www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:00Spermalie-

Lissewege

1-4

zondag 01/09/2019

15:00

SK Torhout

-Ichtegem4-0
.

Loppem

-Oudenburg2-1
.HO Oedelem-Sint-Joris1-1
.Beernem A-Daring Brugge1-1
.Lombardsijde-

Zwevezele B

2-3
.

Sint-Kruis

-Jong Male2-1
.Moerkerke-

Gistel

1-4

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Zwevezele B

-Spermalie2-0

zondag 08/09/2019

15:00

Oudenburg

-Beernem A1-0
.Lissewege-

Sint-Kruis

1-3
.Gistel-

HO Oedelem

1-2
.Sint-Joris-

Loppem

4-8
.

Daring Brugge

-Lombardsijde4-2
.Jong Male-

SK Torhout

0-1
.Ichtegem-

Moerkerke

1-3

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

17:30Sint-Kruis-Zwevezele B1-1
20:00

SK Torhout

-Lissewege1-0

zondag 15/09/2019

15:00Sint-Joris-

Gistel

3-4
.Lombardsijde-Oudenburg3-3
.Loppem-Beernem A1-1
.Spermalie-

Daring Brugge

1-4
.Moerkerke-

Jong Male

0-2
.HO Oedelem-

Ichtegem

0-1

speeldag 4

periode 1

zondag 22/09/2019

15:00

Oudenburg

-Spermalie5-1
.Ichtegem-

Sint-Joris

1-3
.

Jong Male

-HO Oedelem2-1
.Beernem A-Lombardsijde1-1
.

Lissewege

-Moerkerke4-2
.Daring Brugge-

Sint-Kruis

1-2
.Gistel-

Loppem

1-2
.

Zwevezele B

-SK Torhout2-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00Spermalie-Beernem A-
19:30HO Oedelem-Lissewege-

zondag 29/09/2019

15:00Sint-Joris-Jong Male-
.Gistel-Ichtegem-
.Sint-Kruis-Oudenburg-
.SK Torhout-Daring Brugge-
.Moerkerke-Zwevezele B-
16:00Loppem-Lombardsijde-

speeldag 6

periode 1

zondag 06/10/2019

15:00Oudenburg-SK Torhout-
.Beernem A-Sint-Kruis-
.Lombardsijde-Spermalie-
.Ichtegem-Loppem-
.Jong Male-Gistel-
.Lissewege-Sint-Joris-
.Zwevezele B-HO Oedelem-
.Daring Brugge-Moerkerke-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30SK Torhout-Beernem A-

zondag 13/10/2019

15:00HO Oedelem-Daring Brugge-
.Sint-Joris-Zwevezele B-
.Gistel-Lissewege-
.Ichtegem-Jong Male-
.Sint-Kruis-Lombardsijde-
.Moerkerke-Oudenburg-
.Loppem-Spermalie-

