www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale B
zaterdag 20/04/2024 |
20:00 | AFCCM.Braine | - | RRC Waterloo B | 4
| - | 2
| |
. | Villers la Ville B | - | Ganshoren B | 0 | - | 2 | |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Waterloo Lion's | - | Léopold FC B | 5
| - | 0
| F1 |
. | RCS.Nivellois B | - | Suryoyés B | 3
| - | 2
| |
. | Genappe B | - | Ophain B | 12
| - | 3
| |
. | Brussels City B | - | Saintoise B | 6
| - | 4
| |
. | RRC.Etterbeek B | - | JS.Ittroise A | 3
| - | 1 | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | RRC Waterloo B | 6 | - |
10 | RRC.Etterbeek B | | - | |
. | Ol.Anderlecht A | 9 | - | 0 | Brussels City B | | - | |
. | Saintoise B | 0 |
- | 12 | Waterloo Lion's | | - | |
. | Léopold FC B | 3 | - | 4 | Genappe B | | - | |
. | Ophain B | 3 | - | 6 | Villers la Ville B | | - | |
. | Ganshoren B | 10 | - | 3 | RCS.Nivellois B | | - | |
. | Suryoyés B | 0 |
- | 3 | AFCCM.Braine | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 3de Provinciale B --> RRC.Etterbeek B
periode 1
10/10 |
| RRC Waterloo B | 28 |
2. | JS.Ittroise A | 25 |
3. | RRC.Etterbeek B | 24 |
4. | Ol.Anderlecht A | 24 |
5. | Léopold FC B | 22 |
6. | Waterloo Lion's | 19 |
7. | Ganshoren B | 19 |
8. | Genappe B | 17 |
9. | Saintoise B | 12 |
10. | Ophain B | 8 |
11. | AFCCM.Braine | 7 |
12. | Villers la Ville B | 6 |
13. | RCS.Nivellois B | 3 |
14. | Brussels City B | 3 |
15. | Suryoyés B | 1 |
periode 2
-/- |
| Ganshoren B | 10/10 | 27 |
2. | Waterloo Lion's | 9/9 | 23 |
3. | JS.Ittroise A | 9/9 | 23 |
4. | RRC.Etterbeek B | 9/9 | 21 |
5. | Ol.Anderlecht A | 9/9 | 20 |
6. | Genappe B | 9/9 | 19 |
7. | RRC Waterloo B | 9/9 | 17 |
8. | Léopold FC B | 9/9 | 14 |
9. | Saintoise B | 9/9 | 14 |
10. | AFCCM.Braine | 10/10 | 12 |
11. | Villers la Ville B | 10/10 | 12 |
12. | Ophain B | 9/9 | 7 |
13. | RCS.Nivellois B | 10/10 | 7 |
14. | Suryoyés B | 10/10 | 6 |
15. | Brussels City B | 9/9 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | Waterloo Lion's | 9/10 | 27 | |
2. | RRC.Etterbeek B | 9/10 | 25 | |
3. | JS.Ittroise A | 9/9 | 24 | x |
4. | Ganshoren B | 8/9 | 19 | x |
5. | Ol.Anderlecht A | 8/9 | 17 | x |
6. | Genappe B | 9/10 | 16 | x |
7. | Villers la Ville B | 8/9 | 14 | x |
8. | AFCCM.Braine | 8/9 | 13 | x |
9. | RRC Waterloo B | 9/10 | 12 | x |
10. | Léopold FC B | 8/9 | 10 | x |
11. | Ophain B | 8/9 | 7 | x |
12. | RCS.Nivellois B | 8/9 | 7 | x |
13. | Brussels City B | 9/10 | 6 | x |
14. | Suryoyés B | 8/9 | 0 | x |
15. | Saintoise B | 8/9 | 0 | x |
RRC Waterloo B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Suryoyés B | 5 - | 1 | | | 3 | 3 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 18:00 | Brussels City B | - | RRC Waterloo B | 3 - | 4 | | | 3 | 6 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Ophain B | 5 - | 3 | | | 3 | 9 | | 3 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Waterloo Lion's | - | RRC Waterloo B | 1 - | 2 | | | 3 | 12 | | 3 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Léopold FC B | 1 - | 0 | | | 3 | 15 | | 3 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Genappe B | - | RRC Waterloo B | 2 - | 2 | | | 1 | 16 | | 4 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Saintoise B | 2 - | 1 | | | 3 | 19 | | 3 | |
3. | Wo-01/11/23 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Ganshoren B | 2 - | 0 | | | 3 | 22 | | 2 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | RRC Waterloo B | 3 - | 6 | | | 3 | 25 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Ol.Anderlecht A | 1 - | 2 | | | 0 | 25 | | 3 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | RCS.Nivellois B | - | RRC Waterloo B | 0 - | 12 | | | 3 | 28 | | 2 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | JS.Ittroise A | 2 - | 3 | | | 0 | 28 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | RRC Waterloo B | 3 - | 0 | | | 0 | 28 | | 5 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Suryoyés B | - | RRC Waterloo B | 1 - | 2 | | | 3 | 31 | | 4 | |
14. | Zo-07/01/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | AFCCM.Braine | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 34 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Brussels City B | 13 - | 0 | | | 3 | 37 | | 3 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Ophain B | - | RRC Waterloo B | 1 - | 2 | | | 3 | 40 | | 2 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Léopold FC B | - | RRC Waterloo B | 0 - | 1 | | | 3 | 43 | | 3 | |
18. | Za-24/02/24 | 20:00 | Ganshoren B | - | RRC Waterloo B | 3 - | 0 | | | 0 | 43 | | 5 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Genappe B | 0 - | 4 | | | 0 | 43 | | 5 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Saintoise B | - | RRC Waterloo B | 1 - | 4 | | | 3 | 46 | | 5 | |
21. | Wo-13/03/24 | 20:00 | RRC Waterloo B | - | Waterloo Lion's | 1 - | 4 | | | 0 | 46 | | 6 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Villers la Ville B | 3 - | 1 | | | 3 | 49 | | 5 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Ol.Anderlecht A | - | RRC Waterloo B | 5 - | 0 | | | 0 | 49 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | RCS.Nivellois B | 4 - | 0 | | | 3 | 52 | | 6 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | JS.Ittroise A | - | RRC Waterloo B | 5 - | 1 | | | 0 | 52 | | 6 | |
