www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale D
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Huppay | 0 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Melin | - | Incourt A | 2 | - | 1 |
. | Orp-Noduwez | - | Grez-Doiceau B | 9
| - | 2
|
. | Chastre B | - | Beauvechain | 1
| - | 4
|
. | RAS.Jodoigne B | - | Mont St.André | 2
| - | 2 |
. | Mont St.Guibert | - | Bierge | 3 | - | 0 |
. | Jandrain | - | SC.Jodoigne | 0 | - | 1 |
zondag 31/03/2024 |
15:00 | Bierge | 1 | - |
9 | Beauvechain | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
20:00 | SC.Jodoigne | 10 | - |
3 | Ronvau Chaumont B | | - | |
. | Beauvechain | 9 |
- | 9 | Orp-Noduwez | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Mont St.André | 7 | - | 0 | Chastre B | | - | |
. | Grez-Doiceau B | 10 | - | 6 | Perwez B | | - | |
. | Incourt A | 7 | - | 9 | Mont St.Guibert | | - | |
. | Bierge | 1 |
- | 1 | Jandrain | | - | |
. | Huppay | 9 | - | 5 | RAS.Jodoigne B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 3de Provinciale D --> Perwez B
periode 1
-/- |
| Orp-Noduwez | 9/9 | 30 |
2. | SC.Jodoigne | 9/9 | 27 |
3. | Beauvechain | 9/9 | 22 |
4. | Mont St.Guibert | 10/10 | 21 |
5. | Mont St.André | 9/9 | 21 |
6. | Melin | 10/10 | 20 |
7. | Perwez B | 10/10 | 17 |
8. | Incourt A | 9/9 | 14 |
9. | Huppay | 9/9 | 10 |
10. | Jandrain | 10/10 | 10 |
11. | Grez-Doiceau B | 9/9 | 8 |
12. | Chastre B | 9/9 | 7 |
13. | RAS.Jodoigne B | 9/9 | 7 |
14. | Bierge | 10/10 | 3 |
15. | Ronvau Chaumont B | 9/9 | 1 |
periode 2
-/- |
| Orp-Noduwez | 10/10 | 28 |
2. | SC.Jodoigne | 9/9 | 24 |
3. | Beauvechain* | 8/9 | 21 |
4. | Melin | 9/9 | 18 |
5. | Mont St.Guibert | 9/9 | 18 |
6. | RAS.Jodoigne B | 10/10 | 16 |
7. | Huppay | 10/10 | 15 |
8. | Perwez B | 9/9 | 14 |
9. | Mont St.André | 9/9 | 13 |
10. | Ronvau Chaumont B | 10/10 | 11 |
11. | Incourt A | 9/9 | 11 |
12. | Jandrain | 9/9 | 10 |
13. | Grez-Doiceau B | 9/9 | 7 |
14. | Bierge* | 8/9 | 1 |
15. | Chastre B | 10/10 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | SC.Jodoigne | 6/10 | 16 | |
2. | Orp-Noduwez | 5/9 | 13 | |
3. | Mont St.Guibert | 6/9 | 13 | |
4. | Melin | 6/9 | 13 | |
5. | Beauvechain | 6/10 | 12 | |
6. | RAS.Jodoigne B | 5/9 | 12 | |
7. | Perwez B | 5/9 | 10 | |
8. | Mont St.André | 6/10 | 8 | |
9. | Huppay | 5/9 | 7 | |
10. | Incourt A | 6/10 | 7 | |
11. | Grez-Doiceau B | 6/10 | 7 | |
12. | Bierge | 6/9 | 4 | x |
13. | Jandrain | 6/9 | 3 | x |
14. | Ronvau Chaumont B | 5/9 | 2 | x |
15. | Chastre B | 5/9 | 0 | x |
Grez-Doiceau B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Bierge | - | Grez-Doiceau B | 1 - | 4 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Incourt A | 0 - | 5 | | | 0 | 3 | | 7 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | SC.Jodoigne | 1 - | 3 | | | 0 | 3 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Beauvechain | 0 - | 2 | | | 0 | 3 | | 11 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Mont St.André | - | Grez-Doiceau B | 4 - | 0 | | | 0 | 3 | | 12 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Huppay | 2 - | 3 | | | 0 | 3 | | 12 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Grez-Doiceau B | 2 - | 3 | | | 3 | 6 | | 11 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Grez-Doiceau B | - | RAS.Jodoigne B | 1 - | 1 | | | 1 | 7 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Chastre B | - | Grez-Doiceau B | 1 - | 0 | | | 0 | 7 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Orp-Noduwez | 1 - | 5 | | | 0 | 7 | | 12 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Perwez B | - | Grez-Doiceau B | 2 - | 1 | | | 0 | 7 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Melin | 2 - | 5 | | | 0 | 7 | | 12 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Mont St.Guibert | - | Grez-Doiceau B | 5 - | 0 | | | 0 | 7 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Jandrain | 3 - | 0 | | | 3 | 10 | | 12 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Bierge | 4 - | 1 | | | 3 | 13 | | 12 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Incourt A | - | Grez-Doiceau B | 4 - | 1 | | | 0 | 13 | | 12 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | SC.Jodoigne | - | Grez-Doiceau B | 2 - | 1 | | | 0 | 13 | | 12 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Beauvechain | - | Grez-Doiceau B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 13 | | 12 | |
21. | Za-10/02/24 | 20:00 | Grez-Doiceau B | - | Mont St.André | 6 - | 3 | | | 3 | 16 | | 12 | |
