www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zaterdag 15/02/2020

19:00Kester-Gooik B-

Vlezenbeek

1 -4
.

Beersel Drogenb.B

-Borchtlombeek B2-0
20:00Lembeek B-

Zuun B

1 -3
.

Linkebeek

-Ol.Anderlecht11 -0

zondag 16/02/2020

13:00

Rhode-De Hoek B

-Herne B3 -2
15:00

Leeuw B

-Galmaarden B3-0
.

Itna Itterbeek

-Brucom3 -2

zondag 23/02/2020

15:00Vlezenbeek8- 9Rhode-De Hoek B-
.Groot-Dilbeek B6-5Itna Itterbeek-
.Borchtlombeek B4 -7Leeuw B-

zaterdag 29/02/2020

19:00Herne B9-3Kester-Gooik B-
19:30Ol.Anderlecht0-0Lembeek B-
.Galmaarden B6-6Beersel Drogenb.B-
.Zuun B6 -5Itna Itterbeek-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

22/30

1.Vlezenbeek**479.2
2.Itna Itterbeek**4710
3.Linkebeek4512.-2(0)
4.Rhode-De Hoek B*4412.-4(0)
5.Herne B4143.
6.Beersel Drogenb.B386
7.Galmaarden B373
8.Boka United B*3612
9.Groot-Dilbeek B**3512
10.Leeuw B*307
11.Kester-Gooik B276-3.(0)
12.Borchtlombeek B**203.4
13.Brucom*180
14.Zuun B166.-1(0)
15.Lembeek B30
16.Ol.Anderlecht-201.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 4de Provinciale F --> Lembeek B

Ol.Anderlecht (punten bij de start van de competitie: -9)

1.Za-31/08/1919:30Ol.Anderlecht-Itna Itterbeek3 -70-916-
2.Zo-08/09/1915:00Boka United B-Ol.Anderlecht5 -10-916-
3.Za-14/09/1919:30Ol.Anderlecht-Leeuw B0 -30-916-
4.Za-21/09/1919:00Beersel Drogenb.B-Ol.Anderlecht9 -30-916-
5.Zo-29/09/1915:00Ol.Anderlecht-Rhode-De Hoek B0 -40-916-
6.Za-05/10/1919:00Kester-Gooik B-Ol.Anderlecht6 -10-916-
7.Za-12/10/1919:45Ol.Anderlecht-Linkebeek2 -30-916-
8.Za-19/10/1920:00

Lembeek B

-Ol.Anderlecht2 -5

3

-616-
9.Za-26/10/1919:30Zuun B-Ol.Anderlecht0 -01-516-
10.Za-09/11/1919:45Ol.Anderlecht-Vlezenbeek0 -80-516-
11.Za-16/11/1919:00Herne B-Ol.Anderlecht3 -10-516-
12.Za-23/11/1921:00Ol.Anderlecht-Borchtlombeek B3 -1

3

-216-
13.Za-30/11/1919:30Galmaarden B-Ol.Anderlecht4 -00-216-
14.Za-07/12/1919:30Ol.Anderlecht-Groot-Dilbeek B0 -30-216-
15.Zo-15/12/1914:30Brucom-Ol.Anderlecht4 -10-216-
16.Zo-05/01/2014:30Itna Itterbeek-Ol.Anderlecht7 -10-216-
17.Za-11/01/2019:30Ol.Anderlecht-Boka United B2 -50-216-
18.Zo-19/01/2014:30Leeuw B-Ol.Anderlecht5 -00-216-
19.Za-25/01/2019:30Ol.Anderlecht-Beersel Drogenb.B1 -50-216-
20.Zo-02/02/2015:00Rhode-De Hoek B-Ol.Anderlecht3 -20-216-
21.Za-08/02/2019:30Ol.Anderlecht-Kester-Gooik B3 -60-216-
22.Za-15/02/2020:00Linkebeek-Ol.Anderlecht11 -00-216-
23.Za-29/02/2019:30Ol.Anderlecht-

Lembeek B

-.
24.Za-07/03/2019:30Ol.Anderlecht-Zuun B -.
25.Zo-15/03/2015:00Vlezenbeek-Ol.Anderlecht -.
26.Za-21/03/2019:30Ol.Anderlecht-Herne B -.
27.Zo-29/03/2000:00Borchtlombeek B-Ol.Anderlecht -.
28.Zo-05/04/2000:00Ol.Anderlecht-Galmaarden B -.
29.Zo-26/04/2000:00Groot-Dilbeek B-Ol.Anderlecht -.
30.Zo-03/05/2000:00Ol.Anderlecht-Brucom -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Lembeek B

