www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 07/04/2019
2018-2019, West-Vlaanderen-3B: DARING BRUGGE
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00Daring Brugge -Steenbrugge A3 -03 32 
2Zo-09/09/1815:00SK Torhout -Daring Brugge1 -3 361 
3Zo-16/09/1815:00Daring Brugge -Dudzele4 -03 91 
4Zo-23/09/1815:00Lombardsijde -Daring Brugge2 -2 1101 
5Zo-30/09/1815:00Daring Brugge -Beernem A2 -60 104 
6Zo-07/10/1815:00Gistel -Daring Brugge4 -0 0107 
7Zo-14/10/1815:00Daring Brugge -Snaaskerke0 -01 117 
8Zo-21/10/1815:00Loppem -Daring Brugge5 -1 0119 
9Zo-28/10/1815:00Daring Brugge -Koekelare2 -21 1210 
10Zo-04/11/1815:00Ruddervoorde -Daring Brugge0 -1 3158 
11Zo-11/11/1815:00Daring Brugge -Moerkerke0 -40 1510 
12Zo-18/11/1815:00Nieuwpoort A -Daring Brugge4 -0 01512 
13Zo-25/11/1815:00Daring Brugge -Jong Male1 -20 1514 
14Zo-02/12/1815:00Daring Brugge -Ichtegem5 -51 1614 
15Zo-09/12/1815:00Lissewege -Daring Brugge3 -3 11713 
16Zo-16/12/1815:00Steenbrugge A -Daring Brugge0 -6 32013 
17Zo-06/01/1915:00Daring Brugge -SK Torhout2 -13 2311 
18Zo-13/01/1915:00Dudzele -Daring Brugge0 -2 3267 
19Zo-20/01/1915:00Daring Brugge -Lombardsijde4 -23 296 
21Zo-03/02/1915:00Daring Brugge -Gistel4 -23 325 
22Zo-10/02/1915:00Snaaskerke -Daring Brugge1 -2 3355 
23Zo-17/02/1915:00Daring Brugge -Loppem6 -13 385 
24Zo-24/02/1915:00Koekelare -Daring Brugge1 -1 1395 
25Zo-03/03/1915:00Daring Brugge -Ruddervoorde2 -13 424 
20Zo-10/03/1915:00Beernem A -Daring Brugge3 -1 0424 
26Zo-17/03/1915:00Moerkerke -Daring Brugge0 -4 3454 
27Zo-24/03/1915:00Daring Brugge -Nieuwpoort A0 -20 454 
28Zo-31/03/1915:00Jong Male -Daring Brugge2 -1 0455 
29Zo-07/04/1915:00Ichtegem -Daring Brugge2 -0 0456 
30Zo-14/04/1915:00Daring Brugge -Lissewege  - .    
Rangschikking(29/30)
1Nieuwpoort A 79 26+851114712
 2Beernem Ax58 18+3380458
 3Loppemx54 18+3585357
 4Snaaskerkex48 14+2260255
 5Ichtegemx46 14+551244
6Daring Bruggex45 13+662276
7Lissewegex45 13-464307
 8Koekelarex44 13+2061337
 9Lombardsijdex43 13-758287
 10Gistelx39 12-659285
 11SK Torhoutx38 12+562305
 12Jong Malex35 9-646234
 13Moerkerkex34 10-1149204
 14Ruddervoordex30 8-2255294
 15Dudzelex28 9-3727125
 16Steenbrugge Ax0 0-1181360
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van LISSEWEGE
1Zo-02/09/1815:00Lissewege -SK Torhout4 -13 31 
2Zo-09/09/1815:00Lombardsijde -Lissewege5 -0 0310 
3Zo-16/09/1815:00Lissewege -Gistel1 -03 67 
4Zo-23/09/1815:00Loppem -Lissewege2 -3 395 
5Zo-30/09/1815:00Lissewege -Ruddervoorde3 -60 98 
6Zo-07/10/1815:00Nieuwpoort A -Lissewege7 -1 099 
