www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    20:00Dudzele-

    Ichtegem

    2-3

    zondag 02/09/2018

    15:00

    Lissewege

    -SK Torhout4-1
    .Beernem A-Nieuwpoort A2-2
    .

    Snaaskerke

    -Ruddervoorde2-1
    .

    Koekelare

    -Loppem2-0
    .Moerkerke-

    Gistel

    2-4
    .Jong Male-Lombardsijde2-2
    .

    Daring Brugge

    -Steenbrugge A3-0

    speeldag 2

    periode 1

    zondag 09/09/2018

    15:00Steenbrugge A-

    Dudzele

    0-2
    .SK Torhout-

    Daring Brugge

    1-3
    .

    Lombardsijde

    -Lissewege5-0
    .Gistel-Jong Male2-2
    .Ruddervoorde-

    Koekelare

    0-3
    .

    Nieuwpoort A

    -Snaaskerke3-2
    .

    Ichtegem

    -Beernem A2-1
    16:00

    Loppem

    -Moerkerke4-1

    speeldag 3

    periode 1

    zondag 16/09/2018

    15:00

    Lissewege

    -Gistel1-0
    .

    SK Torhout

    -Lombardsijde5-0
    .

    Beernem A

    -Steenbrugge A2-1
    .

    Snaaskerke

    -Ichtegem2-1
    .Koekelare-

    Nieuwpoort A

    2-3
    .Moerkerke-Ruddervoorde1-1
    .Jong Male-

    Loppem

    1-4
    .

    Daring Brugge

    -Dudzele4-0

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:00Ruddervoorde-Jong Male1-1
    19:30Dudzele-

    Beernem A

    0-5

    zondag 23/09/2018

    15:00Steenbrugge A-

    Snaaskerke

    1-4
    .Lombardsijde-Daring Brugge2-2
    .Gistel-

    SK Torhout

    2-3
    .Loppem-

    Lissewege

    2-3
    .

    Nieuwpoort A

    -Moerkerke6-0
    .

    Ichtegem

    -Koekelare1-0

    speeldag 5

    periode 1

    zondag 30/09/2018

    15:00Lissewege-

    Ruddervoorde

    3-6
    .SK Torhout-

    Loppem

    0-1
    .Lombardsijde-

    Gistel

    3-4
    .

    Snaaskerke

    -Dudzele2-1
    .

    Koekelare

    -Steenbrugge A3-0
    .

    Moerkerke

    -Ichtegem3-0
    .Jong Male-

    Nieuwpoort A

    1-3
    .Daring Brugge-

    Beernem A

    2-6

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:00

    Ruddervoorde

    -SK Torhout5-2
    19:30

    Dudzele

    -Koekelare2-1

    zondag 07/10/2018

    15:00Steenbrugge A-

    Moerkerke

    0-2
    .Beernem A-

    Snaaskerke

    2-4
    .

    Gistel

    -Daring Brugge4-0
    .

    Loppem

    -Lombardsijde4-1
    .

    Nieuwpoort A

    -Lissewege7-1
    .

    Ichtegem

    -Jong Male3-2

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30SK Torhout-

    Nieuwpoort A

    1-5

    zondag 14/10/2018

    15:00Lissewege-Ichtegem1-1
    .Lombardsijde-

    Ruddervoorde

    3-5
    .Gistel-

    Loppem

    2-4
    .Koekelare-Beernem A1-1
    .

    Moerkerke

    -Dudzele3-0
    .

    Jong Male

    -Steenbrugge A6-0
    .Daring Brugge-Snaaskerke0-0

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Dudzele-Jong Male0-0

    zondag 21/10/2018

    15:00Steenbrugge A-

    Lissewege

    0-4
    .

    Beernem A

    -Moerkerke4-2
    .Snaaskerke-

    Koekelare

    1-4
    .

    Loppem

    -Daring Brugge5-1
    .

    Ruddervoorde

    -Gistel3-2
    .Nieuwpoort A-

    Lombardsijde

    2-3
    .Ichtegem-

    SK Torhout

    1-2

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30Lissewege-

    Dudzele

    0-1

    zondag 28/10/2018

    15:00

    SK Torhout

    -Steenbrugge A4-0
    .

    Lombardsijde

    -Ichtegem3-2
    .Gistel-

    Nieuwpoort A

    1-3
    .

