www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/02/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale B

    zaterdag 17/02/2018

    19:30K Boechoutse VV-

    Ternesse B

    0 -4
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Emblem5 -1

    zondag 18/02/2018

    15:00Ranst B-

    Massenhoven

    2 -3
    .Brothers United-Oelegem3 -3
    .Jong Antwerpen-

    Tub.Borgerhout

    2 -7
    .Maccabi-Pulderbos1-1
    .

    KFC Pulle

    -City Pirates B2-1
    .

    Grobbendonk

    -Alberta Schilde3 -2

    zaterdag 24/02/2018

    19:30Pulderbos12- 6KFC Pulle-

    zondag 25/02/2018

    15:00Tub.Borgerhout7- 5Maccabi-
    .Oelegem6 -2Jong Antwerpen-
    .Ternesse B0-3Brothers United-
    .Emblem8-0K Boechoutse VV-
    .Massenhoven9-3Olympic Pirates D-B-
    .Alberta Schilde12 -4Ranst B-
    .City Pirates B2-6Grobbendonk-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    23/30

    1.Pulderbos*55108
    2.KFC Pulle*50982.
    3.Grobbendonk*41108.3
    4.City Pirates B*40484.
    5.Massenhoven*3998
    6.Oelegem*3748
    7.Tub.Borgerhout*35128
    8.Emblem*3218
    9.Maccabi3227.1
    10.Alberta Schilde*3068
    11.Ranst B*2478
    12.Olympic Pirates D-B2397-4.(3)
    13.Brothers United*2248.-2(3)
    14.Ternesse B*1638
    15.Jong Antwerpen*1618-1.(3)
    16.K Boechoutse VV*1108-3.(3)
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    Antwerpen : 4de Provinciale B --> Tub.Borgerhout

    periode 1

    10/10

    Oelegem25
    2.Pulderbos24
    3.KFC Pulle20
    4.City Pirates B20
    5.Massenhoven18
    6.Grobbendonk16
    7.Tub.Borgerhout15
    8.Maccabi15
    9.Emblem14
    10.Ternesse B12
    11.Ranst B11
    12.Brothers United10
    13.Alberta Schilde8
    14.Jong Antwerpen7
    15.Olympic Pirates D-B5
    16.K Boechoutse VV5

    periode 2

    9/10

    1.KFC Pulle*21
    2.Pulderbos*21
    3.Emblem*17
    4.City Pirates B*16
    5.Grobbendonk*15
    6.Maccabi15x
    7.Alberta Schilde**13
    8.Massenhoven*12x
    9.Tub.Borgerhout*8x
    Jong Antwerpen*8x
    11.Oelegem*8x
    12.Brothers United*8x
    13.Olympic Pirates D-B**6x
    Ranst B*6x
    15.K Boechoutse VV**6x
    16.Ternesse B*1x

    periode 3

    6/10

    1.Tub.Borgerhout**12
    2.Olympic Pirates D-B12
    3.Pulderbos**10
    4.Grobbendonk**10
    5.Massenhoven**9
    6.KFC Pulle**9
    7.Alberta Schilde*9
    8.Ranst B**7
    9.City Pirates B**4
    10.Brothers United**4
    11.Oelegem**4
    12.Ternesse B**3
    13.Maccabi**2
    14.Emblem**1
    15.Jong Antwerpen**1
    16.K Boechoutse VV*0

