www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Antwerpen : 4de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Los Incas Antw. | - | Oxaco-Boechout | 1 | - | 0 |
. | Hove | - | Antw.Noord B | 7
| - | 1
|
. | Wijnegem B | - | Mortsel B | 3
| - | 2
|
20:00 | City Pirates B | - | Boechoutse | 0 | - | 2 |
. | Deurne Pirates B | - | Turk Sport | 1 | - | 1 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Warriors | - | Tub.Borgerhout | 1 | - | 2 |
. | Zwijndrecht B | - | Deurne | 2 | - | 1 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Antw.Noord B | | - |
| Zwijndrecht B | 5 | - | 0 | F1 |
. | Deurne | | - | | City Pirates B | 5 | - | 0 | F1 |
. | Tub.Borgerhout | 5 |
- | 5 | Deurne Pirates B | | - | | |
. | Mortsel B | 7 | - | 12 | Schoten | | - | | |
. | Turk Sport | 10 | - | 4 | Warriors | | - | | |
. | Hove | 12 | - | 0 | Wijnegem B | | - | | |
. | Boechoutse | 9 |
- | 7 | Los Incas Antw. | | - | | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale B --> Warriors
periode 1
-/- |
1. | Mortsel B | 9/9 | 24 | |
2. | Turk Sport* | 9/10 | 21 | |
3. | Schoten | 9/9 | 21 | x |
4. | Tub.Borgerhout | 9/9 | 20 | x |
5. | Boechoutse | 9/9 | 20 | x |
6. | Hove | 10/10 | 19 | x |
7. | Oxaco-Boechout | 9/9 | 18 | x |
8. | Antw.Noord B | 9/9 | 17 | x |
9. | City Pirates B | 10/10 | 12 | x |
10. | Los Incas Antw.* | 8/9 | 11 | x |
11. | Warriors | 9/9 | 10 | x |
12. | Deurne Pirates B | 10/10 | 10 | x |
13. | Zwijndrecht B | 10/10 | 9 | x |
14. | Wijnegem B | 9/9 | 3 | x |
15. | Deurne | 9/9 | 3 | x |
periode 2
-/- |
| Turk Sport | 8/8 | 26 |
2. | Boechoutse | 9/9 | 26 |
3. | Schoten | 10/10 | 21 |
4. | Hove | 9/9 | 19 |
5. | Tub.Borgerhout | 10/10 | 19 |
6. | Deurne | 9/9 | 17 |
7. | Mortsel B | 10/10 | 13 |
8. | Los Incas Antw. | 9/9 | 13 |
9. | Deurne Pirates B | 9/9 | 13 |
10. | Oxaco-Boechout | 10/10 | 11 |
11. | City Pirates B | 9/9 | 11 |
12. | Warriors | 10/10 | 10 |
13. | Zwijndrecht B | 9/9 | 7 |
14. | Wijnegem B | 10/10 | 4 |
15. | Antw.Noord B | 9/9 | 4 |
periode 3
-/- |
1. | Schoten | 7/9 | 21 | |
2. | Turk Sport | 8/10 | 20 | |
3. | Hove | 7/9 | 18 | |
4. | Boechoutse | 8/10 | 15 | |
5. | Deurne | 9/10 | 13 | x |
6. | Oxaco-Boechout | 8/9 | 13 | x |
7. | Tub.Borgerhout | 7/9 | 12 | x |
8. | Warriors | 7/9 | 11 | x |
9. | Deurne Pirates B | 8/9 | 11 | x |
10. | Mortsel B | 7/9 | 10 | x |
11. | Los Incas Antw. | 8/10 | 9 | x |
12. | Zwijndrecht B | 8/9 | 8 | x |
13. | Wijnegem B | 7/9 | 7 | x |
14. | Antw.Noord B | 9/10 | 3 | x |
15. | City Pirates B | 8/9 | 3 | x |
Turk Sport
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Antw.Noord B | - | Turk Sport | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Turk Sport | - | City Pirates B | 5 - | 0 | | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Turk Sport | - | Boechoutse | 0 - | 1 | | | 0 | 6 | | 3 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Hove | - | Turk Sport | 0 - | 3 | | | 3 | 9 | | 3 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Turk Sport | - | Schoten | 2 - | 1 | | | 3 | 12 | | 2 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Wijnegem B | - | Turk Sport | 0 - | 10 | | | 3 | 15 | | 2 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Turk Sport | - | Los Incas Antw. | - | | ST | | . | | | 2 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Oxaco-Boechout | - | Turk Sport | 3 - | 2 | | | 0 | 15 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Turk Sport | - | Zwijndrecht B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 18 | | 3 | |
10. | Za-04/11/23 | 18:30 | Deurne | - | Turk Sport | 2 - | 3 | | | 3 | 21 | | 2 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Warriors | - | Turk Sport | 2 - | 6 | | | 3 | 24 | | 2 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Turk Sport | - | Mortsel B | 1 - | 0 | | | 3 | 27 | | 1 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Tub.Borgerhout | - | Turk Sport | 0 - | 3 | | | 3 | 30 | | 1 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Turk Sport | - | Deurne Pirates B | 2 - | 1 | | | 3 | 33 | | 1 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Schoten | - | Turk Sport | 2 - | 0 | | | 0 | 33 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Turk Sport | - | Oxaco-Boechout | 4 - | 0 | | | 3 | 36 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Zwijndrecht B | - | Turk Sport | 0 - | 6 | | | 3 | 39 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Turk Sport | - | Hove | 4 - | 0 | | | 3 | 42 | | 1 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Los Incas Antw. | - | Turk Sport | 0 - | 6 | | | 3 | 45 | | 1 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Turk Sport | - | Deurne | 2 - | 0 | | | 3 | 48 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Turk Sport | 0 - | 1 | | | 3 | 51 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Turk Sport | - | Antw.Noord B | 5 - | 0 | | | 3 | 54 | | 1 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Turk Sport | - | Tub.Borgerhout | 2 - | 2 | | | 1 | 55 | | 1 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Mortsel B | - | Turk Sport | 0 - | 8 | | | 3 | 58 | | 1 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Turk Sport | - | Wijnegem B | 6 - | 3 | | | 3 | 61 | | 1 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Turk Sport | 1 - | 1 | | | 1 | 62 | | 1 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Turk Sport | - | Warriors | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | City Pirates B | - | Turk Sport | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Warriors