    Loppem

    -Ruddervoorde7-2
    .Moerkerke-

    Snaaskerke

    0-3
    .Jong Male-

    Beernem A

    2-4
    .Daring Brugge-Koekelare2-2

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 03/11/2018

    19:30Dudzele-

    SK Torhout

    0-4

    zondag 04/11/2018

    14:30Beernem A-

    Lissewege

    1-5
    .

    Snaaskerke

    -Jong Male2-0
    15:00Steenbrugge A-

    Lombardsijde

    0-7
    .Koekelare-

    Moerkerke

    1-2
    .Ruddervoorde-

    Daring Brugge

    0-1
    .

    Nieuwpoort A

    -Loppem5-0
    .

    Ichtegem

    -Gistel3-2

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:00Ruddervoorde-

    Nieuwpoort A

    0-6

    zondag 11/11/2018

    14:30

    Loppem

    -Ichtegem2-1
    .

    Lombardsijde

    -Dudzele2-0
    15:00Lissewege-Snaaskerke2-2
    .SK Torhout-

    Beernem A

    0-2
    .

    Gistel

    -Steenbrugge A4-2
    .

    Jong Male

    -Koekelare1-0
    .Daring Brugge-

    Moerkerke

    0-4

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Steenbrugge A-

    Loppem

    0-10

    zondag 18/11/2018

    14:30Moerkerke-

    Jong Male

    1-3
    .Beernem A-

    Lombardsijde

    1-2
    15:00

    Snaaskerke

    -SK Torhout4-1
    .Dudzele-

    Gistel

    1-5
    .Koekelare-

    Lissewege

    1-2
    .

    Nieuwpoort A

    -Daring Brugge4-0
    .Ichtegem-Ruddervoorde1-1

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    19:00

    Ruddervoorde

    -Steenbrugge A6-1

    zondag 25/11/2018

    14:30Loppem-

    Dudzele

    0-2
    .

    Lombardsijde

    -Snaaskerke2-1
    15:00

    Lissewege

    -Moerkerke3-0
    .SK Torhout-

    Koekelare

    2-3
    .

    Gistel

    -Beernem A2-0
    .

    Nieuwpoort A

    -Ichtegem3-2
    .Daring Brugge-

    Jong Male

    1-2

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    20:00

    Snaaskerke

    -Gistel5-0

    zondag 02/12/2018

    14:30Moerkerke-

    SK Torhout

    2-3
    .

    Beernem A

    -Loppem1-0
    15:00Steenbrugge A-

    Nieuwpoort A

    1-6
    .Dudzele-

    Ruddervoorde

    1-2
    .Koekelare-

    Lombardsijde

    0-1
    .Jong Male-Lissewege1-1
    .Daring Brugge-Ichtegem5-5

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 08/12/2018

    19:00Ruddervoorde-Beernem A3-3

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Loppem

    -Snaaskerke2-0
    .

    Lombardsijde

    -Moerkerke3-0
    15:00Lissewege-Daring Brugge3-3
    .SK Torhout-Jong Male2-2
    .Gistel-

    Koekelare

    1-5
    .

    Nieuwpoort A

    -Dudzele5-0
    .

    Ichtegem

    -Steenbrugge A1-0

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    19:00

    Ichtegem

    -Dudzele3-0
    .Ruddervoorde-Snaaskerke1-1
    19:30

    SK Torhout

    -Lissewege6-2

    zondag 16/12/2018

    14:30

    Loppem

    -Koekelare5-3
    .Lombardsijde-

    Jong Male

    1-2
    15:00

    Nieuwpoort A

    -Beernem A3-0
    .Gistel-Moerkerke1-1
    .Steenbrugge A-

    Daring Brugge

    0-6

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 05/01/2019

    19:30

    Dudzele

    -Steenbrugge A4-0

    zondag 06/01/2019

    14:30

    Moerkerke

    -Loppem4-2
    .

    Beernem A

    -Ichtegem3-1
    15:00Snaaskerke-

    Nieuwpoort A

    1-4
    .

    Daring Brugge

    -SK Torhout2-1
    .Lissewege-Lombardsijde4-4
    .Jong Male-

    Gistel

    0-2
    .

    Koekelare

    -Ruddervoorde4-1

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    19:00Ruddervoorde-Moerkerke3-3
    .Ichtegem-

    Snaaskerke

    0-2

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Loppem

    -Jong Male4-0
    .Lombardsijde-SK Torhout1-1
    15:00

    Gistel

    -Lissewege2-1
    .Steenbrugge A-

    Beernem A

    0-8
    .

