www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
West-Vlaanderen : 3de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
18:30 | Aarsele | - | Ichtegem | 2 | - | 1 |
19:00 | Dosko Kanegem | - | Pittem A | 1 | - | 2 |
19:30 | Wingene | - | Zerkegem | 2 | - | 1 |
. | Beernem A | - | Lombardsijde | 2 | - | 0 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Veldegem | - | Westkapelle | 0 | - | 1 |
. | Oedelem | - | Eernegem | 2
| - | 2 |
. | Doomkerke | - | Ruddervoorde A | 2 | - | 1 |
16:00 | Loppem | - | Dudzele | 3
| - | 3
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Eernegem | 9 | - |
10 | Dosko Kanegem | | - | |
. | Pittem A | 12 | - |
9 | Oedelem | | - | |
. | Aarsele | 4 |
- | 6 | Beernem A | | - | |
. | Westkapelle | 4 | - | 9 | Ruddervoorde A | | - | |
. | Ichtegem | 1 | - | 12 | Loppem | | - | |
. | Lombardsijde | 1 | - | 4 | Veldegem | | - | |
. | Dudzele | 0 |
- | 9 | Wingene | | - | |
. | Zerkegem | 6 | - | 3 | Doomkerke | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Dudzele
periode 1
10/10 |
| Loppem | 26 |
2. | Ruddervoorde A | 23 |
3. | Eernegem | 23 |
4. | Dosko Kanegem | 20 |
5. | Pittem A | 18 |
6. | Zerkegem | 17 |
7. | Dudzele | 17 |
8. | Wingene | 14 |
9. | Lombardsijde | 12 |
10. | Beernem A | 11 |
11. | Westkapelle | 10 |
12. | Aarsele | 10 |
13. | Doomkerke | 8 |
14. | Oedelem | 7 |
15. | Veldegem | 5 |
16. | Ichtegem | 4 |
periode 2
10/10 |
| Ruddervoorde A | 25 |
2. | Loppem | 25 |
3. | Eernegem | 23 |
4. | Wingene | 19 |
5. | Zerkegem | 15 |
6. | Beernem A | 15 |
7. | Dosko Kanegem | 13 |
8. | Oedelem | 13 |
9. | Pittem A | 12 |
10. | Dudzele | 12 |
11. | Doomkerke | 10 |
12. | Westkapelle | 8 |
13. | Lombardsijde | 8 |
14. | Veldegem | 8 |
15. | Ichtegem | 7 |
16. | Aarsele | 6 |
periode 3
8/10 |
1. | Loppem | 22 | |
2. | Pittem A | 21 | |
3. | Oedelem | 19 | |
4. | Dosko Kanegem | 17 | |
5. | Eernegem | 16 | |
6. | Beernem A | 15 | x |
7. | Zerkegem | 12 | x |
8. | Wingene | 12 | x |
9. | Ruddervoorde A | 10 | x |
10. | Doomkerke | 9 | x |
11. | Veldegem | 7 | x |
12. | Westkapelle | 7 | x |
13. | Ichtegem | 5 | x |
14. | Lombardsijde | 5 | x |
15. | Aarsele | 4 | x |
16. | Dudzele | 4 | x |
Dudzele
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Ruddervoorde A | - | Dudzele | 4 - | 1 | | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Dudzele | - | Dosko Kanegem | 2 - | 1 | | | 3 | 3 | | 11 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Lombardsijde | - | Dudzele | 2 - | 2 | | | 1 | 4 | | 9 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Dudzele | - | Westkapelle | 2 - | 0 | | | 3 | 7 | | 7 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Ichtegem | - | Dudzele | 0 - | 3 | | | 3 | 10 | | 6 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Dudzele | - | Zerkegem | 4 - | 1 | | | 3 | 13 | | 4 | |
7. | Za-14/10/23 | 18:30 | Aarsele | - | Dudzele | 4 - | 4 | | | 1 | 14 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Dudzele | - | Oedelem | 3 - | 2 | | | 3 | 17 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Pittem A | - | Dudzele | 3 - | 0 | | | 0 | 17 | | 5 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Dudzele | - | Eernegem | 1 - | 3 | | | 0 | 17 | | 7 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Wingene | - | Dudzele | 4 - | 4 | | | 1 | 18 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Doomkerke | - | Dudzele | 3 - | 1 | | | 0 | 18 | | 8 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Beernem A | - | Dudzele | 2 - | 1 | | | 0 | 18 | | 8 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Dudzele | - | Veldegem | 2 - | 2 | | | 1 | 19 | | 9 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Dudzele | - | Aarsele | 4 - | 1 | | | 3 | 22 | | 8 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | Dudzele | - | Loppem | 2 - | 3 | | | 0 | 22 | | 8 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Zerkegem | - | Dudzele | 3 - | 2 | | | 0 | 22 | | 8 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Dudzele | - | Lombardsijde | 2 - | 2 | | | 1 | 23 | | 8 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Westkapelle | - | Dudzele | 0 - | 2 | | | 3 | 26 | | 8 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Dudzele | - | Ichtegem | 1 - | 0 | | | 3 | 29 | | 8 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Dudzele | - | Ruddervoorde A | 1 - | 3 | | | 0 | 29 | | 8 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Eernegem | - | Dudzele | 2 - | 0 | | | 0 | 29 | | 8 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Dudzele | - | Pittem A | 1 - | 2 | | | 0 | 29 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Veldegem | - | Dudzele | 0 - | 3 | | | 3 | 32 | | 8 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Dudzele | - | Beernem A | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 32 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Oedelem | - | Dudzele | 4 - | 2 | | | 0 | 32 | | 10 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Dudzele | - | Doomkerke | 0 - | 3 | | | 0 | 32 | | 10 | |
