www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 21/02/2020

20:00

Zwevezele B

-Ichtegem3 -1

zaterdag 22/02/2020

19:00

Spermalie

-SK Torhout1-0
19:30Lissewege-

Jong Male

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Beernem A9-7HO Oedelem-
.Oudenburg3-4Sint-Joris-
.Daring Brugge4 -6Gistel-
.Lombardsijde3-3Moerkerke-
.Sint-Kruis1-7Loppem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

24/30

1.Beernem A**52128.-4(0)
2.Loppem*5077.-3(1)
3.Zwevezele B*48107
4.Jong Male*3967
5.Daring Brugge**34108
6.Sint-Kruis**3248.2
7.Lissewege*3147
8.Oudenburg**3038
9.HO Oedelem**28783.
10.Gistel**2708
11.Sint-Joris**2458.4
12.SK Torhout*2457-1.(1)
13.Lombardsijde**2358
14.Ichtegem*2237
15.Moerkerke**2018.1
16.Spermalie1576-2.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Lombardsijde

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

10/10

Beernem A27
2.Loppem22
3.Ichtegem18
4.Jong Male17
5.Gistel16
6.Zwevezele B16
7.Lissewege15
8.Oudenburg13
9.HO Oedelem13
10.Lombardsijde12
11.Daring Brugge12
12.Sint-Joris11
13.Sint-Kruis11
14.Moerkerke10
15.SK Torhout7
16.Spermalie0

periode 3

4/10

1.Zwevezele B*7
2.Spermalie7
3.Daring Brugge**6
4.Beernem A**6
5.Loppem*6
6.Jong Male*6
7.HO Oedelem**4
8.SK Torhout*4
9.Lombardsijde**4
10.Lissewege*4
11.Sint-Kruis**1
12.Sint-Joris**1
13.Gistel**0
14.Oudenburg**0
15.Moerkerke**0
16.Ichtegem*0

Lombardsijde

1.Zo-01/09/1915:00

Lombardsijde

-Zwevezele B2 -30011
2.Zo-08/09/1915:00Daring Brugge-

Lombardsijde

4 -20014
3.Zo-15/09/1915:00

Lombardsijde

-Oudenburg3 -31114
4.Zo-22/09/1915:00Beernem A-

Lombardsijde

1 -11215
5.Zo-29/09/1916:00Loppem-

Lombardsijde

1 -11315
6.Zo-06/10/1915:00

Lombardsijde

-Spermalie1 -11415
7.Zo-13/10/1915:00Sint-Kruis-

Lombardsijde

3 -00415
8.Zo-20/10/1915:00

Lombardsijde

-SK Torhout1 -20416-
9.Zo-27/10/1915:00Moerkerke-

Lombardsijde

3 -00416-
10.Zo-03/11/1914:30

Lombardsijde

-HO Oedelem4 -1

3

715
11.Zo-10/11/1914:30Sint-Joris-

Lombardsijde

1 -3

3

1014
12.Zo-17/11/1914:30

Lombardsijde

-Gistel4 -3

3

1313
13.Zo-24/11/1915:00Ichtegem-

Lombardsijde

2 -001314
14.Zo-01/12/1914:30

Lombardsijde

-Jong Male0 -011414
15.Zo-08/12/1914:30Lissewege-

Lombardsijde

2 -101414
16.Zo-15/12/1915:00Zwevezele B-

Lombardsijde

1 -001415
17.Zo-05/01/2014:30

Lombardsijde

-Daring Brugge2 -211515
18.Zo-12/01/2015:00Oudenburg-

Lombardsijde

0 -3

3

1815
19.Zo-19/01/2014:30

Lombardsijde

-Beernem A0 -401815
20.Zo-26/01/2014:30

Lombardsijde

-Loppem2 -211915
21.Zo-02/02/2015:00Spermalie-

Lombardsijde

2 -3

3

2214
23.Zo-16/02/2015:00SK Torhout-

Lombardsijde

1 -112313
24.Zo-23/02/2015:00

Lombardsijde

-Moerkerke -.
22.Zo-01/03/2015:00

Lombardsijde

-Sint-Kruis -.
25.Zo-08/03/2015:00HO Oedelem-

Lombardsijde

-.
26.Zo-15/03/2015:00

Lombardsijde

-Sint-Joris -.
27.Zo-22/03/2015:00Gistel-

Lombardsijde

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Lombardsijde

-Ichtegem -.
29.Zo-05/04/2000:00Jong Male-

Lombardsijde

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Lombardsijde

-Lissewege -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Moerkerke

1.Zo-01/09/1915:00Moerkerke-Gistel1 -40014
2.Zo-08/09/1915:00Ichtegem-Moerkerke1 -3

