www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:00Kester-Gooik B-

Beersel Drogenb.B

0-1
.Herne B-

Groot-Dilbeek B

0-2
19:30Ol.Anderlecht-

Itna Itterbeek

3-7
.Zuun B-

Rhode-De Hoek B

0-1
20:00Linkebeek-Leeuw B1-1
.Lembeek B-

Boka United B

1-8

zondag 01/09/2019

15:00

Borchtlombeek B

-Galmaarden B1-0
.

Vlezenbeek

-Brucom3-1

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00

Beersel Drogenb.B

-Linkebeek1-0
.Rhode-De Hoek B-

Kester-Gooik B

2-5
19:30

Galmaarden B

-Zuun B5-1

zondag 08/09/2019

15:00

Boka United B

-Ol.Anderlecht5-1
.Groot-Dilbeek B-

Borchtlombeek B

2-4
.

Itna Itterbeek

-Vlezenbeek2-1
.

Leeuw B

-Lembeek B6-1
.

Brucom

-Herne B3-0

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:00Herne B-

Itna Itterbeek

0-1
19:30Zuun B-Kester-Gooik B4-4
.Ol.Anderlecht-

Leeuw B

0-3
.

Galmaarden B

-Groot-Dilbeek B3-1
20:00

Linkebeek

-Rhode-De Hoek B3-1
.Lembeek B-

Beersel Drogenb.B

0-7

zondag 15/09/2019

15:00

Vlezenbeek

-Boka United B1-0
.Borchtlombeek B-

Brucom

1-3

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:00Beersel Drogenb.B-Ol.Anderlecht-
.Kester-Gooik B-Linkebeek-
.Rhode-De Hoek B-Lembeek B-

zondag 22/09/2019

15:00Itna Itterbeek-Borchtlombeek B-
.Leeuw B-Vlezenbeek-
.Groot-Dilbeek B-Zuun B-
.Brucom-Galmaarden B-
.Boka United B-Herne B-

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:00Herne B-Leeuw B-
19:30Zuun B-Linkebeek-
.Galmaarden B-Itna Itterbeek-
20:00Lembeek B-Kester-Gooik B-
21:00Ol.Anderlecht-Rhode-De Hoek B-

zondag 29/09/2019

15:00Groot-Dilbeek B-Brucom-
.Borchtlombeek B-Boka United B-
.Vlezenbeek-Beersel Drogenb.B-

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:00Rhode-De Hoek B-Vlezenbeek-
.Beersel Drogenb.B-Herne B-
.Kester-Gooik B-Ol.Anderlecht-
20:00Linkebeek-Lembeek B-

zondag 06/10/2019

15:00Brucom-Zuun B-
.Itna Itterbeek-Groot-Dilbeek B-
.Boka United B-Galmaarden B-
.Leeuw B-Borchtlombeek B-

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:00Herne B-Rhode-De Hoek B-
19:30Zuun B-Lembeek B-
.Galmaarden B-Leeuw B-
19:45Ol.Anderlecht-Linkebeek-

zondag 13/10/2019

15:00Borchtlombeek B-Beersel Drogenb.B-
.Groot-Dilbeek B-Boka United B-
.Brucom-Itna Itterbeek-
.Vlezenbeek-Kester-Gooik B-

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:00Beersel Drogenb.B-Galmaarden B-
.Rhode-De Hoek B-Borchtlombeek B-
20:00Lembeek B-Ol.Anderlecht-
.Linkebeek-Vlezenbeek-

zondag 20/10/2019

15:00Kester-Gooik B-Herne B-
.Itna Itterbeek-Zuun B-
.Boka United B-Brucom-
.Leeuw B-Groot-Dilbeek B-

speeldag 9

zondag 27/10/2019

00:00Borchtlombeek B-Kester-Gooik B-
.Galmaarden B-Rhode-De Hoek B-
.Groot-Dilbeek B-Beersel Drogenb.B-
.Brucom-Leeuw B-
.Itna Itterbeek-Boka United B-
.Vlezenbeek-Lembeek B-
.Herne B-Linkebeek-
.Zuun B-Ol.Anderlecht-

speeldag 10

zondag 10/11/2019

00:00Rhode-De Hoek B-Groot-Dilbeek B-
.Kester-Gooik B-Galmaarden B-
.Linkebeek-Borchtlombeek B-
.Lembeek B-Herne B-
.Ol.Anderlecht-Vlezenbeek-
.Boka United B-Zuun B-
.Leeuw B-Itna Itterbeek-
.Beersel Drogenb.B-Brucom-

speeldag 11

zondag 17/11/2019

00:00Borchtlombeek B-Lembeek B-
.Galmaarden B-Linkebeek-
.Groot-Dilbeek B-Kester-Gooik B-
.Brucom-Rhode-De Hoek B-
.Itna Itterbeek-Beersel Drogenb.B-
.Boka United B-Leeuw B-
.Herne B-Ol.Anderlecht-
.Zuun B-Vlezenbeek-

speeldag 12

zondag 24/11/2019

00:00Rhode-De Hoek B-Itna Itterbeek-
.Kester-Gooik B-Brucom-
.Linkebeek-Groot-Dilbeek B-
.Lembeek B-Galmaarden B-
.Ol.Anderlecht-Borchtlombeek B-
.Vlezenbeek-Herne B-
.Leeuw B-Zuun B-
.Beersel Drogenb.B-Boka United B-

speeldag 13

zondag 01/12/2019

00:00Borchtlombeek B-Vlezenbeek-
.Galmaarden B-Ol.Anderlecht-
.Groot-Dilbeek B-Lembeek B-
.Brucom-Linkebeek-
.Itna Itterbeek-Kester-Gooik B-
.Boka United B-Rhode-De Hoek B-
.Leeuw B-Beersel Drogenb.B-
.Zuun B-Herne B-

speeldag 14

zondag 08/12/2019

00:00Rhode-De Hoek B-Leeuw B-
.Kester-Gooik B-Boka United B-
.Linkebeek-Itna Itterbeek-
.Lembeek B-Brucom-
.Ol.Anderlecht-Groot-Dilbeek B-
.Vlezenbeek-Galmaarden B-
.Herne B-Borchtlombeek B-
.Zuun B-Beersel Drogenb.B-

speeldag 15

zondag 15/12/2019

00:00Borchtlombeek B-Zuun B-
.Galmaarden B-Herne B-
.Groot-Dilbeek B-Vlezenbeek-
.Brucom-Ol.Anderlecht-
.Itna Itterbeek-Lembeek B-
.Boka United B-Linkebeek-
.Leeuw B-Kester-Gooik B-
.Beersel Drogenb.B-Rhode-De Hoek B-

speeldag 16

zondag 05/01/2020

00:00Galmaarden B-Borchtlombeek B-
.Beersel Drogenb.B-Kester-Gooik B-
.Leeuw B-Linkebeek-
.Boka United B-Lembeek B-
.Itna Itterbeek-Ol.Anderlecht-
.Brucom-Vlezenbeek-
.Groot-Dilbeek B-Herne B-
.Rhode-De Hoek B-Zuun B-

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00Kester-Gooik B-Rhode-De Hoek B-
.Zuun B-Galmaarden B-
.Borchtlombeek B-Groot-Dilbeek B-
.Herne B-Brucom-
.Vlezenbeek-Itna Itterbeek-
.Ol.Anderlecht-Boka United B-
.Lembeek B-Leeuw B-
.Linkebeek-Beersel Drogenb.B-

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00Brucom-Borchtlombeek B-
.Groot-Dilbeek B-Galmaarden B-
.Rhode-De Hoek B-Linkebeek-
.Beersel Drogenb.B-Lembeek B-
.Leeuw B-Ol.Anderlecht-
.Boka United B-Vlezenbeek-
.Itna Itterbeek-Herne B-
.Kester-Gooik B-Zuun B-

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Lembeek B-Rhode-De Hoek B-
.Linkebeek-Kester-Gooik B-
.Zuun B-Groot-Dilbeek B-
.Galmaarden B-Brucom-
.Borchtlombeek B-Itna Itterbeek-
.Herne B-Boka United B-
.Vlezenbeek-Leeuw B-
.Ol.Anderlecht-Beersel Drogenb.B-

speeldag 20

zondag 02/02/2020

00:00Boka United B-Borchtlombeek B-
.Itna Itterbeek-Galmaarden B-
.Brucom-Groot-Dilbeek B-
.Kester-Gooik B-Lembeek B-
.Rhode-De Hoek B-Ol.Anderlecht-
.Beersel Drogenb.B-Vlezenbeek-
.Leeuw B-Herne B-
.Linkebeek-Zuun B-

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00Vlezenbeek-Rhode-De Hoek B-
.Ol.Anderlecht-Kester-Gooik B-
.Lembeek B-Linkebeek-
.Zuun B-Brucom-
.Groot-Dilbeek B-Itna Itterbeek-
.Galmaarden B-Boka United B-
.Borchtlombeek B-Leeuw B-
.Herne B-Beersel Drogenb.B-

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Beersel Drogenb.B-Borchtlombeek B-
.Leeuw B-Galmaarden B-
.Boka United B-Groot-Dilbeek B-
.Itna Itterbeek-Brucom-
.Linkebeek-Ol.Anderlecht-
.Kester-Gooik B-Vlezenbeek-
.Rhode-De Hoek B-Herne B-
.Lembeek B-Zuun B-

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Borchtlombeek B-Rhode-De Hoek B-
.Herne B-Kester-Gooik B-
.Vlezenbeek-Linkebeek-
.Ol.Anderlecht-Lembeek B-
.Zuun B-Itna Itterbeek-
.Brucom-Boka United B-
.Groot-Dilbeek B-Leeuw B-
.Galmaarden B-Beersel Drogenb.B-

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Kester-Gooik B-Borchtlombeek B-
.Rhode-De Hoek B-Galmaarden B-
.Beersel Drogenb.B-Groot-Dilbeek B-
.Leeuw B-Brucom-
.Boka United B-Itna Itterbeek-
.Lembeek B-Vlezenbeek-
.Linkebeek-Herne B-
.Ol.Anderlecht-Zuun B-

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Groot-Dilbeek B-Rhode-De Hoek B-
.Galmaarden B-Kester-Gooik B-
.Borchtlombeek B-Linkebeek-
.Herne B-Lembeek B-
.Vlezenbeek-Ol.Anderlecht-
.Zuun B-Boka United B-
.Itna Itterbeek-Leeuw B-
.Brucom-Beersel Drogenb.B-

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Lembeek B-Borchtlombeek B-
.Linkebeek-Galmaarden B-
.Kester-Gooik B-Groot-Dilbeek B-
.Rhode-De Hoek B-Brucom-
.Beersel Drogenb.B-Itna Itterbeek-
.Leeuw B-Boka United B-
.Ol.Anderlecht-Herne B-
.Vlezenbeek-Zuun B-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Itna Itterbeek-Rhode-De Hoek B-
.Brucom-Kester-Gooik B-
.Groot-Dilbeek B-Linkebeek-
.Galmaarden B-Lembeek B-
.Borchtlombeek B-Ol.Anderlecht-
.Herne B-Vlezenbeek-
.Zuun B-Leeuw B-
.Boka United B-Beersel Drogenb.B-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Vlezenbeek-Borchtlombeek B-
.Ol.Anderlecht-Galmaarden B-
.Lembeek B-Groot-Dilbeek B-
.Linkebeek-Brucom-
.Kester-Gooik B-Itna Itterbeek-
.Rhode-De Hoek B-Boka United B-
.Beersel Drogenb.B-Leeuw B-
.Herne B-Zuun B-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Leeuw B-Rhode-De Hoek B-
.Boka United B-Kester-Gooik B-
.Itna Itterbeek-Linkebeek-
.Brucom-Lembeek B-
.Groot-Dilbeek B-Ol.Anderlecht-
.Galmaarden B-Vlezenbeek-
.Borchtlombeek B-Herne B-
.Beersel Drogenb.B-Zuun B-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Zuun B-Borchtlombeek B-
.Herne B-Galmaarden B-
.Vlezenbeek-Groot-Dilbeek B-
.Ol.Anderlecht-Brucom-
.Lembeek B-Itna Itterbeek-
.Linkebeek-Boka United B-
.Kester-Gooik B-Leeuw B-
.Rhode-De Hoek B-Beersel Drogenb.B-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

Strafpunten bij de start van de competitie

Ol.Anderlecht -9

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Beersel Drogenb.B93+992+88
2.Itna Itterbeek93+6102+58
3.Leeuw B72+8101+34
4.Boka United B62+10131+68
5.Galmaarden B62+580-10
6.Brucom62+37104
7.Vlezenbeek62+250-11
8.Borchtlombeek B62+161+24
9.Kester-Gooik B41+291+39
10.Linkebeek41+140-10
11.Groot-Dilbeek B31-25103
12.Rhode-De Hoek B31-441-12
13.Zuun B10-550-41
14.Herne B00-600-30
15.Lembeek B00-1920-51
16.Ol.Anderlecht-90-1140-41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden