www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 10/02/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale B
zaterdag 03/02/2024 |
19:00 | Waterloo Lion's | - | Brussels City B | 6
| - | 0
| |
19:30 | Genappe B | - | RSC.Ixelles B | 5
| - | 0
| F1 |
. | AFCCM.Braine | - | Ol.Anderlecht A | 4
| - | 2
| |
. | Villers la Ville B | - | RRC.Etterbeek B | 0
| - | 6
| |
20:00 | Ganshoren B | - | Léopold FC B | 4
| - | 2
| |
zondag 04/02/2024 |
15:00 | Suryoyés B | - | Saintoise B | 1 | - | 2 | |
. | Ophain B | - | RRC Waterloo B | 1 | - | 2 | |
. | RCS.Nivellois B | - | JS.Ittroise A | 4
| - | 3
| |
zaterdag 10/02/2024 |
20:15 | Ol.Anderlecht A | 9 | - |
3 | Suryoyés B | | - | |
20:30 | RSC.Ixelles B | 3 | - |
0 | Villers la Ville B | | - | |
zondag 11/02/2024 |
14:30 | Saintoise B | 9 |
- | 12 | Ganshoren B | | - | |
15:00 | Léopold FC B | 7 | - | 0 | Ophain B | | - | |
. | RRC Waterloo B | 9 | - | 9 | Waterloo Lion's | | - | |
. | RRC.Etterbeek B | 7 | - | 0 | RCS.Nivellois B | | - | |
. | JS.Ittroise A | 12 |
- | 6 | AFCCM.Braine | | - | |
18:00 | Brussels City B | 0 | - | 7 | Genappe B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
Brabant-acff : 3de Provinciale B --> RSC.Ixelles B
periode 1
10/10 |
| RRC Waterloo B | 28 |
2. | JS.Ittroise A | 25 |
3. | RRC.Etterbeek B | 24 |
| Ol.Anderlecht A | 24 |
5. | Léopold FC B | 22 |
6. | Ganshoren B | 19 |
| Waterloo Lion's | 19 |
8. | Genappe B | 17 |
9. | RSC.Ixelles B | 13 |
10. | Saintoise B | 12 |
11. | Ophain B | 8 |
12. | AFCCM.Braine | 7 |
13. | Villers la Ville B | 6 |
14. | RCS.Nivellois B | 3 |
| Brussels City B | 3 |
16. | Suryoyés B | 1 |
periode 2
8/10 |
1. | JS.Ittroise A | 24 | |
2. | Ganshoren B | 21 | |
| Waterloo Lion's | 21 | |
4. | Ol.Anderlecht A | 18 | |
5. | RRC.Etterbeek B | 16 | x |
6. | RRC Waterloo B | 15 | x |
7. | Genappe B | 14 | x |
8. | Villers la Ville B | 12 | x |
9. | Léopold FC B | 11 | x |
10. | AFCCM.Braine | 9 | x |
| Saintoise B | 9 | x |
12. | RSC.Ixelles B | 7 | x |
13. | Suryoyés B | 6 | x |
14. | RCS.Nivellois B | 3 | x |
| Ophain B | 3 | x |
16. | Brussels City B | 0 | x |
periode 3
1/10 |
1. | RRC.Etterbeek B | 3 |
| RRC Waterloo B | 3 |
| Ganshoren B | 3 |
| Waterloo Lion's | 3 |
| Genappe B | 3 |
| RCS.Nivellois B | 3 |
| AFCCM.Braine | 3 |
| Saintoise B | 3 |
9. | JS.Ittroise A | 0 |
| Ol.Anderlecht A | 0 |
| Léopold FC B | 0 |
| Villers la Ville B | 0 |
| Ophain B | 0 |
| RSC.Ixelles B | 0 |
| Brussels City B | 0 |
| Suryoyés B | 0 |
RSC.Ixelles B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | RSC.Ixelles B | 8 - | 1 | | | 0 | 0 | | 9 | - |
2. | Za-09/09/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | RRC Waterloo B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 10 | - |
3. | Za-16/09/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Brussels City B | 7 - | 0 | | | 3 | 3 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Waterloo Lion's | - | RSC.Ixelles B | 5 - | 4 | | | 0 | 3 | | 10 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Genappe B | 1 - | 2 | | | 0 | 3 | | 11 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | RSC.Ixelles B | 1 - | 3 | | | 3 | 6 | | 10 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | RCS.Nivellois B | 2 - | 0 | | | 3 | 9 | | 9 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | AFCCM.Braine | - | RSC.Ixelles B | 3 - | 3 | | | 1 | 10 | | 9 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Suryoyés B | 5 - | 1 | | | 3 | 13 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Ganshoren B | - | RSC.Ixelles B | 4 - | 2 | | | 0 | 13 | | 9 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Ophain B | 6 - | 1 | | | 3 | 16 | | 9 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Léopold FC B | - | RSC.Ixelles B | 3 - | 3 | | | 1 | 17 | | 9 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Saintoise B | 4 - | 2 | | | 3 | 20 | | 9 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Ol.Anderlecht A | - | RSC.Ixelles B | 2 - | 0 | | | 0 | 20 | | 9 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | JS.Ittroise A | 0 - | 3 | | | 0 | 20 | | 9 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 8 | | | 0 | 20 | | 9 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | RSC.Ixelles B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 20 | | 9 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Waterloo Lion's | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 20 | | 10 | |
21. | Za-03/02/24 | 19:30 | Genappe B | - | RSC.Ixelles B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 20 | | 10 | |
22. | Za-10/02/24 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Villers la Ville B | - | | | | . | | | | |
23. | Zo-18/02/24 | 15:00 | RCS.Nivellois B | - | RSC.Ixelles B | - | | | | . | | | | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Brussels City B | - | RSC.Ixelles B | - | | | | . | | | | |
20. | Za-02/03/24 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | AFCCM.Braine | - | | | | . | | | | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Suryoyés B | - | RSC.Ixelles B | - | | | | . | | | | |
25. | Za-16/03/24 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Ganshoren B | - | | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Ophain B | - | RSC.Ixelles B | - | | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | RSC.Ixelles B | - | Léopold FC B | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Saintoise B | - | RSC.Ixelles B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | RSC.Ixelles B | - | Ol.Anderlecht A | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | JS.Ittroise A | - | RSC.Ixelles B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Villers la Ville B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Léopold FC B | - | Villers la Ville B | 9 - | 0 | | 0 | 0 | | 9 | - |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | Saintoise B | 3 - | 6 | | 0 | 0 | | 10 | - |
3. | Za-16/09/23 | 20:30 | Ol.Anderlecht A | - | Villers la Ville B | 8 - | 2 | | 0 | 0 | | 12 | - |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | JS.Ittroise A | 0 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Villers la Ville B | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 14 | - |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | RSC.Ixelles B | 1 - | 3 | | 0 | 0 | | 14 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 18:00 | Brussels City B | - | Villers la Ville B | 2 - | 5 | | 3 | 3 | | 12 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | Waterloo Lion's | 0 - | 3 | | 0 | 3 | | 13 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Genappe B | - | Villers la Ville B | 1 - | 3 | | 3 | 6 | | 13 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | RRC Waterloo B | 3 - | 6 | | 0 | 6 | | 13 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | RCS.Nivellois B | 3 - | 0 | | 3 | 9 | | 11 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | AFCCM.Braine | - | Villers la Ville B | 5 - | 1 | | 0 | 9 | | 13 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | Suryoyés B | 3 - | 2 | | 3 | 12 | | 11 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Ganshoren B | - | Villers la Ville B | 5 - | 1 | | 0 | 12 | | 11 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | Ophain B | 3 - | 2 | | 3 | 15 | | 10 | |
16. | Zo-17/12/23 | 18:00 | Villers la Ville B | - | Léopold FC B | 4 - | 3 | | 3 | 18 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:00 | Saintoise B | - | Villers la Ville B | 3 - | 2 | | 0 | 18 | | 10 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | JS.Ittroise A | - | Villers la Ville B | 7 - | 0 | | 0 | 18 | | 11 | |
21. | Za-03/02/24 | 19:30 | Villers la Ville B | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 6 | | 0 | 18 | | 12 | |
22. | Za-10/02/24 | 20:30 | RSC.Ixelles B | - | Villers la Ville B | - | | | . | | | | |
23. | Za-17/02/24 | 19:30 | Villers la Ville B | - | Brussels City B | - | | | . | | | | |
18. | Za-24/02/24 | 19:30 | Villers la Ville B | - | Ol.Anderlecht A | - | | | . | | | | |
20. | Za-02/03/24 | 19:00 | Waterloo Lion's | - | Villers la Ville B | - | | | . | | | | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Villers la Ville B | - | Genappe B | - | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Villers la Ville B | - | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | RCS.Nivellois B | - | Villers la Ville B | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Villers la Ville B | - | AFCCM.Braine | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Suryoyés B | - | Villers la Ville B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Villers la Ville B | - | Ganshoren B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Ophain B | - | Villers la Ville B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (10/15)
1 | JS.Ittroise A* | 27 | +27 |
2 | RRC Waterloo B | 24 | +31 |
3 | Waterloo Lion's | 22 | +21 |
. | Ganshoren B* | 22 | +12 |
5 | Ol.Anderlecht A* | 21 | +24 |
6 | RRC.Etterbeek B | 19 | +30 |
7 | Saintoise B* | 18 | +7 |
8 | Léopold FC B* | 17 | +14 |
. | Genappe B | 17 | +10 |
10 | RSC.Ixelles B | 15 | -2 |
11 | Villers la Ville B | 12 | -13 |
12 | AFCCM.Braine* | 10 | -4 |
13 | RCS.Nivellois B | 9 | -33 |
14 | Ophain B | 7 | -12 |
15 | Suryoyés B* | 3 | -11 |
16 | Brussels City B* | 0 | -42 |
alle wedstrijden (19/30)
1 | JS.Ittroise A | 49 | +46 |
2 | RRC Waterloo B | 46 | +52 |
3 | RRC.Etterbeek B | 43 | +64 |
. | Ganshoren B | 43 | +36 |
. | Waterloo Lion's | 43 | +33 |
6 | Ol.Anderlecht A | 42 | +46 |
7 | Genappe B | 34 | +18 |
8 | Léopold FC B | 33 | +21 |
9 | Saintoise B | 24 | -8 |
10 | RSC.Ixelles B | 20 | -22 |
11 | AFCCM.Braine | 19 | -10 |
12 | Villers la Ville B | 18 | -44 |
13 | Ophain B | 11 | -29 |
14 | RCS.Nivellois B | 9 | -73 |
15 | Suryoyés B | 7 | -32 |
16 | Brussels City B | 3 | -108 |
uitwedstrijden (10/15)
1 | RRC.Etterbeek B* | 24 | +34 |
2 | RRC Waterloo B* | 22 | +21 |
. | JS.Ittroise A | 22 | +19 |
4 | Ganshoren B | 21 | +24 |
. | Ol.Anderlecht A | 21 | +22 |
. | Waterloo Lion's* | 21 | +12 |
7 | Genappe B* | 17 | +8 |
8 | Léopold FC B | 16 | +7 |
9 | AFCCM.Braine | 9 | -6 |
10 | Saintoise B | 6 | -15 |
. | Villers la Ville B* | 6 | -31 |
12 | RSC.Ixelles B* | 5 | -20 |
13 | Ophain B* | 4 | -17 |
. | Suryoyés B | 4 | -21 |
15 | Brussels City B | 3 | -66 |
16 | RCS.Nivellois B* | 0 | -40 |