www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale B

    zaterdag 19/01/2019

    19:30K Boechoutse VV-

    Ranst B

    0 -4
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -City Pirates B1-0

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Tub.Borgerhout

    -Antwerpen Noord5 -1
    .

    Kessel United

    -Ternesse B5 -0
    .Schoten-Oelegem1-1
    .Emblem-sGravenw.-Schilde B1-1
    .

    Hove Sp.

    -Maccabi4 -0
    .Brothers United-

    Mortsel OG B

    2 -7

    zaterdag 26/01/2019

    19:30sGravenw.-Schilde B10- 6K Boechoutse VV-
    20:00Olympic Pirates D-B12- 4Tub.Borgerhout-

    zondag 27/01/2019

    14:30City Pirates B4 -5Alberta Schilde-
    .Oelegem6-8Kessel United-
    .Ternesse B0-0Antwerpen Noord-
    .Mortsel OG B4-8Hove Sp.-
    .Maccabi7 -7Emblem-
    .Ranst B1-9Schoten-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    20/32

    1.Kessel United468.3
    2.Hove Sp.4210.-2(1)
    3.Olympic Pirates D-B*419.-4(3)
    4.sGravenw.-Schilde B*348
    5.Oelegem337
    6.Maccabi324
    7.Schoten3282.
    8.K Boechoutse VV319.1
    9.Alberta Schilde**315
    10.Tub.Borgerhout*316
    11.City Pirates B*296
    12.Emblem254-1.(1)
    13.Mortsel OG B236
    14.Ranst B163
    15.Ternesse B100
    16.Brothers United103.-3(3)
    17.Antwerpen Noord914.
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 4de Provinciale B --> sGravenw.-Schilde B

    periode 1

    -/-

    Kessel United10/1024
    2.Olympic Pirates D-B10/1022
    3.Alberta Schilde10/1022
    4.Tub.Borgerhout10/1022
    5.Oelegem*10/1119
    6.sGravenw.-Schilde B*10/1119
    7.Hove Sp.10/1018
    8.City Pirates B10/1017
    9.Maccabi11/1116
    10.Schoten10/1015
    11.Emblem10/1014
    12.K Boechoutse VV10/1014
    13.Mortsel OG B*10/1112
    14.Ranst B11/119
    15.Antwerpen Noord10/109
    16.Ternesse B*10/116
    17.Brothers United10/104

    periode 2

    -/-

    1.Hove Sp.10/1128
    2.Kessel United10/1224
    3.Olympic Pirates D-B9/1123
    4.K Boechoutse VV10/1218x
    5.Schoten10/1218x
    6.sGravenw.-Schilde B7/1116
    7.City Pirates B9/1115x
    8.Maccabi8/1114x
    9.Oelegem9/1112x
    10.Alberta Schilde8/1112x
    11.Emblem10/1212x
    12.Tub.Borgerhout9/1112x
    13.Mortsel OG B9/119x
    14.Ranst B9/118x
    15.Brothers United10/117x
    16.Ternesse B9/114x
    17.Antwerpen Noord10/121x

    periode 3

    -/-

    1.Mortsel OG B1/103
    2.Maccabi1/103
    3.Oelegem1/103
    4.Kessel United0/100
    Schoten0/100
    Hove Sp.0/110
    City Pirates B0/110
    Tub.Borgerhout0/110
    Emblem0/100
    Alberta Schilde0/110
    Olympic Pirates D-B0/110
    Ranst B0/100
    Brothers United0/110
    K Boechoutse VV0/100
    Antwerpen Noord0/100
    16.sGravenw.-Schilde B2/100
    17.Ternesse B1/100

    sGravenw.-Schilde B

    1.Wo-29/08/1819:00

    sGravenw.-Schilde B

    -Alberta Schilde2 -30012
    2.Zo-02/09/1815:00Hove Sp.-

    sGravenw.-Schilde B

    1 -3

    3

    38
    4.Zo-09/09/1815:00

    sGravenw.-Schilde B

    -Emblem1 -50314
    5.Za-15/09/1819:30K Boechoutse VV-

    sGravenw.-Schilde B

    0 -3

    3

    69
    6.Za-22/09/1819:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Schoten1 -11712
    7.Zo-30/09/1815:00Kessel United-

    sGravenw.-Schilde B

    1 -00713
    8.Za-06/10/1819:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Antwerpen Noord4 -1