    Nieuwpoort A

    -Koekelare4-0
    .Dudzele-

    Daring Brugge

    0-2

    speeldag 19

    periode 2

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Moerkerke

    -Nieuwpoort A3-1
    .

    Beernem A

    -Dudzele3-0
    15:00

    Snaaskerke

    -Steenbrugge A5-0
    .

    Daring Brugge

    -Lombardsijde4-2
    .

    SK Torhout

    -Gistel2-0
    .Lissewege-

    Loppem

    3-6
    .

    Jong Male

    -Ruddervoorde3-2
    .Koekelare-

    Ichtegem

    0-1

    speeldag 20

    periode 2

    zaterdag 09/03/2019

    19:00

    Ichtegem

    -Moerkerke3-0

    zondag 10/03/2019

    15:00Ruddervoorde-

    Lissewege

    2-3
    .

    Beernem A

    -Daring Brugge3-1
    .

    Loppem

    -SK Torhout4-3
    .Gistel-

    Lombardsijde

    0-1
    .Steenbrugge A-

    Koekelare

    2-4
    .

    Nieuwpoort A

    -Jong Male3-0

    woensdag 03/04/2019

    20:00Dudzele-Snaaskerke-

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    20:00Snaaskerke-Beernem A2-2

    zondag 03/02/2019

    15:00

    Moerkerke

    -Steenbrugge A5-0
    .

    Koekelare

    -Dudzele5-0
    .

    Daring Brugge

    -Gistel4-2
    .Lombardsijde-

    Loppem

    2-5
    .

    SK Torhout

    -Ruddervoorde5-0
    .Lissewege-

    Nieuwpoort A

    0-4
    .Jong Male-Ichtegem1-1

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 09/02/2019

    19:30

    Dudzele

    -Moerkerke1-0
    .Steenbrugge A-

    Jong Male

    0-4

    zondag 10/02/2019

    15:00

    Ichtegem

    -Lissewege3-1
    .

    Nieuwpoort A

    -SK Torhout3-1
    .Ruddervoorde-

    Lombardsijde

    0-2
    .

    Loppem

    -Gistel2-0
    .

    Beernem A

    -Koekelare2-0
    .Snaaskerke-

    Daring Brugge

    1-2

    speeldag 23

    periode 3

    zondag 17/02/2019

    15:00

    Lissewege

    -Steenbrugge A3-0
    .Jong Male-

    Dudzele

    0-1
    .Moerkerke-

    Beernem A

    2-3
    .Koekelare-Snaaskerke1-1
    .

    Daring Brugge

    -Loppem6-1
    .

    Gistel

    -Ruddervoorde2-0
    .Lombardsijde-

    Nieuwpoort A

    0-2
    .SK Torhout-

    Ichtegem

    0-1

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Dudzele-

    Lissewege

    2-3

    zondag 24/02/2019

    15:00Steenbrugge A-

    SK Torhout

    0-5
    .

    Ichtegem

    -Lombardsijde2-0
    .

    Nieuwpoort A

    -Gistel7-2
    .

    Ruddervoorde

    -Loppem1-0
    .

    Snaaskerke

    -Moerkerke2-0
    .

    Beernem A

    -Jong Male2-1
    .Koekelare-Daring Brugge1-1

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 02/03/2019

    20:00

    SK Torhout

    -Dudzele1-0

    zondag 03/03/2019

    15:00

    Lombardsijde

    -Steenbrugge A3-2
    .

    Lissewege

    -Beernem A3-2
    .

    Jong Male

    -Snaaskerke2-0
    .Moerkerke-

    Koekelare

    1-2
    .

    Daring Brugge

    -Ruddervoorde2-1
    .Loppem-

    Nieuwpoort A

    0-2
    .

    Gistel

    -Ichtegem3-1

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 16/03/2019

    19:30Dudzele-

    Lombardsijde

    1-3

    zondag 17/03/2019

    15:00Snaaskerke-

    Lissewege

    2-3
    .

    Beernem A

    -SK Torhout4-3
    .Steenbrugge A-

    Gistel

    1-4
    .Ichtegem-

    Loppem

    0-2
    .

    Nieuwpoort A

    -Ruddervoorde6-1
    .