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00Spermalie-Sint-Kruis-

zondag 20/10/2019

15:00Oudenburg-HO Oedelem-
.Beernem A-Moerkerke-
.Lombardsijde-SK Torhout-
.Jong Male-Loppem-
.Lissewege-Ichtegem-
.Zwevezele B-Gistel-
.Daring Brugge-Sint-Joris-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00HO Oedelem-Beernem A-
.Sint-Joris-Oudenburg-
.Gistel-Daring Brugge-
.Ichtegem-Zwevezele B-
.Jong Male-Lissewege-
.SK Torhout-Spermalie-
.Moerkerke-Lombardsijde-
.Loppem-Sint-Kruis-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Oudenburg-Gistel-
.Beernem A-Sint-Joris-
.Lombardsijde-HO Oedelem-
.Spermalie-Moerkerke-
.Sint-Kruis-SK Torhout-
.Lissewege-Loppem-
.Zwevezele B-Jong Male-
.Daring Brugge-Ichtegem-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00HO Oedelem-Spermalie-
.Sint-Joris-Lombardsijde-
.Gistel-Beernem A-
.Ichtegem-Oudenburg-
.Jong Male-Daring Brugge-
.Lissewege-Zwevezele B-
.Moerkerke-Sint-Kruis-
.Loppem-SK Torhout-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Oudenburg-Jong Male-
.Beernem A-Ichtegem-
.Lombardsijde-Gistel-
.Spermalie-Sint-Joris-
.Sint-Kruis-HO Oedelem-
.SK Torhout-Moerkerke-
.Zwevezele B-Loppem-
.Daring Brugge-Lissewege-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00HO Oedelem-SK Torhout-
.Sint-Joris-Sint-Kruis-
.Gistel-Spermalie-
.Ichtegem-Lombardsijde-
.Jong Male-Beernem A-
.Lissewege-Oudenburg-
.Zwevezele B-Daring Brugge-
.Loppem-Moerkerke-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Oudenburg-Zwevezele B-
.Beernem A-Lissewege-
.Lombardsijde-Jong Male-
.Spermalie-Ichtegem-
.Sint-Kruis-Gistel-
.SK Torhout-Sint-Joris-
.Moerkerke-HO Oedelem-
.Loppem-Daring Brugge-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00HO Oedelem-Loppem-
.Sint-Joris-Moerkerke-
.Gistel-SK Torhout-
.Ichtegem-Sint-Kruis-
.Jong Male-Spermalie-
.Lissewege-Lombardsijde-
.Zwevezele B-Beernem A-
.Daring Brugge-Oudenburg-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Sint-Joris-HO Oedelem-
.Daring Brugge-Beernem A-
.Zwevezele B-Lombardsijde-
.Lissewege-Spermalie-
.Jong Male-Sint-Kruis-
.Ichtegem-SK Torhout-
.Gistel-Moerkerke-
.Oudenburg-Loppem-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Beernem A-Oudenburg-
.Loppem-Sint-Joris-
.HO Oedelem-Gistel-
.Moerkerke-Ichtegem-
.SK Torhout-Jong Male-
.Sint-Kruis-Lissewege-
.Spermalie-Zwevezele B-
.Lombardsijde-Daring Brugge-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Ichtegem-HO Oedelem-
.Gistel-Sint-Joris-
.Oudenburg-Lombardsijde-
.Daring Brugge-Spermalie-
.Zwevezele B-Sint-Kruis-
.Lissewege-SK Torhout-
.Jong Male-Moerkerke-
.Beernem A-Loppem-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Spermalie-Oudenburg-
.Lombardsijde-Beernem A-
.Loppem-Gistel-
.Sint-Joris-Ichtegem-
.HO Oedelem-Jong Male-
.Moerkerke-Lissewege-
.SK Torhout-Zwevezele B-
.Sint-Kruis-Daring Brugge-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Lissewege-HO Oedelem-
.Jong Male-Sint-Joris-
.Ichtegem-Gistel-
.Beernem A-Spermalie-
.Oudenburg-Sint-Kruis-
.Daring Brugge-SK Torhout-
.Zwevezele B-Moerkerke-
.Lombardsijde-Loppem-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00SK Torhout-Oudenburg-
.Sint-Kruis-Beernem A-
.Spermalie-Lombardsijde-
.Loppem-Ichtegem-
.Gistel-Jong Male-
.Sint-Joris-Lissewege-
.HO Oedelem-Zwevezele B-
.Moerkerke-Daring Brugge-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Daring Brugge-HO Oedelem-
