www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Brabant-3C: INFINITY VILVOORDE
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Infinity Vilvoorde -Asse-Terheide A3 -13 35 
2Zo-01/09/1915:00Zemst -Infinity Vilvoorde0 -2 361 
4Za-07/09/1920:00SJ Londerzeel -Infinity Vilvoorde2 -2 175 
5Zo-15/09/1915:00Infinity Vilvoorde -Delta Londerzeel A1 -11 84 
6Zo-22/09/1915:00Borght-Humbeek B -Infinity Vilvoorde4 -2 088 
7Zo-29/09/1915:00Infinity Vilvoorde -Diegem B2 -13 115 
8Za-05/10/1919:30Melsbroek B -Infinity Vilvoorde1 -3 3143 
9Zo-13/10/1915:00Infinity Vilvoorde -Kobbegem1 -03 171 
10Zo-20/10/1915:00Ramsdonk -Infinity Vilvoorde6 -0 0175 
11Zo-27/10/1915:00Infinity Vilvoorde -Eppegem B1 -03 204 
12Za-02/11/1920:00Steenhuffel A -Infinity Vilvoorde2 -0 0205 
14Zo-17/11/1915:00Infinity Vilvoorde -Malderen3 -03 236 
15Zo-24/11/1914:30Beigem A -Infinity Vilvoorde0 -0 1245 
16Zo-01/12/1915:00Infinity Vilvoorde -Machelen A1 -20 246 
17Za-07/12/1919:30Mollem -Infinity Vilvoorde1 -6 3276 
18Zo-15/12/1914:30Asse-Terheide A -Infinity Vilvoorde3 -2 0277 
19Zo-22/12/1915:00Infinity Vilvoorde -Zemst2 -30 278 
21Zo-12/01/2015:00Infinity Vilvoorde -SJ Londerzeel3 -03 308 
22Zo-19/01/2014:30Delta Londerzeel A -Infinity Vilvoorde2 -1 03010 
23Zo-26/01/2015:00Infinity Vilvoorde -Borght-Humbeek B3 -03 339 
24Za-01/02/2018:30Diegem B -Infinity Vilvoorde1 -2 3368 
26Za-15/02/2019:00Kobbegem -Infinity Vilvoorde1 -2 3397 
25Zo-23/02/2015:00Infinity Vilvoorde -Melsbroek B5 -13 426 
27Zo-01/03/2015:00Infinity Vilvoorde -Ramsdonk3 -13 454 
28Zo-08/03/2015:00Eppegem B -Infinity Vilvoorde0 -2 3483 
29Vr-10/07/2000:00Infinity Vilvoorde -Steenhuffel A  - PP.    
31Di-28/07/2000:00Malderen -Infinity Vilvoorde  -  .   
32Wo-29/07/2000:00Infinity Vilvoorde -Beigem A  - .    
33Do-30/07/2000:00Machelen A -Infinity Vilvoorde  -  .   
34Vr-31/07/2000:00Infinity Vilvoorde -Mollem  - .    
Rangschikking(26/30)
1Beigem A** 49 14+3150 9+1626
 2Machelen A*** 48 15+4566 6+1628
3Infinity Vilvoorde* 48 15+1952 6+124
 4Steenhuffel A** 45 14+2756 6+930
 5Diegem B* 45 14+2159 6+622
 6SJ Londerzeel* 45 13+2452 4+422
7Malderen* 43 13+740 6018
 8Kobbegem* 42 13+2149 6+827
 9Zemst** 39 11+848 6+826
 10Delta Londerzeel A 38 11040 3-217
 11Asse-Terheide A** 33 10-743 4-722
 12Melsbroek B*x24 7-1548 3-1318
 13Ramsdonk*x23 6-1339 2-1115
 14Borght-Humbeek B**x18 5-3527 2-2110
 15Eppegem B**x13 4-4228 1-1917
 16Mollem**x6 2-9125 1-4713
 AMCTangex0 000 000
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van MALDEREN
1Wo-28/08/1920:00Malderen -Mollem4 -0 3 32 
2Zo-01/09/1916:30Asse-Terheide A -Malderen3 -2  036 
3Wo-04/09/1920:00Malderen -Zemst3 -1 3 64 
5Za-14/09/1919:30Malderen -SJ Londerzeel2 -1 3 93 
6Zo-22/09/1915:00Delta Londerzeel A -Malderen2 -1  096 
7Zo-29/09/1915:00Malderen -Borght-Humbeek B0 -0 1 109 
8Za-05/10/1918:30Diegem B -Malderen3 -0  0109 
9Zo-13/10/1915:00Malderen -Melsbroek B1 -0 3 138 
10Za-19/10/1919:00Kobbegem -Malderen0 -0  1148 
11Za-26/10/1919:30Malderen -Ramsdonk3 -2 3 177 
12Zo-03/11/1915:00Eppegem B -Malderen1 -0  0178 
13Za-09/11/1919:30Malderen -Steenhuffel A2 -0 3 207 
14Zo-17/11/1915:00Infinity Vilvoorde -Malderen3 -0  0208 
16Zo-01/12/1914:30Malderen -Beigem A2 -2 1 218 
17Zo-08/12/1914:30Machelen A -Malderen0 -1  3248 
18Za-14/12/1919:30Mollem -Malderen2 -3  3278 
19Zo-22/12/1914:30Malderen -Asse-Terheide A3 -5 0 279 
20Zo-05/01/2014:30Zemst -Malderen3 -3  1288 
22Za-18/01/2020:00SJ Londerzeel -Malderen0 -2  3317 
23Za-25/01/2019:30Malderen -Delta Londerzeel A0 -3 0 3110 
24Zo-02/02/2015:00Borght-Humbeek B -Malderen0 -2  3349 
26Za-15/02/2019:30Melsbroek B -Malderen0 -1  3379 
25Zo-23/02/2015:00Malderen -Diegem B2 -0 3 407 
27Zo-01/03/2015:00Malderen -Kobbegem0 -1 0 408 
28Zo-08/03/2016:00Ramsdonk -Malderen1 -3  3437 
29Vr-10/07/2000:00Malderen -Eppegem B  - PP.    
30Ma-27/07/2000:00Steenhuffel A -Malderen  -   .   
31Di-28/07/2000:00Malderen -Infinity Vilvoorde  -  .    
33Do-30/07/2000:00Beigem A -Malderen  -   .   
34Vr-31/07/2000:00Malderen -Machelen A  -  .    
Beste aanval
Machelen A66
 Diegem B59
 Steenhuffel A56
 SJ Londerzeel52
Infinity Vilvoorde52
 Beigem A50
 Kobbegem49
 Zemst48
 Melsbroek B48
 Asse-Terheide A43
 Delta Londerzeel A40
Malderen40
 Ramsdonk39
 Eppegem B28
 Borght-Humbeek B27
 Mollem25
Beste verdediging
Beigem A19
 Machelen A21
 SJ Londerzeel28
 Kobbegem28
 Steenhuffel A29
Infinity Vilvoorde33
Malderen33
 Diegem B38
 Zemst40
 Delta Londerzeel A40
 Asse-Terheide A50
 Ramsdonk52
 Borght-Humbeek B62
 Melsbroek B63
 Eppegem B70
 Mollem116
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.