www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 21/01/2020
2019-2020, Brabant-3C: ASSE-TERHEIDE A
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Infinity Vilvoorde -Asse-Terheide A3 -1 0013 
2Zo-01/09/1916:30Asse-Terheide A -Malderen3 -23 310 
3Wo-04/09/1920:00Beigem A -Asse-Terheide A1 -1 1410 
4Zo-08/09/1915:00Asse-Terheide A -Machelen A0 -01 59 
5Za-14/09/1919:30Mollem -Asse-Terheide A3 -5 386 
7Zo-29/09/1915:00Asse-Terheide A -Zemst1 -20 811 
9Zo-13/10/1915:00Asse-Terheide A -SJ Londerzeel1 -03 1110 
10Zo-20/10/1915:00Delta Londerzeel A -Asse-Terheide A1 -0 01111 
11Zo-27/10/1915:00Asse-Terheide A -Borght-Humbeek B4 -23 149 
12Za-02/11/1918:30Diegem B -Asse-Terheide A2 -1 01410 
13Zo-10/11/1915:00Asse-Terheide A -Melsbroek B2 -13 179 
14Za-16/11/1919:00Kobbegem -Asse-Terheide A3 -0 01710 
15Zo-24/11/1914:30Asse-Terheide A -Ramsdonk1 -20 1711 
16Zo-01/12/1915:00Eppegem B -Asse-Terheide A1 -6 32010 
17Zo-08/12/1914:30Asse-Terheide A -Steenhuffel A1 -40 2011 
18Zo-15/12/1914:30Asse-Terheide A -Infinity Vilvoorde3 -23 2311 
19Zo-22/12/1914:30Malderen -Asse-Terheide A3 -5 32610 
20Zo-05/01/2014:30Asse-Terheide A -Beigem A1 -11 2710 
21Zo-12/01/2014:30Machelen A -Asse-Terheide A8 -0 02711 
22Zo-19/01/2014:30Asse-Terheide A -Mollem1 -40 2711 
24Zo-02/02/2015:00Zemst -Asse-Terheide A  -  .   
26Za-15/02/2020:00SJ Londerzeel -Asse-Terheide A  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Asse-Terheide A -Delta Londerzeel A  - .    
28Zo-08/03/2000:00Borght-Humbeek B -Asse-Terheide A  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Asse-Terheide A -Diegem B  - .    
30Zo-22/03/2000:00Melsbroek B -Asse-Terheide A  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Asse-Terheide A -Kobbegem  - .    
32Zo-05/04/2000:00Ramsdonk -Asse-Terheide A  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Asse-Terheide A -Eppegem B  - .    
34Zo-03/05/2000:00Steenhuffel A -Asse-Terheide A  -  .   
Rangschikking(20/30)
1Diegem B* 39 12+2049 5+820
 2Machelen A* 38 12+4059 5+1425
 3Beigem A* 37 10+2034 6+1219
 4SJ Londerzeel 34 10+1440 2-412
 5Kobbegem* 33 10+1939 4+622
 6Steenhuffel A* 33 10+1541 4-119
 7Malderen* 31 9+432 3-512
8Zemst 31 9037 5+118
 9Delta Londerzeel A 31 9-230 2-212
 10Infinity Vilvoorde* 30 9+635 3-318
11Asse-Terheide A 27 8-837 3-619
 12Ramsdonk 22 6-135 2-913
 13Melsbroek B* 21 6+544 2-215
 14Borght-Humbeek B 18 5-2624 2-168
 15Eppegem B* 12 4-3527 1-1517
 16Mollem*x3 1-7120 1-3912
 AMCTangex0 000 000
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van ZEMST
1Do-29/08/1920:00Steenhuffel A -Zemst5 -2 0014 
2Zo-01/09/1915:00Zemst -Infinity Vilvoorde0 -20 013 
3Wo-04/09/1920:00Malderen -Zemst3 -1 0014 
4Zo-08/09/1915:00Zemst -Beigem A0 -20 014 
5Zo-15/09/1914:30Machelen A -Zemst0 -2 3312 
6Zo-22/09/1915:00Zemst -Mollem4 -23 611 
7Zo-29/09/1915:00Asse-Terheide A -Zemst1 -2 3910 
10Za-19/10/1920:00SJ Londerzeel -Zemst1 -0 0913 
11Zo-27/10/1915:00Zemst -Delta Londerzeel A2 -21 1013 
12Zo-03/11/1914:30Borght-Humbeek B -Zemst1 -2 31311 
13Zo-10/11/1914:30Zemst -Diegem B1 -20 1312 
14Zo-17/11/1915:00Melsbroek B -Zemst1 -3 31611 
15Zo-24/11/1914:30Zemst -Kobbegem2 -13 1910 
16Zo-01/12/1914:30Ramsdonk -Zemst3 -3 12011 
17Zo-08/12/1914:30Zemst -Eppegem B3 -13 2310 
18Zo-15/12/1914:30Zemst -Steenhuffel A3 -23 269 
19Zo-22/12/1915:00Infinity Vilvoorde -Zemst2 -3 3297 
20Zo-05/01/2014:30Zemst -Malderen3 -31 306 
21Zo-12/01/2014:30Beigem A -Zemst0 -0 1316 
22Zo-19/01/2014:30Zemst -Machelen A1 -30 318 
23Za-25/01/2019:30Mollem -Zemst  -  .   
24Zo-02/02/2015:00Zemst -Asse-Terheide A  - .    
27Zo-01/03/2000:00Zemst -SJ Londerzeel  - .    
28Zo-08/03/2000:00Delta Londerzeel A -Zemst  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Zemst -Borght-Humbeek B  - .    
30Zo-22/03/2000:00Diegem B -Zemst  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Zemst -Melsbroek B  - .    
32Zo-05/04/2000:00Kobbegem -Zemst  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Zemst -Ramsdonk  - .    
34Zo-03/05/2000:00Eppegem B -Zemst  -  .   
Beste aanval
Machelen A59
 Diegem B49
 Melsbroek B44
 Steenhuffel A41
 SJ Londerzeel40
 Kobbegem39
Zemst37
Asse-Terheide A37
 Ramsdonk35
 Infinity Vilvoorde35
 Beigem A34
 Malderen32
 Delta Londerzeel A30
 Eppegem B27
 Borght-Humbeek B24
 Mollem20
Beste verdediging
Beigem A14
 Machelen A19
 Kobbegem20
 Steenhuffel A26
 SJ Londerzeel26
 Malderen28
 Infinity Vilvoorde29
 Diegem B29
 Delta Londerzeel A32
 Ramsdonk36
Zemst37
 Melsbroek B39
Asse-Terheide A45
 Borght-Humbeek B50
 Eppegem B62
 Mollem91
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.