www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 07/04/2019
2018-2019, West-Vlaanderen-3B: JONG MALE
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00Jong Male -Lombardsijde2 -21 19 
2Zo-09/09/1815:00Gistel -Jong Male2 -2 1211 
3Zo-16/09/1815:00Jong Male -Loppem1 -40 213 
4Za-22/09/1819:00Ruddervoorde -Jong Male1 -1 1313 
5Zo-30/09/1815:00Jong Male -Nieuwpoort A1 -30 315 
6Zo-07/10/1815:00Ichtegem -Jong Male3 -2 0315 
7Zo-14/10/1815:00Jong Male -Steenbrugge A6 -03 614 
8Za-20/10/1819:30Dudzele -Jong Male0 -0 1715 
9Zo-28/10/1815:00Jong Male -Beernem A2 -40 715 
10Zo-04/11/1814:30Snaaskerke -Jong Male2 -0 0715 
11Zo-11/11/1815:00Jong Male -Koekelare1 -03 1015 
12Zo-18/11/1814:30Moerkerke -Jong Male1 -3 31314 
13Zo-25/11/1815:00Daring Brugge -Jong Male1 -2 31612 
14Zo-02/12/1815:00Jong Male -Lissewege1 -11 1712 
15Zo-09/12/1815:00SK Torhout -Jong Male2 -2 11812 
16Zo-16/12/1814:30Lombardsijde -Jong Male1 -2 32110 
17Zo-06/01/1915:00Jong Male -Gistel0 -20 2113 
18Zo-13/01/1914:30Loppem -Jong Male4 -0 02114 
19Zo-20/01/1915:00Jong Male -Ruddervoorde3 -23 2412 
21Zo-03/02/1915:00Jong Male -Ichtegem1 -11 2513 
22Za-09/02/1919:30Steenbrugge A -Jong Male0 -4 3289 
23Zo-17/02/1915:00Jong Male -Dudzele0 -10 2811 
24Zo-24/02/1915:00Beernem A -Jong Male2 -1 02812 
25Zo-03/03/1915:00Jong Male -Snaaskerke2 -03 3112 
20Zo-10/03/1915:00Nieuwpoort A -Jong Male3 -0 03112 
26Zo-17/03/1915:00Koekelare -Jong Male5 -3 03112 
27Zo-24/03/1915:00Jong Male -Moerkerke1 -11 3212 
28Zo-31/03/1915:00Jong Male -Daring Brugge2 -13 3512 
29Za-06/04/1919:30Lissewege -Jong Male3 -1 03512 
30Zo-14/04/1915:00Jong Male -SK Torhout  - .    
Rangschikking(29/30)
1Nieuwpoort A 79 26+851114712
 2Beernem Ax58 18+3380458
 3Loppemx54 18+3585357
 4Snaaskerkex48 14+2260255
 5Ichtegemx46 14+551244
 6Daring Bruggex45 13+662276
 7Lissewegex45 13-464307
 8Koekelarex44 13+2061337
 9Lombardsijdex43 13-758287
 10Gistelx39 12-659285
11SK Torhoutx38 12+562305
12Jong Malex35 9-646234
 13Moerkerkex34 10-1149204
 14Ruddervoordex30 8-2255294
 15Dudzelex28 9-3727125
 16Steenbrugge Ax0 0-1181360
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van SK TORHOUT
1Zo-02/09/1815:00Lissewege -SK Torhout4 -1 0015 
2Zo-09/09/1815:00SK Torhout -Daring Brugge1 -30 015 
3Zo-16/09/1815:00SK Torhout -Lombardsijde5 -03 311 
4Zo-23/09/1815:00Gistel -SK Torhout2 -3 369 
5Zo-30/09/1815:00SK Torhout -Loppem0 -10 610 
6Za-06/10/1819:00Ruddervoorde -SK Torhout5 -2 0612 
7Za-13/10/1819:30SK Torhout -Nieuwpoort A1 -50 612 
