www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale D
zaterdag 20/04/2024 |
20:00 | RAS.Jodoigne B | - | SC.Jodoigne | 3
| - | 3
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Ronvau Chaumont B | - | Chastre B | 1 | - | 0 |
. | Huppay | - | Orp-Noduwez | 1
| - | 7
|
. | Mont St.André | - | Perwez B | 3
| - | 1 |
. | Beauvechain | - | Melin | 1 | - | 1 |
. | Grez-Doiceau B | - | Mont St.Guibert | 3
| - | 4
|
. | Incourt A | - | Bierge | 9
| - | 2
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | SC.Jodoigne | 10 | - |
0 | Incourt A | | - | |
. | Jandrain | 3 | - | 0 | Grez-Doiceau B | | - | |
. | Mont St.Guibert | 9 |
- | 12 | Beauvechain | | - | |
. | Melin | 9 | - | 5 | Mont St.André | | - | |
. | Perwez B | 6 | - | 4 | Huppay | | - | |
. | Orp-Noduwez | 12 | - | 1 | Ronvau Chaumont B | | - | |
. | Chastre B | 1 |
- | 5 | RAS.Jodoigne B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 3de Provinciale D --> Orp-Noduwez
periode 1
-/- |
| Orp-Noduwez | 9/9 | 30 |
2. | SC.Jodoigne | 9/9 | 27 |
3. | Beauvechain | 9/9 | 22 |
4. | Mont St.Guibert | 10/10 | 21 |
5. | Mont St.André | 9/9 | 21 |
6. | Melin | 10/10 | 20 |
7. | Perwez B | 10/10 | 17 |
8. | Incourt A | 9/9 | 14 |
9. | Huppay | 9/9 | 10 |
10. | Jandrain | 10/10 | 10 |
11. | Grez-Doiceau B | 9/9 | 8 |
12. | Chastre B | 9/9 | 7 |
13. | RAS.Jodoigne B | 9/9 | 7 |
14. | Bierge | 10/10 | 3 |
15. | Ronvau Chaumont B | 9/9 | 1 |
periode 2
-/- |
| Orp-Noduwez | 10/10 | 28 |
2. | SC.Jodoigne | 9/9 | 24 |
3. | Beauvechain | 9/9 | 24 |
4. | Melin | 9/9 | 18 |
5. | Mont St.Guibert | 9/9 | 18 |
6. | RAS.Jodoigne B | 10/10 | 16 |
7. | Huppay | 10/10 | 15 |
8. | Perwez B | 9/9 | 14 |
9. | Mont St.André | 9/9 | 13 |
10. | Ronvau Chaumont B | 10/10 | 11 |
11. | Incourt A | 9/9 | 11 |
12. | Jandrain | 9/9 | 10 |
13. | Grez-Doiceau B | 9/9 | 7 |
14. | Bierge | 9/9 | 1 |
15. | Chastre B | 10/10 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | Orp-Noduwez | 8/9 | 23 | |
2. | SC.Jodoigne | 9/10 | 23 | |
3. | Mont St.Guibert | 8/9 | 20 | |
4. | Melin | 8/9 | 18 | x |
5. | RAS.Jodoigne B | 8/9 | 17 | x |
6. | Beauvechain | 9/10 | 16 | x |
7. | Mont St.André | 9/10 | 14 | x |
8. | Huppay | 8/9 | 11 | x |
9. | Incourt A | 9/10 | 10 | x |
| Jandrain | 8/9 | 10 | x |
11. | Grez-Doiceau B | 9/10 | 10 | x |
12. | Perwez B | 8/9 | 10 | x |
13. | Ronvau Chaumont B | 8/9 | 6 | x |
14. | Bierge | 9/9 | 4 | x |
15. | Chastre B | 8/9 | 1 | x |
Orp-Noduwez
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Orp-Noduwez | - | RAS.Jodoigne B | 7 - | 2 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Chastre B | - | Orp-Noduwez | 0 - | 8 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | SC.Jodoigne | - | Orp-Noduwez | 2 - | 5 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Perwez B | 9 - | 3 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Melin | - | Orp-Noduwez | 2 - | 5 | | 3 | 15 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Mont St.Guibert | 5 - | 2 | | 3 | 18 | | 1 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Jandrain | - | Orp-Noduwez | 2 - | 3 | | 3 | 21 | | 1 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Incourt A | - | Orp-Noduwez | 2 - | 4 | | 3 | 24 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Orp-Noduwez | 1 - | 5 | | 3 | 27 | | 1 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Beauvechain | 2 - | 0 | | 3 | 30 | | 1 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Mont St.André | - | Orp-Noduwez | 1 - | 1 | | 1 | 31 | | 2 | |
8. | Wo-29/11/23 | 20:30 | Orp-Noduwez | - | Bierge | 13 - | 0 | | 3 | 34 | | 1 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Orp-Noduwez | - | Huppay | 7 - | 1 | | 3 | 37 | | 1 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Orp-Noduwez | 1 - | 9 | | 3 | 40 | | 1 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | RAS.Jodoigne B | - | Orp-Noduwez | 1 - | 5 | | 3 | 43 | | 1 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Orp-Noduwez | - | Chastre B | 13 - | 0 | | 3 | 46 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Perwez B | - | Orp-Noduwez | 1 - | 3 | | 3 | 49 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Melin | 6 - | 0 | | 3 | 52 | | 1 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Mont St.Guibert | - | Orp-Noduwez | 4 - | 3 | | 0 | 52 | | 1 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Jandrain | 6 - | 2 | | 3 | 55 | | 1 | |
