www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

    zaterdag 12/01/2019

    19:00Ruddervoorde-Moerkerke3 -3
    .Ichtegem-

    Snaaskerke

    0-2

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Loppem

    -Jong Male4 -0
    .Lombardsijde-SK Torhout1-1
    15:00

    Gistel

    -Lissewege2-1
    .Steenbrugge A-

    Beernem A

    0 -8
    .

    Nieuwpoort A

    -Koekelare4 -0
    .Dudzele-

    Daring Brugge

    0-2

    zondag 20/01/2019

    14:30Moerkerke3- 12Nieuwpoort A-
    .Beernem A6- 3Dudzele-
    15:00Snaaskerke9 -0Steenbrugge A-
    .Daring Brugge4-10Lombardsijde-
    .SK Torhout4-6Gistel-
    .Lissewege6-3Loppem-
    .Jong Male4 -4Ruddervoorde-
    .Koekelare3-1Ichtegem-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    18/30

    1.Nieuwpoort A4912
    2.Loppem369
    3.Snaaskerke3341.
    4.Lombardsijde315
    5.Beernem A307.-1(0)
    6.Gistel267
    7.Daring Brugge2610.-3(0)
    8.Lissewege262
    9.Ichtegem246-4.(0)
    10.Ruddervoorde243
    11.Koekelare236.2
    12.SK Torhout235
    13.Moerkerke2153.
    14.Jong Male214.4
    15.Dudzele163-2.(0)
    16.Steenbrugge A00
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Steenbrugge A

    periode 1

    10/10

    Nieuwpoort A25
    2.Snaaskerke22
    3.Loppem21
    4.Beernem A17
    5.Ichtegem16
    6.Lissewege16
    7.SK Torhout15
    8.Daring Brugge15
    9.Koekelare14
    10.Lombardsijde14
    11.Ruddervoorde14
    12.Moerkerke13
    13.Gistel10
    14.Dudzele10
    15.Jong Male7
    16.Steenbrugge A0

    periode 2

    8/10

    Nieuwpoort A24
    2.Lombardsijde17
    3.Gistel16
    4.Loppem15
    5.Jong Male14
    6.Beernem A13
    7.Snaaskerke11
    8.Daring Brugge11
    9.Lissewege10
    10.Ruddervoorde10
    11.Koekelare9
    12.SK Torhout8
    13.Ichtegem8
    14.Moerkerke8
    15.Dudzele6
    16.Steenbrugge A0

    periode 3

    0/10

    1.Gistel0
    Beernem A0
    Loppem0
    Nieuwpoort A0
    Steenbrugge A0
    Daring Brugge0
    Koekelare0
    Ichtegem0
    Moerkerke0
    Jong Male0
    Lissewege0
    Snaaskerke0
    Ruddervoorde0
    SK Torhout0
    Lombardsijde0
    Dudzele0

    Snaaskerke

    1.Zo-02/09/1815:00Snaaskerke-Ruddervoorde2 -1

    3

    36
    2.Zo-09/09/1815:00Nieuwpoort A-Snaaskerke3 -2039
    3.Zo-16/09/1815:00Snaaskerke-Ichtegem2 -1

    3

    66
    4.Zo-23/09/1815:00

    Steenbrugge A

    -Snaaskerke1 -4

    3

    93
    5.Zo-30/09/1815:00Snaaskerke-Dudzele2 -1

    3

    122
    6.Zo-07/10/1815:00Beernem A-Snaaskerke2 -4

    3

    152
    7.Zo-14/10/1815:00Daring Brugge-Snaaskerke0 -01162
    8.Zo-21/10/1815:00Snaaskerke-Koekelare1 -40163
    9.Zo-28/10/1815:00Moerkerke-Snaaskerke0 -3

    3

    193
    10.Zo-04/11/1814:30Snaaskerke-Jong Male2 -0

    3

    222
    11.Zo-11/11/1815:00Lissewege-Snaaskerke2 -21233
    12.Zo-18/11/1815:00Snaaskerke-SK Torhout4 -1

    3

    263
    13.Zo-25/11/1814:30Lombardsijde-Snaaskerke2 -10263
    14.Za-01/12/1820:00Snaaskerke-Gistel5 -0

    3

    292
    15.Zo-09/12/1814:30Loppem-Snaaskerke2 -00293
    16.Za-15/12/1819:00Ruddervoorde-Snaaskerke1 -11303
    17.Zo-06/01/1915:00Snaaskerke-Nieuwpoort A1 -40303
    18.Za-12/01/1919:00Ichtegem-Snaaskerke0 -2

    3

    333
    19.Zo-20/01/1915:00Snaaskerke-

    Steenbrugge A

    -.
    20.Zo-27/01/1915:00Dudzele-Snaaskerke -.
    21.Zo-03/02/1915:00Snaaskerke-Beernem A -.
    22.Zo-10/02/1915:00Snaaskerke-Daring Brugge -.
    23.Zo-17/02/1900:00Koekelare-Snaaskerke -.
    24.Zo-24/02/1900:00Snaaskerke-Moerkerke -.
    25.Zo-03/03/1900:00Jong Male-Snaaskerke -.
    26.Zo-17/03/1900:00Snaaskerke-Lissewege -.
    27.Zo-24/03/1900:00SK Torhout-Snaaskerke -.
    28.Zo-31/03/1900:00Snaaskerke-Lombardsijde -.
    29.Zo-07/04/1900:00Gistel-Snaaskerke -.
    30.Zo-14/04/1900:00Snaaskerke-Loppem -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Steenbrugge A