8Zo-21/10/1815:00Ichtegem -SK Torhout1 -2 3912 
9Zo-28/10/1815:00SK Torhout -Steenbrugge A4 -03 129 
10Za-03/11/1819:30Dudzele -SK Torhout0 -4 3157 
11Zo-11/11/1815:00SK Torhout -Beernem A0 -20 159 
12Zo-18/11/1815:00Snaaskerke -SK Torhout4 -1 01510 
13Zo-25/11/1815:00SK Torhout -Koekelare2 -30 1513 
14Zo-02/12/1814:30Moerkerke -SK Torhout2 -3 3189 
15Zo-09/12/1815:00SK Torhout -Jong Male2 -21 1911 
16Za-15/12/1819:30SK Torhout -Lissewege6 -23 229 
17Zo-06/01/1915:00Daring Brugge -SK Torhout2 -1 02212 
18Zo-13/01/1914:30Lombardsijde -SK Torhout1 -1 12312 
19Zo-20/01/1915:00SK Torhout -Gistel2 -03 268 
21Zo-03/02/1915:00SK Torhout -Ruddervoorde5 -03 297 
22Zo-10/02/1915:00Nieuwpoort A -SK Torhout3 -1 0298 
23Zo-17/02/1915:00SK Torhout -Ichtegem0 -10 298 
24Zo-24/02/1915:00Steenbrugge A -SK Torhout0 -5 3328 
25Za-02/03/1920:00SK Torhout -Dudzele1 -03 358 
20Zo-10/03/1915:00Loppem -SK Torhout4 -3 0359 
26Zo-17/03/1915:00Beernem A -SK Torhout4 -3 03510 
27Za-23/03/1920:00SK Torhout -Snaaskerke2 -03 389 
28Zo-31/03/1915:00Koekelare -SK Torhout2 -0 03810 
29Za-06/04/1920:00SK Torhout -Moerkerke1 -40 3811 
30Zo-14/04/1915:00Jong Male -SK Torhout  -  .   
Periode1(10/10)
1Nieuwpoort A 25
 2Snaaskerkex22
 3Loppemx21
 4Beernem Ax17
 5Ichtegemx16
 6Lissewegex16
7SK Torhoutx15
 8Daring Bruggex15
 9Koekelarex14
 10Lombardsijdex14
 11Ruddervoordex14
 12Moerkerkex13
 13Gistelx10
 14Dudzelex10
15Jong Malex7
 16Steenbrugge Ax0
Periode2(10/10)
1Nieuwpoort A 27
 2Loppemx21
 3Lombardsijdex20
 4Beernem Ax19
 5Snaaskerkex17
6Jong Malex17
 7Gistelx16
 8Ichtegemx14
 9Daring Bruggex14
 10Lissewegex13
 11Koekelarex12
12SK Torhoutx11
 13Moerkerkex11
 14Ruddervoordex10
 15Dudzelex6
 16Steenbrugge Ax0
Periode3(9/10)
1Nieuwpoort A 27
 2Beernem Ax22
 3Koekelarex18
 4Daring Bruggex16
 5Ichtegemx16
 6Lissewegex16
 7Gistelx13
 8Loppemx12
9SK Torhoutx12
 10Dudzelex12
11Jong Malex11
 12Moerkerkex10
 13Lombardsijdex9
 14Snaaskerkex9
 15Ruddervoordex6
 16Steenbrugge Ax0
Beste aanval
Nieuwpoort A111
 Loppem85
 Beernem A80
 Lissewege64
 Daring Brugge62
SK Torhout62
 Koekelare61
 Snaaskerke60
 Gistel59
 Lombardsijde58
 Ruddervoorde55
 Ichtegem51
 Moerkerke49
Jong Male46
 Dudzele27
 Steenbrugge A13
Beste verdediging
Nieuwpoort A26
 Snaaskerke38
 Koekelare41
 Ichtegem46
 Beernem A47
 Loppem50
Jong Male52
 Daring Brugge56
SK Torhout57
 Moerkerke60
 Dudzele64
 Gistel65
 Lombardsijde65
 Lissewege68
 Ruddervoorde77
 Steenbrugge A131
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.