West-Vlaanderen : 3de Provinciale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Loppem103+6132+510
2.Zwevezele B103+581+14
3.Sint-Kruis103+482+35
4.SK Torhout93+461-11
5.Daring Brugge72+4101+35
6.Oudenburg72+4100-14
7.Gistel62+2102+48
8.Lissewege62+291+24
9.Jong Male62+151+13
10.HO Oedelem41-14103
11.Sint-Joris41-3111+24
12.Moerkerke31-56105
13.Ichtegem31-731-31
14.Beernem A30-130-11
15.Lombardsijde20-380-23
16.Spermalie00-1230-61

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Loppem431013 : 7+610
2.Zwevezele B43108 : 3+510
3.Sint-Kruis43108 : 4+410
4.SK Torhout43016 : 2+49
5.Daring Brugge421110 : 6+47
6.Oudenburg421110 : 6+47
7.Gistel420210 : 8+26
8.Lissewege42029 : 7+26
9.Jong Male42025 : 4+16
10.HO Oedelem41124 : 5-14
11.Sint-Joris411211 : 14-34
12.Moerkerke41036 : 11-53
13.Ichtegem41033 : 10-73
14.Beernem A40313 : 4-13
15.Lombardsijde40228 : 11-32
16.Spermalie40043 : 15-120