    Koekelare

    -Jong Male5-3
    .Moerkerke-

    Daring Brugge

    0-4

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Ruddervoorde-Ichtegem-
    20:00SK Torhout-Snaaskerke-

    zondag 24/03/2019

    15:00Loppem-Steenbrugge A-
    .Gistel-Dudzele-
    .Lombardsijde-Beernem A-
    .Lissewege-Koekelare-
    .Jong Male-Moerkerke-
    .Daring Brugge-Nieuwpoort A-

    speeldag 28

    periode 3

    zaterdag 30/03/2019

    19:30Dudzele-Loppem-

    zondag 31/03/2019

    15:00Moerkerke-Lissewege-
    .Koekelare-SK Torhout-
    .Snaaskerke-Lombardsijde-
    .Beernem A-Gistel-
    .Steenbrugge A-Ruddervoorde-
    .Ichtegem-Nieuwpoort A-
    .Jong Male-Daring Brugge-

    speeldag 29

    periode 3

    zaterdag 06/04/2019

    19:30Lissewege-Jong Male-
    20:00SK Torhout-Moerkerke-

    zondag 07/04/2019

    15:00Nieuwpoort A-Steenbrugge A-
    .Ruddervoorde-Dudzele-
    .Loppem-Beernem A-
    .Gistel-Snaaskerke-
    .Lombardsijde-Koekelare-
    .Ichtegem-Daring Brugge-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    15:00Daring Brugge-Lissewege-
    .Jong Male-SK Torhout-
    .Moerkerke-Lombardsijde-
    .Koekelare-Gistel-
    .Snaaskerke-Loppem-
    .Beernem A-Ruddervoorde-
    .Dudzele-Nieuwpoort A-
    .Steenbrugge A-Ichtegem-

    26/30

    Nieuwpoort A70124
    2.Loppem5164
    3.Beernem A4994
    4.Daring Brugge4574
    5.Lombardsijde4394
    6.Snaaskerke*4145
    7.Lissewege41124
    8.Ichtegem4064
    9.Koekelare37104
    10.SK Torhout3564
    11.Gistel3564
    12.Jong Male3134
    13.Moerkerke?2704
    14.Ruddervoorde?2734
    15.Dudzele*-2235
    16.Steenbrugge A004
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    26/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    Nieuwpoort A7023+781024110
    2.xLoppem5117+3076357
    3.xBeernem A4915+2367376
    4.xDaring Brugge4513+1161266
    5.xLombardsijde4313+758287
    6.xSnaaskerke*4112+1651204
    7.xLissewege4112-559297
    8.xIchtegem4012+243203
    9.xKoekelare3711+1353276
    10.xSK Torhout3511+859305
    11.xGistel3511-453275
    12.xJong Male318-542224
    13.xMoerkerke278-1542153
    14.xRuddervoorde277-2048233
    15.xDudzele*227-352174
    16.xSteenbrugge A00-1041160

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Nieuwpoort A258+2639
    2.Snaaskerke227+922
    3.Loppem217+1331
    4.Beernem A175+728
    5.Ichtegem165-117
    6.Lissewege165-222
    7.SK Torhout155+223
    8.Daring Brugge154-218
    9.Koekelare144+719
    10.Lombardsijde144+329
    11.Ruddervoorde144-124
    12.Moerkerke134-716
    13.Gistel103-123
    14.Dudzele103-148
    15.Jong Male71-417
    16.Steenbrugge A00-352

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Nieuwpoort A279+3239
    2.Loppem217+1835
    3.Lombardsijde206+619
    4.Beernem A196+1224
    5.Jong Male175-314
    6.Gistel165-117
    7.Snaaskerke*144+921
    8.Ichtegem144+218
    9.Daring Brugge144024
    10.Lissewege133-324
    11.Koekelare124020
    12.SK Torhout113-121
    13.Moerkerke113-418
    14.Ruddervoorde102-521
    15.Dudzele*62-148
    16.Steenbrugge A00-486

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    6/10

    1

    2

    3

    4

    1.Nieuwpoort A186+2024
    2.Daring Brugge165+1319
    3.Beernem A134+415
    4.Lissewege124013
    5.Koekelare113+614
    6.Ichtegem103+18
    7.SK Torhout93+715
    8.Loppem93-110
    9.Gistel93-213
    10.Lombardsijde93-210
    11.Jong Male72+211
    12.Dudzele62-75
    13.Snaaskerkex51-28
    14.Moerkerkex31-48
    15.Ruddervoordex31-143
    16.Steenbrugge Ax00-213

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen