www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zaterdag 21/09/2019

19:00

Beersel Drogenb.B

-Ol.Anderlecht9 -3
.Kester-Gooik B-Linkebeek3 -3
.

Rhode-De Hoek B

-Lembeek B12 -0

zondag 22/09/2019

15:00

Itna Itterbeek

-Borchtlombeek B1-0
.Leeuw B-

Vlezenbeek

1 -3
.

Groot-Dilbeek B

-Zuun B8 -3
.Brucom-

Galmaarden B

3 -6
.Boka United B-

Herne B

2 -4

zaterdag 28/09/2019

19:00Herne B0- 4Leeuw B-
19:30Zuun B1- 1Linkebeek-
.Galmaarden B6 -6Itna Itterbeek-
20:00Lembeek B0-4Kester-Gooik B-

zondag 29/09/2019

15:00Ol.Anderlecht0-3Rhode-De Hoek B-
.Groot-Dilbeek B3-3Brucom-
.Borchtlombeek B3 -3Boka United B-
.Vlezenbeek6-6Beersel Drogenb.B-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Beersel Drogenb.B12
2.Itna Itterbeek12
3.Galmaarden B9
4.Vlezenbeek9
5.Leeuw B7
6.Rhode-De Hoek B6
7.Boka United B6
8.Groot-Dilbeek B6
9.Brucom6
10.Borchtlombeek B6
11.Kester-Gooik B5
12.Linkebeek5
13.Herne B3
14.Zuun B1
15.Lembeek B0
16.Ol.Anderlecht-9

Brabant : 4de Provinciale F --> Lembeek B

Lembeek B

1.Za-31/08/1920:00

Lembeek B

-Boka United B1 -80015
2.Zo-08/09/1915:00Leeuw B-

Lembeek B

6 -10015
3.Za-14/09/1920:00

Lembeek B

-Beersel Drogenb.B0 -70015
4.Za-21/09/1919:00Rhode-De Hoek B-

Lembeek B

12 -00015
5.Za-28/09/1920:00

Lembeek B

-Kester-Gooik B -.
6.Za-05/10/1920:00Linkebeek-

Lembeek B

-.
7.Za-12/10/1919:30Zuun B-

Lembeek B

-.
8.Za-19/10/1920:00

Lembeek B

-Ol.Anderlecht -.
9.Zo-27/10/1915:00Vlezenbeek-

Lembeek B

-.
10.Zo-10/11/1900:00

Lembeek B

-Herne B -.
11.Zo-17/11/1900:00Borchtlombeek B-

Lembeek B

-.
12.Zo-24/11/1900:00

Lembeek B

-Galmaarden B -.
13.Zo-01/12/1900:00Groot-Dilbeek B-

Lembeek B

-.
14.Zo-08/12/1900:00

Lembeek B

-Brucom -.
15.Zo-15/12/1900:00Itna Itterbeek-

Lembeek B

-.
16.Zo-05/01/2000:00Boka United B-

Lembeek B

-.
17.Zo-12/01/2000:00

Lembeek B

-Leeuw B -.
18.Zo-19/01/2000:00Beersel Drogenb.B-

Lembeek B

-.
19.Zo-26/01/2000:00

Lembeek B

-Rhode-De Hoek B -.
20.Zo-02/02/2000:00Kester-Gooik B-

Lembeek B

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Lembeek B

-Linkebeek -.
22.Zo-16/02/2000:00

Lembeek B

-Zuun B -.
23.Zo-01/03/2000:00Ol.Anderlecht-

Lembeek B

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Lembeek B

-Vlezenbeek -.
25.Zo-15/03/2000:00Herne B-

Lembeek B

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Lembeek B

-Borchtlombeek B -.
27.Zo-29/03/2000:00Galmaarden B-

Lembeek B

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Lembeek B

-Groot-Dilbeek B -.
29.Zo-26/04/2000:00Brucom-

Lembeek B

-.
30.Zo-03/05/2000:00

Lembeek B

-Itna Itterbeek -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kester-Gooik B

1.Za-31/08/1919:00Kester-Gooik B-Beersel Drogenb.B0 -10010
2.Za-07/09/1919:00Rhode-De Hoek B-Kester-Gooik B2 -5

