www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 21/01/2020
2019-2020, Brabant-3C: INFINITY VILVOORDE
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Infinity Vilvoorde -Asse-Terheide A3 -13 35 
2Zo-01/09/1915:00Zemst -Infinity Vilvoorde0 -2 361 
4Za-07/09/1920:00SJ Londerzeel -Infinity Vilvoorde2 -2 175 
5Zo-15/09/1915:00Infinity Vilvoorde -Delta Londerzeel A1 -11 84 
6Zo-22/09/1915:00Borght-Humbeek B -Infinity Vilvoorde4 -2 088 
7Zo-29/09/1915:00Infinity Vilvoorde -Diegem B2 -13 115 
8Za-05/10/1919:30Melsbroek B -Infinity Vilvoorde1 -3 3143 
9Zo-13/10/1915:00Infinity Vilvoorde -Kobbegem1 -03 171 
10Zo-20/10/1915:00Ramsdonk -Infinity Vilvoorde6 -0 0175 
11Zo-27/10/1915:00Infinity Vilvoorde -Eppegem B1 -03 204 
12Za-02/11/1920:00Steenhuffel A -Infinity Vilvoorde2 -0 0205 
14Zo-17/11/1915:00Infinity Vilvoorde -Malderen3 -03 236 
15Zo-24/11/1914:30Beigem A -Infinity Vilvoorde0 -0 1245 
16Zo-01/12/1915:00Infinity Vilvoorde -Machelen A1 -20 246 
17Za-07/12/1919:30Mollem -Infinity Vilvoorde1 -6 3276 
18Zo-15/12/1914:30Asse-Terheide A -Infinity Vilvoorde3 -2 0277 
19Zo-22/12/1915:00Infinity Vilvoorde -Zemst2 -30 278 
21Zo-12/01/2015:00Infinity Vilvoorde -SJ Londerzeel3 -03 308 
22Zo-19/01/2014:30Delta Londerzeel A -Infinity Vilvoorde2 -1 03010 
23Zo-26/01/2015:00Infinity Vilvoorde -Borght-Humbeek B  - .    
24Za-01/02/2018:30Diegem B -Infinity Vilvoorde  -  .   
25Zo-09/02/2015:00Infinity Vilvoorde -Melsbroek B  - .    
26Za-15/02/2019:00Kobbegem -Infinity Vilvoorde  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Infinity Vilvoorde -Ramsdonk  - .    
28Zo-08/03/2000:00Eppegem B -Infinity Vilvoorde  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Infinity Vilvoorde -Steenhuffel A  - .    
31Zo-29/03/2000:00Malderen -Infinity Vilvoorde  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Infinity Vilvoorde -Beigem A  - .    
33Zo-26/04/2000:00Machelen A -Infinity Vilvoorde  -  .   
34Zo-03/05/2000:00Infinity Vilvoorde -Mollem  - .    
Rangschikking(20/30)
1Diegem B* 39 12+2049 5+820
 2Machelen A* 38 12+4059 5+1425
 3Beigem A* 37 10+2034 6+1219
 4SJ Londerzeel 34 10+1440 2-412
 5Kobbegem* 33 10+1939 4+622
 6Steenhuffel A* 33 10+1541 4-119
 7Malderen* 31 9+432 3-512
 8Zemst 31 9037 5+118
 9Delta Londerzeel A 31 9-230 2-212
10Infinity Vilvoorde* 30 9+635 3-318
 11Asse-Terheide A 27 8-837 3-619
 12Ramsdonk 22 6-135 2-913
 13Melsbroek B* 21 6+544 2-215
14Borght-Humbeek B 18 5-2624 2-168
 15Eppegem B* 12 4-3527 1-1517
 16Mollem*x3 1-7120 1-3912
 AMCTangex0 000 000
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van BORGHT-HUMBEEK B
18Do-29/08/1919:30Borght-Humbeek B -Melsbroek B0 -5F10 016 
2Zo-01/09/1915:00Borght-Humbeek B -Kobbegem1 -5 0 016 
3Wo-04/09/1918:30Ramsdonk -Borght-Humbeek B1 -1  1113 
5Za-14/09/1920:00Steenhuffel A -Borght-Humbeek B6 -0  0114 
6Zo-22/09/1915:00Borght-Humbeek B -Infinity Vilvoorde4 -2 3 413 
4Do-26/09/1919:30Borght-Humbeek B -Eppegem B3 -0 3 711 
7Zo-29/09/1915:00Malderen -Borght-Humbeek B0 -0  1812 
8Zo-06/10/1915:00Borght-Humbeek B -Beigem A1 -3 0 813 
9Zo-13/10/1914:30Machelen A -Borght-Humbeek B6 -0  0813 
10Zo-20/10/1915:00Borght-Humbeek B -Mollem4 -2 3 1112 
11Zo-27/10/1915:00Asse-Terheide A -Borght-Humbeek B4 -2  01112 
12Zo-03/11/1914:30Borght-Humbeek B -Zemst1 -2 0 1113 
14Zo-17/11/1914:30Borght-Humbeek B -SJ Londerzeel0 -2 0 1114 
15Zo-24/11/1914:30Delta Londerzeel A -Borght-Humbeek B1 -2  31414 
19Za-30/11/1919:00Kobbegem -Borght-Humbeek B4 -1  01414 
17Zo-08/12/1914:30Borght-Humbeek B -Diegem B0 -0 1 1514 
1Za-14/12/1919:30Melsbroek B -Borght-Humbeek B0 -2  31812 
20Zo-05/01/2014:30Borght-Humbeek B -Ramsdonk1 -3 0 1814 
21Zo-12/01/2014:00Eppegem B -Borght-Humbeek B2 -0  01814 
22Zo-19/01/2014:30Borght-Humbeek B -Steenhuffel A1 -2 0 1814 
23Zo-26/01/2015:00Infinity Vilvoorde -Borght-Humbeek B  -   .   
24Zo-02/02/2015:00Borght-Humbeek B -Malderen  -  .    
25Zo-09/02/2015:00Beigem A -Borght-Humbeek B  -   .   
26Zo-16/02/2015:00Borght-Humbeek B -Machelen A  -  .    
27Zo-01/03/2000:00Mollem -Borght-Humbeek B  -   .   
28Zo-08/03/2000:00Borght-Humbeek B -Asse-Terheide A  -  .    
29Zo-15/03/2000:00Zemst -Borght-Humbeek B  -   .   
31Zo-29/03/2000:00SJ Londerzeel -Borght-Humbeek B  -   .   
32Zo-05/04/2000:00Borght-Humbeek B -Delta Londerzeel A  -  .    
34Zo-03/05/2000:00Diegem B -Borght-Humbeek B  -   .   
Beste aanval
Machelen A59
 Diegem B49
 Melsbroek B44
 Steenhuffel A41
 SJ Londerzeel40
 Kobbegem39
 Zemst37
 Asse-Terheide A37
 Ramsdonk35
Infinity Vilvoorde35
 Beigem A34
 Malderen32
 Delta Londerzeel A30
 Eppegem B27
Borght-Humbeek B24
 Mollem20
Beste verdediging
Beigem A14
 Machelen A19
 Kobbegem20
 Steenhuffel A26
 SJ Londerzeel26
 Malderen28
Infinity Vilvoorde29
 Diegem B29
 Delta Londerzeel A32
 Ramsdonk36
 Zemst37
 Melsbroek B39
 Asse-Terheide A45
Borght-Humbeek B50
 Eppegem B62
 Mollem91
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.