29. | Za-20/04/24 | 20:00 | AFCCM.Braine | - | RRC Waterloo B | 4 - | 2 | | | 0 | 52 | | 6 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | RRC.Etterbeek B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
RRC.Etterbeek B
2. | Zo-10/09/23 | 18:00 | Brussels City B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 9 | | | 3 | 3 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Genappe B | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 1 | | | 3 | 6 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Villers la Ville B | 5 - | 0 | | | 3 | 9 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | RCS.Nivellois B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 5 | | | 3 | 12 | | 3 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | AFCCM.Braine | 5 - | 0 | | | 3 | 15 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Suryoyés B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 4 | | | 3 | 18 | | 3 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Ganshoren B | 0 - | 3 | | | 0 | 18 | | 4 | |
3. | Wo-01/11/23 | 18:00 | RRC.Etterbeek B | - | Waterloo Lion's | 0 - | 1 | | | 0 | 18 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Ophain B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 3 | | | 3 | 21 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Léopold FC B | 3 - | 0 | | | 3 | 24 | | 4 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Saintoise B | - | RRC.Etterbeek B | 2 - | 5 | | | 3 | 27 | | 3 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Ol.Anderlecht A | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 27 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | JS.Ittroise A | - | RRC.Etterbeek B | 2 - | 1 | | | 0 | 27 | | 5 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | RRC Waterloo B | 3 - | 0 | | | 3 | 30 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Brussels City B | 16 - | 0 | | | 3 | 33 | | 6 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Genappe B | 2 - | 2 | | | 1 | 34 | | 5 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Villers la Ville B | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 6 | | | 3 | 37 | | 5 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | RCS.Nivellois B | 6 - | 0 | | | 3 | 40 | | 4 | |
22. | Za-17/02/24 | 19:30 | AFCCM.Braine | - | RRC.Etterbeek B | 3 - | 8 | | | 3 | 43 | | 3 | |
18. | Za-24/02/24 | 19:00 | Waterloo Lion's | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 1 | | | 3 | 46 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Suryoyés B | 5 - | 0 | | | 3 | 49 | | 3 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Ganshoren B | - | RRC.Etterbeek B | 2 - | 2 | | | 1 | 50 | | 4 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Ophain B | 5 - | 0 | | | 3 | 53 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Léopold FC B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 5 | | | 3 | 56 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Saintoise B | 9 - | 1 | | | 3 | 59 | | 2 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Ol.Anderlecht A | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 3 | | | 3 | 62 | | 2 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | JS.Ittroise A | 3 - | 1 | | | 3 | 65 | | 2 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | RRC.Etterbeek B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | JS.Ittroise A | 40 | +45 |
2 | Ganshoren B* | 32 | +27 |
3 | RRC.Etterbeek B | 31 | +49 |
. | Waterloo Lion's | 31 | +30 |
5 | Ol.Anderlecht A* | 30 | +39 |
6 | RRC Waterloo B* | 27 | +25 |
7 | Genappe B | 26 | +16 |
8 | Léopold FC B* | 22 | +17 |
9 | AFCCM.Braine | 21 | +4 |
10 | Villers la Ville B | 19 | -13 |
11 | Saintoise B* | 18 | -3 |
12 | RCS.Nivellois B | 13 | -38 |
13 | Ophain B* | 10 | -17 |
14 | Brussels City B | 6 | -45 |
15 | Suryoyés B* | 3 | -21 |
alle wedstrijden (28/28)
1 | JS.Ittroise A | 68 | +66 |
2 | RRC.Etterbeek B* | 65 | +88 |
3 | Waterloo Lion's* | 64 | +54 |
4 | Ganshoren B* | 60 | +54 |
5 | Ol.Anderlecht A* | 57 | +63 |
6 | RRC Waterloo B* | 52 | +31 |
7 | Genappe B* | 47 | +25 |
8 | Léopold FC B* | 44 | +15 |
9 | Villers la Ville B* | 31 | -45 |
10 | AFCCM.Braine* | 30 | -11 |
11 | Saintoise B* | 25 | -36 |
12 | Ophain B* | 20 | -43 |
13 | RCS.Nivellois B* | 16 | -94 |
14 | Brussels City B* | 9 | -127 |
15 | Suryoyés B* | 7 | -50 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | RRC.Etterbeek B* | 34 | +39 |
2 | Waterloo Lion's* | 33 | +24 |
3 | Ganshoren B | 28 | +27 |
. | JS.Ittroise A | 28 | +21 |
5 | Ol.Anderlecht A | 27 | +24 |
6 | RRC Waterloo B | 25 | +6 |
7 | Léopold FC B | 22 | -2 |
8 | Genappe B* | 21 | +9 |
9 | Villers la Ville B* | 12 | -32 |
10 | Ophain B | 10 | -26 |
11 | AFCCM.Braine* | 9 | -15 |
12 | Saintoise B | 7 | -33 |
13 | Suryoyés B | 4 | -29 |
14 | RCS.Nivellois B* | 3 | -56 |
. | Brussels City B* | 3 | -82 |