3

310
3.Zo-15/09/1915:00Moerkerke-Jong Male0 -20311
4.Zo-22/09/1915:00Lissewege-Moerkerke4 -20312
5.Zo-29/09/1915:00Moerkerke-Zwevezele B1 -20314
6.Zo-06/10/1915:00Daring Brugge-Moerkerke1 -11413
7.Zo-13/10/1915:00Moerkerke-Oudenburg1 -0

3

713
8.Zo-20/10/1915:00Beernem A-Moerkerke5 -20713
9.Zo-27/10/1915:00Moerkerke-

Lombardsijde

3 -0

3

1013
10.Za-02/11/1919:00Spermalie-Moerkerke1 -001013
11.Zo-10/11/1915:00Moerkerke-Sint-Kruis0 -101013
12.Za-16/11/1919:30SK Torhout-Moerkerke0 -1

3

1311
13.Zo-24/11/1914:30Loppem-Moerkerke4 -201313
14.Zo-01/12/1915:00Moerkerke-HO Oedelem5 -2

3

1610
15.Zo-08/12/1914:30Sint-Joris-Moerkerke0 -6

3

198
16.Zo-15/12/1915:00Gistel-Moerkerke5 -101911
17.Zo-05/01/2015:00Moerkerke-Ichtegem2 -401911
18.Zo-12/01/2014:30Jong Male-Moerkerke4 -101911
19.Zo-19/01/2015:00Moerkerke-Lissewege1 -112011
20.Zo-26/01/2015:00Zwevezele B-Moerkerke2 -002013
21.Zo-02/02/2015:00Moerkerke-Daring Brugge1 -302015
23.Zo-16/02/2015:00Moerkerke-Beernem A0 -402015
24.Zo-23/02/2015:00

Lombardsijde

-Moerkerke -.
22.Zo-01/03/2015:00Oudenburg-Moerkerke -.
25.Zo-08/03/2015:00Moerkerke-Spermalie -.
26.Zo-15/03/2015:00Sint-Kruis-Moerkerke -.
27.Zo-22/03/2015:00Moerkerke-SK Torhout -.
28.Zo-29/03/2000:00Moerkerke-Loppem -.
29.Zo-05/04/2000:00HO Oedelem-Moerkerke -.
30.Zo-19/04/2000:00Moerkerke-Sint-Joris -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Loppem2835:12+23
2Zwevezele B2722:10+12
3Beernem A**2324:15+9
4Oudenburg**1820:13+7
5Jong Male*1722:17+5
6HO Oedelem1720:17+3
7Lissewege1632:33-1
8SK Torhout*1522:220
9Sint-Kruis*1517:19-2
10Daring Brugge**1316:160
11Spermalie1218:34-16
12Gistel1220:19+1
13Ichtegem1116:27-11
14Lombardsijde**1119:21-2
15Moerkerke*1015:23-8
16Sint-Joris922:39-17

alle wedstrijden (24/30)

1Beernem A**5255:24+31
2Loppem*5071:34+37
3Zwevezele B*4844:24+20
4Jong Male*3938:32+6
5Daring Brugge**3444:33+11
6Sint-Kruis**3237:370
7Lissewege*3151:52-1
8Oudenburg**3043:39+4
9HO Oedelem**2839:42-3
10Gistel**2742:39+3
11Sint-Joris**2449:59-10
12SK Torhout*2433:44-11
13Lombardsijde**2334:42-8
14Ichtegem*2234:55-21
15Moerkerke**2034:50-16
16Spermalie1529:71-42

uitwedstrijden (12/15)

1Beernem A2931:9+22
2Jong Male2216:15+1
3Loppem*2236:22+14
4Zwevezele B*2122:14+8
5Daring Brugge2128:17+11
6Sint-Kruis*1720:18+2
7Gistel**1522:20+2
8Sint-Joris**1527:20+7
9Lissewege*1519:190
10Oudenburg1223:26-3
11Lombardsijde1215:21-6
12HO Oedelem**1119:25-6
13Ichtegem*1118:28-10
14Moerkerke*1019:27-8
15SK Torhout911:22-11
16Spermalie311:37-26