www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, West-Vlaanderen-3B: WINGENE
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Wingene - | Aarsele | 1 - | 2 | 0 | | 0 | 10 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Eernegem - | Wingene | 3 - | 0 | | 0 | 0 | 15 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Pittem A - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 1 | 15 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Wingene - | Oedelem | 2 - | 1 | 3 | | 4 | 10 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Zerkegem - | Wingene | 2 - | 1 | | 0 | 4 | 11 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Wingene - | Ichtegem | 4 - | 1 | 3 | | 7 | 9 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Wingene - | Beernem A | 5 - | 1 | 3 | | 10 | 8 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Loppem - | Wingene | 4 - | 1 | | 0 | 10 | 9 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Wingene - | Veldegem | 4 - | 0 | 3 | | 13 | 8 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Ruddervoorde A - | Wingene | 3 - | 3 | | 1 | 14 | 8 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Wingene - | Dudzele | 4 - | 4 | 1 | | 15 | 8 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Wingene - | Dosko Kanegem | 1 - | 0 | 3 | | 18 | 7 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:00 | Lombardsijde - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 19 | 7 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Wingene - | Westkapelle | 3 - | 1 | 3 | | 22 | 7 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Beernem A - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 23 | 7 | |
12 | Zo-07/01/24 | 14:30 | Doomkerke - | Wingene | 1 - | 2 | | 3 | 26 | 6 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Wingene - | Pittem A | 2 - | 1 | 3 | | 29 | 5 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Wingene - | Doomkerke | 2 - | 0 | 3 | | 32 | 4 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Oedelem - | Wingene | 1 - | 0 | | 0 | 32 | 6 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Veldegem - | Wingene | 1 - | 1 | | 1 | 33 | 4 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Wingene - | Lombardsijde | 2 - | 3 | 0 | | 33 | 7 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Westkapelle - | Wingene | 0 - | 7 | | 3 | 36 | 6 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Wingene - | Ruddervoorde A | 0 - | 9 | 0 | | 36 | 7 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:00 | Dosko Kanegem - | Wingene | 2 - | 1 | | 0 | 36 | 7 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Wingene - | Loppem | 0 - | 2 | 0 | | 36 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 18:30 | Aarsele - | Wingene | 2 - | 4 | | 3 | 39 | 7 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Ichtegem - | Wingene | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Wingene - | Zerkegem | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Dudzele - | Wingene | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wingene - | Eernegem | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Loppem | | 69 | | 22 | +56 | 84 | | 12 | +31 | 46 |
| 2 | Eernegem | | 61 | | 19 | +31 | 57 | | 9 | +10 | 29 |
| 3 | Ruddervoorde A | | 57 | | 18 | +51 | 81 | | 10 | +29 | 43 |
| 4 | Dosko Kanegem | x | 49 | | 14 | +12 | 48 | | 7 | +7 | 25 |
| 5 | Pittem A | x | 45 | | 13 | +21 | 63 | | 6 | +8 | 26 |
| 6 | Zerkegem | x | 44 | | 13 | +24 | 58 | | 6 | +14 | 33 |
⇒ | 7 | Wingene | x | 39 | | 11 | +6 | 53 | | 3 | +1 | 23 |
| 8 | Oedelem | x | 35 | | 10 | -1 | 43 | | 4 | -3 | 26 |
| 9 | Beernem A | x | 35 | | 10 | -4 | 38 | | 5 | -4 | 19 |
| 10 | Dudzele | x | 32 | | 9 | -6 | 50 | | 3 | -6 | 25 |
| 11 | Lombardsijde | x | 25 | | 6 | -22 | 29 | | 3 | -16 | 13 |
| 12 | Doomkerke | x | 21 | | 6 | -34 | 35 | | 0 | -30 | 12 |
| 13 | Veldegem | x | 20 | | 4 | -26 | 32 | | 1 | -17 | 14 |
| 14 | Westkapelle | x | 19 | | 5 | -26 | 36 | | 1 | -17 | 13 |
| 15 | Aarsele | x | 17 | | 4 | -35 | 38 | | 3 | -12 | 17 |