.Zwevezele B-Sint-Joris-
.Lissewege-Gistel-
.Jong Male-Ichtegem-
.Lombardsijde-Sint-Kruis-
.Beernem A-SK Torhout-
.Oudenburg-Moerkerke-
.Spermalie-Loppem-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00HO Oedelem-Oudenburg-
.Moerkerke-Beernem A-
.SK Torhout-Lombardsijde-
.Sint-Kruis-Spermalie-
.Loppem-Jong Male-
.Ichtegem-Lissewege-
.Gistel-Zwevezele B-
.Sint-Joris-Daring Brugge-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Beernem A-HO Oedelem-
.Oudenburg-Sint-Joris-
.Daring Brugge-Gistel-
.Zwevezele B-Ichtegem-
.Lissewege-Jong Male-
.Spermalie-SK Torhout-
.Lombardsijde-Moerkerke-
.Sint-Kruis-Loppem-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Gistel-Oudenburg-
.Sint-Joris-Beernem A-
.HO Oedelem-Lombardsijde-
.Moerkerke-Spermalie-
.SK Torhout-Sint-Kruis-
.Loppem-Lissewege-
.Jong Male-Zwevezele B-
.Ichtegem-Daring Brugge-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Spermalie-HO Oedelem-
.Lombardsijde-Sint-Joris-
.Beernem A-Gistel-
.Oudenburg-Ichtegem-
.Daring Brugge-Jong Male-
.Zwevezele B-Lissewege-
.Sint-Kruis-Moerkerke-
.SK Torhout-Loppem-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Jong Male-Oudenburg-
.Ichtegem-Beernem A-
.Gistel-Lombardsijde-
.Sint-Joris-Spermalie-
.HO Oedelem-Sint-Kruis-
.Moerkerke-SK Torhout-
.Loppem-Zwevezele B-
.Lissewege-Daring Brugge-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00SK Torhout-HO Oedelem-
.Sint-Kruis-Sint-Joris-
.Spermalie-Gistel-
.Lombardsijde-Ichtegem-
.Beernem A-Jong Male-
.Oudenburg-Lissewege-
.Daring Brugge-Zwevezele B-
.Moerkerke-Loppem-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Zwevezele B-Oudenburg-
.Lissewege-Beernem A-
.Jong Male-Lombardsijde-
.Ichtegem-Spermalie-
.Gistel-Sint-Kruis-
.Sint-Joris-SK Torhout-
.HO Oedelem-Moerkerke-
.Daring Brugge-Loppem-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Loppem-HO Oedelem-
.Moerkerke-Sint-Joris-
.SK Torhout-Gistel-
.Sint-Kruis-Ichtegem-
.Spermalie-Jong Male-
.Lombardsijde-Lissewege-
.Beernem A-Zwevezele B-
.Oudenburg-Daring Brugge-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Loppem103+6132+510
2.Zwevezele B103+581+14
3.Sint-Kruis103+482+35
4.SK Torhout93+461-11
5.Daring Brugge72+4101+35
6.Oudenburg72+4100-14
7.Gistel62+2102+48
8.Lissewege62+291+24
9.Jong Male62+151+13
10.HO Oedelem41-14103
11.Sint-Joris41-3111+24
12.Moerkerke31-56105
13.Ichtegem31-731-31
14.Beernem A30-130-11
15.Lombardsijde20-380-23
16.Spermalie00-1230-61

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

4/10

1

2

3

4

1.Loppem103+613
2.Zwevezele B103+58
3.Sint-Kruis103+48
4.SK Torhout93+46
5.Oudenburg72+410
Daring Brugge72+410
7.Gistel62+210
8.Lissewege62+29
9.Jong Male62+15
10.HO Oedelem41-14
11.Sint-Joris41-311
12.Moerkerke31-56
13.Ichtegem31-73
14.Beernem A30-13
15.Lombardsijde20-38
16.Spermalie00-123

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Oudenburg0000
Sint-Kruis0000
Spermalie0000
Beernem A0000
Loppem0000
Ichtegem0000
Lissewege0000
Daring Brugge0000
Lombardsijde0000
Gistel0000
SK Torhout0000
Jong Male0000
Zwevezele B0000
Moerkerke0000
HO Oedelem0000
Sint-Joris0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Oudenburg0000
Sint-Kruis0000
Spermalie0000
Beernem A0000
Loppem0000
Ichtegem0000
Lissewege0000
Daring Brugge0000
Lombardsijde0000
Gistel0000
SK Torhout0000
Jong Male0000
Zwevezele B0000
Moerkerke0000
HO Oedelem0000
Sint-Joris0000