22. | Zo-18/02/24 | 14:30 | Huppay | - | Grez-Doiceau B | 3 - | 0 | | | 0 | 16 | | 12 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Grez-Doiceau B | - | Ronvau Chaumont B | 3 - | 3 | | | 1 | 17 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | RAS.Jodoigne B | - | Grez-Doiceau B | 3 - | 0 | | | 0 | 17 | | 12 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Grez-Doiceau B | - | Chastre B | 7 - | 0 | | | 3 | 20 | | 12 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Grez-Doiceau B | 9 - | 2 | | | 0 | 20 | | 12 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Perwez B | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Melin | - | Grez-Doiceau B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Mont St.Guibert | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Jandrain | - | Grez-Doiceau B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Perwez B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Perwez B | - | Ronvau Chaumont B | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 18:00 | RAS.Jodoigne B | - | Perwez B | 0 - | 0 | | 1 | 4 | | 4 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Perwez B | - | Chastre B | 2 - | 1 | | 3 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Orp-Noduwez | - | Perwez B | 9 - | 3 | | 0 | 7 | | 5 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | SC.Jodoigne | - | Perwez B | 3 - | 1 | | 0 | 7 | | 7 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Perwez B | - | Melin | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Mont St.Guibert | - | Perwez B | 5 - | 1 | | 0 | 8 | | 10 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Perwez B | - | Jandrain | 4 - | 1 | | 3 | 11 | | 8 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Bierge | - | Perwez B | 0 - | 5 | | 3 | 14 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Perwez B | - | Incourt A | 3 - | 2 | | 3 | 17 | | 7 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Perwez B | - | Grez-Doiceau B | 2 - | 1 | | 3 | 20 | | 7 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Beauvechain | - | Perwez B | 1 - | 0 | | 0 | 20 | | 7 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Huppay | - | Perwez B | 2 - | 2 | | 1 | 21 | | 7 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont B | - | Perwez B | 1 - | 0 | | 0 | 21 | | 7 | |
14. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Perwez B | - | Mont St.André | 5 - | 4 | | 3 | 24 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Perwez B | - | RAS.Jodoigne B | 2 - | 1 | | 3 | 27 | | 6 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Perwez B | - | Orp-Noduwez | 1 - | 3 | | 0 | 27 | | 7 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Perwez B | - | SC.Jodoigne | 1 - | 4 | | 0 | 27 | | 7 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Melin | - | Perwez B | 3 - | 2 | | 0 | 27 | | 7 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Perwez B | - | Mont St.Guibert | 4 - | 1 | | 3 | 30 | | 6 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Chastre B | - | Perwez B | 0 - | 1 | | 3 | 33 | | 6 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Jandrain | - | Perwez B | 1 - | 2 | | 3 | 36 | | 6 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Perwez B | - | Bierge | 2 - | 0 | | 3 | 39 | | 6 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Incourt A | - | Perwez B | 4 - | 1 | | 0 | 39 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Grez-Doiceau B | - | Perwez B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Perwez B | - | Beauvechain | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Mont St.André | - | Perwez B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Perwez B | - | Huppay | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | Orp-Noduwez* | 36 | +71 |
2 | Mont St.Guibert | 32 | +36 |
3 | SC.Jodoigne* | 29 | +23 |
4 | Perwez B* | 28 | +10 |
5 | Melin* | 27 | +23 |
6 | Beauvechain* | 24 | +14 |
7 | Mont St.André* | 21 | +13 |
8 | RAS.Jodoigne B* | 19 | +11 |
9 | Huppay* | 17 | +10 |
. | Incourt A* | 17 | +1 |
11 | Jandrain* | 14 | +4 |
. | Grez-Doiceau B* | 14 | -1 |
13 | Ronvau Chaumont B | 6 | -28 |
14 | Bierge** | 5 | -23 |
15 | Chastre B* | 3 | -31 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | Orp-Noduwez* | 67 | +109 |
2 | SC.Jodoigne* | 62 | +51 |
3 | Beauvechain** | 51 | +28 |
4 | Mont St.Guibert | 49 | +28 |
5 | Melin | 48 | +23 |
6 | Perwez B* | 39 | -1 |
7 | Mont St.André* | 39 | +19 |
8 | RAS.Jodoigne B* | 33 | -2 |
9 | Incourt A* | 30 | +2 |
. | Huppay* | 30 | -4 |
11 | Jandrain | 22 | -20 |
12 | Grez-Doiceau B* | 20 | -30 |
13 | Ronvau Chaumont B* | 14 | -37 |
14 | Bierge* | 8 | -81 |
15 | Chastre B* | 6 | -85 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | SC.Jodoigne* | 33 | +28 |
2 | Orp-Noduwez* | 31 | +38 |
3 | Beauvechain** | 27 | +14 |
4 | Melin | 21 | 0 |
5 | Mont St.André* | 18 | +6 |
6 | Mont St.Guibert* | 17 | -8 |
7 | RAS.Jodoigne B* | 14 | -13 |
8 | Incourt A* | 13 | +1 |
. | Huppay* | 13 | -14 |
10 | Perwez B* | 11 | -11 |
11 | Jandrain | 8 | -24 |
12 | Ronvau Chaumont B** | 8 | -9 |
13 | Grez-Doiceau B* | 6 | -29 |
14 | Chastre B* | 3 | -54 |
. | Bierge | 3 | -58 |