www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

    zaterdag 16/03/2019

    19:30Dudzele-

    Lombardsijde

    1 -3

    zondag 17/03/2019

    15:00Snaaskerke-

    Lissewege

    2 -3
    .

    Beernem A

    -SK Torhout4 -3
    .Steenbrugge A-

    Gistel

    1 -4
    .Ichtegem-

    Loppem

    0-2
    .

    Nieuwpoort A

    -Ruddervoorde6 -1
    .

    Koekelare

    -Jong Male5 -3
    .Moerkerke-

    Daring Brugge

    0 -4

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Ruddervoorde4- 7Ichtegem-
    20:00SK Torhout9- 5Snaaskerke-

    zondag 24/03/2019

    15:00Loppem9 -0Steenbrugge A-
    .Gistel9-3Dudzele-
    .Lombardsijde4-7Beernem A-
    .Lissewege6-6Koekelare-
    .Jong Male7 -1Moerkerke-
    .Daring Brugge12-9Nieuwpoort A-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    26/30

    Nieuwpoort A70124.-3(0)
    2.Loppem5164
    3.Beernem A4994.3
    4.Daring Brugge4574
    5.Lombardsijde4394
    6.Snaaskerke*41454.
    7.Lissewege41124
    8.Ichtegem4064-1.(3)
    9.Koekelare37104
    10.SK Torhout3564.-2(3)
    11.Gistel3564
    12.Jong Male3134
    13.Moerkerke?2704
    14.Ruddervoorde?2734-4.(0)
    15.Dudzele*-22352.
    16.Steenbrugge A004.1
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    onderling nog te spelen wedstrijden van ploegen in degradatiegevaar

    info waar de bezoeker weinig aan heeft,
    maar voor het ontwerp van de vbal4 site is dit wel belangrijk
    -

    27Gistel - Dudzele0
    27Jong Male - Moerkerke0
    29SK Torhout - Moerkerke0
    29Ruddervoorde - Dudzele0
    30Jong Male - SK Torhout0

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Loppem

    periode 1

    10/10

    Nieuwpoort A25
    2.Snaaskerke22
    3.Loppem21
    4.Beernem A17
    5.Ichtegem16
    6.Lissewege16
    7.SK Torhout15
    8.Daring Brugge15
    9.Koekelare14
    10.Lombardsijde14
    11.Ruddervoorde14
    12.Moerkerke13
    13.Gistel10
    14.Dudzele10
    15.Jong Male7
    16.Steenbrugge A0

    periode 2

    10/10

    Nieuwpoort A27
    2.Loppem21
    3.Lombardsijde20
    4.Beernem A19
    5.Jong Male17
    6.Gistel16
    7.Snaaskerke*14
    8.Ichtegem14
    9.Daring Brugge14
    10.Lissewege13
    11.Koekelare12
    12.SK Torhout11
    13.Moerkerke11
    14.Ruddervoorde10
    15.Dudzele*6
    16.Steenbrugge A0

    periode 3

    6/10

    1.Nieuwpoort A18
    2.Daring Brugge16
    3.Beernem A13
    4.Lissewege12
    5.Koekelare11
    6.Ichtegem10
    7.SK Torhout9
    8.Loppem9
    9.Gistel9
    10.Lombardsijde9
    11.Jong Male7
    12.Dudzele6
    13.Snaaskerke5x
    14.Moerkerke3x
    15.Ruddervoorde3x
    16.Steenbrugge A0x