28. | Zo-14/04/24 | 16:00 | Loppem | - | Dudzele | 3 - | 3 | | | 1 | 33 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Dudzele | - | Wingene | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Dosko Kanegem | - | Dudzele | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Wingene
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Wingene | - | Aarsele | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 10 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Eernegem | - | Wingene | 3 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Pittem A | - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 15 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Wingene | - | Oedelem | 2 - | 1 | | 3 | 4 | | 10 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Zerkegem | - | Wingene | 2 - | 1 | | 0 | 4 | | 11 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Wingene | - | Ichtegem | 4 - | 1 | | 3 | 7 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Wingene | - | Beernem A | 5 - | 1 | | 3 | 10 | | 8 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Loppem | - | Wingene | 4 - | 1 | | 0 | 10 | | 9 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Wingene | - | Veldegem | 4 - | 0 | | 3 | 13 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Ruddervoorde A | - | Wingene | 3 - | 3 | | 1 | 14 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Wingene | - | Dudzele | 4 - | 4 | | 1 | 15 | | 8 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Wingene | - | Dosko Kanegem | 1 - | 0 | | 3 | 18 | | 7 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:00 | Lombardsijde | - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 19 | | 7 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Wingene | - | Westkapelle | 3 - | 1 | | 3 | 22 | | 7 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Beernem A | - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 7 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Doomkerke | - | Wingene | 1 - | 2 | | 3 | 26 | | 6 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Wingene | - | Pittem A | 2 - | 1 | | 3 | 29 | | 5 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Wingene | - | Doomkerke | 2 - | 0 | | 3 | 32 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Oedelem | - | Wingene | 1 - | 0 | | 0 | 32 | | 6 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Veldegem | - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 33 | | 4 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Wingene | - | Lombardsijde | 2 - | 3 | | 0 | 33 | | 7 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Westkapelle | - | Wingene | 0 - | 7 | | 3 | 36 | | 6 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Wingene | - | Ruddervoorde A | 0 - | 9 | | 0 | 36 | | 7 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Dosko Kanegem | - | Wingene | 2 - | 1 | | 0 | 36 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Wingene | - | Loppem | 0 - | 2 | | 0 | 36 | | 7 | |
26. | Za-23/03/24 | 18:30 | Aarsele | - | Wingene | 2 - | 4 | | 3 | 39 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Ichtegem | - | Wingene | 0 - | 2 | | 3 | 42 | | 7 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Wingene | - | Zerkegem | 2 - | 1 | | 3 | 45 | | 6 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Dudzele | - | Wingene | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wingene | - | Eernegem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Loppem | 33 | +25 |
2 | Eernegem | 32 | +20 |
3 | Wingene | 28 | +6 |
4 | Ruddervoorde A | 26 | +22 |
5 | Pittem A | 26 | +15 |
6 | Zerkegem | 24 | +8 |
7 | Dosko Kanegem | 24 | +4 |
8 | Doomkerke | 22 | -3 |
9 | Oedelem | 22 | +2 |
10 | Beernem A | 21 | +2 |
11 | Dudzele | 20 | -3 |
12 | Westkapelle | 18 | -8 |
13 | Lombardsijde | 13 | -8 |
14 | Veldegem | 13 | -10 |
15 | Aarsele | 10 | -22 |
16 | Ichtegem | 8 | -29 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Loppem | 73 | +58 |
2 | Eernegem | 62 | +30 |
3 | Ruddervoorde A | 58 | +50 |
4 | Pittem A | 51 | +24 |
5 | Dosko Kanegem | 50 | +11 |
6 | Wingene | 45 | +9 |
7 | Zerkegem | 44 | +21 |
8 | Beernem A | 41 | -1 |
9 | Oedelem | 39 | +1 |
10 | Dudzele | 33 | -9 |
11 | Doomkerke | 27 | -30 |
12 | Westkapelle | 25 | -24 |
13 | Lombardsijde | 25 | -26 |
14 | Aarsele | 20 | -35 |
15 | Veldegem | 20 | -29 |
16 | Ichtegem | 16 | -50 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Loppem | 40 | +33 |
2 | Ruddervoorde A | 32 | +28 |
3 | Eernegem | 30 | +10 |
4 | Dosko Kanegem | 26 | +7 |
5 | Pittem A | 25 | +9 |
6 | Zerkegem | 20 | +13 |
7 | Beernem A | 20 | -3 |
8 | Oedelem | 17 | -1 |
9 | Wingene | 17 | +3 |
10 | Dudzele | 13 | -6 |
11 | Lombardsijde | 12 | -18 |
12 | Aarsele | 10 | -13 |
13 | Ichtegem | 8 | -21 |
14 | Westkapelle | 7 | -16 |
15 | Veldegem | 7 | -19 |
16 | Doomkerke | 5 | -27 |