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Warriors | - | Mortsel B | 1 - | 3 | | | 0 | 0 | | 10 | |
2. | Za-09/09/23 | 18:30 | Deurne | - | Warriors | 1 - | 5 | | | 3 | 3 | | 7 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Warriors | - | Wijnegem B | 1 - | 0 | | | 3 | 6 | | 8 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Los Incas Antw. | - | Warriors | 1 - | 0 | | | 0 | 6 | | 8 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Warriors | 4 - | 0 | | | 0 | 6 | | 9 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Warriors | - | Hove | 4 - | 6 | | | 0 | 6 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Tub.Borgerhout | - | Warriors | 3 - | 4 | | | 3 | 9 | | 9 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Warriors | 3 - | 2 | | | 0 | 9 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Warriors | - | Boechoutse | 1 - | 3 | | | 0 | 9 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zwijndrecht B | - | Warriors | 1 - | 2 | | | 3 | 12 | | 11 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Warriors | - | Turk Sport | 2 - | 6 | | | 0 | 12 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | City Pirates B | - | Warriors | 1 - | 2 | | | 3 | 15 | | 9 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Schoten | - | Warriors | 5 - | 0 | | | 0 | 15 | | 11 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Warriors | - | Oxaco-Boechout | 0 - | 8 | | | 0 | 15 | | 11 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Warriors | - | Los Incas Antw. | 3 - | 1 | | | 3 | 18 | | 10 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Hove | - | Warriors | 3 - | 1 | | | 0 | 18 | | 10 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Warriors | - | Deurne Pirates B | 1 - | 1 | | | 1 | 19 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Warriors | 4 - | 2 | | | 0 | 19 | | 10 | |
18. | Ma-12/02/24 | 19:30 | Warriors | - | Zwijndrecht B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 19 | | 11 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Warriors | - | Schoten | 1 - | 3 | | | 0 | 19 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Mortsel B | - | Warriors | 8 - | 0 | | | 0 | 19 | | 12 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Wijnegem B | - | Warriors | 0 - | 1 | | | 3 | 22 | | 11 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Warriors | - | City Pirates B | 2 - | 0 | | | 3 | 25 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Warriors | - | Antw.Noord B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 28 | | 9 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Oxaco-Boechout | - | Warriors | 1 - | 1 | | | 1 | 29 | | 9 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Warriors | - | Tub.Borgerhout | 1 - | 2 | | | 0 | 29 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Turk Sport | - | Warriors | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Warriors | - | Deurne | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Boechoutse* | 33 | +32 |
2 | Schoten * | 32 | +26 |
3 | Turk Sport** | 31 | +30 |
4 | Hove* | 29 | +33 |
5 | Tub.Borgerhout* | 26 | +35 |
6 | Mortsel B* | 25 | +25 |
7 | Oxaco-Boechout* | 25 | +16 |
8 | Deurne | 21 | +5 |
9 | Deurne Pirates B | 19 | -3 |
10 | Los Incas Antw.* | 17 | -10 |
11 | City Pirates B* | 15 | -16 |
12 | Antw.Noord B | 15 | -18 |
13 | Warriors* | 13 | -16 |
14 | Wijnegem B* | 9 | -24 |
15 | Zwijndrecht B* | 7 | -31 |
alle wedstrijden (27/28)
1 | Turk Sport** | 62 | +74 |
2 | Schoten * | 59 | +45 |
3 | Boechoutse* | 56 | +40 |
4 | Hove* | 52 | +43 |
5 | Tub.Borgerhout* | 48 | +48 |
6 | Mortsel B* | 44 | +29 |
7 | Oxaco-Boechout | 39 | +21 |
8 | Deurne Pirates B | 32 | -11 |
9 | Deurne | 31 | -34 |
10 | Los Incas Antw.** | 31 | -16 |
11 | Warriors* | 29 | -31 |
12 | City Pirates B | 25 | -49 |
13 | Zwijndrecht B | 22 | -59 |
14 | Antw.Noord B | 22 | -60 |
15 | Wijnegem B* | 13 | -50 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Turk Sport* | 31 | +44 |
2 | Schoten * | 27 | +19 |
3 | Hove* | 23 | +10 |
4 | Boechoutse* | 23 | +8 |
5 | Tub.Borgerhout* | 22 | +13 |
6 | Mortsel B* | 19 | +4 |
7 | Warriors* | 16 | -15 |
8 | Zwijndrecht B | 15 | -28 |
9 | Oxaco-Boechout | 14 | +5 |
10 | Los Incas Antw.** | 14 | -6 |
11 | Deurne Pirates B* | 13 | -8 |
12 | City Pirates B | 10 | -33 |
13 | Deurne* | 10 | -39 |
14 | Antw.Noord B* | 7 | -42 |
15 | Wijnegem B* | 4 | -26 |