    1.Zo-02/09/1815:00Daring Brugge-

    Steenbrugge A

    3 -00016-
    2.Zo-09/09/1815:00

    Steenbrugge A

    -Dudzele0 -20016-
    3.Zo-16/09/1815:00Beernem A-

    Steenbrugge A

    2 -10016-
    4.Zo-23/09/1815:00

    Steenbrugge A

    -Snaaskerke1 -40016-
    5.Zo-30/09/1815:00Koekelare-

    Steenbrugge A

    3 -00016-
    6.Zo-07/10/1815:00

    Steenbrugge A

    -Moerkerke0 -20016-
    7.Zo-14/10/1815:00Jong Male-

    Steenbrugge A

    6 -00016-
    8.Zo-21/10/1815:00

    Steenbrugge A

    -Lissewege0 -40016-
    9.Zo-28/10/1815:00SK Torhout-

    Steenbrugge A

    4 -00016-
    10.Zo-04/11/1815:00

    Steenbrugge A

    -Lombardsijde0 -70016-
    11.Zo-11/11/1815:00Gistel-

    Steenbrugge A

    4 -20016-
    12.Za-17/11/1819:30

    Steenbrugge A

    -Loppem0 -100016-
    13.Za-24/11/1819:00Ruddervoorde-

    Steenbrugge A

    6 -10016-
    14.Zo-02/12/1815:00

    Steenbrugge A

    -Nieuwpoort A1 -60016-
    15.Zo-09/12/1815:00Ichtegem-

    Steenbrugge A

    1 -00016-
    16.Zo-16/12/1815:00

    Steenbrugge A

    -Daring Brugge0 -60016-
    17.Za-05/01/1919:30Dudzele-

    Steenbrugge A

    4 -00016-
    18.Zo-13/01/1915:00

    Steenbrugge A

    -Beernem A0 -80016-
    19.Zo-20/01/1915:00Snaaskerke-

    Steenbrugge A

    -.
    20.Zo-27/01/1915:00

    Steenbrugge A

    -Koekelare -.
    21.Zo-03/02/1915:00Moerkerke-

    Steenbrugge A

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00

    Steenbrugge A

    -Jong Male -.
    23.Zo-17/02/1900:00Lissewege-

    Steenbrugge A

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00

    Steenbrugge A

    -SK Torhout -.
    25.Zo-03/03/1900:00Lombardsijde-

    Steenbrugge A

    -.
    26.Zo-17/03/1900:00

    Steenbrugge A

    -Gistel -.
    27.Zo-24/03/1900:00Loppem-

    Steenbrugge A

    -.
    28.Zo-31/03/1900:00

    Steenbrugge A

    -Ruddervoorde -.
    29.Zo-07/04/1900:00Nieuwpoort A-

    Steenbrugge A

    -.
    30.Zo-14/04/1900:00

    Steenbrugge A

    -Ichtegem -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Nieuwpoort A2742:8+34
    2Loppem2435:14+21
    3Ichtegem*1915:10+5
    4Snaaskerke**1819:12+7
    5Lombardsijde1725:17+8
    6Gistel1421:210
    7Beernem A**1316:17-1
    8Lissewege*1321:18+3
    9Ruddervoorde1322:23-1
    10Daring Brugge*1219:20-1
    11Koekelare**1014:10+4
    12SK Torhout*1021:18+3
    13Moerkerke**1016:160
    14Jong Male**814:16-2
    15Dudzele*710:22-12
    16Steenbrugge A*02:49-47

    alle wedstrijden (18/30)

    1Nieuwpoort A4974:17+57
    2Loppem3656:29+27
    3Snaaskerke3338:25+13
    4Lombardsijde3145:35+10
    5Beernem A3046:32+14
    6Gistel2640:39+1
    7Daring Brugge2637:39-2
    8Lissewege2640:43-3
    9Ichtegem2431:34-3
    10Ruddervoorde2441:45-4
    11Koekelare2335:29+6
    12SK Torhout2339:390
    13Moerkerke2131:41-10
    14Jong Male2128:33-5
    15Dudzele1616:41-25
    16Steenbrugge A06:82-76

    uitwedstrijden (10/15)

    1Nieuwpoort A**2232:9+23
    2Beernem A1730:15+15
    3Snaaskerke1519:13+6
    4Lombardsijde**1420:18+2
    5Daring Brugge*1418:19-1
    6Koekelare1321:19+2
    7SK Torhout*1318:21-3
    8Lissewege*1319:25-6
    9Jong Male1314:17-3
    10Loppem**1221:15+6
    11Gistel**1219:18+1
    12Ruddervoorde**1119:22-3
    13Moerkerke1115:25-10
    14Dudzele*96:19-13
    15Ichtegem*516:24-8
    16Steenbrugge A*04:33-29