    Loppem

    1.Zo-02/09/1815:00Koekelare-

    Loppem

    2 -00014
    2.Zo-09/09/1816:00

    Loppem

    -Moerkerke4 -1

    3

    38
    3.Zo-16/09/1815:00Jong Male-

    Loppem

    1 -4

    3

    63
    4.Zo-23/09/1815:00

    Loppem

    -Lissewege2 -3067
    5.Zo-30/09/1815:00SK Torhout-

    Loppem

    0 -1

    3

    96
    6.Zo-07/10/1815:00

    Loppem

    -Lombardsijde4 -1

    3

    123
    7.Zo-14/10/1815:00Gistel-

    Loppem

    2 -4

    3

    153
    8.Zo-21/10/1815:00

    Loppem

    -Daring Brugge5 -1

    3

    182
    9.Zo-28/10/1815:00

    Loppem

    -Ruddervoorde7 -2

    3

    212
    10.Zo-04/11/1815:00Nieuwpoort A-

    Loppem

    5 -00213
    11.Zo-11/11/1814:30

    Loppem

    -Ichtegem2 -1

    3

    242
    12.Za-17/11/1819:30Steenbrugge A-

    Loppem

    0 -10

    3

    272
    13.Zo-25/11/1814:30

    Loppem

    -Dudzele0 -20272
    14.Zo-02/12/1814:30Beernem A-

    Loppem

    1 -00273
    15.Zo-09/12/1814:30

    Loppem

    -Snaaskerke2 -0

    3

    302
    16.Zo-16/12/1814:30

    Loppem

    -Koekelare5 -3

    3

    332
    17.Zo-06/01/1914:30Moerkerke-

    Loppem

    4 -20332
    18.Zo-13/01/1914:30

    Loppem

    -Jong Male4 -0

    3

    362
    19.Zo-20/01/1915:00Lissewege-

    Loppem

    3 -6

    3

    392
    21.Zo-03/02/1915:00Lombardsijde-

    Loppem

    2 -5

    3

    422
    22.Zo-10/02/1915:00

    Loppem

    -Gistel2 -0

    3

    452
    23.Zo-17/02/1915:00Daring Brugge-

    Loppem

    6 -10452
    24.Zo-24/02/1915:00Ruddervoorde-

    Loppem

    1 -00452
    25.Zo-03/03/1915:00

    Loppem

    -Nieuwpoort A0 -20452
    20.Zo-10/03/1915:00

    Loppem

    -SK Torhout4 -3

    3

    482
    26.Zo-17/03/1915:00Ichtegem-

    Loppem

    0 -2

    3

    512
    27.Zo-24/03/1915:00

    Loppem

    -Steenbrugge A -.
    28.Za-30/03/1919:30Dudzele-

    Loppem

    -.
    29.Zo-07/04/1915:00

    Loppem

    -Beernem A -.
    30.Zo-14/04/1915:00Snaaskerke-

    Loppem

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Steenbrugge A

    1.Zo-02/09/1815:00Daring Brugge-Steenbrugge A3 -00016-
    2.Zo-09/09/1815:00Steenbrugge A-Dudzele0 -20016-
    3.Zo-16/09/1815:00Beernem A-Steenbrugge A2 -10016-
    4.Zo-23/09/1815:00Steenbrugge A-Snaaskerke1 -40016-
    5.Zo-30/09/1815:00Koekelare-Steenbrugge A3 -00016-
    6.Zo-07/10/1815:00Steenbrugge A-Moerkerke0 -20016-
    7.Zo-14/10/1815:00Jong Male-Steenbrugge A6 -00016-
    8.Zo-21/10/1815:00Steenbrugge A-Lissewege0 -40016-
    9.Zo-28/10/1815:00SK Torhout-Steenbrugge A4 -00016-
    10.Zo-04/11/1815:00Steenbrugge A-Lombardsijde0 -70016-
    11.Zo-11/11/1815:00Gistel-Steenbrugge A4 -20016-
    12.Za-17/11/1819:30Steenbrugge A-

    Loppem

    0 -100016-
    13.Za-24/11/1819:00Ruddervoorde-Steenbrugge A6 -10016-
    14.Zo-02/12/1815:00Steenbrugge A-Nieuwpoort A1 -60016-
    15.Zo-09/12/1815:00Ichtegem-Steenbrugge A1 -00016-
    16.Zo-16/12/1815:00Steenbrugge A-Daring Brugge0 -60016-
    17.Za-05/01/1919:30Dudzele-Steenbrugge A4 -00016-
    18.Zo-13/01/1915:00Steenbrugge A-Beernem A0 -80016-
    19.Zo-20/01/1915:00Snaaskerke-Steenbrugge A5 -00016-
    21.Zo-03/02/1915:00Moerkerke-Steenbrugge A5 -00016-
    22.Za-09/02/1919:30Steenbrugge A-Jong Male0 -40016-
    23.Zo-17/02/1915:00Lissewege-Steenbrugge A3 -00016-
    24.Zo-24/02/1915:00Steenbrugge A-SK Torhout0 -50016-
    25.Zo-03/03/1915:00Lombardsijde-Steenbrugge A3 -20016-
    20.Zo-10/03/1915:00Steenbrugge A-Koekelare2 -40016-
    26.Zo-17/03/1915:00Steenbrugge A-Gistel1 -40016-
    27.Zo-24/03/1915:00

    Loppem

    -Steenbrugge A -.
    28.Zo-31/03/1915:00Steenbrugge A-Ruddervoorde -.
    29.Zo-07/04/1915:00Nieuwpoort A-Steenbrugge A -.
    30.Zo-14/04/1915:00Steenbrugge A-Ichtegem -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (14/15)

    1Nieuwpoort A3961:12+49
    2Loppem*3041:19+22
    3Ichtegem*2823:13+10
    4Beernem A*2830:22+8
    5Snaaskerke*2531:19+12
    6Daring Brugge*2435:26+9
    7Lombardsijde*2030:26+4
    8Gistel*2026:23+3
    9SK Torhout*1929:19+10
    10Lissewege*1930:300
    11Koekelare*1826:16+10
    12Moerkerke*1627:26+1
    13Ruddervoorde*1625:28-3
    14Jong Male**1520:200
    15Dudzele**1014:28-14
    16Steenbrugge A*05:66-61

    alle wedstrijden (26/30)

    1Nieuwpoort A70102:24+78
    2Loppem5176:46+30
    3Beernem A4967:44+23
    4Daring Brugge4561:50+11
    5Lombardsijde4358:51+7
    6Snaaskerke*4151:35+16
    7Lissewege4159:64-5
    8Ichtegem4043:41+2
    9Koekelare3753:40+13
    10SK Torhout3559:51+8
    11Gistel3553:57-4
    12Jong Male3142:47-5
    13Moerkerke2742:57-15
    14Ruddervoorde2748:68-20
    15Dudzele*2221:56-35
    16Steenbrugge A011:115-104

    uitwedstrijden (14/15)

    1Nieuwpoort A**3141:12+29
    2Lombardsijde*2328:25+3
    3Lissewege*2229:34-5
    4Loppem*2135:27+8
    5Beernem A*2137:22+15
    6Daring Brugge*2126:24+2
    7Koekelare*1927:24+3
    8SK Torhout*1630:32-2
    9Snaaskerke**1620:16+4
    10Jong Male1622:27-5
    11Gistel*1527:34-7
    12Dudzele*127:28-21
    13Ichtegem*1220:28-8
    14Moerkerke*1115:31-16
    15Ruddervoorde*1123:40-17
    16Steenbrugge A*06:49-43