    3

    1010
    9.Zo-14/10/1815:00Ternesse B-

    sGravenw.-Schilde B

    0 -1

    3

    137
    27.Zo-21/10/1815:00Oelegem-

    sGravenw.-Schilde B

    1 -001310
    11.Zo-28/10/1815:00Ranst B-

    sGravenw.-Schilde B

    0 -1

    3

    168
    3.Do-01/11/1819:30Brothers United-

    sGravenw.-Schilde B

    2 -5

    3

    196
    12.Za-03/11/1819:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Tub.Borgerhout4 -1

    3

    222
    30.Zo-11/11/1814:30Maccabi-

    sGravenw.-Schilde B

    2 -00225
    14.Zo-18/11/1814:30Mortsel OG B-

    sGravenw.-Schilde B

    2 -4

    3

    255
    16.Zo-02/12/1814:30City Pirates B-

    sGravenw.-Schilde B

    0 -01266
    17.Za-08/12/1819:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Olympic Pirates D-B1 -0

    3

    295
    19.Za-05/01/1919:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Brothers United11 -1

    3

    325
    20.Za-12/01/1919:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Hove Sp.3 -31334
    21.Zo-20/01/1914:30Emblem-

    sGravenw.-Schilde B

    1 -11344
    22.Za-26/01/1919:30

    sGravenw.-Schilde B

    -K Boechoutse VV -.
    23.Zo-03/02/1915:00Schoten-

    sGravenw.-Schilde B

    -.
    24.Za-09/02/1919:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Kessel United -.
    25.Zo-17/02/1916:00Antwerpen Noord-

    sGravenw.-Schilde B

    -.
    26.Zo-24/02/1900:00

    sGravenw.-Schilde B

    -Ternesse B -.
    10.Zo-03/03/1900:00

    sGravenw.-Schilde B

    -Oelegem -.
    28.Zo-10/03/1900:00

    sGravenw.-Schilde B

    -Ranst B -.
    29.Zo-17/03/1900:00Tub.Borgerhout-

    sGravenw.-Schilde B

    -.
    13.Zo-24/03/1900:00

    sGravenw.-Schilde B

    -Maccabi -.
    31.Zo-31/03/1900:00

    sGravenw.-Schilde B

    -Mortsel OG B -.
    32.Wo-03/04/1900:00Olympic Pirates D-B-

    sGravenw.-Schilde B

    -.
    18.Wo-10/04/1900:00Alberta Schilde-

    sGravenw.-Schilde B

    -.
    34.Zo-14/04/1900:00

    sGravenw.-Schilde B

    -City Pirates B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    K Boechoutse VV

    1.Wo-29/08/1819:00Antwerpen Noord-K Boechoutse VV3 -4

    3

    34
    2.Za-01/09/1819:30K Boechoutse VV-Oelegem4 -1

    3

    62
    3.Wo-05/09/1820:00K Boechoutse VV-Ternesse B3 -1

    3

    91
    4.Zo-09/09/1815:00Ranst B-K Boechoutse VV1 -0092
    5.Za-15/09/1819:30K Boechoutse VV-

    sGravenw.-Schilde B

    0 -3094
    6.Zo-23/09/1815:00Maccabi-K Boechoutse VV3 -1095
    7.Za-29/09/1819:30K Boechoutse VV-Mortsel OG B1 -11106
    9.Za-13/10/1819:30K Boechoutse VV-City Pirates B3 -1

    3

    139
    10.Za-20/10/1820:00Olympic Pirates D-B-K Boechoutse VV4 -001311
    11.Za-27/10/1819:30K Boechoutse VV-Alberta Schilde1 -201313
    12.Zo-04/11/1814:30Brothers United-K Boechoutse VV1 -5