1.Za-31/08/1920:00

Lembeek B

-Boka United B1 -80015
2.Zo-08/09/1915:00Leeuw B-

Lembeek B

6 -10015
3.Za-14/09/1920:00

Lembeek B

-Beersel Drogenb.B0 -70015
4.Za-21/09/1919:00Rhode-De Hoek B-

Lembeek B

12 -00015
5.Za-28/09/1920:00

Lembeek B

-Kester-Gooik B2 -50015
6.Za-05/10/1920:00Linkebeek-

Lembeek B

8 -10015
7.Za-12/10/1919:30Zuun B-

Lembeek B

2 -3

3

315
8.Za-19/10/1920:00

Lembeek B

-Ol.Anderlecht2 -50315
9.Zo-27/10/1915:00Vlezenbeek-

Lembeek B

13 -00315
10.Za-09/11/1920:00

Lembeek B

-Herne B0 -50315
11.Zo-17/11/1912:45Borchtlombeek B-

Lembeek B

7 -00315
12.Za-23/11/1920:00

Lembeek B

-Galmaarden B1 -100315
13.Zo-01/12/1914:30Groot-Dilbeek B-

Lembeek B

14 -10315
14.Za-07/12/1920:00

Lembeek B

-Brucom0 -10315
15.Zo-15/12/1914:30Itna Itterbeek-

Lembeek B

11 -10315
16.Zo-05/01/2014:30Boka United B-

Lembeek B

9 -00315
17.Za-11/01/2020:00

Lembeek B

-Leeuw B1 -80315
18.Za-18/01/2019:00Beersel Drogenb.B-

Lembeek B

8 -00315
19.Za-25/01/2020:00

Lembeek B

-Rhode-De Hoek B0 -60315
20.Za-01/02/2019:00Kester-Gooik B-

Lembeek B

11 -10315
21.Za-08/02/2020:00

Lembeek B

-Linkebeek1 -50315
22.Za-15/02/2020:00

Lembeek B

-Zuun B1 -30315
23.Za-29/02/2019:30Ol.Anderlecht-

Lembeek B

-.
24.Za-07/03/2020:00

Lembeek B

-Vlezenbeek -.
25.Za-14/03/2019:00Herne B-

Lembeek B

-.
26.Za-21/03/2020:00

Lembeek B

-Borchtlombeek B -.
27.Zo-29/03/2000:00Galmaarden B-

Lembeek B

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Lembeek B

-Groot-Dilbeek B -.
29.Zo-26/04/2000:00Brucom-

Lembeek B

-.
30.Zo-03/05/2000:00

Lembeek B

-Itna Itterbeek -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (12/15)

1Itna Itterbeek3449:15+34
2Linkebeek*2862:14+48
3Beersel Drogenb.B*2341:15+26
4Rhode-De Hoek B*2341:21+20
5Galmaarden B*2234:21+13
6Herne B**2136:13+23
7Vlezenbeek***2031:8+23
8Leeuw B1927:20+7
9Boka United B*1835:20+15
10Groot-Dilbeek B**1642:29+13
11Kester-Gooik B*1135:32+3
12Borchtlombeek B***1131:29+2
13Brucom**1121:210
14Zuun B*816:27-11
15Ol.Anderlecht**314:45-31
16Lembeek B*09:63-54

alle wedstrijden (22/30)

1Vlezenbeek**4767:24+43
2Itna Itterbeek**4772:33+39
3Linkebeek4586:39+47
4Rhode-De Hoek B*4469:34+35
5Herne B4177:35+42
6Beersel Drogenb.B3866:31+35
7Galmaarden B3769:51+18
8Boka United B*3666:39+27
9Groot-Dilbeek B**3568:48+20
10Leeuw B*3045:42+3
11Kester-Gooik B2771:75-4
12Borchtlombeek B**2045:61-16
13Brucom*1836:67-31
14Zuun B1634:70-36
15Ol.Anderlecht729:104-75
16Lembeek B317:164-147

uitwedstrijden (12/15)

1Vlezenbeek*2736:16+20
2Rhode-De Hoek B**2128:13+15
3Herne B2041:22+19
4Groot-Dilbeek B**1926:19+7
5Boka United B**1831:19+12
6Linkebeek*1724:25-1
7Kester-Gooik B*1636:43-7
8Beersel Drogenb.B*1525:16+9
9Galmaarden B*1535:30+5
10Itna Itterbeek(4*)1323:18+5
11Leeuw B***1118:22-4
12Borchtlombeek B*914:32-18
13Zuun B*818:43-25
14Brucom*715:46-31
15Ol.Anderlecht415:59-44
16Lembeek B*38:101-93