18. | Zo-25/02/24 | 14:30 | Orp-Noduwez | - | SC.Jodoigne | 3 - | 1 | | 3 | 58 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bierge | - | Orp-Noduwez | 0 - | 4 | | 3 | 61 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Incourt A | 4 - | 0 | | 3 | 64 | | 1 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Grez-Doiceau B | 9 - | 2 | | 3 | 67 | | 1 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Beauvechain | - | Orp-Noduwez | 0 - | 3 | | 3 | 70 | | 1 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Mont St.André | 4 - | 0 | | 3 | 73 | | 1 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Huppay | - | Orp-Noduwez | 1 - | 7 | | 3 | 76 | | 1 | + |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Ronvau Chaumont B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ronvau Chaumont B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Perwez B | - | Ronvau Chaumont B | 2 - | 0 | | 0 | 0 | | 9 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Melin | 1 - | 5 | | 0 | 0 | | 11 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Mont St.Guibert | - | Ronvau Chaumont B | 6 - | 2 | | 0 | 0 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Jandrain | 0 - | 1 | | 0 | 0 | | 13 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Bierge | - | Ronvau Chaumont B | 1 - | 0 | | 0 | 0 | | 14 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Incourt A | 1 - | 7 | | 0 | 0 | | 14 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Grez-Doiceau B | 2 - | 3 | | 0 | 0 | | 15 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Beauvechain | - | Ronvau Chaumont B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 15 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Mont St.André | 1 - | 3 | | 0 | 1 | | 15 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Huppay | - | Ronvau Chaumont B | 0 - | 0 | | 1 | 2 | | 15 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | SC.Jodoigne | 1 - | 6 | | 0 | 2 | | 15 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | RAS.Jodoigne B | 0 - | 1 | | 0 | 2 | | 15 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Chastre B | - | Ronvau Chaumont B | 1 - | 5 | | 3 | 5 | | 14 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Orp-Noduwez | 1 - | 9 | | 0 | 5 | | 14 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Perwez B | 1 - | 0 | | 3 | 8 | | 13 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Melin | - | Ronvau Chaumont B | 2 - | 1 | | 0 | 8 | | 13 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Jandrain | - | Ronvau Chaumont B | 3 - | 3 | | 1 | 9 | | 13 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Bierge | 6 - | 1 | | 3 | 12 | | 13 | |
21. | Za-10/02/24 | 20:00 | Incourt A | - | Ronvau Chaumont B | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 13 | |
18. | Za-24/02/24 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Mont St.Guibert | 1 - | 3 | | 0 | 13 | | 13 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Grez-Doiceau B | - | Ronvau Chaumont B | 3 - | 3 | | 1 | 14 | | 13 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Beauvechain | 1 - | 3 | | 0 | 14 | | 13 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Mont St.André | - | Ronvau Chaumont B | 5 - | 0 | | 0 | 14 | | 13 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Huppay | 0 - | 2 | | 0 | 14 | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | SC.Jodoigne | - | Ronvau Chaumont B | 5 - | 1 | | 0 | 14 | | 13 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | RAS.Jodoigne B | - | Ronvau Chaumont B | 3 - | 2 | | 0 | 14 | | 13 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ronvau Chaumont B | - | Chastre B | 1 - | 0 | | 3 | 17 | | 13 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Ronvau Chaumont B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Orp-Noduwez* | 39 | +75 |
2 | Mont St.Guibert* | 32 | +36 |
. | SC.Jodoigne* | 32 | +27 |
4 | Melin* | 30 | +28 |
5 | Perwez B* | 28 | +9 |
6 | Mont St.André | 27 | +17 |
7 | Beauvechain | 25 | +11 |
8 | RAS.Jodoigne B | 23 | +12 |
9 | Incourt A | 20 | +7 |
. | Huppay | 20 | +6 |
11 | Jandrain* | 17 | +9 |
. | Grez-Doiceau B | 17 | +3 |
13 | Ronvau Chaumont B | 9 | -27 |
14 | Bierge | 5 | -27 |
15 | Chastre B* | 4 | -31 |
alle wedstrijden (28/28)
1 | Orp-Noduwez* | 76 | +122 |
2 | SC.Jodoigne* | 69 | +57 |
3 | Beauvechain* | 58 | +27 |
4 | Mont St.Guibert* | 55 | +30 |
5 | Melin* | 52 | +28 |
6 | Mont St.André* | 45 | +19 |
7 | Perwez B* | 39 | -9 |
8 | RAS.Jodoigne B* | 37 | -3 |
9 | Huppay* | 34 | -8 |
10 | Incourt A* | 33 | +3 |
11 | Jandrain* | 28 | -14 |
12 | Grez-Doiceau B* | 23 | -31 |
13 | Ronvau Chaumont B* | 17 | -41 |
14 | Bierge | 8 | -92 |
15 | Chastre B* | 7 | -88 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Orp-Noduwez | 37 | +47 |
. | SC.Jodoigne | 37 | +30 |
3 | Beauvechain* | 33 | +16 |
4 | Mont St.Guibert | 23 | -6 |
5 | Melin | 22 | 0 |
6 | Mont St.André* | 18 | +2 |
7 | Huppay* | 14 | -14 |
8 | RAS.Jodoigne B* | 14 | -15 |
9 | Incourt A* | 13 | -4 |
10 | Perwez B | 11 | -18 |
. | Jandrain | 11 | -23 |
12 | Ronvau Chaumont B* | 8 | -14 |
13 | Grez-Doiceau B* | 6 | -34 |
14 | Chastre B | 3 | -57 |
. | Bierge | 3 | -65 |