www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 19/10/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale B

zaterdag 10/10/2020

19:30

Ternesse B

-Mariaburg B3 -1
20:00Tub.Borgerhout-

sGravenw.-Schilde B

0-2

zondag 11/10/2020

15:00

FC Merksem

-Schoten5 -1
.Ranst B-

Ekeren Donk

2 -4
.

Oelegem

-Wijnegem B5 -0
.Alberta Schilde-City Pirates B0-0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.FC Merksem15
2.Ternesse B13
3.sGravenw.-Schilde B13
4.Oelegem10
5.Alberta Schilde*10
6.Tub.Borgerhout*6
7.Ekeren Donk6
8.Wijnegem B6
9.City Pirates B4
10.Mariaburg B3
11.Antonia B**1
12.Antwerpen Noord*1
13.Schoten*1
14.Ranst B**0

Antwerpen : 4de Provinciale B --> Tub.Borgerhout

periode 1

5/13

1.FC Merksem15
2.Ternesse B13
3.sGravenw.-Schilde B13
4.Oelegem10
5.Alberta Schilde*10
6.Tub.Borgerhout*6
7.Wijnegem B6
8.City Pirates B4
9.Ekeren Donk*3
10.Mariaburg B3
11.Antonia B***1
12.Antwerpen Noord*1
13.Schoten*1
14.Ranst B**0

periode 2

1/13

1.Ekeren Donk3
2.FC Merksem*0
sGravenw.-Schilde B*0
Alberta Schilde*0
Oelegem*0
Tub.Borgerhout*0
Antwerpen Noord*0
City Pirates B*0
Ranst B*0
Mariaburg B*0
Ternesse B*0
Schoten*0
Wijnegem B*0
14.Antonia B0

Oelegem

2.Zo-13/09/2015:00Oelegem-Antwerpen Noord6 -0

3

32
3.Zo-20/09/2015:00City Pirates B-Oelegem3 -2035
4.Zo-27/09/2015:00Oelegem-Mariaburg B4 -2

3

64
5.Za-03/10/2019:30sGravenw.-Schilde B-Oelegem2 -2175
6.Zo-11/10/2015:00Oelegem-Wijnegem B5 -0

3

104
7.Zo-18/10/2015:00Oelegem-

Tub.Borgerhout

-PP.4
8.Zo-25/10/2015:00Ternesse B-Oelegem -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Oelegem-Alberta Schilde -PP.
11.Zo-06/12/2014:30Oelegem-Antonia B -.
12.Ma-09/05/2200:00FC Merksem-Oelegem -.
13.Di-10/05/2200:00Oelegem-Ranst B -.
14.Wo-11/05/2200:00Ekeren Donk-Oelegem -.
15.Do-12/05/2200:00Oelegem-Schoten -.
17.Za-14/05/2200:00Antwerpen Noord-Oelegem -.
18.Zo-15/05/2200:00Oelegem-City Pirates B -.
19.Ma-16/05/2200:00Mariaburg B-Oelegem -.
20.Di-17/05/2200:00Oelegem-sGravenw.-Schilde B -.
21.Wo-18/05/2200:00Wijnegem B-Oelegem -.
22.Do-19/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Oelegem -.
23.Vr-20/05/2200:00Oelegem-Ternesse B -.
24.Za-21/05/2200:00Alberta Schilde-Oelegem -.
26.Ma-23/05/2200:00Antonia B-Oelegem -.
27.Di-24/05/2200:00Oelegem-FC Merksem -.
28.Wo-25/05/2200:00Ranst B-Oelegem -.
29.Do-26/05/2200:00Oelegem-Ekeren Donk -.
30.Vr-27/05/2200:00Schoten-Oelegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Tub.Borgerhout

3.Zo-20/09/2015:00Antwerpen Noord-

Tub.Borgerhout

3 -4

3

36
4.Za-26/09/2020:00

Tub.Borgerhout

-City Pirates B3 -1

3

66
5.Zo-04/10/2015:00Mariaburg B-

Tub.Borgerhout

3 -1066
6.Za-10/10/2020:00

Tub.Borgerhout

-sGravenw.-Schilde B0 -2066
7.Zo-18/10/2015:00Oelegem-

Tub.Borgerhout

-PP.6
8.Za-24/10/2020:00

Tub.Borgerhout

-Wijnegem B -PP.
9.Za-31/10/2020:00

Tub.Borgerhout

-Ternesse B -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Alberta Schilde-

Tub.Borgerhout

-.
1.Wo-11/11/2014:30Schoten-

Tub.Borgerhout

-.
12.Ma-09/05/2200:00Antonia B-

Tub.Borgerhout

-.
13.Di-10/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-FC Merksem -.
14.Wo-11/05/2200:00Ranst B-

Tub.Borgerhout

-.
15.Do-12/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Ekeren Donk -.
16.Vr-13/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Schoten -.
18.Zo-15/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Antwerpen Noord -.
19.Ma-16/05/2200:00City Pirates B-

Tub.Borgerhout

-.
20.Di-17/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Mariaburg B -.
21.Wo-18/05/2200:00sGravenw.-Schilde B-

Tub.Borgerhout

-.
22.Do-19/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Oelegem -.
23.Vr-20/05/2200:00Wijnegem B-

Tub.Borgerhout

-.
24.Za-21/05/2200:00Ternesse B-

Tub.Borgerhout

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Alberta Schilde -.
27.Di-24/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Antonia B -.
28.Wo-25/05/2200:00FC Merksem-

Tub.Borgerhout

-.
29.Do-26/05/2200:00

Tub.Borgerhout

-Ranst B -.
30.Vr-27/05/2200:00Ekeren Donk-

Tub.Borgerhout

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Oelegem9+13
2Ternesse B7+8
3sGravenw.-Schilde B7+5
4FC Merksem*6+12
5Alberta Schilde*4+3
6Tub.Borgerhout*30
7City Pirates B*3-2
8Ekeren Donk3-3
9Mariaburg B3-4
10Wijnegem B*3-5
11Schoten*1-2
12Ranst B**0-2
13Antonia B**0-3
14Antwerpen Noord*0-4

alle wedstrijden (5/26)

1FC Merksem15+23
2Ternesse B13+14
3sGravenw.-Schilde B13+8
4Oelegem10+12
5Alberta Schilde*10+8
6Tub.Borgerhout*6-1
7Ekeren Donk6-4
8Wijnegem B6-8
9City Pirates B4-6
10Mariaburg B3-8
11Antonia B**1-5
12Antwerpen Noord*1-10
13Schoten*1-12
14Ranst B**0-11

uitwedstrijden (3/13)

1FC Merksem9+11
2Ternesse B*6+6
3Alberta Schilde*6+5
4sGravenw.-Schilde B*6+3
5Ekeren Donk*3-1
.Tub.Borgerhout*3-1
7Wijnegem B3-3
8Oelegem*1-1
9Antonia B*1-2
10City Pirates B1-4
11Antwerpen Noord*1-6
12Mariaburg B*0-4
13Ranst B*0-9
14Schoten*0-10