    Tub.Borgerhout

    1.Zo-27/08/1715:00

    Tub.Borgerhout

    -Oelegem2 -2116
    2.Zo-03/09/1715:00Ternesse B-

    Tub.Borgerhout

    2 -10112
    3.Zo-10/09/1715:00

    Tub.Borgerhout

    -Emblem2 -21214
    4.Zo-17/09/1715:00Massenhoven-

    Tub.Borgerhout

    2 -21314
    5.Zo-24/09/1715:00

    Tub.Borgerhout

    -Ranst B2 -1

    3

    610
    21.Zo-01/10/1715:00

    Tub.Borgerhout

    -Olympic Pirates D-B4 -0

    3

    97
    7.Zo-08/10/1715:00

    Tub.Borgerhout

    -K Boechoutse VV4 -1

    3

    127
    8.Zo-15/10/1715:00Brothers United-

    Tub.Borgerhout

    3 -10128
    9.Zo-22/10/1715:00

    Tub.Borgerhout

    -Jong Antwerpen0 -20128
    10.Zo-29/10/1715:00Maccabi-

    Tub.Borgerhout

    1 -3

    3

    157
    11.Zo-05/11/1714:30

    Tub.Borgerhout

    -KFC Pulle2 -70158
    12.Zo-12/11/1714:30Grobbendonk-

    Tub.Borgerhout

    1 -001510
    13.Zo-19/11/1714:30

    Tub.Borgerhout

    -City Pirates B2 -601510
    14.Za-25/11/1719:30Pulderbos-

    Tub.Borgerhout

    3 -101512
    15.Zo-03/12/1714:30

    Tub.Borgerhout

    -Alberta Schilde3 -311612
    18.Zo-07/01/1814:30Emblem-

    Tub.Borgerhout

    2 -211712
    19.Zo-14/01/1814:30

    Tub.Borgerhout

    -Massenhoven2 -0

    3

    2010
    20.Zo-21/01/1814:30Ranst B-

    Tub.Borgerhout

    0 -4

    3

    2310
    6.Za-27/01/1820:00Olympic Pirates D-B-

    Tub.Borgerhout

    2 -4

    3

    2610
    22.Za-03/02/1819:30K Boechoutse VV-

    Tub.Borgerhout

    2 -4

    3

    299
    23.Zo-11/02/1815:00

    Tub.Borgerhout

    -Brothers United3 -0

    3

    327
    24.Zo-18/02/1815:00Jong Antwerpen-

    Tub.Borgerhout

    2 -7

    3

    357
    25.Zo-25/02/1815:00

    Tub.Borgerhout

    -Maccabi -.
    26.Zo-04/03/1815:00KFC Pulle-

    Tub.Borgerhout

    -.
    27.Zo-11/03/1815:00

    Tub.Borgerhout

    -Grobbendonk -.
    28.Zo-18/03/1815:00City Pirates B-

    Tub.Borgerhout

    -.
    16.Zo-08/04/1815:00Oelegem-

    Tub.Borgerhout

    -.
    17.Zo-15/04/1815:00

    Tub.Borgerhout

    -Ternesse B -.
    29.Zo-22/04/1815:00

    Tub.Borgerhout

    -Pulderbos -.
    30.Zo-29/04/1815:00Alberta Schilde-

    Tub.Borgerhout

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Maccabi

    1.Zo-27/08/1715:00Maccabi-Olympic Pirates D-B0 -01111
    2.Zo-03/09/1715:00K Boechoutse VV-Maccabi0 -4

    3

    42
    3.Zo-10/09/1715:00Maccabi-Brothers United2 -2153
    4.Zo-17/09/1715:00Jong Antwerpen-Maccabi0 -1

    3

    83
    5.Zo-24/09/1715:00Alberta Schilde-Maccabi0 -1

    3

    113
    6.Zo-01/10/1715:00Maccabi-KFC Pulle3 -1

    3

    142
    7.Zo-08/10/1715:00Grobbendonk-Maccabi3 -20145
    8.Zo-15/10/1715:00Maccabi-City Pirates B0 -01155
    9.Zo-22/10/1715:00Pulderbos-Maccabi7 -10156
    10.Zo-29/10/1715:00Maccabi-

    Tub.Borgerhout

    1 -30158
    11.Zo-05/11/1714:30Oelegem-Maccabi2 -21167
    12.Zo-12/11/1714:30Maccabi-Ternesse B2 -1

    3

    197
    13.Zo-19/11/1714:30Emblem-Maccabi3 -00198
    14.Zo-26/11/1714:30Maccabi-Massenhoven1 -40198
    15.Zo-03/12/1714:30Ranst B-Maccabi1 -2

    3

    228
    16.Za-09/12/1720:30Olympic Pirates D-B-Maccabi1 -2

    3

    257
    18.Zo-07/01/1814:30Brothers United-Maccabi2 -21266
    19.Zo-14/01/1814:30Maccabi-Jong Antwerpen4 -41278
    20.Zo-21/01/1814:30Maccabi-Alberta Schilde7 -0

    3

    308
    21.Zo-28/01/1814:30KFC Pulle-Maccabi2 -00308
    22.Zo-04/02/1815:00Maccabi-Grobbendonk1 -20308
    23.Za-10/02/1820:30City Pirates B-Maccabi2 -21319
    24.Zo-18/02/1815:00Maccabi-Pulderbos1 -11329
    25.Zo-25/02/1815:00

    Tub.Borgerhout

    -Maccabi -.
    26.Zo-04/03/1815:00Maccabi-Oelegem -.
    27.Zo-11/03/1815:00Ternesse B-Maccabi -.
    28.Zo-18/03/1815:00Maccabi-Emblem -.
    17.Zo-15/04/1815:00Maccabi-K Boechoutse VV -.
    29.Zo-22/04/1815:00Massenhoven-Maccabi -.
    30.Zo-29/04/1815:00Maccabi-Ranst B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (12/15)

    1KFC Pulle*2940:11+29
    2Pulderbos**2736:15+21
    3Grobbendonk*2628:14+14
    4Alberta Schilde2230:25+5
    5Oelegem*1916:13+3
    6Tub.Borgerhout*1826:24+2
    7City Pirates B**1725:18+7
    8Massenhoven*1723:17+6
    9Olympic Pirates D-B*1624:21+3
    10Emblem*1616:17-1
    11Maccabi*1422:18+4
    12Ranst B1217:26-9
    13Brothers United*1122:34-12
    14Ternesse B*99:20-11
    15Jong Antwerpen*618:39-21
    16K Boechoutse VV39:48-39

    alle wedstrijden (23/30)

    1Pulderbos*5570:31+39
    2KFC Pulle*5076:29+47
    3Grobbendonk*4151:38+13
    4City Pirates B*4052:32+20
    5Massenhoven*3949:32+17
    6Oelegem*3747:41+6
    7Tub.Borgerhout*3555:44+11
    8Emblem*3238:43-5
    9Maccabi3241:410
    10Alberta Schilde*3044:50-6
    11Ranst B*2433:40-7
    12Olympic Pirates D-B2339:47-8
    13Brothers United*2237:61-24
    14Ternesse B*1627:45-18
    15Jong Antwerpen*1640:72-32
    16K Boechoutse VV*1122:75-53

    uitwedstrijden (12/15)

    1Pulderbos2834:16+18
    2City Pirates B2327:14+13
    3Massenhoven*2226:15+11
    4KFC Pulle*2136:18+18
    5Oelegem*1831:28+3
    6Maccabi1819:23-4
    7Tub.Borgerhout*1729:20+9
    8Emblem*1622:26-4
    9Grobbendonk*1523:24-1
    10Ranst B**1216:14+2
    11Brothers United*1115:27-12
    12Jong Antwerpen*1022:33-11
    13Alberta Schilde**814:25-11
    14K Boechoutse VV**813:27-14
    15Ternesse B*718:25-7
    16Olympic Pirates D-B715:26-11