7Zo-14/10/1815:00Lissewege -Ichtegem1 -11 1011 
8Zo-21/10/1815:00Steenbrugge A -Lissewege0 -4 3138 
9Za-27/10/1819:30Lissewege -Dudzele0 -10 138 
10Zo-04/11/1814:30Beernem A -Lissewege1 -5 3166 
11Zo-11/11/1815:00Lissewege -Snaaskerke2 -21 176 
12Zo-18/11/1815:00Koekelare -Lissewege1 -2 3206 
13Zo-25/11/1815:00Lissewege -Moerkerke3 -03 235 
14Zo-02/12/1815:00Jong Male -Lissewege1 -1 1245 
15Zo-09/12/1815:00Lissewege -Daring Brugge3 -31 255 
16Za-15/12/1819:30SK Torhout -Lissewege6 -2 0255 
17Zo-06/01/1915:00Lissewege -Lombardsijde4 -41 266 
18Zo-13/01/1915:00Gistel -Lissewege2 -1 0268 
19Zo-20/01/1915:00Lissewege -Loppem3 -60 2610 
21Zo-03/02/1915:00Lissewege -Nieuwpoort A0 -40 2612 
22Zo-10/02/1915:00Ichtegem -Lissewege3 -1 02613 
23Zo-17/02/1915:00Lissewege -Steenbrugge A3 -03 2910 
24Za-23/02/1919:30Dudzele -Lissewege2 -3 3329 
25Zo-03/03/1915:00Lissewege -Beernem A3 -23 359 
20Zo-10/03/1915:00Ruddervoorde -Lissewege2 -3 3388 
26Zo-17/03/1915:00Snaaskerke -Lissewege2 -3 3417 
27Zo-24/03/1915:00Lissewege -Koekelare1 -11 427 
28Zo-31/03/1915:00Moerkerke -Lissewege2 -1 0428 
29Za-06/04/1919:30Lissewege -Jong Male3 -13 457 
30Zo-14/04/1915:00Daring Brugge -Lissewege  -  .   
Periode1(10/10)
1Nieuwpoort A 25
 2Snaaskerkex22
 3Loppemx21
 4Beernem Ax17
 5Ichtegemx16
6Lissewegex16
 7SK Torhoutx15
8Daring Bruggex15
 9Koekelarex14
 10Lombardsijdex14
 11Ruddervoordex14
 12Moerkerkex13
 13Gistelx10
 14Dudzelex10
 15Jong Malex7
 16Steenbrugge Ax0
Periode2(10/10)
1Nieuwpoort A 27
 2Loppemx21
 3Lombardsijdex20
 4Beernem Ax19
 5Snaaskerkex17
 6Jong Malex17
 7Gistelx16
 8Ichtegemx14
9Daring Bruggex14
10Lissewegex13
 11Koekelarex12
 12SK Torhoutx11
 13Moerkerkex11
 14Ruddervoordex10
 15Dudzelex6
 16Steenbrugge Ax0
Periode3(9/10)
1Nieuwpoort A 27
 2Beernem Ax22
 3Koekelarex18
4Daring Bruggex16
 5Ichtegemx16
6Lissewegex16
 7Gistelx13
 8Loppemx12
 9SK Torhoutx12
 10Dudzelex12
 11Jong Malex11
 12Moerkerkex10
 13Lombardsijdex9
 14Snaaskerkex9
 15Ruddervoordex6
 16Steenbrugge Ax0
Beste aanval
Nieuwpoort A111
 Loppem85
 Beernem A80
Lissewege64
Daring Brugge62
 SK Torhout62
 Koekelare61
 Snaaskerke60
 Gistel59
 Lombardsijde58
 Ruddervoorde55
 Ichtegem51
 Moerkerke49
 Jong Male46
 Dudzele27
 Steenbrugge A13
Beste verdediging
Nieuwpoort A26
 Snaaskerke38
 Koekelare41
 Ichtegem46
 Beernem A47
 Loppem50
 Jong Male52
Daring Brugge56
 SK Torhout57
 Moerkerke60
 Dudzele64
 Gistel65
 Lombardsijde65
Lissewege68
 Ruddervoorde77
 Steenbrugge A131
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.