→ | 16 | Ichtegem | x | 16 | | 4 | -47 | 32 | | 2 | -20 | 12 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ICHTEGEM1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ichtegem - | Eernegem | 0 - | 3 | 0 | | 0 | 15 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Pittem A - | Ichtegem | 2 - | 4 | | 3 | 3 | 10 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Ichtegem - | Aarsele | 2 - | 4 | 0 | | 3 | 10 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Loppem - | Ichtegem | 3 - | 0 | | 0 | 3 | 13 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Ichtegem - | Dudzele | 0 - | 3 | 0 | | 3 | 14 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Wingene - | Ichtegem | 4 - | 1 | | 0 | 3 | 15 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Ichtegem - | Ruddervoorde A | 0 - | 3 | 0 | | 3 | 15 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lombardsijde - | Ichtegem | 2 - | 2 | | 1 | 4 | 16 | - |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Ichtegem - | Dosko Kanegem | 3 - | 4 | 0 | | 4 | 16 | - |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Westkapelle - | Ichtegem | 3 - | 0 | | 0 | 4 | 16 | - |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Ichtegem - | Doomkerke | 4 - | 4 | 1 | | 5 | 16 | - |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Ichtegem - | Beernem A | 1 - | 3 | 0 | | 5 | 15 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Oedelem - | Ichtegem | 3 - | 1 | | 0 | 5 | 16 | - |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Ichtegem - | Zerkegem | 0 - | 11 | 0 | | 5 | 16 | - |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Ruddervoorde A - | Ichtegem | 3 - | 0 | | 0 | 5 | 16 | - |
12 | Zo-07/01/24 | 15:00 | Veldegem - | Ichtegem | 2 - | 0 | | 0 | 5 | 16 | - |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Ichtegem - | Lombardsijde | 3 - | 2 | 3 | | 8 | 16 | - |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Ichtegem - | Westkapelle | 3 - | 2 | 3 | | 11 | 16 | - |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Doomkerke - | Ichtegem | 3 - | 1 | | 0 | 11 | 16 | - |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Dudzele - | Ichtegem | 1 - | 0 | | 0 | 11 | 16 | - |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Ichtegem - | Pittem A | 0 - | 1 | 0 | | 11 | 16 | - |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Zerkegem - | Ichtegem | 1 - | 2 | | 3 | 14 | 16 | - |
23 | Zo-03/03/24 | 17:00 | Ichtegem - | Oedelem | 2 - | 5 | 0 | | 14 | 16 | - |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Eernegem - | Ichtegem | 4 - | 0 | | 0 | 14 | 16 | - |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ichtegem - | Veldegem | 2 - | 2 | 1 | | 15 | 16 | - |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Dosko Kanegem - | Ichtegem | 1 - | 1 | | 1 | 16 | 16 | - |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Ichtegem - | Wingene | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 18:30 | Aarsele - | Ichtegem | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ichtegem - | Loppem | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Beernem A - | Ichtegem | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Loppem | | 26 | | 2 | Ruddervoorde A | x | 23 | | 3 | Eernegem | x | 23 | | 4 | Dosko Kanegem | x | 20 | | 5 | Pittem A | x | 18 | | 6 | Zerkegem | x | 17 | | 7 | Dudzele | x | 17 | ⇒ | 8 | Wingene | x | 14 | | 9 | Lombardsijde | x | 12 | | 10 | Beernem A | x | 11 | | 11 | Westkapelle | x | 10 | | 12 | Aarsele | x | 10 | | 13 | Doomkerke | x | 8 | | 14 | Oedelem | x | 7 | | 15 | Veldegem | x | 5 | → | 16 | Ichtegem | x | 4 | | Periode2(10/10) | 1 | Ruddervoorde A | | 25 | | 2 | Loppem | x | 25 | | 3 | Eernegem | x | 23 | ⇒ | 4 | Wingene | x | 19 | | 5 | Zerkegem | x | 15 | | 6 | Beernem A | x | 15 | | 7 | Dosko Kanegem | x | 13 | | 8 | Oedelem | x | 13 | | 9 | Pittem A | x | 12 | | 10 | Dudzele | x | 12 | | 11 | Doomkerke | x | 10 | | 12 | Westkapelle | x | 8 | | 13 | Lombardsijde | x | 8 | | 14 | Veldegem | x | 8 | → | 15 | Ichtegem | x | 7 | | 16 | Aarsele | x | 6 | | Periode3(6/10) | 1 | Loppem | | 18 | | 2 | Dosko Kanegem | | 16 | | 3 | Eernegem | | 15 | | 4 | Oedelem | | 15 | | 5 | Pittem A | | 15 | | 6 | Zerkegem | | 12 | | 7 | Ruddervoorde A | | 9 | | 8 | Beernem A | | 9 | | 9 | Veldegem | | 7 | ⇒ | 10 | Wingene | | 6 | | 11 | Lombardsijde | x | 5 | → | 12 | Ichtegem | x | 5 | | 13 | Dudzele | x | 3 | | 14 | Doomkerke | x | 3 | | 15 | Aarsele | x | 1 | | 16 | Westkapelle | x | 1 | |
Beste aanval | Loppem | 84 | | Ruddervoorde A | 81 | | Pittem A | 63 | | Zerkegem | 58 | | Eernegem | 57 | ⇒ | Wingene | 53 | | Dudzele | 50 | | Dosko Kanegem | 48 | | Oedelem | 43 | | Beernem A | 38 | | Aarsele | 38 | | Westkapelle | 36 | | Doomkerke | 35 | | Veldegem | 32 | → | Ichtegem | 32 | | Lombardsijde | 29 | | Beste verdediging | Eernegem | 26 | | Loppem | 28 | | Ruddervoorde A | 30 | | Zerkegem | 34 | | Dosko Kanegem | 36 | | Beernem A | 42 | | Pittem A | 42 | | Oedelem | 44 | ⇒ | Wingene | 47 | | Lombardsijde | 51 | | Dudzele | 56 | | Veldegem | 58 | | Westkapelle | 62 | | Doomkerke | 69 | | Aarsele | 73 | → | Ichtegem | 79 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.