3

37
3.Za-14/09/1919:30Zuun B-Kester-Gooik B4 -4149
4.Za-21/09/1919:00Kester-Gooik B-Linkebeek3 -31511
5.Za-28/09/1920:00

Lembeek B

-Kester-Gooik B -.
6.Za-05/10/1919:00Kester-Gooik B-Ol.Anderlecht -.
7.Zo-13/10/1915:00Vlezenbeek-Kester-Gooik B -.
8.Zo-20/10/1915:00Kester-Gooik B-Herne B -.
9.Zo-27/10/1915:00Borchtlombeek B-Kester-Gooik B -.
10.Zo-10/11/1900:00Kester-Gooik B-Galmaarden B -.
11.Zo-17/11/1900:00Groot-Dilbeek B-Kester-Gooik B -.
12.Zo-24/11/1900:00Kester-Gooik B-Brucom -.
13.Zo-01/12/1900:00Itna Itterbeek-Kester-Gooik B -.
14.Zo-08/12/1900:00Kester-Gooik B-Boka United B -.
15.Zo-15/12/1900:00Leeuw B-Kester-Gooik B -.
16.Zo-05/01/2000:00Beersel Drogenb.B-Kester-Gooik B -.
17.Zo-12/01/2000:00Kester-Gooik B-Rhode-De Hoek B -.
18.Zo-19/01/2000:00Kester-Gooik B-Zuun B -.
19.Zo-26/01/2000:00Linkebeek-Kester-Gooik B -.
20.Zo-02/02/2000:00Kester-Gooik B-

Lembeek B

-.
21.Zo-09/02/2000:00Ol.Anderlecht-Kester-Gooik B -.
22.Zo-16/02/2000:00Kester-Gooik B-Vlezenbeek -.
23.Zo-01/03/2000:00Herne B-Kester-Gooik B -.
24.Zo-08/03/2000:00Kester-Gooik B-Borchtlombeek B -.
25.Zo-15/03/2000:00Galmaarden B-Kester-Gooik B -.
26.Zo-22/03/2000:00Kester-Gooik B-Groot-Dilbeek B -.
27.Zo-29/03/2000:00Brucom-Kester-Gooik B -.
28.Zo-05/04/2000:00Kester-Gooik B-Itna Itterbeek -.
29.Zo-26/04/2000:00Boka United B-Kester-Gooik B -.
30.Zo-03/05/2000:00Kester-Gooik B-Leeuw B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (2/15)

1Beersel Drogenb.B610:3+7
2Galmaarden B68:2+6
3Vlezenbeek64:1+3
4Itna Itterbeek63:1+2
5Linkebeek44:2+2
6Rhode-De Hoek B314:5+9
7Groot-Dilbeek B310:7+3
8Leeuw B37:4+3
9Boka United B37:5+2
10Brucom36:60
11Borchtlombeek B32:3-1
12Zuun B14:5-1
13Kester-Gooik B13:4-1
14Herne B00:3-3
15Ol.Anderlecht03:10-7
16Lembeek B01:15-14

alle wedstrijden (4/30)

1Beersel Drogenb.B1218:3+15
2Itna Itterbeek1211:4+7
3Galmaarden B914:6+8
4Vlezenbeek98:4+4
5Leeuw B711:5+6
6Rhode-De Hoek B616:8+8
7Boka United B615:7+8
8Groot-Dilbeek B613:10+3
9Brucom610:100
10Borchtlombeek B66:60
11Kester-Gooik B512:10+2
12Linkebeek57:6+1
13Herne B34:8-4
14Zuun B18:18-10
15Ol.Anderlecht07:24-17
16Lembeek B02:33-31

uitwedstrijden (2/15)

1Beersel Drogenb.B68:0+8
2Itna Itterbeek68:3+5
3Kester-Gooik B49:6+3
4Leeuw B44:1+3
5Boka United B38:2+6
6Galmaarden B36:4+2
7Vlezenbeek34:3+1
.Borchtlombeek B34:3+1
9Brucom34:40
10Groot-Dilbeek B33:30
11Herne B34:5-1
12Rhode-De Hoek B32:3-1
13Linkebeek13:4-1
14Zuun B04:13-9
15Ol.Anderlecht04:14-10
16Lembeek B01:18-17