    3

    1611
    13.Za-10/11/1819:30K Boechoutse VV-Hove Sp.0 -301611
    14.Zo-18/11/1814:30Emblem-K Boechoutse VV1 -3

    3

    1910
    15.Zo-25/11/1814:30Tub.Borgerhout-K Boechoutse VV4 -101911
    16.Za-01/12/1819:30K Boechoutse VV-Schoten2 -0

    3

    2210
    17.Zo-09/12/1814:30Kessel United-K Boechoutse VV5 -002211
    18.Za-15/12/1819:30K Boechoutse VV-Antwerpen Noord5 -3

    3

    259
    19.Zo-06/01/1914:30Ternesse B-K Boechoutse VV1 -2

    3

    289
    20.Zo-13/01/1914:30Oelegem-K Boechoutse VV2 -5

    3

    317
    21.Za-19/01/1919:30K Boechoutse VV-Ranst B0 -40318
    22.Za-26/01/1919:30

    sGravenw.-Schilde B

    -K Boechoutse VV -.
    23.Za-02/02/1919:30K Boechoutse VV-Maccabi -.
    24.Zo-10/02/1915:00Mortsel OG B-K Boechoutse VV -.
    26.Zo-24/02/1900:00City Pirates B-K Boechoutse VV -.
    27.Zo-03/03/1900:00K Boechoutse VV-Olympic Pirates D-B -.
    28.Zo-10/03/1900:00Alberta Schilde-K Boechoutse VV -.
    29.Zo-17/03/1900:00K Boechoutse VV-Brothers United -.
    30.Zo-24/03/1900:00Hove Sp.-K Boechoutse VV -.
    31.Zo-31/03/1900:00K Boechoutse VV-Emblem -.
    32.Wo-03/04/1900:00K Boechoutse VV-Kessel United -.
    33.Zo-07/04/1900:00K Boechoutse VV-Tub.Borgerhout -.
    34.Zo-14/04/1900:00Schoten-K Boechoutse VV -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (12/16)

    1Kessel United*2633:8+25
    2Maccabi2528:19+9
    3Oelegem*2439:20+19
    4Hove Sp.**2229:13+16
    5Alberta Schilde(4*)1921:9+12
    6Olympic Pirates D-B***1821:9+12
    7City Pirates B***1726:14+12
    8K Boechoutse VV**1619:190
    9Schoten***1619:9+10
    10Tub.Borgerhout**1517:19-2
    11sGravenw.-Schilde B(4*)1427:15+12
    12Mortsel OG B*1329:27+2
    13Ranst B*1015:22-7
    14Emblem***819:22-3
    15Antwerpen Noord**715:31-16
    16Ternesse B**411:40-29
    17Brothers United***313:41-28

    alle wedstrijden (20/32)

    1Kessel United4657:15+42
    2Hove Sp.4260:28+32
    3Olympic Pirates D-B*4149:19+30
    4sGravenw.-Schilde B*3445:25+20
    5Oelegem3351:34+17
    6Maccabi3240:39+1
    7Schoten3242:24+18
    8K Boechoutse VV3140:44-4
    9Alberta Schilde**3139:33+6
    10Tub.Borgerhout*3136:43-7
    11City Pirates B*2942:31+11
    12Emblem2547:48-1
    13Mortsel OG B2352:520
    14Ranst B1627:45-18
    15Ternesse B1031:83-52
    16Brothers United1027:83-56
    17Antwerpen Noord933:72-39

    uitwedstrijden (12/16)

    1Olympic Pirates D-B*2328:10+18
    2Kessel United**2024:7+17
    3Hove Sp.*2031:15+16
    4sGravenw.-Schilde B2018:10+8
    5Emblem1728:26+2
    6Schoten1623:15+8
    7Tub.Borgerhout**1619:24-5
    8K Boechoutse VV*1521:25-4
    9City Pirates B*1216:17-1
    10Alberta Schilde*1218:24-6
    11Mortsel OG B**1023:25-2
    12Oelegem**912:14-2
    13Maccabi***712:20-8
    14Brothers United714:42-28
    15Ranst B**612:23-11
    16Ternesse B*620:43-23
    17Antwerpen Noord*218:41-23