www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 07/04/2019
2018-2019, West-Vlaanderen-3B: NIEUWPOORT A
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00Beernem A -Nieuwpoort A2 -2 117 
2Zo-09/09/1815:00Nieuwpoort A -Snaaskerke3 -23 46 
3Zo-16/09/1815:00Koekelare -Nieuwpoort A2 -3 372 
4Zo-23/09/1815:00Nieuwpoort A -Moerkerke6 -03 102 
5Zo-30/09/1815:00Jong Male -Nieuwpoort A1 -3 3131 
6Zo-07/10/1815:00Nieuwpoort A -Lissewege7 -13 161 
7Za-13/10/1819:30SK Torhout -Nieuwpoort A1 -5 3191 
8Zo-21/10/1815:00Nieuwpoort A -Lombardsijde2 -30 191 
9Zo-28/10/1815:00Gistel -Nieuwpoort A1 -3 3221 
10Zo-04/11/1815:00Nieuwpoort A -Loppem5 -03 251 
11Za-10/11/1819:00Ruddervoorde -Nieuwpoort A0 -6 3281 
12Zo-18/11/1815:00Nieuwpoort A -Daring Brugge4 -03 311 
13Zo-25/11/1815:00Nieuwpoort A -Ichtegem3 -23 341 
14Zo-02/12/1815:00Steenbrugge A -Nieuwpoort A1 -6 3371 
15Zo-09/12/1815:00Nieuwpoort A -Dudzele5 -03 401 
16Zo-16/12/1815:00Nieuwpoort A -Beernem A3 -03 431 
17Zo-06/01/1915:00Snaaskerke -Nieuwpoort A1 -4 3461 
18Zo-13/01/1915:00Nieuwpoort A -Koekelare4 -03 491 
19Zo-20/01/1914:30Moerkerke -Nieuwpoort A3 -1 0491 
21Zo-03/02/1915:00Lissewege -Nieuwpoort A0 -4 3521 
22Zo-10/02/1915:00Nieuwpoort A -SK Torhout3 -13 551 
23Zo-17/02/1915:00Lombardsijde -Nieuwpoort A0 -2 3581 
24Zo-24/02/1915:00Nieuwpoort A -Gistel7 -23 611 
25Zo-03/03/1915:00Loppem -Nieuwpoort A0 -2 3641+
20Zo-10/03/1915:00Nieuwpoort A -Jong Male3 -03 671+
26Zo-17/03/1915:00Nieuwpoort A -Ruddervoorde6 -13 701+
27Zo-24/03/1915:00Daring Brugge -Nieuwpoort A0 -2 3731+
28Zo-31/03/1915:00Ichtegem -Nieuwpoort A2 -4 3761+
29Zo-07/04/1915:00Nieuwpoort A -Steenbrugge A3 -03 791+
30Zo-14/04/1915:00Dudzele -Nieuwpoort A  -  .   
Rangschikking(29/30)
1Nieuwpoort A 79 26+851114712
 2Beernem Ax58 18+3380458
 3Loppemx54 18+3585357
 4Snaaskerkex48 14+2260255
 5Ichtegemx46 14+551244
 6Daring Bruggex45 13+662276
 7Lissewegex45 13-464307
 8Koekelarex44 13+2061337
 9Lombardsijdex43 13-758287
 10Gistelx39 12-659285
 11SK Torhoutx38 12+562305
 12Jong Malex35 9-646234
 13Moerkerkex34 10-1149204
 14Ruddervoordex30 8-2255294
15Dudzelex28 9-3727125
 16Steenbrugge Ax0 0-1181360
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van DUDZELE
1Za-01/09/1820:00Dudzele -Ichtegem2 -30 011 
2Zo-09/09/1815:00Steenbrugge A -Dudzele0 -2 337 
3Zo-16/09/1815:00Daring Brugge -Dudzele4 -0 0312 
4Za-22/09/1819:30Dudzele -Beernem A0 -50 312 
5Zo-30/09/1815:00Snaaskerke -Dudzele2 -1 0314 
6Za-06/10/1819:30Dudzele -Koekelare2 -13 613 
7Zo-14/10/1815:00Moerkerke -Dudzele3 -0 0613 
8Za-20/10/1819:30Dudzele -Jong Male0 -01 714 
9Za-27/10/1819:30Lissewege -Dudzele0 -1 31014 
10Za-03/11/1819:30Dudzele -SK Torhout0 -40 1014 
11Zo-11/11/1814:30Lombardsijde -Dudzele2 -0 01014 
12Zo-18/11/1815:00Dudzele -Gistel1 -50 1015 
13Zo-25/11/1814:30Loppem -Dudzele0 -2 31315 
14Zo-02/12/1815:00Dudzele -Ruddervoorde1 -20 1315 
15Zo-09/12/1815:00Nieuwpoort A -Dudzele5 -0 01315 
16Za-15/12/1819:00Ichtegem -Dudzele3 -0 01315 
17Za-05/01/1919:30Dudzele -Steenbrugge A4 -03 1615 
18Zo-13/01/1915:00Dudzele -Daring Brugge0 -20 1615 
19Zo-20/01/1914:30Beernem A -Dudzele3 -0 01615 
21Zo-03/02/1915:00Koekelare -Dudzele5 -0 01615 
22Za-09/02/1919:30Dudzele -Moerkerke1 -03 1915 
23Zo-17/02/1915:00Jong Male -Dudzele0 -1 32215 
24Za-23/02/1919:30Dudzele -Lissewege2 -30 2215 
25Za-02/03/1920:00SK Torhout -Dudzele1 -0 02215 
26Za-16/03/1919:30Dudzele -Lombardsijde1 -30 2215 
27Zo-24/03/1915:00Gistel -Dudzele4 -2 02215 
20Wo-27/03/1920:00Dudzele -Snaaskerke0 -40 2215 
28Za-30/03/1919:30Dudzele -Loppem1 -03 2515 
29Zo-07/04/1915:00Ruddervoorde -Dudzele0 -3 32815 
30Zo-14/04/1915:00Dudzele -Nieuwpoort A  - .    
Periode1(10/10)
1Nieuwpoort A 25
 2Snaaskerkex22
 3Loppemx21
 4Beernem Ax17
 5Ichtegemx16
 6Lissewegex16
 7SK Torhoutx15
 8Daring Bruggex15
 9Koekelarex14
 10Lombardsijdex14
 11Ruddervoordex14
 12Moerkerkex13
 13Gistelx10
14Dudzelex10
 15Jong Malex7
 16Steenbrugge Ax0
Periode2(10/10)
1Nieuwpoort A 27
 2Loppemx21
 3Lombardsijdex20
 4Beernem Ax19
 5Snaaskerkex17
 6Jong Malex17
 7Gistelx16
 8Ichtegemx14
 9Daring Bruggex14
 10Lissewegex13
 11Koekelarex12
 12SK Torhoutx11
 13Moerkerkex11
 14Ruddervoordex10
15Dudzelex6
 16Steenbrugge Ax0
Periode3(9/10)
1Nieuwpoort A 27
 2Beernem Ax22
 3Koekelarex18
 4Daring Bruggex16
 5Ichtegemx16
 6Lissewegex16
 7Gistelx13
 8Loppemx12
 9SK Torhoutx12
10Dudzelex12
 11Jong Malex11
 12Moerkerkex10
 13Lombardsijdex9
 14Snaaskerkex9
 15Ruddervoordex6
 16Steenbrugge Ax0
Beste aanval
Nieuwpoort A111
 Loppem85
 Beernem A80
 Lissewege64
 Daring Brugge62
 SK Torhout62
 Koekelare61
 Snaaskerke60
 Gistel59
 Lombardsijde58
 Ruddervoorde55
 Ichtegem51
 Moerkerke49
 Jong Male46
Dudzele27
 Steenbrugge A13
Beste verdediging
Nieuwpoort A26
 Snaaskerke38
 Koekelare41
 Ichtegem46
 Beernem A47
 Loppem50
 Jong Male52
 Daring Brugge56
 SK Torhout57
 Moerkerke60
Dudzele64
 Gistel65
 Lombardsijde65
 Lissewege68
 Ruddervoorde77
 Steenbrugge A131
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.