www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale B

zaterdag 10/10/2020

19:30

Ternesse B

-Mariaburg B3 -1
20:00Tub.Borgerhout-

sGravenw.-Schilde B

0-2

zondag 11/10/2020

15:00

FC Merksem

-Schoten5 -1
.Ranst B-

Ekeren Donk

2 -4
.

Oelegem

-Wijnegem B5 -0
.Alberta Schilde-City Pirates B0-0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.FC Merksem15
2.Ternesse B13
3.sGravenw.-Schilde B13
4.Oelegem10
5.Alberta Schilde*10
6.Tub.Borgerhout*6
7.Ekeren Donk6
8.Wijnegem B6
9.City Pirates B4
10.Mariaburg B3
11.Antonia B**1
12.Antwerpen Noord*1
13.Schoten*1
14.Ranst B**0

Antwerpen : 4de Provinciale B --> City Pirates B

periode 1

5/13

1.FC Merksem15
2.Ternesse B13
3.sGravenw.-Schilde B13
4.Oelegem10
5.Alberta Schilde*10
6.Tub.Borgerhout*6
7.Wijnegem B6
8.City Pirates B4
9.Ekeren Donk*3
10.Mariaburg B3
11.Antonia B***1
12.Antwerpen Noord*1
13.Schoten*1
14.Ranst B**0

periode 2

1/13

1.Ekeren Donk3
2.FC Merksem*0
sGravenw.-Schilde B*0
Alberta Schilde*0
Oelegem*0
Tub.Borgerhout*0
Antwerpen Noord*0
City Pirates B*0
Ranst B*0
Mariaburg B*0
Ternesse B*0
Schoten*0
Wijnegem B*0
14.Antonia B0

Antonia B

2.Za-12/09/2019:30Antonia B-FC Merksem1 -40010
3.Zo-20/09/2015:00Ranst B-Antonia B -PP.10
19.Zo-27/09/2015:00Ekeren Donk-Antonia B3 -10011
5.Zo-04/10/2015:00Schoten-Antonia B1 -11111
7.Zo-18/10/2015:00Antwerpen Noord-Antonia B -PP.11
8.Za-24/10/2019:30Antonia B-

City Pirates B

-PP.11
9.Zo-01/11/2014:30Mariaburg B-Antonia B -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Antonia B-sGravenw.-Schilde B -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Wijnegem B-Antonia B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Oelegem-Antonia B -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Antonia B-Tub.Borgerhout -.
13.Di-10/05/2200:00Ternesse B-Antonia B -.
14.Wo-11/05/2200:00Antonia B-Alberta Schilde -.
16.Vr-13/05/2200:00Antonia B-Wijnegem B -.
17.Za-14/05/2200:00FC Merksem-Antonia B -.
18.Zo-15/05/2200:00Antonia B-Ranst B -.
4.Ma-16/05/2200:00Antonia B-Ekeren Donk -.
20.Di-17/05/2200:00Antonia B-Schoten -.
22.Do-19/05/2200:00Antonia B-Antwerpen Noord -.
23.Vr-20/05/2200:00

City Pirates B

-Antonia B -.
24.Za-21/05/2200:00Antonia B-Mariaburg B -.
25.Zo-22/05/2200:00sGravenw.-Schilde B-Antonia B -.
26.Ma-23/05/2200:00Antonia B-Oelegem -.
27.Di-24/05/2200:00Tub.Borgerhout-Antonia B -.
28.Wo-25/05/2200:00Antonia B-Ternesse B -.
29.Do-26/05/2200:00Alberta Schilde-Antonia B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

City Pirates B

2.Za-12/09/2019:30sGravenw.-Schilde B-

City Pirates B

2 -0009
3.Zo-20/09/2015:00

City Pirates B

-Oelegem3 -2

3

38
4.Za-26/09/2020:00Tub.Borgerhout-

City Pirates B

3 -1037
5.Zo-04/10/2015:00

City Pirates B

-Ternesse B0 -30310
6.Zo-11/10/2015:00Alberta Schilde-

City Pirates B

0 -0149
8.Za-24/10/2019:30Antonia B-

City Pirates B

-PP.9
9.Zo-01/11/2014:30

City Pirates B

-FC Merksem -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Ranst B-

City Pirates B

-PP.
1.Wo-11/11/2014:30

City Pirates B

-Mariaburg B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30

City Pirates B

-Ekeren Donk -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Schoten-

City Pirates B

-.
14.Wo-11/05/2200:00Antwerpen Noord-

City Pirates B

-.
15.Do-12/05/2200:00

City Pirates B

-Wijnegem B -.
16.Vr-13/05/2200:00Mariaburg B-

City Pirates B

-.
17.Za-14/05/2200:00

City Pirates B

-sGravenw.-Schilde B -.
18.Zo-15/05/2200:00Oelegem-

City Pirates B

-.
19.Ma-16/05/2200:00

City Pirates B

-Tub.Borgerhout -.
20.Di-17/05/2200:00Ternesse B-

City Pirates B

-.
21.Wo-18/05/2200:00

City Pirates B

-Alberta Schilde -.
23.Vr-20/05/2200:00

City Pirates B

-Antonia B -.
24.Za-21/05/2200:00FC Merksem-

City Pirates B

-.
25.Zo-22/05/2200:00

City Pirates B

-Ranst B -.
26.Ma-23/05/2200:00Ekeren Donk-

City Pirates B

-.
27.Di-24/05/2200:00

City Pirates B

-Schoten -.
29.Do-26/05/2200:00

City Pirates B

-Antwerpen Noord -.
30.Vr-27/05/2200:00Wijnegem B-

City Pirates B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Oelegem9+13
2Ternesse B7+8
3sGravenw.-Schilde B7+5
4FC Merksem*6+12
5Alberta Schilde*4+3
6Tub.Borgerhout*30
7City Pirates B*3-2
8Ekeren Donk3-3
9Mariaburg B3-4
10Wijnegem B*3-5
11Schoten*1-2
12Ranst B**0-2
13Antonia B**0-3
14Antwerpen Noord*0-4

alle wedstrijden (5/26)

1FC Merksem15+23
2Ternesse B13+14
3sGravenw.-Schilde B13+8
4Oelegem10+12
5Alberta Schilde*10+8
6Tub.Borgerhout*6-1
7Ekeren Donk6-4
8Wijnegem B6-8
9City Pirates B4-6
10Mariaburg B3-8
11Antonia B**1-5
12Antwerpen Noord*1-10
13Schoten*1-12
14Ranst B**0-11

uitwedstrijden (3/13)

1FC Merksem9+11
2Ternesse B*6+6
3Alberta Schilde*6+5
4sGravenw.-Schilde B*6+3
5Ekeren Donk*3-1
.Tub.Borgerhout*3-1
7Wijnegem B3-3
8Oelegem*1-1
9Antonia B*1-2
10City Pirates B1-4
11Antwerpen Noord*1-6
12Mariaburg B*0-4
13Ranst B*0-9
14Schoten*0-10