Brabant : 4de Provinciale F(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

Strafpunten bij de start van de competitie

Ol.Anderlecht -9

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Beersel Drogenb.B124+15182+88
2.Itna Itterbeek124+7112+58
3.Galmaarden B93+8141+26
4.Vlezenbeek93+481+14
5.Leeuw B72+6111+34
6.Rhode-De Hoek B62+8161-12
7.Boka United B62+8151+68
8.Groot-Dilbeek B62+313103
9.Brucom62010104
10.Borchtlombeek B62061+14
11.Kester-Gooik B51+2121+39
12.Linkebeek51+170-13
13.Herne B31-441-14
14.Zuun B10-1080-94
15.Lembeek B00-3120-171
16.Ol.Anderlecht-90-1770-104

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Beersel Drogenb.B440018 : 3+1512
2.Itna Itterbeek440011 : 4+712
3.Galmaarden B430114 : 6+89
4.Vlezenbeek43018 : 4+49
5.Leeuw B421111 : 5+67
6.Rhode-De Hoek B420216 : 8+86
7.Boka United B420215 : 7+86
8.Groot-Dilbeek B420213 : 10+36
9.Brucom420210 : 1006
10.Borchtlombeek B42026 : 606
11.Kester-Gooik B412112 : 10+25
12.Linkebeek41217 : 6+15
13.Herne B41034 : 8-43
14.Zuun B40138 : 18-101
15.Lembeek B40042 : 33-310
16.Ol.Anderlecht40047 : 24-17-9