www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zondag 22/09/2019

15:00

Oudenburg

-Spermalie5 -1
.Ichtegem-

Sint-Joris

1 -3
.

Jong Male

-HO Oedelem2-1
.Beernem A-Lombardsijde1-1
.

Lissewege

-Moerkerke4 -2
.Daring Brugge-

Sint-Kruis

1-2
.Gistel-

Loppem

1-2
.

Zwevezele B

-SK Torhout2-0

zaterdag 28/09/2019

19:00Spermalie0- 1Beernem A-
19:30HO Oedelem1- 3Lissewege-

zondag 29/09/2019

15:00Sint-Joris0 -3Jong Male-
.Gistel0-3Ichtegem-
.Sint-Kruis4-1Oudenburg-
.SK Torhout6-4Daring Brugge-
.Moerkerke0 -4Zwevezele B-
16:00Loppem4-1Lombardsijde-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Loppem10
2.Zwevezele B10
3.Sint-Kruis10
4.SK Torhout9
5.Daring Brugge7
6.Oudenburg7
7.Gistel6
8.Lissewege6
9.Jong Male6
10.HO Oedelem4
11.Sint-Joris4
12.Moerkerke3
13.Ichtegem3
14.Beernem A3
15.Lombardsijde2
16.Spermalie0

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Lissewege

periode 1

4/10

1.Loppem10
2.Zwevezele B10
3.Sint-Kruis10
4.SK Torhout9
5.Oudenburg7
Daring Brugge7
7.Gistel6
8.Lissewege6
9.Jong Male6
10.HO Oedelem4
11.Sint-Joris4
12.Moerkerke3
13.Ichtegem3
14.Beernem A3
15.Lombardsijde2
16.Spermalie0

periode 2

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

HO Oedelem

1.Zo-01/09/1915:00HO Oedelem-Sint-Joris1 -1119
2.Zo-08/09/1915:00Gistel-HO Oedelem1 -2

3

46
3.Zo-15/09/1915:00HO Oedelem-Ichtegem0 -1048
4.Zo-22/09/1915:00Jong Male-HO Oedelem2 -10410
5.Za-28/09/1919:30HO Oedelem-

Lissewege

-.
6.Zo-06/10/1915:00Zwevezele B-HO Oedelem -.
7.Zo-13/10/1915:00HO Oedelem-Daring Brugge -.
8.Zo-20/10/1915:00Oudenburg-HO Oedelem -.
9.Zo-27/10/1900:00HO Oedelem-Beernem A -.
10.Zo-03/11/1900:00Lombardsijde-HO Oedelem -.
11.Zo-10/11/1900:00HO Oedelem-Spermalie -.
12.Zo-17/11/1900:00Sint-Kruis-HO Oedelem -.
13.Zo-24/11/1900:00HO Oedelem-SK Torhout -.
14.Zo-01/12/1900:00Moerkerke-HO Oedelem -.
15.Zo-08/12/1900:00HO Oedelem-Loppem -.
16.Zo-15/12/1900:00Sint-Joris-HO Oedelem -.
17.Zo-05/01/2000:00HO Oedelem-Gistel -.
18.Zo-12/01/2000:00Ichtegem-HO Oedelem -.
19.Zo-19/01/2000:00HO Oedelem-Jong Male -.
20.Zo-26/01/2000:00

Lissewege

-HO Oedelem -.
21.Zo-02/02/2000:00HO Oedelem-Zwevezele B -.
22.Zo-09/02/2000:00Daring Brugge-HO Oedelem -.
23.Zo-16/02/2000:00HO Oedelem-Oudenburg -.
24.Zo-23/02/2000:00Beernem A-HO Oedelem -.
25.Zo-08/03/2000:00HO Oedelem-Lombardsijde -.
26.Zo-15/03/2000:00Spermalie-HO Oedelem -.
27.Zo-22/03/2000:00HO Oedelem-Sint-Kruis -.
28.Zo-29/03/2000:00SK Torhout-HO Oedelem -.
29.Zo-05/04/2000:00HO Oedelem-Moerkerke -.
30.Zo-19/04/2000:00Loppem-HO Oedelem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Lissewege

1.Za-31/08/1919:00Spermalie-

Lissewege

1 -4

3

32
2.Zo-08/09/1915:00

Lissewege

-Sint-Kruis1 -3038
3.Za-14/09/1920:00SK Torhout-

Lissewege

1 -0039
4.Zo-22/09/1915:00

Lissewege

-Moerkerke4 -2

3

68
5.Za-28/09/1919:30HO Oedelem-

Lissewege

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Lissewege

-Sint-Joris -.
7.Zo-13/10/1915:00Gistel-

Lissewege

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Lissewege

-Ichtegem -.
9.Zo-27/10/1900:00Jong Male-

Lissewege

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Lissewege

-Loppem -.
11.Zo-10/11/1900:00

Lissewege

-Zwevezele B -.
12.Zo-17/11/1900:00Daring Brugge-

Lissewege

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Lissewege

-Oudenburg -.
14.Zo-01/12/1900:00Beernem A-

Lissewege

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Lissewege

-Lombardsijde -.
16.Zo-15/12/1900:00

Lissewege

-Spermalie -.
17.Zo-05/01/2000:00Sint-Kruis-

Lissewege

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Lissewege

-SK Torhout -.
19.Zo-19/01/2000:00Moerkerke-

Lissewege

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Lissewege

-HO Oedelem -.
21.Zo-02/02/2000:00Sint-Joris-

Lissewege

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Lissewege

-Gistel -.
23.Zo-16/02/2000:00Ichtegem-

Lissewege

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Lissewege

-Jong Male -.
25.Zo-08/03/2000:00Loppem-

Lissewege

-.
26.Zo-15/03/2000:00Zwevezele B-

Lissewege

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Lissewege

-Daring Brugge -.
28.Zo-29/03/2000:00Oudenburg-

Lissewege

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Lissewege

-Beernem A -.
30.Zo-19/04/2000:00Lombardsijde-

Lissewege

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Oudenburg66:1+5
2SK Torhout65:0+5
3Zwevezele B64:0+4
4Sint-Kruis43:2+1
.Loppem43:2+1
6Daring Brugge35:4+1
7Lissewege35:50
8Jong Male32:20
9Beernem A22:20
10Lombardsijde15:6-1
11HO Oedelem11:2-1
12Gistel02:4-2
13Ichtegem02:6-4
14Sint-Joris07:12-5
15Moerkerke01:6-5
16Spermalie02:8-6

alle wedstrijden (4/30)

1Loppem1013:7+6
2Zwevezele B108:3+5
3Sint-Kruis108:4+4
4SK Torhout96:2+4
5Daring Brugge710:6+4
6Oudenburg710:6+4
7Gistel610:8+2
8Lissewege69:7+2
9Jong Male65:4+1
10HO Oedelem44:5-1
11Sint-Joris411:14-3
12Moerkerke36:11-5
13Ichtegem33:10-7
14Beernem A33:4-1
15Lombardsijde28:11-3
16Spermalie03:15-12

uitwedstrijden (2/15)

1Loppem610:5+5
2Gistel68:4+4
3Sint-Kruis65:2+3
4Daring Brugge45:2+3
5Sint-Joris44:2+2
6Zwevezele B44:3+1
7Lissewege34:2+2
8Jong Male33:2+1
9Moerkerke35:50
10HO Oedelem33:30
11SK Torhout31:2-1
12Ichtegem31:4-3
13Oudenburg14:5-1
14Beernem A11:2-1
15Lombardsijde13:5-2
16Spermalie01:7-6