915:00Lissewege-

    Nieuwpoort A

    0 -4

    3

    521
    22.Zo-10/02/1915:00

    Nieuwpoort A

    -SK Torhout3 -1

    3

    551
    23.Zo-17/02/1915:00Lombardsijde-

    Nieuwpoort A

    0 -2

    3

    581
    24.Zo-24/02/1915:00

    Nieuwpoort A

    -Gistel7 -2

    3

    611
    25.Zo-03/03/1915:00Loppem-

    Nieuwpoort A

    0 -2

    3

    641+
    20.Zo-10/03/1915:00

    Nieuwpoort A

    -Jong Male3 -0

    3

    671+
    26.Zo-17/03/1915:00

    Nieuwpoort A

    -Ruddervoorde6 -1

    3

    701+
    27.Zo-24/03/1915:00Daring Brugge-

    Nieuwpoort A

    -.
    28.Zo-31/03/1915:00Ichtegem-

    Nieuwpoort A

    -.
    29.Zo-07/04/1915:00

    Nieuwpoort A

    -Steenbrugge A -.
    30.Zo-14/04/1915:00Dudzele-

    Nieuwpoort A

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (14/15)

    1Nieuwpoort A3961:12+49
    2Loppem*3041:19+22
    3Ichtegem*2823:13+10
    4Beernem A*2830:22+8
    5Snaaskerke*2531:19+12
    6Daring Brugge*2435:26+9
    7Lombardsijde*2030:26+4
    8Gistel*2026:23+3
    9SK Torhout*1929:19+10
    10Lissewege*1930:300
    11Koekelare*1826:16+10
    12Moerkerke*1627:26+1
    13Ruddervoorde*1625:28-3
    14Jong Male**1520:200
    15Dudzele**1014:28-14
    16Steenbrugge A*05:66-61

    alle wedstrijden (26/30)

    1Nieuwpoort A70102:24+78
    2Loppem5176:46+30
    3Beernem A4967:44+23
    4Daring Brugge4561:50+11
    5Lombardsijde4358:51+7
    6Snaaskerke*4151:35+16
    7Lissewege4159:64-5
    8Ichtegem4043:41+2
    9Koekelare3753:40+13
    10SK Torhout3559:51+8
    11Gistel3553:57-4
    12Jong Male3142:47-5
    13Moerkerke2742:57-15
    14Ruddervoorde2748:68-20
    15Dudzele*2221:56-35
    16Steenbrugge A011:115-104

    uitwedstrijden (14/15)

    1Nieuwpoort A**3141:12+29
    2Lombardsijde*2328:25+3
    3Lissewege*2229:34-5
    4Loppem*2135:27+8
    5Beernem A*2137:22+15
    6Daring Brugge*2126:24+2
    7Koekelare*1927:24+3
    8SK Torhout*1630:32-2
    9Snaaskerke**1620:16+4
    10Jong Male1622:27-5
    11Gistel*1527:34-7
    12Dudzele*127:28-21
    13Ichtegem*1220:28-8
    14Moerkerke*1115:31-16
    15Ruddervoorde*1123:40-17
    16Steenbrugge A*06:49-43